Javita - přírodní káva, která vám pomůže zhubnout

image
otestováno
Počet recenzí
20
jak jste hodnotily
5
16x
4
2x
3
2x
2
1
doporučuje
90 %
Testováno v období
od 25. 1. 2015
do 1. 1. 1970

Javita je přírodní káva, která slibuje pomoc se shazováním kilogramů. Funguje? Odpověď najdete v článku.

O produktu:

Javita je 100% přírodní instantní káva vyrobená z výběrových zrn kávy Robusta a Arabica.

A co je na ní zvláštního? Je obohacená o dvě byliny ajurvédské medicíny – garcinii kambodžskou a cesmínu paraguayskou. Byliny snižují chuť k jídlu a omezí váš apetit. Zároveň tělo začne spalovat sacharidy efektivněji a z jídla, které sníte, získáte více energie. Garcinie kambodžská brzdí schopnost organismu přeměňovat sacharidy na tuk, takže místo toho, aby se u vás zvyšoval podíl tělesného tuku, budete mít více energie.

Více o produktu se dozvíte ZDE.

A jak kávu hodnotíte?

Peekaboo

Hubnoucí novinka na trhu - káva Javita - si mě "sama našla", než bych řekla, že jsem si kávu našla já sama. Jsem velice nedůvěřivý typ, co se týká jakýchkoliv hubnoucích prostředků a upřímně jsem žádný jiný v životě nezkoušela. Co se ovšem začalo dít po desátém dni užívání kávy Javita, bylo něco neuvěřitelného. Viditelný úbytek "objemu" nastal především v místech u mě nejžádanějších, a to v oblasti nohou, rukou a zad - ano i záda se dají hubnout. Díky tomu jsem oblékla vypasované šaty, které jsem neměla na sobě přes deset let, a to po dvacátém dni užívání. Během těchto dvaceti dní se mi podařilo shodit o 2 velikosti! Hlavní změnu jsem vnímala v tom, že mě přešly chutě na zbytečné mlsání. Jiné omezení jídelníčku jsem neměla. Dodnes nemůžu uvěřit, jak lehce jsem zhubla. Reakce okolí mi taky zvedá náladu, především mého manžela, který vše komentuje "zda jsem nezhubla zbytečně moc".

Týnka

Káva Javita pro mne byla příjemným překvapením. Chutnat mi sice začala až tak po týdnu, když jsem si na ni zvykla, ale co bylo nejlepší, opravdu potlačila chuť k jídlu. Po celou dobu, co jsem kávu pila, jsem přestala shánět sladké a nehonila mne mlsná. Cítila jsem se po ní sytá a neměla jsem hlad. Hubnutí s touto kávou opravdu funguje a nemusíte pro to udělat vůbec nic. Ani měnit jídelníček, ani vyvinout nějakou zvýšenou aktivitu. V tomto ohledu kávu za sebe doporučuji.

Ms.Luccy

Tuto kávu jsem testovala měsíc. Po čtrnácti dnech jsem po kávě zhubla necelý kilogram, protože jsem po ní neměla chuť na sladké, které jsem si dříve dávala každý den právě ke kávě. Navíc jsem kávu ani nesladila. To je bohužel ale jediné pozitivum, které o kávě mohu napsat.

hradelka

Včera jsem skončila první polovinu testování. Nejprve bylo trochu obtížné si na kávu zvyknout, je to velmi silná káva, navíc je z ní cítit chuť přidaných bylin více, než jsem očekávala. Nechci kávu sladit a přidávat mléko, a tak si zatím dovolím nesouhlasit s tvrzením z webu, že je lahodná. Věřím ale, že jde pouze o zvyk, protože čím déle kávu piji, tím více si na její chuť zvykám. Váhový úbytek jsem zatím nezaznamenala, v každém případe jsem dříve měla spojené pití kávy alespoň s malým dezertem, což se teď snažím odstranit a zatím se mi to docela daří.

Linda

Káva je opravdu báječná. Je to prostě kombinace všeho: českého výrobku, hezkého vzhledu, výborné chuti a ještě ke všemu má přidané ingredience na hubnutí, takže přidaná hodnota navíc! Co více si přát?

Leny

Kávu piji již více než dva měsíce a váha opravdu ubývá, cítím se lépe a moje chuť k jídlu se opravdu zmenšila. Ale co je pro mě velice důležité, zlepšil se mi atopický exém, což je další z účinků pití kávy, prý jsou velice dobré výsledky u exematiků a lupenkářů a já to můžu jen potvrdit.

A negativa?

Marta K.

Kávu jsem pila poctivě, dle instrukcí 2x denně po celých 24 dní. V prvních dnech se dostavily mírné střevní potíže, ale nic strašného to nebylo. Bohužel se však nedostavila avizovaná nechuť k jídlu. Chutě jsem měla stejné a jedla jsem také stejně. Výsledek byl, že jsem po měsíci neshodila ani gram, ale na druhou stranu jsem ani nic nepřibrala. Chuťově byla káva dobrá. Jako kávu na hubnutí nemohu doporučit.

Týnka

U tohoto výrobku byla pozitiva poměrně srovnatelná s negativy. Po pití kávy se během několika dní projevil pocit těžkého žaludku. Potlačením chuti k jídlu jsem se i do běžné stravy musela nutit, a způsobilo to, že jsem jedla velmi málo a nebylo mi zrovna dvakrát dobře. Také si myslím, že by cena mohla být poněkud nižší, ale na druhou stranu zase káva splňuje, co slibuje.

alka1975

Cítím se po kávě tak nějak těžce, jako bych měla v břiše kámen. Asi to tak má fungovat, protože pak do sebe nedostanu ani sousto - jsem tak nějak nepřirozeně furt divně plná. Začátek byl trošku projímající, pak už ne, což by mi asi vyhovovalo více, protože mi nebylo špatně. Za mě tedy snad poprvé při testování píšu i mínusy.

Kompletní hodnocení najdete zde.

Hodnocení
20
avatar
Denisa
avatar
Ludmila
avatar
Věra
avatar
Renata
avatar
Věra
avatar
Lidka
avatar
renata
avatar
Dagmar
avatar
Šárka
avatar
Helena
avatar
Ludmila
avatar
Jan
avatar
Lenka
avatar
Martina
avatar
Jaroslav
avatar
Ondrej
avatar
Renata
avatar
Mirča
avatar
Petra
avatar
Tomáš