Najděte tu správnou zábavu na deštivé dny doma se Zuty.cz. Namalujte si svůj vlastní obraz podle čísel

image
Přihlašování právě probíhá
kolik se toho testuje
100
Přihlásit se můžete do
27. 9.
23:00
konec testování
4. 10. 2021

Koho hledáme

Hledáme 100 testerek z ČR, které získají slevu v hodnotě 30 % na nákup libovolné sady Malování podle čísel.

Vybrané testerky se poté s námi podělí o recenzi zde na webu, na Facebooku, na Heureka.cz a na Google.com.

Ze všech vložených recenzí vybereme 10 recenzí, které budou nejpřínosnější a tyto testerky odměníme kompletním vrácením peněz za celý nákup.

Podle čeho vybíráme

Do přihlašovacího komentáře napište tyto tři informace:

  • Líbí se Vám e-shop Zuty.cz? E-shop najdete TADY.
  • Který obraz byste si v případě výběru do testování objednala?
  • Opravdu souhlasíte s nákupem se slevou 30 % na celý nákup?

Redakce vybere ze všech přihlašovacích komentářů 100 testerek, které získají slevu 30 % na nákup sady Malování podle čísel.

Malování podle čísel - Zuty.cz

Malování podle čísel nejvíce připomíná omalovánky, jak je známe z dětství. Samozřejmě, že ne úplně stejné. Místo barevného vzoru, který byste měli obkreslit, dostanete jen plátno s očíslovanými ploškami. Každé číslo odpovídá konkrétní barvě, kterou použijete na vybarvení dané plošky. Prostě se držíte rozpisu podle čísel, malujete na šablonu a postupně se kocháte tím, jak Vám pod rukama vzniká krásně barevný obraz.

Jde vlastně o dobrodružství, kdy z původně bezbarvého plátna s nějakými čarami a čísly vznikne trpělivým úsilím opravdový obraz, který se nebudete stydět pověsit jako dekoraci do bytu. Sehnat jakoukoliv reprodukci slavného díla renesančních malířů je dnes snadné. Ale prohlásit třeba o van Goghových kosatcích: „to jsem namaloval já“, může být příjemný a vzrušující pocit.

Při malování budete kromě šablony potřebovat ještě pár dalších věcí: barvy, štětce, možná stojan, aby se Vám dobře pracovalo. To vše Vám samozřejmě dodáme v sadách na malování podle čísel. Vybírat si můžete ze stovek motivů v různých rozměrech. Ke každému vybranému motivu Vám dodáme přesně ty barvy, které budete potřebovat.
Více informací najdete TADY.