Agátina cesta k dokonalé postavě aneb Jak být krásná, zdravá a silná

image
otestováno
Počet recenzí
57
jak jste hodnotily
5
20x
4
21x
3
12x
2
3x
1
1x
doporučuje
72 %
Testováno v období
od 26. 5. 2016
do 29. 6. 2016

Chceš být TOU holkou? Sexbombou od vedle? Ale držet hloupé diety, u kterých padáš vyčerpáním se ti moc nechce? Neláká tě trávit celý den v posilovně? Pak je tahle knížka přesně pro tebe!

Hledáme padesát žen, které se chtějí dozvědět, jak být krásná, zdravá a silná.

Buď sama sobě hvězdou!

Deníkovou formou představuje známá česká moderátorka a modelka Agáta Prachařová tipy na to, jak správně jíst a cvičit. Poradí ti hlavně s tím, co už máš a jak toho můžeš využít. Agáta se s tebou podělí o užitečné rady – co zkusila ona nebo jiné celebrity, co zaručeně zabírá a co naopak vůbec.

Nauč se správně jíst, pořádně cvičit a přemýšlet o svém těle

Udělej pro sebe maximum a podívej na Agátinu výzvu: Cesta do plavek. Ukáže ti cestu a dá návod, co všechno je možné za krátký čas se sebou udělat.

  • 30ti denní výzva pro dámy, které chtějí last minute zhubnout do plavek
  • Rady a tipy na správné cvičení a jídelníček
  • Na www.cestadoplavek.cz vše přehledně na jednom místě

 

Více také na facebooku.

