Rozdáváme opět časopis! Tentokrát se přihlaste o Žena a život

image
otestováno
Počet recenzí
122
jak jste hodnotily
5
62x
4
32x
3
24x
2
2x
1
2x
doporučuje
77 %
Testováno v období
od 20. 1. 2017
do 5. 2. 2017

Žena a život je lifestylový časopis určený ženám ve věku 25-45 let, který jako jeden z mála na českém trhu dokáže kombinovat prvky světových trendů s českou realitou, a to nejen v módě, kosmetice, ale i vaření, dekoru apod.

Podstatnou část časopisu rovněž tvoří rozhovory se známými osobnostmi, ale i odborníky na nejrůznější témata (vztahy, sex, kariéra, děti). Velká oblíbenost u čtenářek je dána jedinečnou koncepcí v podobě původních publicistických textů, které se snaží mapovat současný život moderní ženy, pomocí autentických příběhů.

Nedílnou součástí časopisu jsou pravidelné přílohy - Chuťovka, Trendy Hubnutí a další.

Časopis si vyzvednete na naší lednové akci DEN, KDY SE BUDU MÍT RÁDA, která se koná v sobotu 21. ledna 2017.

V rámci naší akce máme pro všechny testerky ještě dárek! V týdnu od 16. až 20. ledna si můžete vytestovat až pět produktů.

Více se dozvíte ZDE nebo na facebooku.

 

