Zensation sprchová pěna a Sakura Spring sprchový olej Rituals

image
otestováno
Počet recenzí
83
jak jste hodnotily
5
75x
4
5x
3
1x
2
1x
1
1x
doporučuje
96 %
Testováno v období
od 29. 4. 2015
do 30. 11. -0001

[*]  [*] [*] TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje každá druhá, která se přihlásí po testovací výzvě a napíše nám, jestli si set vyzvedne osobně v Pracovně v Praze nebo v Teplicích a to nejpozději do 5. května. Testování proběhne v úterý 28. dubna mezi 11 a 11:30 hodin. Třicet setů je připraveno v Pracovně v Praze a dvacet setů v Pracovně v Teplicích. [*] [*] [*]

Rituals…  proměňte rutinu všedního dne v malé rituály, zastavte se uprostřed shonu, zklidněte mysl, pozitivně se nalaďte – pak budete lépe zvládat úkoly všedního dne.

Po staletí Japonci slaví každoroční padání květů Sakury – třešňových květů. To připomíná probouzející se přírodu a symbolizuje skutečnost, že krása je pomíjivá a život je třeba si užívat. Naše kolekce Sakura, která je touto tradicí inspirována, obsahuje směs sladkých třešňových květů s výživným rýžovým mlékem a díky ní působí každý den jako nový začátek.

Sakura Spring sprchový olej

Tento zklidňující sprchový olej se po kontaktu s vodou přemění v hedvábně jemnou pěnu a zanechá vaši pokožku dokonale zjemněnou.
Užijte si jemné vůně organického rýžového mléka a třešňových květů.
Sprchový olej Vám pomůže udržet opálení. Olej hydratuje pokožku a díky tomu ztratíte méně pigmentu. Můžete si tak vychutnat letní hnědou barvu ještě déle.

Objem pro testování: 75ml

Zensation sprchová pěna

Unikátní sprchový gel, který se při kontaktu s vodou promění v bohatou výživnou pěnu.
Zjemňuje a hydratuje pokožku.
Orientálně smyslná vůně rýžového mléka a třešňového květu.

Objem pro testování: 50ml

Více se dozvíte ZDE nebo na facebooku.

Hodnocení
83
avatar
Anna
avatar
Adéla
avatar
Ludmila
avatar
Zdena
klad Pěna je hustá krásně voní. Olej sice moc nepění,ale mytí s ním mi naprosto vyhovuje, protože mám kromě umytí i pocit dobře ošetřené vysušené pokožky. Oba produkty hezky provoní a nevysušují kůži. Mytí s nimi se stává příjemným rituálem.
avatar
Lenka
klad Sprchový olej i sprchová pěna mě mile překvapily. Oba výrobky mají nádhernou vůni. Olej je velmi příjemný na tělo, dobře se roztírá a kůže je po něm hebká . Pěna je hustá a na jedno zmáčknutí s ní lze umýt celé tělo.
avatar
Renata
avatar
Věra
avatar
Lidka
avatar
zdeňka
klad pěna a olej s třešnovými květy a rýžovým mlékem se mi moc líbil. Bohatá mléčná pěna příjemně voní a je jemná na mytí. Olej voní intenzivněji a je také moc příjemný na koupání. Vyhovovalo mi také malé balení, které se dá využít i na cesty.
avatar
renata
avatar
Hana
klad Příjemná jemná vůně. Na vzorek slušně velké balení. Pěna se přemění po zmáčknutí dávkovače z tekutého v mžiku a krásně se roztírá a vystačí na celé tělo. I olej malinko napění, ale ani jedno nestéká a nepřijdete ani o kapku. Nikdy jsem se do obchodu nevypravila, ale asi to napravím. Cenu neznám, ale struktura opravdu vystačí na dlouho a nepřijdete ani o kapku. Fakt!
klad Od oleje jsem očekávala více ochrany pokožky, tedy větší "promaštění". Poslední dobou mám dost suchou pokožku a doufala jsem, že tato značka bude "lék". Ale na druhou stranu mám ještě dost testovacího balíčku, takže se to třeba upraví.
avatar
Marcela
klad Potěšila mně možnost testovat cestovní balení Rituals. Zensation, sprchová pěna - jedna dávka bohatě vystačila na umytí celého těla. Pěna příjemně voní a čím víc se roztírá, tím je hustší. Sakura Spring, olej - při mytí tolik nepění, ale vůně je mnohem intenzivnější, velice příjemná. V létě vyzkouším jestli zůstane opálení déle.
avatar
Adéla
klad Dnes jsem otestovala sprchovou pěnu i olej a oba produkty mě mile překvapily. Olej opravdu krásně voní, a během chvíle se přemění v pěnu, která krásně provoněla pokožku. Sprchová pěna je velmi hustá, konzistencí mi připomíná pěnu na holení :) a stačí opravu jedno zmáčknutí a pěna vystačí na umytí celého těla. Balení je ideální na cesty, já využiju po návštěvě sauny a bazénu. Doporučuji vyzkoušet.
avatar
Lucie
klad
klad Z testované sprchové pěny i oleje jsem naprosto nadšená, pro moji suchou pokožku to je naprostý balzám. Navíc příjemná a svěží vůně. Při nejbližší cestě kolem prodejny Rituals plánuji nákup těchto dvou produktů.
avatar
Lucie
klad Dvě testovací minibalení Rituals byla krásně zabalena v tématické krabičce. Oba výrobky mi nádherně voní, protože zbožňuji vůni třešňových květů (sakury). Sakura Spring sprchový olej se po rozetření ve vodě proměnil v podobnou konzistenci jako klasický sprchový gel při použití. Zensation sprchová pěna byla velmi zajímavá tím, že samotná pěna byla velmi hustá a dobře držela pohromadě oproti např. pěně do koupele, kterou je snadné "odfouknout". Po použití výrobků jsem cítila jemnou vůni i z pokožky těla. Oba výrobky mohu upřímně doporučit, protože kromě moc hezké vůně a zajímavé konzistence mají i dobré složení.
avatar
Helena
klad Oba výrobky ze sady mě naprosto nadchly. Mají příjemnou vůni a pokožka je po použití dostatečně hydratovaná. Mám suchou pokožku a tak jsem se těšila především na sprchový olej, ten si určitě zakoupím.
avatar
Alena
klad Po vyzvednutí sady jsem začala s testováním. Sprchová pěna se po vymáčknutí krásně rozpění. Sprchový olej mi moc nepění, ale je možné, že šetřím a dávám si ho málo. Výrobky krásně voní a po vysprchování mám pokožku hezky hladkou.
avatar
Renáta
klad Líbí se mi dárkové balení - opravdu vhodné i jako pozornost. Vůně obou přípravků je nádherná a použití snadné. Olej po malém stříknutí vytvoří nádhernou pěnu a pokožka je po něm vláčná a jemná. Sprchová pěna je opravdu "pěna" - hustá a bohatá. Balení je vhodné přesně na cesty, já využiji na kurzech plavání s dcerou. Jsem ráda, že jsem mohla vyzkoušet tuto značku, o které jsem slyšela již dříve.
avatar
Marika
avatar
Jana
klad Děkuji za možnost testování.Hned v pátek jsem si doběhla vyzvednout sprchovou pěnu a olej. Oba výrobky byly zabaleny v pěkné dárkové krabičce. Sprchové oleje znám už od jiných značek, proto jsem jako první vyzkoušela sprchovou pěnu . Na jedno stříknutí jsem měla docela dost pěny na celé tělo. Příjemná jemná vůně doplnila celý proces mytí. Včera jsem si zkusila i olej a musím říct, že i ten se krásně rozmydlil do pěny. Oba výrobky jsou mají i pěkný obal. Teď si je schovám a poputují se mnou v červenci na dovolenou - olej použiju, abych vydržela déle opálená, jak se uvádí v popisu u výrobku.....
klad Není myšleno jako negativní hodnocení, spíš poznámka na okraj: mám pocit, že za o dost nižší cenu se dají sehnat různé sprchovací protukty které mají srovnatelné vlastnosti jako vzorky, které jsem dostala k testování. Na druhou stranu když budete chtít někomu udělat radost a trochu ho rozmazlit něčím, co má nádech luxusu, tak výrobky Rituals by mohly být vhodný tip - na jejich stránkách jsem objevila několik zajímavých tipů.....
Zobrazit více recenzí