Agátina cesta k dokonalé postavě aneb Jak být krásná, zdravá a silná

image
otestováno
Počet recenzí
57
jak jste hodnotily
5
20x
4
21x
3
12x
2
3x
1
1x
doporučuje
72 %
Testováno v období
od 26. 5. 2016
do 29. 6. 2016

Chceš být TOU holkou? Sexbombou od vedle? Ale držet hloupé diety, u kterých padáš vyčerpáním se ti moc nechce? Neláká tě trávit celý den v posilovně? Pak je tahle knížka přesně pro tebe!

Hledáme padesát žen, které se chtějí dozvědět, jak být krásná, zdravá a silná.

Buď sama sobě hvězdou!

Deníkovou formou představuje známá česká moderátorka a modelka Agáta Prachařová tipy na to, jak správně jíst a cvičit. Poradí ti hlavně s tím, co už máš a jak toho můžeš využít. Agáta se s tebou podělí o užitečné rady – co zkusila ona nebo jiné celebrity, co zaručeně zabírá a co naopak vůbec.

Nauč se správně jíst, pořádně cvičit a přemýšlet o svém těle

Udělej pro sebe maximum a podívej na Agátinu výzvu: Cesta do plavek. Ukáže ti cestu a dá návod, co všechno je možné za krátký čas se sebou udělat.

  • 30ti denní výzva pro dámy, které chtějí last minute zhubnout do plavek
  • Rady a tipy na správné cvičení a jídelníček
  • Na www.cestadoplavek.cz vše přehledně na jednom místě

 

Více také na facebooku.