Hodnocení
122
avatar
Anna
klad Časopis jsem si kupovala jeden čas pravidelně,dnes už spíše jen občas,ale časopis je to zajímavý svými tématy.Takže ho mohu doporučit těm,které ho ještě nečetly.I cena je přijatelná. Tohoto testování se nemohu zúčastnit,což mě mrzí,ale ráda si tento časopis zase někdy koupím sama.
avatar
Martina
klad Časopis Žena a život čtu ráda,když se mi dostane do rukou, nebo na cestách, když neridim, vlak, autobus, skvělý společník i do čekáren, při vyřizování na úřadech apod. Bez čtení bych nemohla žít a tento časopis pro ženy patří mezi ty lepší a kultivovanější.
avatar
Petra
klad Ženu a život čtu už léta. Mám tento časopis moc ráda, líbí se mi sympatická cena, vzhledem ke konkurenci při opravdu kvalitním obsahu, často mě potěší i dárečky. A časopis vždy přečtu celý, každý článek mě něčím zaujme a najdu v něm pro sebe něco přínosného.
avatar
Renata
klad Můj oblíbený časopis. Několik let jsem měla i předplatné a letos jsem předplatné tohoto časopisu věnovala pod stromeček mamince. Články psané schopnými lidmi komentující aktuální dění a situace, krásné fotky, křížovka, recepty, móda...prostě všechno, co může zajímat moderní ženu, která chce držet krok s dobou.
avatar
miriam šuličová
klad Kamaratka mi nosi tento casopis ked pride domov na navstevu. Rada si ho prelistovavam. Informacie su v nom zaujimave. Ci uz citam cez vikend pri kavicke alebo len tak po veceroch :D :D :D :D :D Budem nadalej verna "citatelka" i ked uz niesu najnovsie.
klad Skoda, ze zas je to v Prahe
avatar
Petra
klad Časopis si kupujeme s maminkou pravidelně, každá v něm najdeme to své a ještě si popovídáme co jsme se dozvěděly nového. Také se mi moc líbí dárky, které jsou u časopisu velice často přiloženy. Cena je přívětivá a tak nikdy neváhám po čem v trafice šáhnout
avatar
Barbara
klad Super casopis. Kupuji si ho vzdy na cestu vlakem a prectu od prvni stranky az po posledni,protoze vsechny clanky jsou pro me zajimave. Kolegyne si ze me vzdy delaly legraci co to ctu,ale pak si ode me casaky pujcovaly. Navic cena je pro me taky dulezita,takze u me vede na cele care.
avatar
Martina
klad Časopis Žena a život jsme četla pravidelně ještě loni, rpeldoni sjem emla predplatne, libili se mi pribehy ze zivota, super recenze vyrobku, fajn obrazky, rady zkusennosti,
klad vadilo mi prilis mnoho reklam a prislo mi ze se za posledni rok i dost zhorsil obsah cisla- rposte pro em to byla uz nuda apulku cisla jsme jen rpolistovala takze sjem si predplatne uz neobnovila
avatar
MARIE
klad Měla jsem předplatné. Nyní jsem se rozhodla ho kupovat jen občas. Až podle obsahu. Některé příběhy se líbily. Mám raději povídání s různými osobnostmi a nejen z kulturní sféry.
klad Už je spíše pro mladší generaci. Nějak jsem se v něm už tzv.neviděla. Také je v něm dosti reklam a tím myslím,se člověk ztrácí v obsahu.
avatar
Barbora
příloha
klad Časopis Žena a Život mi vyhovuje, občas si ho dle aktuálního tématu kupuji. Je přiměřeně obsáhlý, cenově velmi zajímavý, častokrát s dárkem nebo přílohou. Přečtu si od každého trochu- móda, vaření, tématické články, cvičení, kosmetika.. pořád jsem v aktuálním dění a to vše stihnu u jednoho kafe:) Pro mě je to ideální časopis. Děkuji
avatar
Monika
klad Včera jsem si pročetla celou Ženu a život, kterou jsem měla v ruce po dlouhé době. Časopis je zajímavý, ale spíše bych uvítala rady do domácnosti, plno rodinných receptů. Vyhovují mi spíše jiné časopisy, ale když mě na hlavní stránce něco zaujme, tak časopis určitě koupím,
avatar
Monika
klad Za mě je to naprosto super časopis pro ženu kolem třicítky, čtyřicítky, která na sebe nerezignovala. Obsahuje spoustu super článků o módě, zdraví, životním stylu, kráse, cestování, vaření a bydlení. Přečetla jsem jí jedním dechem a číst určitě budu dál. I cena je naprosto super. Vychází každých čtrnáct dní. Často jsou součástí dárky nebo přílohy.
avatar
Marcela
příloha příloha
klad Časopis ŽENA A ŽIVOT mám velice ráda. Jeho obsah se hodí nejen k mému věku , ale i k životnímu postoji. Je cenově dostupný. Často obsahuje jedinečné a velmi zajímavé přílohy, ale i dárečky. Naleznete zde rozhovory z oblasti medicíny, kultury, výzkumu, ale i z lidmi, kteří svou pílí něco dokázali.Jsou zde recepty a trendy z gastronomie, horoskopy, novinky v desingu, rady, vztahy, zdravý životní styl i cestování. Je inspirativní :)
avatar
Hela
příloha
klad časopis Žena a život už mě nadchl mnohem více. Je v uvozovkách rychlý, zajímavý a stručný, ideální na mé cestování vlakem, možná o to více mám ráda poznatky z cestování někoho jiného, sem tam vyzkouším nějaký ten recept a pro jistotu jsem zkoukla svůj horoskop:) Tento časopis občas zakoupím a mám ráda i různé přílohy, vzorky a dárečky, ty potěší vždycky, cena je luxusní, díky :)
avatar
LUCIE
příloha
klad Žena a život
klad tento časopis mě velice mile překvapil. Zprvu jsem ho jen rychle prolistovala ale, pak jsem se k němu se zaujetím vrátila. Obsahuje mé oblíbené rubriky módu, inspiraci pro nakupování, horoskopy, domov, jídlo i cestování. Časopis má příjemný formát, grafiku i barvičky. U časopisu se dá krásně s kávou relaxovat. Oceňuji bonus v podobě druhého časopisu který pohladí duši, má své kouzlo a téma láska je nevyčerpatelná.
avatar
Anna
klad časopis znám dlouhou dobu a stále si ho kupuji, má nápad, není tam jen reklama na drahou kosmetiku či oblečení, ale i na dostupné věci pro normální ženské, mám ráda i vzorky a příloha dalšího časopisu - esoteriky se mi líbila, mám ráda tento styl čtení
avatar
Věra
klad Časopis Žena a život má 114 stránek z toho více obrazových. Ale to nevadí ani reklamy mi nevadí. Někdy má člověk chuť si jen tak prolistovat časopis, nezatěžovat se náročným čtením a zjistit jaké jsou trendy v kosmetice, oblékání, kultuře. Občas si koupit tento časopis není špatné...
avatar
Renata
klad tak časopis Žena a Život znám dobře kupuji ho pravidelně a vždy ráda přečtu celý jinak určitě mohu doporučit včem a je prostě super a někdy je k tomu i dárek a to je milé určitě uvažuji o předplatném tak milé ženy kupujte časopisy pro Ženy a uvidíte dovíte se spoustu nových věcí a rad *gift**enzo**heart*
avatar
Andrea
klad Tento časopis si čas od času i koupím, hlavně když je i s dárkem :-D. Je čtivý, má rubriky, které mám ráda a oceňuji, ale hlavně se čte jedním dechem a naprosto mě vždy zaujme. Ikdyž jsou tam i reklamy, není to tak hrozné jako u jiných časopisů. Takže za mě mohu jen a jen doporučit ;-)
avatar
Katka
klad Děkuji za možnost časopisu zdarma. Tento časopis občas kupuji, hlavně když je s dárkem a také kvůli receptům - již mnoho z předešlých čísel máme zařazeno v jídelníčku. Toto číslo bylo poohlédnutím za rok 2016. Časopis se příjemně prohlíží, dá se do něj začíst a je pro mne top časopisem, který vím, že mne nezklame.
klad Množství reklam, ale dá se to přežít :-)
Zobrazit více recenzí