Testovaly jste: Svítící kamarád

image
otestováno
Počet recenzí
25
jak jste hodnotily
5
24x
4
1x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 17. 12. 2014
do 1. 1. 1970

Jak se vám a hlavně vašim dětem líbila lampička SoftPal od značky Philips? Tady je hodnocení.

O produktu:

Lampička SoftPal je svítící kamarád vašeho dítěte, která tlumeně osvětlí dětský pokoj. S touto přenosnou, měkkou lampičkou mohou děti klidně a bezpečně usnout bok po boku. Se svítícím kamarádem ani cesty na záchod nebudou již noční můrou.

Měkký svítící kamarád
• Bezpečné a měkké na dotek
• Dítě s ním může usínat přímo v postýlce

Přenosné orientační světlo
• Nakloněním svítidla zapnete vnitřní světlo LED
• Citlivě osvítí dětský pokoj

Jednoduchá manipulace
• Snadné indukčni dobíjení v doku, takže není třeba vlastní svítidlo připojovat do elektrické sítě.

Na výběr jsou čtyři disney postavičky - Mickey, Minnie, Sulley a Mike.

Více se dozvíte ZDE.

A jak se vám lampička osvědčila?

bohhana

Testovala jsem se synem lampičku s motivem příšerky jménem Mike (kdo nezná - je to ta zelená postavička s jedním velkým okem). Lampička je milým kamarádem, která má navíc benefit v tom, že si dítě může posvítit tam, kde je nedostatek světla. Syn s lampičkou nejen chodí spát, ale je s ní v kontaktu kdykoli během dne a z toho soudím, že je s ní spokojený, Intenzita osvětlení, pokud je lampička na nabíječce a osvětluje pokoj, mi přijde na jedničku.

adelaidefromprague

Minnie už docestovala k nám a jsme z ní nadšené. Já i dcera. Lampička je naprosto skvělá, žádné kabely, baterie, moc příjemný měkký, zdravotně nezávadný materiál, takže nehrozí, že by si dítě při hraní ublížilo. Světlo je jemné, takže neruší spící dítko a postavička je velká tak akorát pro dětskou ručku. Zprovoznění a první nabíjení jsem nechala na partnerovi, ale stačilo jen postavit Minnie na dobíjecí podstavec a nechat nabít přes noc, takže žádná věda. Tato lampička je skvělé spojení funkčnosti a zábavy a určitě potěší každé dítě. Moc doporučuji!

babytka

Naše Minnie je bezva noční kamarádka - akorát na noční osvětlení našeho pokojíčku. Testujeme zrovna, když má náš taťka noční, takže ráno, když vstáváme, nerušíme ho velkým světlem na chodbě. Minnie se postará o cestu po schodech i cestu na záchod. Naše Ája si lampičku moc oblíbila, líbí se jí hlavně to, že si s ní může chodit, kam chce, může ji vzít do ruky a hlavně večer do postýlky. Občas se stane, že při pouhém pohybu se lampička sama vypne, ale stačí zahýbat a opět svítíme, a svítíme......a svítíme. Minnie už má slíbenou i cestu do školky, myslím, že budou všichni nadšeni, tak jako my. Děkujeme

Gabrle

To, že se to líbí dětem, to je úplně jasné, to tady jistě zazní z každého hodnocení. Ale ten způsob nabíjení, to nadchne snad každého trošku technicky smýšlejícího tatínka. Ten náš už začal vyhledávat mobilní telefony, které na tomto principu fungují. Doporučuji a heboučké na dotek. :)

Koko

Lampičku SoftPal si prostě zamilujete vy i vaše děti. Je bezpečná, příjemná na dotek, neohřívá se, když svítí delší dobu. Velikost akorát, aby ji děti mohly dobře přenášet. Dcera ji nechce dát z ruky, hned polední spaní bylo s Mickey. Na jedno nabití vydrží dlouho. Návod jednoduchý, srozumitelný. Tohle světlo se opravdu povedlo. Asi jen jedna rada. Pokud jste rozhodnuté lampičku nekoupit, nechodťe se na ní dívat a hlavně ji neukazujte dětem. Neodoláte - je krásná, spolehlivá a účelná. Určitě doporučuji.

renik.71

I my jsme už vyzkoušeli a holčička je nadšená. Zelený Mike je u nás oblíbený. A tento obzvlášť. Velikost přesně akorát do dětských ruček. Hebký a vydávající teplé světlo. Ideální pro večery, kdy se prckům nechce spát. Jako průvodce na noční cestu na záchod je skvělý, však jsme taky poslední dvě noci byly několikrát. :) Světýlko se aktivuje prostě pohybem, hračka je lehká a skladná. Ten náš mazlík už byl i venku na výletě s kočárkem. Pro využití je prostě multifunkční. Rozhodně mohu doporučit ostatním maminkám a dětem. Na žádnou zápornou vlastnost jsem zatím nenarazila. Děkuji za možnost testovat.

smolda3

Doručovatel dnes přinesl malý balíček. Čekala jsem že postavička bude větší. Mike je překvapivě roztomilý. Opravdu moc se mi tato hračkolampička líbí! Do podstavce se zapojí šnůra a ta poté zastrčí do zásuvky, podobně jako když dobíjíte telefon. Šnůra se uklidí, takže dítě s ní nepřijde do kontaktu. Nabíjela jsem chvilinku a Mike si svítí celé odpoledne. Hračku doporučují výrobci od 3 let. Je to skvělý dárek pro děti a snad i pro mě. :) Moc, moc děkuji a pod peřinou vykouzlí správné scenerie!

A negativa, která jste našli?

bohhana

Jako nevýhodu tak trochu vnímám cenu. Intenzita světla, pokud si dítko lampičku vezme s sebou do postele, mi přijde výrazná (i když mnohem přijatelnější než kdybyste nechali dítěti svítit v pokoji běžnou žárovku).

DanaSvob

Jediná vlastnost výrobku, u které si nejsem příliš jistá, zda ji lze považovat za klad, je citlivost rozsvěcení a zhasínání. To prověří až čas (a Barbucha). Rozhodně je tento systém ale zajímavý a jednoduchý.

Jak svítícího kamaráda hodnotí naše Jitka z Povídej? Tady je její blog.

Kompletní hodnocení pak najdete zde.

Hodnocení
25
avatar
Ludmila
avatar
Denisa
klad Tak tohle testování mě velice mrzelo, že jsem se nemohla zúčastnit. Kamarádka ji má a je s ní velice, ale orpavdu velice spokojená. Pro jejího syna je to po nocích velký kamarád, který dostatečně prosvítí prostor okolo syna, ale zároveň nemá nepříjemné světlo, které by znemožňovalo spánek
avatar
Ludmila
avatar
Věra
avatar
Renata
avatar
Věra
avatar
Věra
avatar
Lidka
avatar
Adéla
avatar
Zuzka
avatar
Eva
avatar
Ludmila
avatar
Helena
avatar
Jana
avatar
Jan
avatar
Lenka
avatar
Martina
avatar
Jaroslav
avatar
Adela
avatar
Ondrej
Zobrazit více recenzí