100% šťáva pro celou rodinu

image
otestováno
Počet recenzí
54
jak jste hodnotily
5
45x
4
6x
3
2x
2
1x
1
doporučuje
94 %
Testováno v období
od 8. 11. 2014
do 30. 11. -0001

[*] [*] [*] TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje prvních dvacet, které se přihlásí po testovací výzvě a napíší nám, jestli si balení po 6 kusech grepové a pomerančové šťávy přijdou vyzvednout osobně do Pracovny v Praze nebo v Brně a zároveň nám slíbí, že do testování zapojí celou svou rodinu. Deset balíků je pro vás připraveno v Praze a deset balíků v Brně. Testovací výzva padne v pátek 7. listopadu mezi 10 a 11 hodinou. Na vyzvednutí máte 14 dní a hodnocení je potřeba vložit do týdne od vyzvednutí 100% nepasterovaných šťáv. [*] [*] [*]

...

Pan Ugo si pro vás připravil pestrou řadu čerstvých šťáv z ovoce a zeleniny, které si můžete dopřát v jeho barech anebo si je koupit v maloobchodní síti, kavárnách, restauracích, obchodech se zdravou výživou atd.

Ugo v lahvičce je 100% šťáva z ovoce a zeleniny plná živin. Nepasterovaná! Má přirozenou chuť i barvu. Bez přidaného cukru a vody. Trvanlivost 4 týdny při uchování v chladu. Ugo totiž šťávu ošetřil vysokým tlakem (paskalizací). Díky této technologii má šťáva stejnou barvu, chuť a obsah živin je podobný jako u právě vymačkané čerstvé šťávy.

Více se dozvíte ZDE nebo na facebooku.

Hodnocení
54
avatar
Zuzka
klad U nás v domácnosti milujeme štavy UGO :-D sú 100% čo je veľké plus pre tento produkt. Sú čerstvé a dopĺňajú všetky potrebné živiny v tele. Majú rôzne druhy štiav takže je vždy z čoho vyberať podľa vlastnej chute. Vrelo odporúčam vyskúšať každému :-D
avatar
Lubomír
klad Super všem vřele doporučuji :-)
avatar
Petra
klad Miluju UGO! Nejen tyto stvěžující šťávy z melounu nebo okurky, ale všechny Jejich bary jsou úžasné, vždy se tam ráda zastavím na výtečnou polévku a salát. Šťávy jsou čerstvé a doplní nejen živiny, ale i pitný režim Nejvíce využívám UGO bar na Chodově.
avatar
Klára
klad Šťávy od UGA. Já sama mám doma smoothie maker a šťávy si proto dělám téměř každý den sama, ale nikdy nechutnají tak dobře, jako když si je koupím v obchodě. Srdcovka je samozřejmě pomeranč, ale nedám dopustit ani na grep. Mnoho druhů této šťávy jsem ještě nemal možnost vyzkoušet.
avatar
Jaroslava
klad rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek. gsdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobekdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek
avatar
Jaroslava
klad skvělý, rozhodně doporučuji všem vyzkoušet, my byli spokojení
avatar
Michaela
klad Skvělé, rozhodně doporučuji.
klad Ve vvbbbvb bb bb v by v v by bylo v v by v gvv cvičení v v centru v v centru v v vvbbbvb vvbbbvb vč n
avatar
Petra
klad Skvělý způsob, jak konečně začít žít zdravěji a lépe se stravovat. Tato značka nabízí pestrou škálu různých příchutí 100% ovocných i zeleninových šťáv, které zachutnají nejen dospělým, ale také dětem. Navíc jsou v praktickém balení, které se všude vejde i na cestách.
avatar
Silvie
klad rozhodně doporučuji :)
avatar
Lucie
klad Ugova čerstvá šťáva je boží! Ač jsem hrdou majitelkou odšťavňovače i smoothie makeru, občas mě přepadne neskutečná lenost a sáhnu právě po Ugově limonádce. Moje nejoblíbenější je červená řepa! *heart**heart* A v budoucnu se chystám vyzkoušet jablečnozelnou
avatar
Bibika
klad Doma milujeme celá rodina, doporučujeme úplně celá naše rodinka!!!:-*:-*:-*
klad
klad
avatar
Jaroslava
klad s kousky ovoce a zeleniny mám moc ráda, chutná výborně. ovocná a zeleninová chut mohu jen doporučit :)
klad
avatar
Daniela
klad Ugo v lahvičce je 100% šťáva z ovoce a zeleninu plná vitamínů a živin. Po protřepání lahvičky dle návodu jsou vidět kousky mrkve, které mi při samotném pití vůbec nevadili, naopak chuť byla intenzivnější a více vynikla mrkev. Šťávy jsou velice dobré, moc mi chutnaly a všem je mohu jedině doporučit.
avatar
Monika
avatar
Petra
avatar
Renata
avatar
Anna
avatar
Monika
avatar
Lena
avatar
Jana
klad Testovala jsem grep a pomeranč. Grep byl výborný, opravdu jako čerstvě vymačkaná šťáva s dužinou. Pomeranč taky dobrý, trochu hořký bych řekla. A je pravda co jsem tu už četla v jiném hodnocení, že je podezřele žlutý, většinou vymačkaná šťáva bývá víc oranžová. Vzhledem k tomu, že čisté džusy moc nepiju, tak jsem zkoušela i ředit vodou, a je to super.
Zobrazit více recenzí