O akci se dočtete také ZDE

Hodnocení
57
avatar
Ema
klad Kniha mi dorazila včera, tak jsem jí hned přelouskala, je opravdu pěkně napsaná a v mnohým částech jsem se poznávala, třeba těhotenství:-) Kniha mi určitě poskytne mnoho užitečných rad. Agáta Hanychová mi vždy byla sympatická, taky jsem rebel jako ona a teď je mi ještě sympatičtější, když netvrdí, že má dokonalou postavu od boha a denně obědvá svíčkovou. Kdyby nic, kniha je velmi zábavná a čte se jedním dechem.
avatar
Petra
klad Knihu mi půjčila sestra, mají jí dokonce i v našem jediném knihkupectví za výlohou a tak nalákala mnoho žen, které věčně bojují s touhou po dokonalé postavě. Mě osobně se knížka moc líbí, i to jak je psaná formou deníku a má prostor pro moje vlastní poznámky, zaujaly mě recepty i velmi vtipné vyprávění Agáty. Nejvíc si asi pamatuji to, že je úžasná zábava být sochařem svého vlastního těla. Určitě jsem si tam našla mnoho rad,které využiji a ještě jsem se báječně pobavila.
avatar
Denisa
klad Knížku si kamarádka koupila a tak mi jí půjčila. Ptala jsem se jí, jaká je. Nechtěla mi říct, že to uvidím. No a viděla jsem. Bože, větší slátaninu jsem snad nikdy nečetla. Měla jsem dojem, že to píše šestnáctiletá puberťačka. Prostě to asi prodává známé jméno. Bohudíky jsem si knížku nekoupila. Kámoška měla stejný názor a smála se mi, že jsem knížku přečetla celou....
avatar
Bohunka
klad Niha mi došla v pondělí, tak jsem neodolala a pročetla ji. Přiznávám se, že jsem nečetla úplně každé slovo, ale obvykle tak půlku kapitoly. Jako pozitivna musím říct, že mi vyhovuje velikost knihy - formát do kabelky je skvělý. A líbí se mi ilustrace, mám ráda takové kresbičky. Od věci není ani místo na poznámky, proč ne, knihu to oživí. Vítám též recepty, které vypadá chutné a dobrých receptů není nikdy dost a jídelníčky...tím se dostáváme k obsahu knihy kdy se budu muset přesunout vedle..
klad Bohužel text na mě dělal dojem, že ho psal někdo, kdo o psaní neví zcela nic. Neříkám, že kurzy tvůrčího psaní jsou zárukou kvalitního díla, ale tento text připomíná úvahu ala pátá třída. Informáce povětšinou známe z bulváru takže mě nešokuje, že Agága v těhotenství kouřila či přibrala. Napadají mě příměr - vykrádání sám sebe. A ano Agáta má velkou rodinu a dieta kdy jíte jenom mrkev není zdravá. Za mě čtení pro 14-17 leté díky toužící stát se modelkou, ale ne pro dospělé ženy.
avatar
Barbara
příloha
klad Dnes přišla a jsem v půlce, popsané v podstatě vše co vím, jen dodržovat vše, celkem pěkně napsané, řekla bych pro většinu lidí přehledné a takové ucelené, recepty jsou super a jednoduché, určitě něco podle knížky uvařím
klad Nelíbí se mi písmo, kterým je kniha psaná, mám radši větší písmena, i kvůli receptům, když bych měla mít otevřenou knihu při vaření v kuchyni. Nelíbí se mi ani okýnka, kam se má něco vpisovat, zbytečně to zabírá místo a určitě nebudu vyplňovat žádné z nich.
avatar
Andrea
klad No, vzhledem k tomu, že mám Agátu moc ráda, tak jsem se na knihu moc těšila. Za sebe mohu říct, že není špatná. Je psaná spíš pro mladší generaci. Kdyby se puberťačky řídily podle jejich doporučení v knize, myslím, že by neměly problém ani s obezitou a na druhé straně ani s anorexií. Kniha se dobře čte i mě a to nejsem nejmladší, ráda se jejími radami budu řídit. Líbí se mi i že je tam prostor pro poznámky. Také vzorové jídelníčky a recepty beru jako přínos. Není to o žádných drastických dietách, ale o vyvážené stravě s minimem sacharidů a tuků. Také tipy na cvičení jsou dobré.
klad Co napsat za negativa? No není to žádný obrovský literární počin, ale myslím, že to ani nebyl Agátin záměr.
avatar
Vítek
klad Jako muž jsem od knihy příliš neočekával. Překvapila mě tedy pozitvně. Cílovou skupinou určitě není muž, ale knížka je mladistvá jak grafikou tak stylem psaní. Líbí se mi také prohládáním recepty. Agáta tam svoji cestu k postavě občas prozradí nějaké detaily z jejího soukromí. Pro ženy 15-40 let je myslím inspirativní. Manželka už ji také čte.
avatar
Jana
