Actimaris Gel na hojení ran a sensitiv roztok na čištění a desinfekci

image
otestováno
Počet recenzí
53
jak jste hodnotily
5
47x
4
4x
3
2x
2
1
doporučuje
96 %
Testováno v období
od 27. 2. 2015
do 1. 1. 1970

[*] [*] [*] TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje každá pátá, která se přihlásí po testovací výzvě a potvrdí nám, že trpí akné, afty nebo opary. Testování proběhne ve čtvrtek 26. února mezi 20 a 21 hodin. Patnáct z vás dostane k otestování gel i roztok.  [*] [*] [*]

Vyzkoušejte UNIKÁTNÍ NOVINKU na čistě přírodní bázi. Švýcarské přípravky ActiMaris® se výborně osvědčily k urychlení hojení akutních i chronických ran a zánětlivých procesů na kůži i sliznici. Doporučujeme je na akné, afty, opary, puchýře, záněty ucha, plísňové infekce (kandidózy), odřeniny, spáleniny, pooperační rány a jizvy. ActiMaris® prokázal vysokou účinnost také u závažných, infekčních nebo špatně se hojících ran jako jsou dekubity, bércové, arteriální či diabetické vředy, apod.

ACTIMARIS – 100% Přírodní produkt:
•    Rychle snižuje zánět, bolest a otok
•    Výrazně urychluje hojení ran
•    Šetrně desinfikuje a čistí
•    Vhodný i pro děti
•    K použití také na sliznici a na citlivou či podrážděnou kůži
•    Velmi dobře snášen - bez nežádoucích účinků

ActiMaris® obsahuje aktivní (vysoce-energetický) kyslík, mořskou sůl a ionizovanou zásaditou vodu (pH až 9,8).
Aktivní kyslík – je jedním z nejúčinnějších antimikrobiálních činidel, šetrně čistí a desinfikuje. Navíc dodává ráně potřebný kyslík a energii pro rychlé hojení.
Mořská sůl – obsahuje až 80 minerálů (nejvíce hořčík), které jsou důležité pro podporu procesu hojení. Díky přítomnosti mořské soli ActiMaris® snižuje otok a bolest.
Ionizovaná zásaditá voda – má hlubší účinek než obyčejná voda, protože proniká hlouběji do tkáně a tak přenáší vice kyslíku a minerálů. Ionizovaná zásaditá voda má navíc výrazné antioxidační účinky.

Více se dozvíte ZDE.

