Testovaly jsme TENA Lady Mini Magic. Vyzkoušela jste je? Napište nám, jak jste byla spokojená

image
otestováno
Počet recenzí
64
jak jste hodnotily
5
59x
4
5x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 12. 4. 2016
do 2. 5. 2016

Stále více žen má potíže se samovolným únikem moči - inkontinencí. Hledáme ženy, které mají tyto potíže a vyzkouší TENA Lady Mini Magic.

Zůstaňte sebejistá díky trojí ochraně TENA Lady

Nenechte, aby vám sebemenší únik moči překazil hezké chvíle. Vyvinuli jsme zázračně malou vložku TENA Lady Mini Magic se skvělou absorpcí moči, která vám zaručí větší pocit jistoty v porovnání s běžnou slipovou vložkou každý den. Vyzkoušejte diskrétní trojí ochranu proti vlhkosti, protečení a zápachu a zůstaňte za každé okolnosti sama sebou.

TENA Lady Mini Magic je malá, hedvábně jemná a pohodlná. Okamžitě absorbuje moč a poskytuje pocit sucha.

Dokonale neutralizuje zápach. Nabízí efektivnější ochranu a vyšší absorpci než běžná slipová vložka.

Tvar vložky kopíruje tvar ženského těla, proto přináší diskrétní a efektivní ochranu.

Více se dozvíte ZDE.

Jak dopadlo hodnocení a více o problému inkontinence se dočtete ZDE.

