Zensation sprchová pěna a Sakura Spring sprchový olej Rituals

image
otestováno
Počet recenzí
83
jak jste hodnotily
5
75x
4
5x
3
1x
2
1x
1
1x
doporučuje
96 %
Testováno v období
od 29. 4. 2015
do 30. 11. -0001

[*]  [*] [*] TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje každá druhá, která se přihlásí po testovací výzvě a napíše nám, jestli si set vyzvedne osobně v Pracovně v Praze nebo v Teplicích a to nejpozději do 5. května. Testování proběhne v úterý 28. dubna mezi 11 a 11:30 hodin. Třicet setů je připraveno v Pracovně v Praze a dvacet setů v Pracovně v Teplicích. [*] [*] [*]

Rituals…  proměňte rutinu všedního dne v malé rituály, zastavte se uprostřed shonu, zklidněte mysl, pozitivně se nalaďte – pak budete lépe zvládat úkoly všedního dne.

Po staletí Japonci slaví každoroční padání květů Sakury – třešňových květů. To připomíná probouzející se přírodu a symbolizuje skutečnost, že krása je pomíjivá a život je třeba si užívat. Naše kolekce Sakura, která je touto tradicí inspirována, obsahuje směs sladkých třešňových květů s výživným rýžovým mlékem a díky ní působí každý den jako nový začátek.

Sakura Spring sprchový olej

Tento zklidňující sprchový olej se po kontaktu s vodou přemění v hedvábně jemnou pěnu a zanechá vaši pokožku dokonale zjemněnou.
Užijte si jemné vůně organického rýžového mléka a třešňových květů.
Sprchový olej Vám pomůže udržet opálení. Olej hydratuje pokožku a díky tomu ztratíte méně pigmentu. Můžete si tak vychutnat letní hnědou barvu ještě déle.

Objem pro testování: 75ml

Zensation sprchová pěna

Unikátní sprchový gel, který se při kontaktu s vodou promění v bohatou výživnou pěnu.
Zjemňuje a hydratuje pokožku.
Orientálně smyslná vůně rýžového mléka a třešňového květu.

Objem pro testování: 50ml

Více se dozvíte ZDE nebo na facebooku.

Hodnocení
83
avatar
Zuzka
klad Veľmi dobrý produkt s ktorým som bola spokojná a odporúčam vyskúšať. Určite si ho zakúpim opäť.
klad
klad :-D
avatar
Lucie
klad Zensation sprchová pěna a Sakura Spring sprchový olej Rituals je nádherný a neskutečně pěkně voní. Určitě je doporučuji všem, kteří nechtějí jen dokonale čistou a hydratovanou pokožku, ale taky skvěle uvolní mysl a má pozitivní vliv na psychickou pohodu. Kůže je opravdu hebká a vláčná a to mám ráda
avatar
Věra
klad Zensation sprchová pěna a Sakura Spring sprchový olej Rituals jsou úžasným rituálem pro každou ženu. Když mám náročný den vždycky se těším, jak budu relaxovat. Produkty Zensation sprchová pěna a Sakura Spring sprchový olej Rituals jsou opravdu moc kvalitní a já mohu s radostí doporučit všem!
avatar
Kamila
klad Zensation sprchová pěna a Sakura Spring sprchový olej Rituals jsem poznala díky svojí setře. Ta ráda zkouší nové věci, a když je spokojená tak obdarovává svoje nejbližší. Ať i my poznáme, co je opravdu dobré a kvalitní. Krásně pěna zvláční pokožku. Tak se hýčkejte, stojí to za to!!!!
avatar
Petra
klad Pěny na sprchování jsem poznala až díky značce Rituals. Byla jsem překvapená, jak jsou krásně jemné a pěkně myjou. Vůně pěny je intenzivní a zůstává na kůži i dlouho po sprše. Malá lahvička vydrží docela dlouho. Jen bych brala trochu přírodnější složení...
avatar
Jaroslava
klad rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek. gsdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobekdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek
avatar
Jaroslava
klad skvělý, rozhodně doporučuji všem vyzkoušet, my byli spokojení
avatar
Michaela
klad Skvělé, rozhodně doporučuji.
klad Ve vvbbbvb bb bb v by v v by bylo v v by v gvv cvičení v v centru v v centru v v vvbbbvb vvbbbvb vč n
avatar
Silvie
klad rozhodně doporučuji :)
avatar
Bibika
klad skvělýýýýý, doporučuji všem :)
klad
klad
klad
avatar
Jaroslava
klad doporučuji všem :) super
avatar
Martina
klad Testovani jsme nevyhrala, ale pouzivam tuto sadu + ejste pealing uz asi rok, jsme strasne z etchto vyrobku nadsena uzasne voni, obsahuji pouze prirodni slozky a oleje, krasne zvlacni pokozku, oboje mi vdyrzi kldine u pul roku,staci orpavdu male mnozstvi jak gelu tak i peny, ta vune je opravdu krasne omamna- orpavdu doprocuju
avatar
Daniela
klad Sakura spring je zklidňující sprchový gel s jemnou vůní rýžového mléka a třešňových květů, který příjemně pění a svým olejovým nádechem nechává pokožku provoněnou a vláčnou. Zenseation je ojedinělý sprchový gel, který příjemně pění, zjemňuje a hydratuje. Mohu jedině doporučit.
avatar
Monika
avatar
Petra
avatar
Anna
avatar
Karolína
klad Výrobky Rituals mě prostě nadchli! Sprchový olej Sakura Spring jsem použila jak na tělo, tak i do koupele a pokožka byla krásně hladká a hydratovaná. Sprchová pěna Zenstation? Po jejím použití již žádné sprchové mýdlo či gely. Jedině pěnu, která se krásně rozetře po těle. Výrobky mají příjemnou, svěží vůni. Výrobky Rituals můžu všem jen vřele doporučit. Vyzkoušejte!
avatar
Lucie
klad
klad Z testované sprchové pěny i oleje jsem naprosto nadšená, pro moji suchou pokožku to je naprostý balzám. Navíc příjemná a svěží vůně. Při nejbližší cestě kolem prodejny Rituals plánuji nákup těchto dvou produktů.
avatar
Helena
klad Oba výrobky ze sady mě naprosto nadchly. Mají příjemnou vůni a pokožka je po použití dostatečně hydratovaná. Mám suchou pokožku a tak jsem se těšila především na sprchový olej, ten si určitě zakoupím.
avatar
Jana
klad Zensation sprchová pěna i Sakura Spring sprchový olej mají velmi příjemnou vůni. Navíc se gel i olej při kontaktu s vodou změní v půvabnou pěnu, která zanechá pokožku voňavou, jemnou a krásně hydratovanou. Oba výrobky vřele doporučuji.
Zobrazit více recenzí