Deset žen se v rámci našeho testování účastnilo adidas Běhu pro ženy na 5 km

image
otestováno
Počet recenzí
13
jak jste hodnotily
5
13x
4
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 25. 8. 2017
do 8. 10. 2017

Tento běh byl jediným velkým závodem v Praze určeným výhradně pro ženy

Akci jste si parádně užily - 99% z vás doporučuje!

Běželo se v sobotu 9. září v 18:00 z náměstí Republiky. Atmosféra podvečerního běhu centrem Prahy byla jedinečná. Ať už jste běžely na čas, nebo jen tak pro radost, věříme, že jste si to užily! 

Naprosto skvělý zážitek, všem vřele doporučuji. Báječná atmosféra, prostředí, okolí prostě vše naprosto ideální a dokonalé. Jsem moc ráda, že jsem mohla testovat a že jsem byla vybrána, už teď se těším na další závody. Běh je super a tento běh pro ženy byl neopakovatelný.Více informací o závodu se dozvíte TADY

Hodnocení
13
avatar
Kamila
klad Musel to být skvělý zážitek..prý to uběhne každý..už jsem dlouho neběžela. Takže ani nemůžu říct, že mi to jde nebo nejde. Smekám před všemi. které se tak krásné akce zúčastnily, doběhly do cíle. Užily si krásné chvilky, krásné pocity. Atmosféru, prostě vše okolo toho, co k tomu patří!!!!!
avatar
Michaela
klad Byl to skvělý zážitek, atmosféra byla strhující, takže i když jsem nemohla, ženy a přihlížející fanoušci byli velká motivace. organizace byla taky dobrá,jen mě mrzí, že mi to nemohl vyzvednout manžel, že to bylo tak přísné. V cili bylo potřebné občerstvení,medaile a termofolie
klad Dlouhe fronty na zachody
avatar
Marie
klad Naprosto skvělý zážitek, všem vřele doporučuji. Báječná atmosféra, prostředí, okolí prostě vše naprosto ideální a dokonalé. Jsem moc ráda, že jsem mohla testovat a že jsem byla vybrána, už teď se těším na další závody. Běh je super a tento běh pro ženy byl neopakovatelný.
avatar
Kateřina
klad Nevím, jak s během celkově, někdo běhá raději, někdo méně.. nicméně 5 km není pro nikoho až tak moc. Nicméně ta atmosféra téměř noční Prahy... Zůstala jsem i na závod po ženském běhu.. tedy již za tmy.. A tam se mi, upřímně, chtělo při dobíhání vítězů a manžela až brečet.
avatar
Nina
klad Adidas běh pro ženy na 5 km byl můj úplně první oficiální závod. Moc se mi to líbilo a nakoplo mě to dále. V budoucnu bych se určitě chtěla zúčastnit ještě dalších běhů. Moc se mi líbila atmosféra běhu, prostředí v historickém centru Prahy okolo Vltavy, fandící davy a na konci krásná medaile. Online registrace byla jednoduchá a startovací balíček od sponzora Adidas obsahoval hezký batůžek, plátěnou tašku a běžecký deníček. Na konci závodu bylo připravené zasloužené občerstvení od sponzorů Birell a Mattoni.
avatar
Ivana
klad Naprosto úžasný závod! Bezvadná atmosféra, spousta fanoušků, start a cíl přímo v historickém centru Prahy. V bezmála dvoutisícovém poli běžkyň si najde každá své tempo a pořád má kolem sebe další závodnice. Při běhu podél Vltavy úchvatný pohled na Pražský hrad. Bezvadná organizace, prostě paráda. Ve startovním setu jsme obdrželi pěknou tašku od sponzora firmy Adidas a tréninkový deníček.
klad Na takovéto parádní akci neshledávám žádné negativum. Jedině snad mnoho lidí na malém prostoru, ale v centru města se to jinak udělat nedá.
příloha
avatar
Nikola
klad V první řadě děkuji za možnost testovat :). Adidas Běh pro ženy na 5 km byl super zážitek! Byl to můj první běžecký závod a trochu mě z hlediska organizace děsilo, jakou má tato akce účast, ale obavy byly zbytečné. Online registrace byla pohodlná a jednoduchá. S vyzvednutím závodního balíčku nebyl žádný problém. V den závodu jsem ocenila skvělou organizaci, ochotu dobrovolníků, přesnost časomíry a celkovou atmosféru, která byla v pozitivním slova smyslu nezapomenutelná. S čipovým časem 30:03 jsem si i střihla osobní rekord a ty pocity po závodě :). To se musí zažít! Krásná medaile mi ty pocity bude navždy připomínat :). Závodění mě začalo bavit a určitě to nebyl můj poslední závod :).
avatar
Barbora
klad Musim říct, ze toto byly jedny z mých nejlepších závodu.. (závodit jsem zacala až letos a tohle byl celkem můj 3. závod). Bylo super běžet jenom z holkama. Nádherná byla Vlatava při startu. Když člověk už začal ztrácet dech a krok, tak mě k dalšímu výkonu pomohly kapely, co byly rozmístěné po trase. Organizace a zázemí na 1. A urcite se tohoto závodu někdy ještě zúčastním.. :) Jsem 8 mesicu po porodu a trochu jsme se toho bála, ale už vím, ze nemusím a holky.. jdete do toho.. atmosféra fakt krásná.. :)
příloha příloha
avatar
Tereza
klad Super atmosféra! Ráda chodím běhat v podvečer a v tomto mi Adidas Běh pro ženy náramně vyhovuje. Byla to pro mě báječná motivace zase začít běhat, první závod po delší době, kdy jsem byla těhotná a posléze zaměstnaná péčí o miminko. Z tohoto důvodu jsem ocenila i to, že běžely pouze ženy. I počasí vyšlo na jedničku, takže opravdu absolutně není co vytknout :-)

Přílohy

XW719Ecp84.pdf
avatar
Monika
klad Jsem běžecký typ příležitostný začátečník a toto byl první závod, kterého jsem se zúčastnila. Atmosféra byla příjemná, organizace a bezpečnost fajn, ostatní běžci i fanoušci cestou jsou motivací se snažit. A hlavně moje soutěživost a snaha překonávat sama sebe, která při takové akci má i oficiální a přesná čísla. Jsem ráda, že jsem se zúčastnila, přežila a přiznám se, že jsem na sebe i pyšná :)
avatar
Katty
klad Rozhodně doporučuji! Během rada závody, ale i jen tak pro rados ;) Myslím, že během adidas bude bavit každého. Skvělá atmosféra tomu dává velké plus :) Vemte třeba kamarádku a rozhodně si to užijete. Také je super, kdyz Vás přítel, manžel nebo kamarád popírání fanděním
avatar
Petra
klad Běh "Adidas běh pro ženy" je skvělým důvodem jak udělat něco pozitivního pro své zdraví třeba společně s vaší kamarádkou. Příjemně si zaběháte, strávíte tak společný čas a uděláte něco pro vaše zdraví na čerstvém vzduchu. Krátkou trasu zvládne uběhnout i začátečník.
avatar
Radka
klad Rozhodne doporucuji. Take uz jsem bezela a bylo to super. Atmosfera skvela. Bohuzel tet uz si nato netroufam nemam natrenovano tak jdu aspon jako dobrovolnik pomahat. To je taky super zalezitost. Taky se muzete pridat a uzit si tak skvely den se skvelima lidickama. S nekteryma se tam setkavam skoro pokazde. Delam dobrovolnika uz nekolik let. Bezci si to taky uzivaj a navzajem se podporujou.