O akci se dočtete také ZDE

Hodnocení
57
avatar
Kamila
klad Knihu o Agátě Hanychové (Agátina cesta k dokonalé postavě aneb Jak být krásná, zdravá a silná) jsem dostala jako dárek k vánocům. Nejdříve jsem nebyla moc nadšená, nejsem Agátina fanynka. Rady pro mě byly přínosem. Nahlédla jsem do jídelníčku a trochu si srovnala v hlavě, kde zase dělám chyby - ale je to pohodlností a leností. Přečtěte si ji i vy. Už ji přečetla i sestra.
avatar
Petra
klad Knihu o Agátě hanychové a její postavě jsem pořídila své sestře k vánocům, jelikož má agátu celkem v oblibě... :) ses tra jí přečetla, celkem i s nadšením..ale desítku by prý nedala :) já si jí pujčím, abych jí zhodnotila i já :) jsem zvědaá, zda budu mít podobný názor jako sestra :)
avatar
Irena
klad Knihu jsme si s dcerou pořídily, je moc hezky psaná, ale jen musím říct, že je škoda, že není více ozdrojovaná, Agáta se zaměřuje na jídlo, a hlavně cvičení, ale to, co tam čtu o jídle, se hlavně dočítám na různých místech jinak, tak nevím, co je pravda, rozhodně oceňuji že kniha je hezky provedená, a že jsou k ní webové stránky s pracovními listy, nevěděly jsme si s pracovními listy před přečtením knihy rady, ale všechno tam je k dočtení. Oceňuji ale, že je to zdravá dieta, a nezapomíná se v jídelníčku na sacharidy a tuky, jde jen o snížení příjmu a ne vynechání a to je důležité.
klad Trochu mi chybí zdroje, asi je to vše vlastní zkušenost, Agáta vypadá dost dobře, tak asi "nekecá", ale nějaký odkáz pro ověření by se hodil, protože jsou tam různá tvrzení, která naprosto pohřbila obecně rozšířená tvrzení, která jsou nakonec vlastně tzv. "hoaxy¨".
avatar
Daniela
klad Agátina cesta k dokonalé postavě aneb Jak být krásná, zdravá a silná je pěkná knížka a dobře se čte. Dozvěděla jsem se spousty informací, některé rady byly pro mne velkým přínosem. Dobré jsou i recepty, které kniha obsahuje. Líbí se mi, jak Agáta na sobě maká a může tak být pro spoustu dívek inspirací. Tuto knihu všem doporučuji.
avatar
Bibika
klad Naprosto geniální! Já doporučuji beze slov*heart**enzo*
klad
klad
avatar
Jaroslava
klad doporučuji všem :) super
avatar
Michaela
klad Přesto, že jsem od knihy moc nečekala, zajímalo mě, jak se s tématem a celkově psaním knihy popere právě Agáta. Nejsem její velká fanynka, ale po přečtení knihy je mi o dost sympatičtější, než jak jsem ji měla zafixovanou z médií. Knížka jako taková mě dost překvapila, a musím říct, že vesměs mile. Samozřejmě, že některé rady je potřeba brát s rezervou a nemohla bych souhlasit úplně se vším, co se v knize píše. Ale spoustu jsem si toho z textu vzala. Líbí se mi především zjednodušené zapisování bílkoviny/cukry/tuky, protože kdybych si měla zapisovat úplně vše (a jako že jsem to zkoušela i přes různé aplikace do mobilu, počítače apod.), tak by mě to hned odradilo. Také z receptů jsem si vzala nemálo inspirace a určitě brzy něco vyzkouším, třeba i s menšími úpravami. :) Celkově je kniha podle mě hezky zpracovaná, možná spíše pro mladší ročníky, nicméně jsem ráda, že jsem ji vytestovala a určitě se k ní občas budu vracet.
klad Trochu mě od čtení z počátku odrazovalo písmo, než jsem si nějak zvykla. V knížkách mám raději patkové, lépe se to čte. Také okének pro poznámky je na můj vkus poněkud moc, ale zas třeba to možná někoho donutí se sebou něco dělat. :)
příloha
avatar
Andrea
klad Při prvním prolistování se mi kniha hned zalíbila. Přehledná, barevná, vč. fotek, proto jsem se hned začetla. Myslím že je vždy dobré když knihou - jako tady provází nějaká známá osobnost a kniha je založena na jeho vlastních životních zkušenostech. Některé části jsou povedenější, jiné méně. Celkově mě kniha pozitivně překvapila. Nejsem extra fanoušek Agáty, proto bych si ji sama nikdy nekoupila, a proto jsem moc ráda, že jsem si ji vytestovala. Doporučovala bych ji ženám/dívkám ve věkovém rozpětí cca 20-35let.
avatar
Irena
klad Kniha je docela čtivá...graficky pěkná a líbí se mi místo na poznámky. Některé rady možná využiju, ale některé pro pracující maminu se školáky prostě nejsou. Oceňuji recepty, některé typy na cvičení a jiné aktivity. Jsem ráda za testování, ale sama bych si knihu určitě nekoupila
avatar
Alena
klad Obal knížky se mi připadá poutavý. Ilustrace knihy docela povedená. Knížka je čtivá i když některým radám bych měla docela výhrady. Knížku bych doporučila hlavně pro náctileté dívky, kterým by se opravdu mohla velmi líbit. Jak ilustrací tak i formou napsání. Uvítala bych DVD s ilustračním cvičením.
klad Knížka je určená spíše pro náctileté dívky. Zpracování formou poznámek a otázek mi přijde jak učebnice.
avatar
Alexandra
