Nabídka osobního a podnikatelského konta

image
otestováno
Počet recenzí
28
jak jste hodnotily
5
17x
4
6x
3
3x
2
1x
1
1x
doporučuje
82 %
Testováno v období
od 29. 11. 2013
do 1. 1. 1970

Konto s možností vedení ZDARMA: Pro ŽENY s.r.o. připraven u založení účtu sladký dárek

 

OSOBNÍ KONTA

Expresní konto:
- kromě běžného účtu získáte i platební kartu (a to hned při podpisu smlouvy), neomezené výběry z bankomatů UniCredit v ČR i zahraničí a přímé bankovnictví.
- podmínkou pro vedení zdarma je měsíční obrat 15.000,- Kč nebo průměrný zůstatek 50.000,- Kč a aktivní* využívání účtu

Aktivní konto:
- pokud aktivně využíváte bankovní služby, postačuje vám jedna platební karta, máte větší množství trvalých příkazů a chcete mít neustálý přehled o svých financích, vyberte si AKTIVNÍ konto.
- podmínkou pro vedení zdarma je měsíční obrat 20.000,- Kč nebo průměrný zůstatek 100.000,- Kč a aktivní* využívání účtu

Perfektní konto:
- nabízí kompletní řešení pro správu Vašich osobních či rodinných financí. Umí téměř vše (2 platební karty, neomezené platby,…) a plně uspokojí náročné zákazníky, kteří se nechtějí omezovat při provádění bankovních transakcí.
- podmínkou vedení zdarma je měsíční obrat 50.000,- Kč nebo průměrný zůstatek 150.000,- Kč a aktivní* využívání účtu

Konto Premium:
- konto PREMIUM Vás v ničem neomezuje a dává Vám k dispozici nadstandardní benefity včetně 2 zlatých karet, až 3 účtů a neomezeného počtu elektronicky prováděných transakcí.
- podmínkou vedení zdarma je měsíční obrat 75.000,- Kč nebo celkový objem vkladů v naší bance k 20. v měsíci 1.000.000,- Kč a aktivní* využívání účtu

KONTO PRO OSVČ

Konto pro podnikatele:
- kromě běžného účtu získáte i embosovanou platební kartu s cestovním pojištěním, 10 tuzemských plateb (příchozí a elektronicky zadané odchozí) a neomezené výběry z bankomatů UniCredit v ČR i zahraničí a přímé bankovnictví.
- podmínkou pro vedení zdarma je měsíční obrat 15.000,- Kč nebo průměrný zůstatek 100.000,- Kč a aktivní* využívání účtu

 

* Aktivně využívaným účtem rozumíme účet, na kterém proběhne v měsíci nejméně 1 příchozí a 1 odchozí platba a nejpozději do 20. dne v měsíci bude provedena alespoň 1 platba kartou u obchodníka nebo na internetu.

Kontakt:
UniCredit Bank Expres
telefon: +420 603 556 378
e-mail: Igor.Holasek@unicreditgroup.cz
info: sarka@zenysro.cz

Hodnocení
28
avatar
Eva
avatar
Ivona
avatar
Helena
klad Jsem již více než 4 roky u Unicredit bank. A ráda doporučuji všem dalším ženám. Absolutně perfektní komunikace a nikdy nic nebylo problém, naopak. Pokaždé přišlo rychlé řešení s výhodami pro mě. A vedení konta zdarma? To jen a jen kvituji, protože mé peníze vkládám s důvěrou právě k UniCreditBank. A za mou důvěru nechtějí platit. Právě to beru za velmi fér a profi přístup!
avatar
Šárka
avatar
guest
avatar
Anna
avatar
Adéla
avatar
Dorota
avatar
Dana
avatar
Monika
avatar
Věra
avatar
Věra
avatar
Lidka
klad Perfektní
avatar
Marianna
klad zaujímavé konto,škoda,ja už mám Poštovú banku...
avatar
Kateřina
avatar
Lucie
avatar
Romana
avatar
Dagmar
avatar
Anka
avatar
Dominika
Zobrazit více recenzí