Žehlička PRO-Sleek & Curl Remington

image
otestováno
Počet recenzí
41
jak jste hodnotily
5
37x
4
3x
3
2
1x
1
doporučuje
98 %
Testováno v období
od 27. 11. 2014
do 30. 11. -0001

[*] [*] [*] TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje každá šestá, která se přihlásí po testovací výzvě. Testování proběhne ve středu 26. listopadu mezi 13 a 14 hodinou. Celkem se můžete těšit na 10 žehliček.  [*] [*] [*]

Žehlička PRO-Sleek & Curl od Remingtonu Vám dá svobodu vytvořit úžasně rovný a hebký styl nebo překrásně načechrané kudrny pomocí jednoho přístroje.

Díky dlouhým a úzkým destičkám vznikají krásné, hedvábné tahy po celé délce vlasů, zatímco zakřivené hrany vytvářejí úžasné vlny, které vypadají přirozeně. To vše plus navíc praktické hřbety, které znamenají lepší kontrolu pro vlasy, které zůstávají na svém místě.

Žehlička PRO-Sleek & Curl je vše, co potřebujete k vytvoření široké škály stylů. Díky rychlému zahřátí za 15 sekund a zámku teploty k ochraně před nechtěnou změnou, budete hotova během chvíle.

Tato žehlička nové generace je součástí Pro kolekce od Remingtonu, revolučního sortimentu, který Vám zajistí hebké vlasy překypující leskem a vitalitou při každém použití.

Více se dozvíte ZDE.

Hodnocení
41
avatar
Ludmila
avatar
Anna
avatar
Denisa
klad Mám velice husté a kudrnaté vlasy a tak si čas od času vlasy ráda pro změnu vyžehlím. Je to sice fuška a zabere to dost času, nicméně upravené vlasy na ženě vypadají skvěle a podrthují její krásu. No a upravená žena = krásná žena :)
avatar
Ludmila
avatar
Věra
avatar
Marie
klad Tak žehlička pořádně otestovaná :). Velice se mi líbilo jak žehlička tvoří vlnky, vlásky velice pěkně kloužou a vlnky se tvoří jedna dvě. Narovnání vlasů jí jde také velice pěkně, ale narovnání mi šlo dobře i s tou mojí starou žehličkou. Nastavení teploty je velice jednoduché. Co by mě osobně odrazovalo od koupi jsou tlačítka, nejsou moc kvalitně provedená, aspoň podle mého názoru, když jsem zmáčkla na jedno tlačítka, tak se hýbaly i ostatní tlačítka. Prostě se všechna tlačítka takovým zvláštním způsobem viklají.
avatar
Věra
avatar
Lidka
avatar
Marianna
klad Musim sacpriznat,ze vlasy som si este nikdy nezehlila,ani som o tom nepremyslala,lebo som im vobec nedoverovala,obavala som sa,ze by mi este viac poskodili vlasy,no ked citam,ze po pouziti zehlicky su vlasy hebke,menim nazor!!!
avatar
Zuzana
klad Děkuji za možnost testování žehličky od značky Remington. Mám kudrnaté vlasy a z času na čas to chce malou změnu účesu, proto jsem byla ráda, že budu moct žehličku vyzkoušet :). V minulosti jsem se setkala s jinými značkami, ale u žehličky Remington oceňuji snadné používání a taky pouzdro na skladování :)
avatar
Dagmar
avatar
Alena
avatar
Klára
klad Tak jsem konečně já i s mými sestrami vyzkoušela tuto žehličku. Vůbec by mě nenapadlo koupit si jí v obchodě, protože bych nevěřila, že je i na mé rovné vlasy. Zkusila jsem si udělat vlny a šlo to velmi dobře, z čehož jsem nadšená, protože jsem vždy chtěla mít vlny, ale mé vlasy byly proti. Podobně dopadla i má první sestra. Druhá sestra má zase opačný problém, takže zkusila žehličku a naprostá paráda a nadšení, že se poprvé viděla s rovnými vlasy :-) Oceňuji také bezpečnou ochranu při manipulaci s kulmou. Společné chvíle se žehličkou jsme si užily a tímto bych chtěla poděkovat za příležitost, seznámit se s takovým výrobkem.
avatar
Renáta
klad Žehličku PRO-Sleek & Curl testujeme s mojí dcerou prakticky denně :) Tato žehlička není první v naší domácnosti, máme (nebo spíš měly jsme) ještě jednu starší, která se ale se žehličkou Remington nedá srovnat. Remington vlasy nádherně vyžehlí a i vlny jdou dělat jednoduše, ale chce to od nás ještě trochu cviku. Co oceňuji, je i zařízení na zaklapnutí žehličky a přiložené pouzdro na skladování. Super je také velikost žehličky, je tak akorát. Doporučuji, je to žehlička vhodná i pro úplné "začátečnice" v žehlení :) vlasů
avatar
Šárka
klad Musím taky moc poděkovat za testovaní žehličky na vlasy hned jak my dorazila jsem ji vyzkoušela a byla jsem moc překvapená taky jsem nikdy žehličky nepouživala krasný prosvicení displej modrý dobře se žehlička drží v ruce taky lokny jsem měla za par minut přikladam fotku vyžehlení vlasu taky super prostě žehličku doporučuji
avatar
Helena
avatar
Lucie
klad S žehličkou na vlasy jsem pracovala vůbec poprvé, takže nemůžu srovnávat jiné konkurenční produkty. Vypadá jako kvalitní výrobek, teplotu lze nastavit v závislosti na hustotě vlasů-od 150 do 230stup. Mám jemné dlouhé vlasy, tak jsem volila 160-170stup., vlasy krásně vyžehlené a vypadají moc dobře, nejsou zničené a to ji používám každý den. K žehličce je proloženo pouzdro pro lepší skladování. Lokny se mi příliš nezdařily, ale určitě to chce jen cvik. Doporučuji.
avatar
Ludmila
avatar
Helena
avatar
Jan
Zobrazit více recenzí