Hodnocení
53
avatar
Dita
klad Testování ActiMarisu jsem začala na rukách, které jsem si za poslední měsíce zničila "nepoužíváním rukavic" při úklidu domácnosti. Vyživující krémy na ruce nezabíraly ani při pravidelném používání. Na noc jsem na podrážděná a již silně reagující místa natřela ActiMaris roztok a poté použila gel. Ruce se do rána o poznání zlepšily. Proces jsem další noci opakovala a výsledky jsou znát. Gel mi taktéž velmi pomohl na sebrané místo v obličeji. Zanícení stáhl a vysušil. Reakce je od jiných přípravků opravdu velmi rychlá. Doporučuji!
klad Jediné, co mi při používání ActiMaris gelu nebylo příjemné byla jeho intenzivní "vůně", při které se mi hned vybavil silně přechlórovaný bazén či "vůně" sava, které opravdu nemám ráda. "Testovací vřídek" se mi udělal v blízkosti nosu, o to více jsem vše cítila :-). Je to však jen drobnost v porovnání účinnosti gelu i roztoku.
avatar
Denisa
avatar
Ludmila
avatar
Věra
avatar
Renata
avatar
Věra
avatar
Lidka
avatar
renata
avatar
Marika
avatar
Adéla
klad Jelikož trpím na afty a i na opary v nose, na testování jsem se těšila a i když opar zrovna díkybohu nemám, aft na sebe nedal dlouho čekat a udělal se na vnitřní straně spodního rtu. Tak jsem ho potírala gelem a za dva dny už byl téměř zahojený a nebolel. Roztok jsem použila na čištění řezné rány, kterou jsem si udělala v kuchyni při krájení, díky obsažené soli se rána krásně stáhla a nebolí. Oba přípravky určitě v své domácnosti využiju na maximum, mám malé dítě, a o různé odřeniny nemáme nouzi :-)
avatar
Ilona
klad ActiMaris gel na hojení ran a sensitive roztok na čištění a desinfekci jsem ihned začala používat na strupovité, oteklé pupínky (nemyslím, že šlo o akné) v oblasti obrady, které přetrvávaly již více než poslední rok, myslím tedy, že to bylo jistě zánětlivé až chronické..každopádně nato nic nezabíralo, a když už ty kortikoidy, co mi předepsaly na kožním, zabraly, ihned po používání mastičky, se pupínky opět objevily znova.. Dosti mi to znepříjemňovalo život.. ale to jen do doby, než jsem měla možnost otestovat tyto super novinky.. Nejprve, asi tak týden, jsem používala sensitive roztok, a poté gel na hojení ran..Oboje začalo ihned zabírat. Nejprve jsem se zbavila téměř mokvajících ran, a poté gel krásně pupínky vysušil, a brzy nato zmizely..a to tak, že ani jizvička po nich nezůstala, která by jinak jistě zůstala.. Jsem moc ráda, že jsem měla možnost testovat, konečně jsem našla něco, co na můj problém zabírá.. :)..a jak roztok, tak gel, budou mít u mne všestranné využití..ještě jsem je zkoušela na prasklý koutek, a ten se zahojil za dva dny.. Opravdu pecka, všem moc doporučuji..investice, která se rozhodně vyplatí.. ;) Jo, a navíc, každé namazání mi připomíná moře, protože jak roztok, tak gel, jsou cítit po mořské soli.. :)
avatar
Květa
klad Testovala jsem s rodinou poctivě celý týden,abych opravdu mohla ohodnotit výsledky a musím napsat,že účinější léčbu akné,oparů či odřenin jsem zatím neviděla.Manželovi zmizel opar do tří dnů po mazání Actimaris gelem,jinými gely to trvá tak 2 týdny.Dětem a sobě jsem nanášela Actimaris gel na akné a po týdnu většina akné zmizela a zůstalo jen pár malých pupínků :) Syn se pěkně poranil při tělocviku a měl hodně sedřená záda,tak jsem mu dávala obklady z Actimaris Sensitiv roztoku a na noc ještě mazala Actimaris gelem stačilo pouhých 5 dní a po odřenině skoro žádné památky.To je vážně úžasný.Od ted už bude mít Actimaris místo v naší domácnosti napořád.Hned jak ho spotřebujeme objednávám nové balení,za ty finance to stojí,protože dokáže opravdu rychle léčit a co je důležité,že s tímto roztokem a gelem vám nezůstanou ošklivé jizvy po zranění,které by jinak zůstaly.
avatar
Alena
avatar
Dominika