klad Byla jsem opravdu rada, ze jsem mohla knihu testovat. Mela jsem ji prectenou hned druhy den. Cetlo se to samo. Je to napsano opravdu ctivou formou a jednoduse. Libili se mi ilustrace, fotky a mistecka na psani poznamek. ☺ Libili se mi Agatiny pribehy, kere do kniha vlozila. Knizka se mi libila.
avatar
Iveta
klad Měla jsem radost, že se kniha dostala tak nečekaně do mých rukou. Přečetla jsem ji během dne a půjčila další kamarádce. Kniha je jednoduše napsaná. čekala jsem více receptů a podrobnějsí výklad ale zase mě potěšila místečka na vpisování poznámek. Děkuji moc za možnost tak příjemného testování
avatar
Marie
klad Kniha je psaná velmi čtivou formou. Přečetla jsem ji jedním dechem. Obsahuje praxí prověřené rady a návody, jak se dopracovat k oku lahodící postavě bez zbytečného hladovění. Ideální čtivo pro mladší ročníky jimž může pomoci se správným utvářením a fixováním stravovacích návyků během puberty. Oceňuji místo pro vlastní poznámky a "úkoly", které přímo vybízí k aktivnímu přístupu a zapojení se do procesu úpravy vlastního vzhledu.
avatar
Daniela
klad Kniha „Agátina cesta k dokonalé postavě“ je v kvalitní vazbě s elegantní obálkou. Všechny strany jsou na kvalitním papíře s celobarevným tiskem, takže text knihy působí na první pohled živě a atraktivně. O výživě a sportování jsem toho již přečetla celkem dost, takže příliš mnoho nových informací jsem se při čtení nedozvěděla. Na druhou stranu může ale kniha formou příběhu konkrétní známé ženy, jejích zkušeností, a to navíc s aktivním zapojením čtenáře v podobě vpisování vlastních úvah a informací do knihy, zaujmout i skupinu čtenářů, kteří se běžně o tuto problematiku více nezajímají. V souvislosti s tím je velmi přínosné, že jsou v knize uvedeny konkrétní příklady jídelníčků a i receptů, kde jsem osobně našla dva své favority, které jsem zařadila do svého stravování. Celkově mohu říci, že je kniha velmi pěkně zpracovaná a líbí se mi její závěrečná věta: „Být slabá je stejně tak volba, jako být silná.“, která ji vystihuje.
příloha
avatar
Zuzana
klad Kniha mě příjemně překvapila. Uspokojí spoustu lidí. Jak toho, kdo zde hledá fitness tipy a rady, ty, kteří mají rádi recepty (těch je zde také dostatek), samozřejmě fanoušky Agáty a drbů obecně (dozvíte se informace o jejím životě) a v neposlední řadě modelky, které mnohdy vlastní vinou zbytečně trpí.
avatar
Bohuna
klad Knížka Agátina cesta k dokonalé postavě byla mojí 1 přečtenou knihou po dlouhé době :-) nejsem ten typ co ráda čte, nicméně tato kniha splnila mé očekávání. Doslova jsem se nemohla odtrhnout. Dozvěděla jsem se spousty informací, některé rady byly pro mne velkým přínosem. Určitě nelituji, že jsem se zapojila do testování , o to ještě větší radost jsem měla ze své první výhry :-) Děkuji , že se na mě usmálo štěstí, mnoho poučných rad určitě vyzkouším, trápí mě ukládání tuků zejména v břišních partiích a určitě začnu dbát více na svůj jídelníček, pravidelnou stravu a ráda se přiučím od skvělé Agáty, kterou mám tak ráda :) Je to supeeer příležitost , jak konečně začít s hubnutím a knihu dám přečíst i mamce, která trpí také nadváhou. ještě jednou děkuji a ráda vyzkouším další testování ;-)
avatar
Dominika
klad Knížka je moc hezky napsána. Obsahuje plno užitečných, pravdivých a ověřených informací. Je nejen udělána skvěle obsahově a informačně, ale také i po vzhledové stránce. Má skvěl design, dobře se čte, je doplněna o osobní zkušenosti, zážitky a hezké fotografie. Za mě rozhodně ano - každý si v ní najde určitě to, co hledá :). Knížka je mile osobní a velice mě překvapila!
avatar
Jana
klad Knihu ,,Agátina cesta k dokonalé postavě'' jsem přečetla během 2 dnů a moc se mi líbila.Autorka sice nepatří mezi mé oblíbenkyně,ale knížka je napsaná zajímavě a čtivě.Já ve svém věku už si k srdci to cvičení moc neberu,stačí mi procházky,jízda na kole a práce kolem domu a na zahrádce,ale ohledně stravy si ráda nechám poradit.Kniha hned po přečtení putovala k mé dceři a vnučce a už jim zůstane,myslím,že se hodí spíš pro mladší věkovou kategorii.Ale jsem ráda,že jsem mohla testovat. :)
avatar
eva
klad Knihu jsem si ze zvědavosti půjčila. Ne, že by Agáty byla má ikona, ale každá rada, jak být hezčí, štíhlejší či vypadat mladistvěji se moc hodí. Obálka je atraktivně nafocená a celkové pojetí knihy je pěkně, lákavě zpracované. Určitě si najde mnoho čtenářek.
avatar
Eva
klad Jsem ráda že jsem se mohla zapojit do testování knihy.Moc dobře se čte jsou tam cenné rady kniha už putuje v práci kde si ji holky čtou taky. Za mě jednoznačně 1.Mám ráda takové grafické zpracování knihy.:-D
klad nic je super za mě jednička Agátu moc nemusím ale kniha se moc dobře čte je napsaná pro všechny věkové kategorie
Zobrazit více recenzí
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel