Testovaly jsme TENA Lady Mini Magic. Vyzkoušela jste je? Napište nám, jak jste byla spokojená

image
otestováno
Počet recenzí
64
jak jste hodnotily
5
59x
4
5x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 12. 4. 2016
do 2. 5. 2016

Stále více žen má potíže se samovolným únikem moči - inkontinencí. Hledáme ženy, které mají tyto potíže a vyzkouší TENA Lady Mini Magic.

Zůstaňte sebejistá díky trojí ochraně TENA Lady

Nenechte, aby vám sebemenší únik moči překazil hezké chvíle. Vyvinuli jsme zázračně malou vložku TENA Lady Mini Magic se skvělou absorpcí moči, která vám zaručí větší pocit jistoty v porovnání s běžnou slipovou vložkou každý den. Vyzkoušejte diskrétní trojí ochranu proti vlhkosti, protečení a zápachu a zůstaňte za každé okolnosti sama sebou.

TENA Lady Mini Magic je malá, hedvábně jemná a pohodlná. Okamžitě absorbuje moč a poskytuje pocit sucha.

Dokonale neutralizuje zápach. Nabízí efektivnější ochranu a vyšší absorpci než běžná slipová vložka.

Tvar vložky kopíruje tvar ženského těla, proto přináší diskrétní a efektivní ochranu.

Více se dozvíte ZDE.

Jak dopadlo hodnocení a více o problému inkontinence se dočtete ZDE.