klad Kniha je moderní, psaná celkem čtivě. Ovšem jako knihu vyloženě pro hubnutí bych si ji nekoupila, jsou tam sice cenné rady, ale např. receptů poměrně málo, spíše jen tipy jak se začít lépe stravovat a trochu se hýbat. Nejvíce jsem ocenila kapitolu "Jak jíst na cestách a v restauracích", protože to je pro mě vždy obtížné. Prostor pro poznámky bych zařadila buď až na konec knihy, nebo vůbec, takhle zbytečně zabírají místo a já nejsem ten typ člověka, co by něco psal do knihy :) Doporučila bych spíše pro mladší generaci:)
avatar
Věra
klad Jelikož se moc nezajímám o společenské dění, hlavní autorku knihy jsem neznala až do přečtení medailonku na konci knihy. Což je dobře, protože jsem ke knize tím pádem nepřistupovala s předsudky, že modelka nemůže napsat dobrou knihu. Ve skutečnosti je to kniha celkem povedená. Navíc spoluautorka, která má rozsáhlé teoretické znalosti i praktické zkušenosti, garantuje, že v ní nenajdete vyložené blbosti. Pokud jste se dosud zajímali o jídlo jen z pohledu zdravé výživy a kvality potravin jako já, najdete v ní nové a zajímavé informace. Ovšem není to kniha jen na přečtení a načerpání informací. Těch tam je ve skutečnosti poměrně málo - takové nejnutnější základy. Kniha počítá s tím, že se člověk nat svou stravou a pohybem zamyslí, bud si dělat poznámky, dohledá si další potřebné informace a bude si vést pečlivé záznamy. Že si z hubnutí a tvarování postavy, ale i rozvíjení síly a vytrvalosti uděláte kratší a později i celoživotní projekt. V tomto směru oceňuji hlavně část zabývající se dietou. Myslím, že místo na poznámky a úkoly dobře zapadá do této koncepce. Někdy je totiž nutno si položit některé otázky, byť by sebebanálněji zněly. K odlehčení jsou zařazeny i různé zajíavosti a zkušenosti z autorčina života.
klad Jako slabší článek knihy hodnotím část zabývající se pohybovým režimem. Mám dojem, že je v ní málo prostoru věnováno kardiotréningu a část o posilování není moc přínosná pro člověka, který tento druh tréningu nikdy nezkusil. Doporučení - najdi si to na internetu a vyzkoušej v nějaké posilovně mi v tomto případě nepřijde jako nejlepší. Vždyť sama autorka v tomto ohledu měla odborné a profesionální vedení. Také kapitolka s radami pro lepší vzhled, obsahující doporučení jako: noste podpadky - vaše nohy budou vypadat štíhlejší a umyjte si vlasy. budete lépe vypadat mi přijdou opravdu banální a zbytečné. Je možné ale, že se prostě od autorky něco takového čeká , a tak to prostě zařadila. Vlastní projekt hubnutí a tvarování postavy autorky mě moc nezaujal, ale beru to tak, že je to hlavně příklad pro ostatní, že to jde , a pokud je to nutné, jde to i rychle. Jen volba fotek před- Afáty ve vytahaných teplákách a triku , nenalíčené sedící na posilovacím stroji a nic neukazující v kontarstu s fotkou po - profesionálně nalíčené, učesané modelky v plavkách a botách na podpadku poózující v posilovně mi přijde příliš prvoplánová. Kdyby za celou dobu neubylo ani procento tuku, nikdo to nepozná. Musím přiznat, že více by mě zajímala proměna spoluautorky Jany, ale to by to už nebyla Agátina cesta a asi by trvala déle než čtvrt roku.
avatar
Ivana
klad Kniha má pěknou obálku, z venku určitě zaujme. Je napsaná čtivě, dobře se čte. Líbí se mi recepty a také volné místo na vlastní poznámky. Některé rady modelky mi přijdou spíše úsměvné. Naopak poznatky o stravě jsou určitě pravdivé a myslím si, že když se budete řídit touto knihou, tak určitě zhubnete.
avatar
Věra
klad Děkuji za možnost testovat knihu. Knihu jsem si s radostí přečetla, líbí se mi obsah knihy. Plno receptů a tipů, pěkné foto. Dále mi vyhojuje prostor v knize na psaní vlastních poznámek. Ráda doporučím ostatním, koupím ji kamarádce k narozeninám.
klad
avatar
Blanka
klad Jsem opravdu moc ráda že se tohoto testování mohla zúčastnit.Knížku už jsem začala číst a je v ní opravdu moc rad ja mít dokonalou postavu díky cvikům,změně jídelníčku,jak správně držet diety.Ilustarce a fotky musím pochválit,vše krásně popsané a vysvětlené.Knížka je opravdu fajn a určitě se budu držet jejich rad jak dosáhnout dokonalé postavy.
