Actimaris Gel na hojení ran a sensitiv roztok na čištění a desinfekci

image
otestováno
Počet recenzí
53
jak jste hodnotily
5
47x
4
4x
3
2x
2
1
doporučuje
96 %
Testováno v období
od 27. 2. 2015
do 1. 1. 1970

[*] [*] [*] TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje každá pátá, která se přihlásí po testovací výzvě a potvrdí nám, že trpí akné, afty nebo opary. Testování proběhne ve čtvrtek 26. února mezi 20 a 21 hodin. Patnáct z vás dostane k otestování gel i roztok.  [*] [*] [*]

Vyzkoušejte UNIKÁTNÍ NOVINKU na čistě přírodní bázi. Švýcarské přípravky ActiMaris® se výborně osvědčily k urychlení hojení akutních i chronických ran a zánětlivých procesů na kůži i sliznici. Doporučujeme je na akné, afty, opary, puchýře, záněty ucha, plísňové infekce (kandidózy), odřeniny, spáleniny, pooperační rány a jizvy. ActiMaris® prokázal vysokou účinnost také u závažných, infekčních nebo špatně se hojících ran jako jsou dekubity, bércové, arteriální či diabetické vředy, apod.

ACTIMARIS – 100% Přírodní produkt:
•    Rychle snižuje zánět, bolest a otok
•    Výrazně urychluje hojení ran
•    Šetrně desinfikuje a čistí
•    Vhodný i pro děti
•    K použití také na sliznici a na citlivou či podrážděnou kůži
•    Velmi dobře snášen - bez nežádoucích účinků

ActiMaris® obsahuje aktivní (vysoce-energetický) kyslík, mořskou sůl a ionizovanou zásaditou vodu (pH až 9,8).
Aktivní kyslík – je jedním z nejúčinnějších antimikrobiálních činidel, šetrně čistí a desinfikuje. Navíc dodává ráně potřebný kyslík a energii pro rychlé hojení.
Mořská sůl – obsahuje až 80 minerálů (nejvíce hořčík), které jsou důležité pro podporu procesu hojení. Díky přítomnosti mořské soli ActiMaris® snižuje otok a bolest.
Ionizovaná zásaditá voda – má hlubší účinek než obyčejná voda, protože proniká hlouběji do tkáně a tak přenáší vice kyslíku a minerálů. Ionizovaná zásaditá voda má navíc výrazné antioxidační účinky.

Více se dozvíte ZDE.

