Získejte vstupenku na Mentoring konference úspěšných žen Equal Pay Day

image
otestováno
Počet recenzí
0
jak jste hodnotily
5
4
3
2
1
doporučuje
0 %
Testováno v období
od 26. 3. 2017
do 27. 3. 2016

Konference Ženy Sobě nabízí nový zážitkový způsob setkávání vhodný pro odbourávání bariér v komunikaci, rozvíjí potenciál účastnic a učí je profesní networking. Přihlaste se do testování a získejte vstupenku na Mentoring konference úspěšných žen Equal Pay Day v sobotu 19. 3. 2016.

Co je to mentoring? 

Hodinový workshop s mentorkou (profesně zkušenou ženou) a 12 dalšími účastnicemi u "kulatého stolu”. V sobotu 19. 3. můžete vybírat po celý den z 5 hodinových bloků, kde bude pokaždé 20 stolů a 20 témat. V bezpečném prostředí můžete sdílet své zkušenosti, nebo jen poslouchat rady a zkušenosti mentorek a ostatních. Nechte se inspirovat a „nakopnout“ davem. Zažijte úchvatnou atmosféru tisíců energických žen na jednom místě. Dobíjíme ženské sebevědomí, přijďte se i vy bavit! 

Co vás čeká? 

Báječný den s tisícovkou dalších žen, kulaté stoly, hlídání dětí zdarma, doprovodný program, pitný režim, kosmetické poradenství, koučink, živá projekce fotek momentek na hlavní plátno a mnoho dalších. Podívejte se na krátké video z loňska. 

S jakými zajímavými ženami mentorkami se můžete setkat? Potkáte zástupkyně velkých korporací i úspěšné podnikatelky z celé ČR. S kým se můžete potkat najdete ZDE.

Časy mentoringu: 9 – 10 hod, 11 – 12 hod, 13 – 14 hod, 15 – 16 hod, 17 – 18 hod - hodinové pauzy vyplní networking a doprovodný program. Kde se potkáme? Clarion Congress Hotel Prague, Freyova 33, Praha 9 – Vysočany.

 

Více o konferenci Ženy Sobě najdete zde.