avatar
Hana
příloha
klad Knížka mě moc potěšila, přečetla jsem jí za 2 dny je moc pěkně udělaná, forma deníku a natištěná okna na poznámky jsou dobrý nápad. Líbí se mi ilustrace a tématické fotky ke kapitolám. Agáta mi moc sympatická nebyla, ale v knize popisuje své zkušenosti i životní příběh, tak působí lépe, než je její mediální obraz . Recepty jsou super a je vidět, že jsou od autorky a ne "ilustrační" Knihu bych si sama nekoupila, ale překvapila mě obsahem. Recepty zkusím, cvičit nebudu :D
avatar
Olga
klad sice jsem knihu nevyhrála v testování, ale to mě neodradilo a běžela jsem si knihu půjčit do knihovny. měla jsem ji za 2dny přečtenou, četla se sama..ač nemám moc ráda agátu, díky knize na ní mám už jiný názor a jsem ráda, že jsem se k ní mohla alespn touto cestou přiblížit. moc mě potěšili recepty, které jsou vidět, že jsou opravdu její, styl, kterým je to psané, různé doprovodné obrázky, popisky..já jsem nadšená..uvažuji o koupi, abych měla tuto knihu ve své knihovničce a mohla se podle Agáty držet co se diety týče co nejdéle. doporučuji i ostatním, kdo chtějí zhubnout..
avatar
Nikola
klad Velice hezky udělaná kniha. Vše přehledné a zajímavě pojaté. Dostatek informací pro doplnění o zdravé životospávě. Žádné přísné diety ale pomalá a stálá změna životního stylu. Rozhodně stojí za přečtení. A vyzkoušení pro ty, kteří chtějí něco ve svém životě změnit.
avatar
Emilie
klad Kniha mě obálkou určitě zaujala, ale obsahem mě neoslovila. Je spíš pro mladší generaci, vnučce se moc líbí. Samozřejmě rady ohledně zdravého životního stylu jsou pravdivé a jsou to všechno užitečné rady. Co se mi líbilo, tak to byly kapitoly ze života modelek, o kterém jsem se více dozvěděla.
avatar
Květoslava
klad Za toto testování jsem moc ráda. Pro mě jako nečtenářku byla kniha výborná. Přečetla jsem jí asi za 2 dny a byly stránky, které mě velmi pobavily,v dobrém slova smyslu. V knížce je shrnut základní význam slov ze zdravé výživy a Agáty cesta za touto postavou. Pro mě to bylo zajímavé vysvětlení pojmů,které již nemusím nikde hledat,jenom nakouknot do knihy. Také se mi líbilo místo v knížce na poznámky, velice užitečná věc.
klad Jinak obal knihy mi příjde normální, klasická fotografie,ale v knihkupectví bych si s knihu s tímto obalem nepřiřadila k radám o zdravém životnímu stylu.
klad Také ilustrace knihy se mi líbila, jak říkám, nejsem vášnivá čtenářka ,ale tato kniha byla psaná pro mě jednoduše na pochopení a určitě jsem si z ní odneska nějaké vědomosti, které využiji při přehodnocování své stravy.
avatar
Zuzana
klad Kniha se mi moc líbila. Byla velmi jednoduše napsaná a srozumitelná. Podává obecné informace o jejím životním stylu a dozvěděla jsem se i nové věci z oblasti výživy. Takže začátečníkům s hubnutím bych doporučila. Líbí se mi i místa pro vlastní postřehy a poznámky.
klad Nelíbila se mi ilustrace knihy, na mě moc dětinská. Mohlo tam být víc fotografií jídel.
avatar
Mgr. Jana
klad Kniha je už na pohľad veľmi príjemná(a to som Agátu skrze médií nevnímala veľmi pozitívne), je písaná jednoduchým, ľahko čitateľným a zrozumiteľným štýlom. Pri jej čítaní nie je nuda, je pretkaná humorom a nadhľadom. Je tam mnoho zaujímavostí, veľmi kladne hodnotím vsuvky v štýle poznámkových papierikov s trefnými radami. Šmrncovné ilustrácie a fotografie tiež pekne dotvárajú celkový obraz. Celá kniha pôsobí príjemne sviežo a optimisticky :-)
klad Zbytočne veľa vyhradeného miesta na vlastné poznámky, aj keď aj toto môže niekto hodnotiť ako pozitívum :-)
avatar
Alena
klad O knihu jsem měla velký zájem už z toho důvodu, že manžel zrovna takovou proměnou k dokonalé postavě prochází. Takže můžu porovnat informace které jsou uvedené v knize se skutečnými radami odborné výživové poradkyně a trenérů. A musím s chválou napsat, že v knize není nic smyšleného co se zdravého životního stylu týká. V knize jsou fotky, ilustrace i "prostor na poznámky". Super jsou i recepty. Tuto knihu doporučuji jak ženám tak mužům, kteří chtějí na své postavě a nejen jí něco změnit.
Zobrazit více recenzí