Hodnocení
64
avatar
Lucie
klad S vložkami tena lady jsem byla a jsem spokojená. Krásně sají, pohlcují pach, přesně tak, jak vzýrobce slibuje a to mě těší :) doporučuji alespoň vyzkoušet, bez toho nepoznáte nic :) mě vyhovují, stejně tak mamince. Já je používala po porodu, kdy jsem měla problémy.
avatar
Kamila
klad Jsou dobré. V dnešní době je na trhu spousta vložek různých značek. Takže konkurence je veliká. Tyto jsou jedny z mých dobrých. Cítím se s nimi v suchu. Nebojím se jít s nimi ven. Cena je dobrá , vřele doporučuji!!!! Je to moc dobrý výrobek a všem ženám doporučuji aspoň ho vyzkoušet.
avatar
Tamara
klad velice příjemné,pohodlné,vysoce savé narozdíl od odstatích tohoto typu,což velice ocenuji,poskytují pocit sucha,zabranujíc protečení,což je velice důležité,eliminují zápach jsem velice spokojená ,za sebe rozhodně doporučuji,navíc cena je příznivá,velká spokojenost
avatar
Lucie
klad Vložky Tena Lady mini magic mám vyzkoušené! Tenké, pohodlné a hlavně účinné na rozdíl od jiných vložek tohoto typu ;-) za sebe rozhodně doporučuji! Stojí za to vyzkoušet!
avatar
Jaroslava
klad skvělý, rozhodně doporučuji všem vyzkoušet, my byli spokojení
avatar
Jaroslava
klad skvělý, rozhodně doporučuji všem vyzkoušet, my byli spokojení
avatar
Bibika
klad Neváhejte, já můžu jen doporučit*heart**heart**heart*
klad
klad
avatar
Jaroslava
klad doporučuji všem :) super
avatar
Martina
klad Vyrobky jsme mela tu cest vyzkouset kratce po porodu kdyz mi skoncilo sestinedeli a muj zdravotni stav mi ejste nedovoloval jit mezi lidi jen tak bez pochrany, mohu je doprocuit citila sjme se diky nimv cistote a nemusela sjem se bat trapnych chvilech kdy si treba kychnu nebo se budu smat a nebudu mit vse pod kontrolou, pri noseni nejdou skoro citit a jsou velmi pohodlne
avatar
eva
klad S přípravky Tena Lady máme u nás bohatou zkušenost. Sama jsem několikrát použila, v obdobích po dlouhém onemocnění. Je opravdu dobrý pocit vyjít bezpečně a bez starosti ven. Žádná obava z nežádoucího vlhka či dokonce nepříjemného aromatu. Několik velikostí zajistí, že si vybere každý a komfortní materiál zajistí pohodlné nošení.
avatar
Renata
klad Mívám inkontinenční potíže několikrát do roka. Zejména na podzim, když jsou častější nachlazení. Pátrám na trhu po funkčních a nenápadných pomůckách. Také tena lady jsem vyzkoušela a patří k těm lepším. Spolehlivě zadržují, což je to nejdůležitější kritérium. Za druhé je příjemné, že ani nevíte, že je zrovna máte, což je také podstatné. Když už člověka potkají podobné nepříjemnost, je fajn mít spolehlivého pomocníka a to přípravky tena lady jsou.
avatar
Linda
klad Inkontinenci mám zhruba od svých 15-ti let...používala jsem dříve inkontinenční vložky od Hartmann Molimed a když jsem n a zkoušku od své doktorky dostala inkontinenční vložky Tena,tak jsem si myslela,že se vrátím stejně zpátky k předešlým.Omyl,po vyzkoušení Teny jsem u nich zůstala,protože jsou skvělé.\takže za mě rozhodně doporučuju
avatar
Ivana
klad Vložky od TENY jsou jedny z nejlepších na trhu. Po otestování musím říci, že tvarovatelnost je optimální a savost také. A nevadí že nemají "křidélka".. Mám menší únik moči a ve vložce je opravdu dostatek materiálu pro vysokou absorpci. Nic se nedeformuje a drží.
avatar
Alena
klad Vožky Tena Lady Mini Magic se mi osvědčily. Jsou dobře tvarovatelné, takže ani nemáte pocit že je nosíte. Nosím je preventivně, v mém věku a při nepříjemném úniku moči, vložka perfektně absorbuje a to vše bez jakéhokoliv zápachu. Mohu jen doporučit.
avatar
Alice
klad TENA Lady Mini Magic jsou slipové vložky doslova pro mne. Jsou dobře tvarovatelné a přizpůsobivé, zároveň dobře sací, na tak malou vložku toho pojme dost a vůbec nic není cítit. TENA opravdu ví co dělá, jsou nesrovnatelně lepší než klasické slipové vložky.
avatar
Jaroslava
klad Děkuji za možnost vyzkoušet vzorky vložek Tena. Za největší plus považuji hlavně jak výborně pohlcují zápach moči. Hodně dobře drží tam kde mají, nikam nekloužou. Jsou tenké, opravdu pohodlné a nedráždí pokožku. Pro mě skvělá volba, jsem velmi spokojena a doporučuji je všem ženám.
avatar
Otta
klad Tena Lady Mini Magic pohlcují tekutinu a zápach moči není cítit, cítím se v nich příjemně. Opravdu nejsou ani trochu nápadné a viditelné (jsou opravdu malinké, velmi diskrétní). Jsou super pro každodenní nošení. Za mě mohu jen doporučit a budu používat i nadále.
avatar
Roman
klad Po vyzkoušení vložek tena magic,jsem byla velice mile překvapena.Vložky opravdu moc dobře sají,neprotékají,nezapáchajíí,jsou velice diskrétní,velikost také velice příjemná.Při mém problému už budu používat pouze tyto vložky které jsou i cenově velmi výhodné
avatar
Marta
klad Vložky TENA Lady Mini Magic jsou velmi dobře tvarovatelné, a absorubující. Je to až překvapující jak dobře pojmou objem moči a nic není cítit, ani neproteče. Já doporučuji TENA Lady Mini všem ženám, které se chtějí cítit dobře a nechtějí být cítit močí. :-)
avatar
Olga
klad Skvělý výrobek, pro nás ženy, které trápí inkontinence. Vložky jsou zcela neviditelné, jsou příjemné na nošení a zápach opravdu zadržují. Jsou moc pohodlné, člověk o nich ani neví, nejvíce mi seděla velká slipovka, která opravdu drží na svém místě. Doporučuji všem ženám, které mají problém s inkontinencí.
klad Žádná
Zobrazit více recenzí
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel