Newsletter s plánem testování od 12.1. do 25.1.

image
otestováno
Počet recenzí
26
jak jste hodnotily
5
24x
4
1x
3
1x
2
1
doporučuje
96 %
Testováno v období
od 12. 1. 2015
do 1. 1. 1970

První newsletter s plánem testování je tu! Podívejte se, zda nemáte chuť zkusit štěstí a podělit se s námi o hodnocení získaného produktu.

Nedávám si žádná novoroční předsevzetí. Už dávno jsem to vzdala, záhy by totiž padla. Vybavuju si svou oblíbenou silvestrovskou hitovku „od prvního nežrat a do týdne zhubnout“. Pár let před datem dávno to u mě tak hezky fungovalo. Ale jakmile jsem přeskočila do fáze dávno už mi není třicet ani třicet pět, funguje můj metabolismus nevyzpytatelně a spíš na truc. Když mu nedám nic, přiberu ještě víc.

Třetího ledna v noci jsem se snažila zničit všechny zbytky nepřátelského Toblerone a to i s vědomím, že výčitky se dostaví hned, jakmile vstanu z postele a udělám tři kroky kolem zrcadla. Ale netrpěla jsem depresí a zklamáním z nedodrženého předsevzetí. Dopoledne jsem sedla k počítači a z výprodejů objednala nové legíny na cvičení. Odpoledne jsem natáhla staré legíny, oprášila svoje domácí kolo, co několik let zdárně plní funkci bezva držáku na oblečení, a dala jsem prvních svých letošních deset minut.

Že těch směšných deset minut bylo nechutně výživných a předlouhých, vám asi nemusím vyprávět. Ale znovu jsem začala. A jdu po malých krůčcích dál. Po týdnu už ke kolu doma přidávám činky, všechny přílohy jsem opět vyměnila za zeleninu, pozřela jsem první detoxikační nápoj v životě a na facebooku jsem napsala svému trenérovi, že už tak za 2 týdny se budeme moci znovu potkat. Proč za 2 týdny? Ne, nebudu rozhodně ještě na své původní těloformě, ale hlavně už v tu dobu nezemřu po prvních deseti minutách tréninku.

Leden si my, ŽENY s.r.o., prožíváme ve znamení hubnutí, zdraví a zkrášlování se. Pokud jste se ke svým prvním krůčkům ještě neodhodlaly, máte šanci je udělat s naším testováním. Právě teď totiž za-čí-ná-me!

Vaše Helen

...

Chutě nás často zradí hlavně v noci, takže my přicházíme s noční záchrankou a namísto otevření lednice radíme – otevřete si počítač! Budeme testovat jedinečný EASIYO, pomocí něhož si ty nejčerstvější zdravé jogurty můžete připravovat doma. 

Více se dozvíte ZDE.

Ideálním druhým pomocníkem může být bylinný čaj Detox&Slim od Teekanee. Chystáte se na půst nebo shodit pár kilo? Zkuste tento čaj se silnou kombinací zeleného čaje a kopřivy. Podpoříte přirozenou očistu a dobrý pocit v těle je zaručen.

Více se dozvíte ZDE.

Kromě úpravy jídelníčku je pohyb nezbytný a my pěti z vás nabízíme dvoutýdenní permanentku do studia Fitinn. Čeká vás testování úspěšného konceptu z Rakouska v oblasti fitness a možnost nerušeného tréninku v odděleném prostoru pro dámy.

Více se dozvíte ZDE.

Zeleninová alternativa těstovin Perfect Pasta je vyráběna z přírodní zázračné plodiny Konjac Amorphalu, která se pěstuje v Asii. Snadno s ní nahradíte vysoce kalorické těstoviny i rýži. Také chcete jíst zdravě, chutně a bez změny stravovacích návyků? Testněte je!

Více se dozvíte ZDE.

Možná jste to přehnaly se cvičením :-) anebo vás třeba trápí bolesti kloubů, svalů, šlach a unavených nohou pravidelně. Masážní balzám s propolisem značky Pleva slibuje rychlou úlevu. Rozhodně se hodí mít tento medový zázrak po ruce, co říkáte?

Více se dozvíte ZDE.

V lednu pro vás máme ještě jedno kosmetické potěšení - SOUTĚŽ o kosmetiku ALVERDE. Dárkový balíček plný krásy a zdraví z rodiny značek dm můžete získat, pokud zodpovíte správně naši soutěžní otázku. Pozor, soutěž trvá až do 29. ledna.

Více se dozvíte ZDE.

 

[*]

KOMPLETNÍ GRAFICKY ZPRACOVANÝ NEWSLETTER SI MŮŽETE TAKÉ STÁHNOUT - STAČÍ KLIKNOUT SEM

[*]

ÚPLNÁ PRAVIDLA TESTOVÁNÍ NAJDETE ZDE.

 

Hodnocení
26
avatar
Helena
avatar
Jana
avatar
Ludmila
avatar
Anna
avatar
Denisa
avatar
Ludmila
avatar
Monika
avatar
Věra
avatar
Věra
avatar
Lidka
avatar
renata
avatar
Marianna
klad Testovanie vzdy byva lakave,hlavne ked tam damy najdu nieco,co je prenich fskt zaujimave a ked si to z financnych dovodov nemozu dovolit kupit-o to je radost vacsia,ked sa im podari byt medzi stastlivcami,ktorych vyzrebuju.
avatar
Marika
avatar
Adéla
avatar
Alena
avatar
Zuzka
avatar
Ludmila
avatar
Jan
avatar
Lenka
avatar
Martina
Zobrazit více recenzí