klad Na tento produkt jsem se opravdu těšila, protože už opravdu nevím, jak se akné zbavit. Byla jsem opravdu mile překvapená, gel přes noc pupínek léčí a do dvou dnů po něm není ani stopy. Určitě si potom pořídím další balení. :)
avatar
Lenka
klad Trpím na afty, takže jsem se po doručení balíčku mohla ihned pustit do testování. Gel má hodně tekutou konzistenci, vůně je typická dezinfekční, skoro jako savo, ale důležité jsou samozřejmě výsledky - už druhý den nebylo po aftu ani památky. Jelikož má výrobek široké uplatnění, určitě v naší lékárničce bude mít své místo. Já rozhodně doporučuji!
avatar
Helena
avatar
Ludmila
avatar
Petra
klad Na výrobky jsem se moc těšila, vzhledem k tomu, že trpím na akné a momentálně mám čerstvě několik jizev od operací, takže jsem začala mazat a jizvy se pomalu stahují a vybělují, což je úžasné! Mazala jsem je před tím sádlem a nic... Akné taky pomalu mizí. Výrobek doporučím všem, je opravdu úžasný! Plus i krásně voní, ta mořská sůl, mmmm. :-) Dávam 1*
avatar
Rut
klad ěekala jsem s napětím na actimaris a začala testovat hned jak dorazil.Musím uznat že čistější plet jsem neměla už léta.Nejprve jsem použila desinfekční roztok ,pokožka trošku pálila asi ta sůl po té jsem nanesla gel a čekala s napětím jak to dopadne.Po asi třech dnech už byly změny viditelné pouhým okem.Pupínky téměř zmizely.Jsem nadšená a tyto přípravky už doma nikdy nesmí chybět.Určitě vřele doporučuji
avatar
Helena
avatar
Jana
klad musím říct že jsem velice spokojená,začala jsem používát a musím uznat že opravdu funguje,akné se mi výrazně zlepšilo a plet vypadá mnohem čistější a zdravější,navíc pokožka není načervenalá,takže jsem spokojená
avatar
Jan
avatar
Adéla
klad Akctimaris senzitiv a gel jsem si koupila na základě recenzí a hodnocení na Ženách s.r.o., protože mě už namíchla moje pleť posetá pupínky a afta. Testujeme více než týden celá rodina, opravdu to funguje, moje akné se mnohem rychleji hojí. Ráno a večer pleť ošetřím roztokem senzitiv a poté na případné pupínky nanáším gel. Pupínky se už tolik nedějají a když se nějaký udělá, rychleji zmizí. Vyzkoušela jsem oboje i na dceři - na opruzeninu, také úžasné zlepšení vždy přes noc. Manžel má často z práce poraněné ruce, různé řezné rány drobné a popáleniny či škrábance. Také se mu po použití actimaris vše rychlejí hojí. Takže za nás jednička. A navíc velmi oceňuji přírodní složení, toho si opravdu hodně považuji. Skvělý přípravek, který budu doporučovat dál.
avatar
Romana
avatar
Lenka
avatar
Jaroslav
avatar
Ondrej
avatar
Jitka
avatar
Ivana
klad Děkuji za možnost testování. Actimaris jsem použila na opar,na který mi doposud nic jiného než Herpesin nepomohl. Nejdřív jsem ho potřela Actimaris Sensitiv roztokem na výplach a desinfekci ran a následně potřela Actimaris gelem na hojení ran. Tento postup jsem během dne opakovala a za 2 dny po oparu ani památky. Také jsem využila roztok a gel na pupínky v obličeji a krásně je to vybělilo a poté zmizely. Já rozhodně doporučuji a určitě koupím další balení!
avatar
Lucie
avatar
Lucie
klad Gel jsem chtěla testovat na opary. Jako na zavolanou se mi na rtu udělalo něco mezi oparem a akné :-) " Bolístku" jsem léčila 2 dny, takže spokojenost. Jelikož obsahuje sůl, tak mě zpočátku mírně štípal,ale to se u desinfekčního účinku předpokládá. Vzhledem k širokému spektru využití se v domácí lékárničce určitě neztratí.
avatar
Lenka
klad Gel i roztok je super,reagoval jsem ho na sobě na akné a do dvou tří dnů se pupínky viditelně zhojili, a zacervenani které mě poslední dobou trápilo se taky o dost zlepšilo, syn trpí na afty a taky se mu začínají afty hojit, i když mu trochu vadí že gel trochu štipe a taky trochu zavání jakoby po savu, ale to asi k tomu patří....takže za mě určitě ano a Koupím ho až mi dojde určitě......
avatar