Hodnocení
53
avatar
Zuzka
klad Vrelo odporúčam vyskúšať. U nás doma sme boli s týmto produktom spokojný.
klad
klad
klad :-D
avatar
Lucie
klad Actimaris Gel na hojení ran a sensitiv roztok na čištění a desinfekci je opravdu hodně skvělý a určitě by ho měla mít každá rodina u sebe doma. Nikdy se totiž neví, co se kdy a komu stane. Jemně a bezbolestně hojí a rány se rychleji hojí. Neštípe a je i cenově dostupný
avatar
Věra
klad Actimaris Gel na hojení ran a sensitiv roztok na čištění a desinfekci jsem si postupem času všechny vyzkoušela. U Actimaris Gel na hojení ran jsem již zůstala protože mi přijde skvělý. Zranění se mi snadněji zatáhne a lépe vypadá i jizva! Používám ho na nedostatky na pleti, ale také na zhojení oparu apod. JE to vážně dobry pomocnik!
avatar
Lubomír
klad Super všem vřele doporučuji :-)
avatar
Anna
klad Super rozhodně doporučuji všem :-)
avatar
Kamila
klad Actimaris Gel na hojení ran a sensitiv roztok na čištění a desinfekci jsem náhodou vyzkoušela a výsledky byly dobré, možná by se dalo říct vynikají - nechci přechválit. Nanesla jsem ho na postižené místo ráno a večer a úspěch se kupodivu dostavil. Vřele ho doporučuji!!! Neprohloupíte!!!
avatar
Jaroslava
klad rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek. gsdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobekdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek
avatar
Daniela
klad Actimaris Gel na hojení ran a sensitiv roztok na čištění a desinfekci mě mile překvapil. Velmi oceňuji přírodní složení, toho si opravdu hodně považuji. Ráno a večer se pleť ošetří roztokem Senzitiv a poté se na případné pupínky nanáší gel. Pupínky se už tolik nedělají a když se nějaký udělá, rychleji zmizí. Tento gel vřele doporučuji.
avatar
Jaroslava
klad skvělý, rozhodně doporučuji všem vyzkoušet, my byli spokojení
avatar
Michaela
klad Skvělé, rozhodně doporučuji.
klad Ve vvbbbvb bb bb v by v v by bylo v v by v gvv cvičení v v centru v v centru v v vvbbbvb vvbbbvb vč n
avatar
Silvie
klad rozhodně doporučuji :)
avatar
Bibika
klad skvělýýýýý, doporučuji všem :)
klad
klad
klad
avatar
Jaroslava
klad doporučuji všem :) super
avatar
Monika
avatar
Anna
avatar
Adéla
klad Akctimaris senzitiv a gel jsem si koupila na základě recenzí a hodnocení na Ženách s.r.o., protože mě už namíchla moje pleť posetá pupínky a afta. Testujeme více než týden celá rodina, opravdu to funguje, moje akné se mnohem rychleji hojí. Ráno a večer pleť ošetřím roztokem senzitiv a poté na případné pupínky nanáším gel. Pupínky se už tolik nedějají a když se nějaký udělá, rychleji zmizí. Vyzkoušela jsem oboje i na dceři - na opruzeninu, také úžasné zlepšení vždy přes noc. Manžel má často z práce poraněné ruce, různé řezné rány drobné a popáleniny či škrábance. Také se mu po použití actimaris vše rychlejí hojí. Takže za nás jednička. A navíc velmi oceňuji přírodní složení, toho si opravdu hodně považuji. Skvělý přípravek, který budu doporučovat dál.
avatar
Věra
klad mamka201431. 3. 2015
klad testovala jsem Actimaris gel a senzitivní roztok. Oba přípravky mají dost výraznou vůni, která nemusí každému vyhovovat, připomíná mi nemocniční prostředí a čistý chlor. Roztokem jsem dezinfikovala drobná poranění a jediné co bych asi vytkla je balení, mě osobně by více vyhovoval sprej nebo forma pěny. S gelem jsem ošetřuji aktuální opar, ale zázračné účinky jak píšete nepozoruji (uvidíme později), ještě testuji, ale možná by gel na můj vkus mohl mít hustější složení. Tyto přípravky si určitě najdou své příznivce, ale mezi mé testovací favority zatím moc nepatří. Děkuji
avatar
Ilona
klad ActiMaris gel na hojení ran a sensitive roztok na čištění a desinfekci jsem ihned začala používat na strupovité, oteklé pupínky (nemyslím, že šlo o akné) v oblasti obrady, které přetrvávaly již více než poslední rok, myslím tedy, že to bylo jistě zánětlivé až chronické..každopádně nato nic nezabíralo, a když už ty kortikoidy, co mi předepsaly na kožním, zabraly, ihned po používání mastičky, se pupínky opět objevily znova.. Dosti mi to znepříjemňovalo život.. ale to jen do doby, než jsem měla možnost otestovat tyto super novinky.. Nejprve, asi tak týden, jsem používala sensitive roztok, a poté gel na hojení ran..Oboje začalo ihned zabírat. Nejprve jsem se zbavila téměř mokvajících ran, a poté gel krásně pupínky vysušil, a brzy nato zmizely..a to tak, že ani jizvička po nich nezůstala, která by jinak jistě zůstala.. Jsem moc ráda, že jsem měla možnost testovat, konečně jsem našla něco, co na můj problém zabírá.. :)..a jak roztok, tak gel, budou mít u mne všestranné využití..ještě jsem je zkoušela na prasklý koutek, a ten se zahojil za dva dny.. Opravdu pecka, všem moc doporučuji..investice, která se rozhodně vyplatí.. ;) Jo, a navíc, každé namazání mi připomíná moře, protože jak roztok, tak gel, jsou cítit po mořské soli.. :)
avatar
Dita
klad Testování ActiMarisu jsem začala na rukách, které jsem si za poslední měsíce zničila "nepoužíváním rukavic" při úklidu domácnosti. Vyživující krémy na ruce nezabíraly ani při pravidelném používání. Na noc jsem na podrážděná a již silně reagující místa natřela ActiMaris roztok a poté použila gel. Ruce se do rána o poznání zlepšily. Proces jsem další noci opakovala a výsledky jsou znát. Gel mi taktéž velmi pomohl na sebrané místo v obličeji. Zanícení stáhl a vysušil. Reakce je od jiných přípravků opravdu velmi rychlá. Doporučuji!
klad Jediné, co mi při používání ActiMaris gelu nebylo příjemné byla jeho intenzivní "vůně", při které se mi hned vybavil silně přechlórovaný bazén či "vůně" sava, které opravdu nemám ráda. "Testovací vřídek" se mi udělal v blízkosti nosu, o to více jsem vše cítila :-). Je to však jen drobnost v porovnání účinnosti gelu i roztoku.
avatar
Jaroslava
klad Jsem ráda, že jsem mohla otestovat Actimaris. Moc mi pomohl vyléčit poranění na ruce. Manžel ostříhal na naší zahradě angrešty a já jsem je chtěla zlikvidovat ve štěpkovači, pochopitelně jako vždy jsem pracovala bez rukavic. Jedna větvička se ve štěpkovači zasekla a jak jsem ji chtěla uvolnit, poranila jsem si od trnů ruku. Ránu jsem hned ošetřila desinfekčním roztokem a potom potřela gelem. Ránu jsem gelem potírala každý den a dnes už mám ruku pěkně zahojenou. Za sebe Actimaris doporučuji do domácí lékárničky.
Zobrazit více recenzí
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel