Ochutnaly a otestovaly jste novinku - ČOKOLÁDOVÝ SWING s 50% podílem skvělé čokolády

image
otestováno
Počet recenzí
88
jak jste hodnotily
5
43x
4
26x
3
9x
2
4x
1
6x
doporučuje
78 %
Testováno v období
od 18. 9. 2017
do 13. 10. 2017

Odolat dobré čokoládě?  Skoro nemožné :)

Testovaly jste novinku: Ze srdce sladký ČOKOLÁDOVÝ SWING

Doporučuje: 75 % 

~ Mám moc ráda čokoládu v jakékoliv formě a jsem ochutnala i Ze srdce sladký Swing čokoládový od Penamu. Čokoládová náplň je skutečně chuťově velice dobrá. Těsto mi připadá vláčné až trošku sušší, ale k čaji nebo kávě je výtečné. Balení je praktické a tak si ho kupuji i na cesty autem. Cenově je v pohodě ~

 

Posezení u kávy nebo u čaje s rodinou nebo přáteli je vždy úžasný relax. Když si k němu můžete dopřát ještě něco sladkého a dobrého, nemá taková chvilka chybu.

Nesnažte se odolat pokušení a potěšte sebe a své blízké novinkou z vyladěné řady Ze srdce sladké – čokoládovým Swingem.  Čeká na Vás 50 % skvělé čokoládové náplně, která je ukryta v pěti spirálách jemného a vláčného těsta.

Swing vás zaujme nejen svou chutí, která si Vás doslova získá, ale také svým jedinečným tvarem, který vypadá neodolatelně, při každé příležitosti.

Dopřejte si to potěšení a ochutnejte Ze srdce sladký čokoládový Swing.

Více informací ZDE

 

Hodnocení
88
avatar
Renata
klad Moc dobrý moučník, který můžete mít doma vždy po ruce. Různé podobné buchtičky z penamu mám vyzkoušené myslím všechny a pokaždé celkem s úspěchem. S e zásobou podobných pochoutek ve spíži vás nikdy žádná návštěva nezaskočí. Tato navíc s bohatou čokoládovou náplní, která obecně je u nás nejoblíbenější.
avatar
Petra
klad Je to opravdová dobrota, která nejen úžasně chutná, ale i moc dobře vypadá. Můj manžel je schopen sníst ho na posezení. Máme ho rádi všichni i děti, které si na sladké pečivo moc nepotrpí. Náplně je skutečně tolik kolik slibují a těsto je nadýchané, jemné, výborné. Za nás můžu jen doporučit.
avatar
Zdenka
klad Čokoládové náplně je tam tak akorát, určitě ne málo.
klad Od "buchty" jsem čekala víc, těsto mi přišlo podprůměrné, nebylo nějak zvlášť jemné ani nadýchané, prostě obyčejná buchta, s kterou bych se nikde nechlubila.
avatar
Lucie
klad Čokoládové náplni je hodně, díky tomu není buchta až tak suchá. Líbí se mi hlavně tvar, netradiční a láká ke koupi.
klad Dětem nechutná, čokoládová náplň je moc čokoládová. Těsto má zvláštní chuť, čekala jsem dobrotu ve stylu pečení naších babiček, bohužel se tak nestalo, škoda
avatar
Gabriela
příloha
klad Děkuji za testování čokoládového swingu, který má opravdu hodně čokoládové náplně. Ač jsem velký čokoholik, tak bych řekla , že dokonce je čokoládové náplně až moc. Na druhou stranu těsto by mohlo být na můj vkus vláčnější a jemnější. Moučník je hodně sytý a stačí jen malý kousek a jste plní.
avatar
Zuzana
příloha
klad Ochutnala jsem novinku ČOKOLÁDOVÝ SWING s avízovaným 50% podílem skvělé čokolády a musím říci, že je opravdu ze srdce sladký. Bohužel na mne až moc sladký a to sladké miluji. Každopádně se mi líbí tvar, je takový slavnostní, že bych ho klidně přinesla i na návštěvu.
avatar
Petra
klad Záviny kupuji jedině od Penamu právě pro bohatou náplň a skvělou chuť. Neumím moc péct, takže je to vždy moje první volba. Jsem ráda, že je nově i čokoládová náplň, která je opravdu výborná společně s jemným těstem, které není přeslazené a tak se vzájemně skvěle doplňují. Doporučuji vyzkoušet
avatar
Jitka
příloha
klad Testovala jsem novinku od Penamu čokoládový swing s 50% čokoládové náplně. Balení vypadá lákavě, překvapila mě váha výrobku, je těžší, tzn. opravdu hodně naplněný čokoládou. Bohužel na mne byl výrobek přeslazený a to právě díky velkému množství čokoládové náplně. Stačil mi jeden kousek a byla jsem přeslazená.
avatar
Pavla
příloha příloha
klad podle vizuelního pohledu bych výrobek rozhodně koupila , moc se mi líbí., do té doby než jsem ho ochutnala. Náplně je opravdu hodně. Dobrý marketingový tah, napsat 50 % čokoládové náplně (přeložila jsem si jako 50%ní čokoláda). Pozitivní je, že výrobek není moc sladký. z mého úhlu pohledu je pozitivní i krátká doba spotřeby, vyplývá z toho, že v něm nejspíš nebude moc chemie aby výrobek vydržel dlouho čerstvý.
klad zklamala mne chuť náplně, očekávala jsem, že bude opravdu čokoládová ( 50% čokoláda) to je důvod proč bych si tento výrobek nekoupila a ani nedoporučila.
avatar
Markéta
klad Včera jsem Swing vyzvedla a hned jsme ho celá rodina otestovali. Ideální pro rodinnou snídani, balení je skutečně veliké, takže vystačí pro všechny. Opravdu nešizený, náplní nešetřili.
klad Za mě přeslazený, dala jsme si jeden dílek a měla jsme problém ho dojít,jak je velký a sytý.Dcerce moc nechutnala čokoládová náplň.
avatar
Marie
klad Děkuji za možnost otestovat novinku z Penamu, čokoládový swing. Všimla jsem si ho při posledním nákupu v Bille, za ujal mě, vypadal hodně luxusně.Balení je moc fajn, když člověk nemá napečeno,skvělé. Náplně je opravdu hodně,je sladší,ale to mi nevadí. Za mě moc dobré a já jsme s tímto výrobkem spokojená.
avatar
Eva
klad Ze srdce sladký čokoládový swing je opravdu sladký. Náplň je skutečně hodně, za mě až zbytečně moc. Balení fajn rodinné nebo pro návštěvy. Je to pro mě příjemná novinka, zase něco úplně jiného oproti klasickým baleným buchtám a koláčům. Určitě čas od času domů koupím./(pravidelně ne,přejedla by se)
avatar
Martina
klad Kupuju vetsinou orechove naplne, ale cokoladovy taky najde sve misto u snidani nebo u odpolednich siest s kavou, napriklad. Sladky cokoladovy swing se doma neztrati, prakticke mit ho k dispozici i pro necekanou navstevu. Cokoladove spiraly od Penamu jsou lakave jiz balenim na prvni pohled.
avatar
Barbora
příloha
klad čokoládový Swing k testování mě spíše zklamal než nadchl. Pozitivní je částečně průhledný obal, který umožňuje vidět to, co si kupujete. Originální design koláče- zatočení šneci. Dále mi přišlo, že náplně je opravdu hodně, jen ta chuť nám nějak nevyhovovala.
klad Dostala jsem produkt, který v den vyzvednutí končil minimální trvanlivost-což mi přijde dost smutný! Těsto vysušené, čokoládová chuť neodpovídá.
avatar
Zdenka
klad Měla jsem již možnost vyzkoušet během prázdnin, známá koupila Swing ke společné kávě. Musím říci, že ač je sladký poměrně dost, chuť je i tak celkem vyvážená, čokoládové náplně je určitě hodně a tak je to ideální zákusek právě ke kávě, ráno ke snídani. Když se Vám nechce péct pro návštěvu, určitě dobrá volba. Za sebe ano, ale spíše tedy v zimních měsích, v létě bych asi nekupovala.
avatar
Hana
klad Tuto novinku znám, zakoupila jsem ji nedávno v Bille. Je ideální pro toho, kdo má rád čokoládu, té je ve Swingu opravdu hodně. Těsto je vláčné. Zákusek je poměrně dost sytý, stačí malý kousek. Dětem a manželovi chutnalo. Pokud nemáte čas péct a chcete něco dobrého ke kávě, je Swing určitě vhodná volba.
avatar
Michaela
klad Super výrobek. Koupila jsem si ho, abych ho mohla otestovat sama na sobě a paráda. Chutná výborně, zasytí, chutná i mému muži a dětem. Pečivo je i po delším čase od rozdělání měkké, "šťavňaté". Balení je tak akorát, pět porcí na chuť, na zasycení na snídani pro 2-3 lidi. Cestou z nákupu se nezmačkalo.
klad Špatně se oddělují jednotlivé dílky.
avatar
Naděžda
klad Sladký Swing mě a celé rodině velice chutnal. Čokolády je v koláči opravdu hodně Je hodně sytý, takže ideální kousek ke kávě na kterém si velice pochutnáte:) Když nestihnete nic upéct, je to ideální koláč ke kávě pro návštěvy nebo rodinu:) Mohu jen doporučit :)
avatar
Marie
klad Vynikající, chutný a rozhodně chutnal celé rodince, alespoň tak soudím díky tomu, jak rychle zmizel . Vřele doporučuji všem buď jen na ochutnání, ale pro mě je to jasná volba - mít Swing doma pro předem neohlášené návštěvy. Je hodně naplněn čokoládovou náplní a skutečně stojí za ochutnání, mě naprosto nadchl.
avatar
Jiřina
klad Díky za možnost otestování této buchtičky. Bohužel, výrobek jsem dostala v den, kdy končila záruční doba. Těsto bylo už ztvrdlé. Špatně se krájelo a ještě hůř kousalo. Chuť náplně celkem ušla, nebyla moc přeslazená. Ideální pro návštěvu, když není čas něco upéct.
klad Nevyhovuje mi tvar. Když se buchta krájí, dílky se na talířku rozpadají. Pokud budu jednotlivé kousky od sebe oddělovat rukou, také to ve finále na talířku nevypadá tak pěkně. Možná kdyby to byl jeden celý velký šnek...;-) Kvalita těsta poslední den záruky nic moc.
Zobrazit více recenzí