Jaroslava
klad Jsem ráda, že jsem mohla otestovat Actimaris. Moc mi pomohl vyléčit poranění na ruce. Manžel ostříhal na naší zahradě angrešty a já jsem je chtěla zlikvidovat ve štěpkovači, pochopitelně jako vždy jsem pracovala bez rukavic. Jedna větvička se ve štěpkovači zasekla a jak jsem ji chtěla uvolnit, poranila jsem si od trnů ruku. Ránu jsem hned ošetřila desinfekčním roztokem a potom potřela gelem. Ránu jsem gelem potírala každý den a dnes už mám ruku pěkně zahojenou. Za sebe Actimaris doporučuji do domácí lékárničky.
avatar
Petra
avatar
Věra
klad mamka201431. 3. 2015
klad testovala jsem Actimaris gel a senzitivní roztok. Oba přípravky mají dost výraznou vůni, která nemusí každému vyhovovat, připomíná mi nemocniční prostředí a čistý chlor. Roztokem jsem dezinfikovala drobná poranění a jediné co bych asi vytkla je balení, mě osobně by více vyhovoval sprej nebo forma pěny. S gelem jsem ošetřuji aktuální opar, ale zázračné účinky jak píšete nepozoruji (uvidíme později), ještě testuji, ale možná by gel na můj vkus mohl mít hustější složení. Tyto přípravky si určitě najdou své příznivce, ale mezi mé testovací favority zatím moc nepatří. Děkuji
avatar
Kamila
klad Gelík teď opravdu využiji poněvadž jsem právě vysadila HA a akné si užiju hojně. Gel si nanáším na noc a ráno mám pupínek krásně stáhlý zmizne mi začervenání a opravdu nastane rychlý proces hojení. Gel jsem také nanášela na opar a to samé hned ráno byl vidět rozdíl opravdu urychluje hojení :-) :-) voda sensitive je také velice příjemná a přispívá k hojení vyčištěním rány před nanesením gelu :-)
avatar
eva
avatar
Katerina
avatar
Anna
avatar
Monika
avatar
Jaroslava
klad doporučuji všem :) super
avatar
Bibika
klad skvělýýýýý, doporučuji všem :)
klad
klad
klad
avatar
Silvie
klad rozhodně doporučuji :)
avatar
Michaela
klad Skvělé, rozhodně doporučuji.
klad Ve vvbbbvb bb bb v by v v by bylo v v by v gvv cvičení v v centru v v centru v v vvbbbvb vvbbbvb vč n
avatar
Jaroslava
klad skvělý, rozhodně doporučuji všem vyzkoušet, my byli spokojení
avatar
Daniela
klad Actimaris Gel na hojení ran a sensitiv roztok na čištění a desinfekci mě mile překvapil. Velmi oceňuji přírodní složení, toho si opravdu hodně považuji. Ráno a večer se pleť ošetří roztokem Senzitiv a poté se na případné pupínky nanáší gel. Pupínky se už tolik nedělají a když se nějaký udělá, rychleji zmizí. Tento gel vřele doporučuji.
avatar
Jaroslava
klad rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek. gsdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobekdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek
avatar
Kamila
klad Actimaris Gel na hojení ran a sensitiv roztok na čištění a desinfekci jsem náhodou vyzkoušela a výsledky byly dobré, možná by se dalo říct vynikají - nechci přechválit. Nanesla jsem ho na postižené místo ráno a večer a úspěch se kupodivu dostavil. Vřele ho doporučuji!!! Neprohloupíte!!!
avatar
Anna
klad Super rozhodně doporučuji všem :-)
avatar
Lubomír
klad Super všem vřele doporučuji :-)
avatar
Věra
klad Actimaris Gel na hojení ran a sensitiv roztok na čištění a desinfekci jsem si postupem času všechny vyzkoušela. U Actimaris Gel na hojení ran jsem již zůstala protože mi přijde skvělý. Zranění se mi snadněji zatáhne a lépe vypadá i jizva! Používám ho na nedostatky na pleti, ale také na zhojení oparu apod. JE to vážně dobry pomocnik!
avatar
Lucie
klad Actimaris Gel na hojení ran a sensitiv roztok na čištění a desinfekci je opravdu hodně skvělý a určitě by ho měla mít každá rodina u sebe doma. Nikdy se totiž neví, co se kdy a komu stane. Jemně a bezbolestně hojí a rány se rychleji hojí. Neštípe a je i cenově dostupný
avatar
Zuzka
klad Vrelo odporúčam vyskúšať. U nás doma sme boli s týmto produktom spokojný.
klad
klad
klad :-D