Testovaly jste: Parfémovaný olej Frais Monde Vanilla

image
otestováno
Počet recenzí
27
jak jste hodnotily
5
26x
4
1x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 25. 1. 2015
do 1. 1. 1970

Jak vám voněla přírodní péče Frais Monde v podobě oleje? Testovaly jste koncem listopadu, tady jsou výsledky.

O produktu:

Objevte jedinečnost parfémovaných olejů Frais Monde!

Trpíte citlivou pletí? Máte rádi čisté přírodní esence? Dopřejte si voňavou péči, kterou Vám přinášejí pouze parfémované oleje Frais Monde. Vy i Vaše tělo si jejich jemnou péči zamilujete.

Unikátnost parfémovaných olejů pocítíte ihned!

Jednou z mnoha výhod je použití olejů pro ty, kteří trpí alergií na styk pleti s alkoholem. Pro tyto jedince přináší použití běžných parfémů nechtěné svědění a zarudnutí pokožky v místě aplikace na kůži. Pro tento typ lidí je přírodní parfémovaný olej Frais Monde ideální záležitostí.

Parfémované oleje Frais Monde neobsahují žádný alkohol ani konzervanty, není zde tedy žádné riziko alergické reakce. Jsou skvělou přírodní alternativou toaletních a parfémových vod s obsahem alkoholu.

Jedinečnost olejové struktury

Díky olejové struktuře provoní Vaši pokožku parfémové oleje na mnohem delší dobu než běžné vůně. Vaše pleť bude navíc po celý den jemná a dokonale chráněná. Během letních dnů, kdy je citlivá pokožka vystavována nebezpečnému slunečnímu záření, není dermatology doporučováno používat běžné vůně s obsahem alkoholu. Nejen v těchto případech můžete sáhnou po parfémovaných vůních na olejové bázi.

Správná aplikace parfémovaných olejů

Aby se mohla vůně naplno rozvinout, je třeba nanést několik kapek oleje na teplá místa na kůži jako např. na zápěstí, do jamky předloktí či za ušní boltce. Stačí opravdu jen malé množství parfémovaného oleje Frais Monde a celý den si budete užívat nádhernou a omamnou vůni čisté přírody.

Více se dozvíte ZDE.

A jak jste byly s olejem spokojené?

besti

Získala jsem k testování parfemovaný olej Frais Monde s vanilkovou vůní. Naštěstí nepatřím mezi ty, kteří trpí alergií na styk pleti s alkoholem a mohu používat běžně parfémy a toaletní vody, používání parfémovaného oleje však byla příjemná změna. Olej je velmi příjemný, není mastný, vůně je dostatečně intenzivní. Kladně hodnotím i velikost balení, které je možné mít s sebou prakticky neustále. Parfémovaný olej se mi zdá ideální na léto, kdy není úplně vhodné užívat vůně s obsahem alkoholu, budu však volit variantu s jinou vůní, vanilková vůně krásně voní, ale na mě osobně mi přijde příliš sladká.

Andrea8

Krásně voňavý olej jsem vyzkoušela hned, jakmile dorazil. Výhodou je, že stačí pouze pár kapek a vůně i přesto vydrží po celý den. Voní krásně, jemně a já jsem se s ní cítila naprosto skvěle a svěže. Výhodou je i malý flakonek, který lze s sebou nosit kamkoliv.

hudlenka

Voňavý olej mi dorazil minulý týden a od té doby ho denně používám. Vůně pro mne je jemná a krásná, dělá mi opravdu radost. Ač ho používám denně, tak vůbec neubývá. I manžel je spokojen s tím, jak krásně a jemně voním. Doporučuji všem, kdo mají rádi vanilkovou vůni.

Ríšánek Kristýna

Hodnotím jen a jen kladně. Dám si vždy jen trošičku a cítím vůni i večer. Vůně mi i perfektně sedla - vanilku mám moc ráda. Vejde se do kabelky, vlastně kamkoli, jak je malinká. :) Doporučuji všem. Zkusila jsem i po koupeli a druhý den ráno jsem ještě vůni cítila. Za mě 1*.

Hale

Parfemovaný olej Frais Monde Vanilla dorazil v malém flakónku ideálním do kabelky či na cestování. Olej jsem ráno nanesla na zápěstí a musím říci, že i v podvečer jsem vůni stále slabě cítila. Podobný olej jsem již jednou dostala od kamarádky z dovolené z Egypta jen s jinou vůní. Musím zhodnotit, že vůni vanilky budu dále preferovat spíše ve formě svíček na provonění bytu, ale jako parfém bych si ji po vyzkoušení již nezvolila. Koukala jsem však na stránky prodejce a je z čeho vybírat. :)

Rut

Vůně mě velmi potěšila, zavoněla krásnou atmosférou Vánoc. Stačí kapka a vůně vydrží opravdu velmi dlouho. Vrátila mě ve vzpomínkách mnoho let zpátky, kdy jsem dostala tenhle parfém od svojí někdejší lásky. Kdo má rád sladší vůni, můžu vřele doporučit. Voní dlouho a stačí kapička

konatovka

Vanille parfémy mám velmi oblíbené, ale ještě nikdy jsem neměla olejový. Je to zimní vůně, která příjemně "zahřeje" a vůně vydrží na pulsujících místech až 12 hodin, což jsem vyzkoušela. Tento olejový parfém má velmi příjemnou, trochu silnou vůni vanilky, která působí velmi nevtíravě. Manželovi se také líbila. Jsem ráda, že jsem tento přípravek mohla testovat a ženám, které mají rádi vůni vanilky vřele doporučuji a přeji příjemný pocit z dlouhodobé vůně.

A negativa?

Žádná jste nenašly.

Kompletní hodnocení najdete zde.

Hodnocení
27
avatar
Ludmila
avatar
Anna
avatar
Dana
avatar
Denisa
avatar
Ludmila
avatar
Věra
avatar
Renata
avatar
Věra
avatar
Lidka
avatar
Martina
avatar
renata
avatar
Dagmar
avatar
Alena
avatar
Klára
avatar
Helena
avatar
Ludmila
avatar
Helena
avatar
Jana
avatar
Jan
avatar
Romana
Zobrazit více recenzí