Hodnocení
64
avatar
Lenka
klad vložky pohlcuje zápach, větší množství moči, při pomočení zůstane suchá. Velmi mi výrobky Tena, třeba kalhotky pomáhají i v noci, při spánku, nemusím se bát, že si počurám postel.
klad nevím o žádné negativní vlastnosti. Nemohu proto napsat, jakou negativní vlastnost výrobky Tena mají.
avatar
Petra
klad Tyto vložky jsou nejlepší na trhu, skutečně pohlcují velké množství tekutiny, zápach je skutečně dokonale neutralizován a dodávají pocit sucha, zvládnou i noc nebo extrémní podmínky, dlouhou procházku, horko. A opravdu nejsou ani trochu nápadné a viditelné.Navíc mají příjemné balení.
avatar
Lucie
klad Vložky jsou lehké,absorpční a jsem s nimi velice spokojena.:) I se silnější vložkou,která mi byla zaslána s dalšími.Konečně jsem se cítila dobře:) Mohu jen doporučit.:) Cítím se v nich sebejistá a nemám ten divný pocit.Pohlcuje zápach,vhodná také i večer.:)
klad Nevidím žádnou negativní vlastnost:) Obrovská spokojenost.:)*heart* Tena je super značka.:)
avatar
Ivana
klad Tyto vložky tena jsou opravdu super, zejména Tena Lady Mini Magic, která je diskrétní, pohlcuje zápach a je velmi příjemná při nošení, ani nepoznáte, že jste si dala vložku. Ve srovnání s ostatními slipovými vložkami je mnohem pohodlnější. Myslím, že značka Tena má nejlepší vložky, co jsou na českém trhu.
avatar
Anna
příloha
klad Určitě doporučuji,myslím,že splňují výše uvedené výhody..tedy jsou diskrétní a poskytují dostatečnou absorbci..navíc jsou tenké,takže nejsou vidět ani nijak nepřekáží..myslím,že jsou vložky od této značky lepší než jiné..tvarově tak akorát ve všech velikostech..
avatar
Alena
příloha
klad Vložky jsou opravdu tenké, polhcují zápach i tekutinu, mají perfekně střižený tvar,takže se i příjemně nosí, bez nepříjemného pocitu.
avatar
Alena
klad Jsou opravdu dobré,pohlcují tekutinu i zápach a cítím se v nich příjemně Při nošení se cítím pohodlně a fajn,jelikož nejsou nápadné.Také se mi líbí jak jsou balené,mohu je bez problémů dát do kabelky a nejsou vidět.Nenašla jsem žádná negativa a určitě doporučuji.
avatar
Gabriela
příloha příloha
klad Uchvátily mne především vložky Tena Lady Mini Magic, která jsou opravdu minimalistické, tedy velmi diskrétní, a samozřejmě jako i ostatní vložky Tena Lady pohlcují zápach dobře, při nošení nekloužou, dobře drží na místě, Takže za mne vložky Tena Lady doporučuji!
avatar
Jana
klad Tena Lady Mini Magic jsou pro mě na každodenní nošení skvělé, jsou opravdu malinké, už nemám strach z nenadálého kýchnutí, všechny typy testovaných vložek velmi dobře drží, nekloužou po kalhotkách, zápach moči opravdu není cítit, takže jsem klidnější. Tím že jsou slabé a poměrně malé nejsou vidět ani v upnutých kalhotách.Takže za mě velká jednička, jsem spokojená, je to skvělý výrobek
avatar
Renáta
klad Tena Lady Mini Magic jsou tenké a nejsou pro ostatní viditelné, což je velké plus. Skvěle absorbují tekutinu a pohlcují zápach. Nekloužou a výborně drží, takže se nemůže stát, že by se posunuly. Za mě mohu jen doporučit, zančka TENA je výborná!! :-)
avatar
Věra
klad Ráda jsem vyzkoušela vložky TENA Lady Mini Magic. Jsou velmi tenké, dobře sají a pohlcují zápach. Dobře se nosí a skvěle drží. Výběr je z více velikostí což mi také moc vyhovuje. S touto značkou jsem velmi spokojená a budu ji používat i nadále. Všem ráda doporučuji.
avatar
Veronika
klad Potíže s inkontinencí jsem začala mít po porodu a intenzivněji s druhým těhotenstvím. Do té doby jsem myslela, že se problém týká jen starších lidí. Běžně používám jen slipové vložky, po vyzkoušeni Tena lady mini, už nebudu. Zadrží více tekutiny, než slipová vložka, takže za mě mohu jen doporučit.
avatar
Marcela
klad Vložky jsou velmi pohodlné na každodenní nošení, jsou tenké, přesto absorbují větší množství tekutiny a také pohlcují zápach, takže se na ně lze naprosto spolehnout. Oproti slipovým vložkám drží tvar a neposouvají se na prádle. Pro mě skvělá volba, jsem velmi spokojena se všemi testovanými produkty značky Tena a doporučuji ostatním!
avatar
Daniela
klad S vložkami Mini, Mini Magic a Ultra mini od firmy Tena jsem byla velice spokojena. Jsou hezky tenké a příjemně jemné na dotek. Jednoduše se nasazují a pevně drží na spodním prádle. Výborně absorbují tekutiny a pohlcují pachy a neprotékají. Doporučuji je všem ženám.
avatar
Alena
klad Po otestování vložek jsem velmi spokojena. Jsou sice silnější než běžné slipové vložky, ale i přesto musím říct, že opravdu velmi dobře sedí, nikde netlačí ani se neposunují. Tím jak jsou silnější, tak neprotékají a velice dobře sají.Ale jako za největší plus považuji hlavně jak výborně pohlcují pachy, což u většiny vložek není. Jsou super pro každodenní nošení a všem je s tímto problémem jen a jen doporučuji.:-)
avatar
Markéta
klad Potíže s inkontinencí jsem začala mít po porodu. Teď se kolikrát jen začnu smát a stane se malá nehoda. Myslela jsem, že se problém týká jen starších lidí. Používám jen tenké slipové vložky. Zadrží více tekutiny, než slipová vložka, není cítit zápach a neprotékají.
klad Byla jsem zklamána velikostí balíčku-přišly jen 3 vzorky.
avatar
Veronika
klad No pokial to teda už misíte užívať tak určite odporúčam vložky od firmy Tena, skúsila som si : Mini, Mini Magic a Ultra mini . Zatial mi stačí len Ultra mini a Mini Magc a su uplne usper, človek ich ani necíti al eked potrebuje - urobia svoju "prácu". Občas hlavne treza po porode sa mi stava že po kýchnutí proste utečie. Ale da sa to riešiť vložkami. Odporúčam však aj cvičiť panvove dno.
avatar
Alzbeta
klad Vzorky prišli doskretne zabalne v obalke. Vzorieky som využila hned avšak stačilo mi zatial len mala velkosť. Sú užasne, priedušne a moc pohltia bez zápachu. Diskretne v nohavičkách. Vrelo odporúčam ak ma niekto taketo problemy. Vložky s vyžšou savosťou som neskušala.
avatar
Jana
klad Děkuji za možnost vyzkoušet vzorky vložek Tena. Vzorky v obálce jsem obdržela velice brzy. Používám vložky placené zdravotní pojišťovnou jiné značky. Tady mě překvapil vzorek mini a mini magic. Oceňuji jednotlivé zabalení vložek, kdy je v kabelce stále po ruce.
avatar
Monika
klad Obálka s testovacími kousky dorazila v pondělí a v úterý jsem už zkusila jak fungují. Mohu jen doporučit, jsou opravdu diskrétní, dobře drží a "neběhají" v kalhotkách jako ty od jiných značek. Oceňuji, že dokonale absorbují nechtěné úniky. Jejich povrch je hladký jako peříčko a nedráždí pokožku.
Zobrazit více recenzí