Žehlička PRO-Sleek & Curl Remington

image
otestováno
Počet recenzí
41
jak jste hodnotily
5
37x
4
3x
3
2
1x
1
doporučuje
98 %
Testováno v období
od 27. 11. 2014
do 30. 11. -0001

[*] [*] [*] TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje každá šestá, která se přihlásí po testovací výzvě. Testování proběhne ve středu 26. listopadu mezi 13 a 14 hodinou. Celkem se můžete těšit na 10 žehliček.  [*] [*] [*]

Žehlička PRO-Sleek & Curl od Remingtonu Vám dá svobodu vytvořit úžasně rovný a hebký styl nebo překrásně načechrané kudrny pomocí jednoho přístroje.

Díky dlouhým a úzkým destičkám vznikají krásné, hedvábné tahy po celé délce vlasů, zatímco zakřivené hrany vytvářejí úžasné vlny, které vypadají přirozeně. To vše plus navíc praktické hřbety, které znamenají lepší kontrolu pro vlasy, které zůstávají na svém místě.

Žehlička PRO-Sleek & Curl je vše, co potřebujete k vytvoření široké škály stylů. Díky rychlému zahřátí za 15 sekund a zámku teploty k ochraně před nechtěnou změnou, budete hotova během chvíle.

Tato žehlička nové generace je součástí Pro kolekce od Remingtonu, revolučního sortimentu, který Vám zajistí hebké vlasy překypující leskem a vitalitou při každém použití.

Více se dozvíte ZDE.

Hodnocení
41
avatar
Lucie
klad Žehlička PRO-Sleek & Curl Remington je opravdu skvělá a určitě za sebe z vlastní zkušenosti mohu doporučit. Lehce se drží, není těžká a díky tomu se s ní lehce manipuluje. Neničí vlasy a tak je super i pro denní používání :) za zkoušku nic nedáte :) je super
avatar
Veronika
klad Žehličku PRO-Sleek & curl mám doma a nemůžu říct jediné špatné slovo. Značka remington je pro mě jedničkou. Tato žehlička je opravdu skvělá jak na žehlení, tak i natočení vlasů. Díky nastavitelné teplotě se moje vlasy nepřepalují. I při nižší teplotě drží vlny svůj tvar po většinu dne.
avatar
Daniela
klad S žehličkou PRO-Sleek & Curl Remington jsem byla velice spokojena. Je to kvalitní výrobek. Teplotu lze nastavit v závislosti na hustotě vlasů-od 150 do 230 stupňů. Kabel má otočný kloub, aby se při žehlení nezamotával, což považuji také za veliké plus. Ohřátá je opravdu za pár vteřin a hned připravena k použití a žehlí opravdu dobře. Tuto žehličku mohu vřele doporučit všem ženám i dívkám.
avatar
Jaroslava
klad skvělý, rozhodně doporučuji všem vyzkoušet, my byli spokojení
avatar
Michaela
klad Skvělé, rozhodně doporučuji.
klad Ve vvbbbvb bb bb v by v v by bylo v v by v gvv cvičení v v centru v v centru v v vvbbbvb vvbbbvb vč n
avatar
Silvie
klad rozhodně doporučuji :)
avatar
Bibika
klad skvělýýýýý, doporučuji všem :)
klad
klad
klad
avatar
Jaroslava
klad nejvíce ji používám na vlny jinak super žehlička, skvěle se s ní manipuluje :) doporučuji všem :)
klad
avatar
Monika
avatar
Petra
avatar
Renata
avatar
Tomáš
avatar
Anna
avatar
Dagmar
avatar
Ludmila
avatar
Jan
avatar
Věra
avatar
Ondrej
avatar
Ludmila
avatar
Zuzana
klad Děkuji za možnost testování žehličky od značky Remington. Mám kudrnaté vlasy a z času na čas to chce malou změnu účesu, proto jsem byla ráda, že budu moct žehličku vyzkoušet :). V minulosti jsem se setkala s jinými značkami, ale u žehličky Remington oceňuji snadné používání a taky pouzdro na skladování :)
Zobrazit více recenzí