Testerky, které trápily menstruační křeče a bolesti testovaly přípravek Agulos Lemon. Jak byly spokojené si můžete přečíst z recenzí

image
otestováno
Počet recenzí
10
jak jste hodnotily
5
6x
4
2x
3
2x
2
1
doporučuje
80 %
Testováno v období
od 13. 8. 2020
do 30. 9. 2020


Agulos Lemon  

Přípravek Agulos Lemon díky svému unikátnímu složení pomáhá zejména ženám po porodu, které trpí nedostatkem vápníku a hořčíku, v jehož důsledku se objevují křeče a další zdravotní problémy.

Agulos Lemon nadále pomáhá ženám při menstruačních bolestech. Bolesti odeznívají během krátké doby.

Dalšími příznivými účinky je například i lepší spánek.


Více informací o produktu se dozvíte TADY.Hodnocení
10
avatar
Kateřina
Agulos lemon mne opravdu mile prekvapil. Trpim na velmi bolestivou ovulaci a jiz po prvnim mesici uzivani bolesti znacne ustoupili. A jako bonus se mi zlepsila plet. Chut je velmi vyrazna citronova, mozna az prilis kysela. Ale to me osobne nevadi.
klad ovulacni bolsti zeslably
klad vse ok
avatar
Markéta
dobrý den,děkuji za možnost tetování prouktu-bohužel mne moc nezaujal-prášek nelze plně rozpustit,zůstává mi stále na dne sklenice nerozpuštěný,chut také nic moc.-)možná jiná by byla lepší.a celkový výsledek?změna při užívání také žádná
klad obal
klad nelze plně rozpustit
klad chut
avatar
Lucie
Agulos Lemon mě zbavil nepříjemných křečí, které jsem během noci pravidelně chytala do chodidel a lýtek. Bohužel jsem ho ale později musela přestat používat, protože jsem po vypití tohoto nápoje měla opakovaně zažívací problémy.
klad chuť
klad jednoduchá příprava
klad množství
klad zažívací problémy
klad cena
avatar
Dita
Agulos Lemon je bez vůně citronu ač je v názvu uveden i vyobrazen. Přípravek je sypký a na mě byl velmi kyselý. Vzhledem k tomu, že mám s překyselováním žaludku probém jsem jej musela začít pít hned po obědě, kdy jsem se najedla a ne po ránu. Uživání je i doporučeno při jídle či hned po něm. Prášek se rychle rozpouští.Pila jsem ho v kombinaci medu a čaje. Uvítala bych dávkovací lžičku/naběrku, která nebyla součástí balení. Bolesti podbřichu byly po použití mírnější, cítila jsem i více energie.
klad účinky
klad forma užívání
klad chyběla mi dávkovácí lžička/naběrka
klad balení je velké a nevhodné pro časté převážení, dá se však odsypat
klad kyselá chuť
příloha příloha příloha příloha
avatar
Hedvika
Efekt se dostavil, ale bohužel jsem musela užívání na pár dní přerušit. Nápoj je opravdu hodně kyselý, jsem zvyklá jíst citróny, ale kyselost je poněkud jiná než u citrónu. Když se mi udělaly afty, musela jsem užívání na několik dnů přerušit. I přes to se křeče zmírnily a věřím tomu, že pokud by bylo užívání dlouhodobé byl by efekt lepší. Uvítala bych tedy jinou příchuť.
klad rozpustná metoda
klad rychlá příprava
klad vysoká zvláštní kyselost
klad na "vůni" si člověk musí zvyknout
avatar
Markéta
Každý měsíc trpím menstruačními silnými bolestmi, křeče, bolest v kříži. Agulos Lemon mi pomohl a bolesti zmírnil. Je důležité použít přípravek s jídlem či po jídle. Velice oceňuji rychlou přípravu, stačí rozpustit v horké vodě a můžeme dolít, dochutit např. čajem, což mi velice vyhovovalo.
klad snadná příprava
klad úleva od mensturačních bolestí
klad .
avatar
Petra
Instantní nápoj Agulos lemon mne velice překvapil. Má každý měsíc před menstruací migrény a během menstruace křeče. Už po druhé dávce jsem viděla zlepšení. Velice mi vyhovuje jednoduchá příprava (pouze zalití vodou). Dosud jsem na českém trhu nic podobného neviděla.
klad způsob použití
klad země původu USA
klad cena
avatar
Jana
Cítím změnu, behem dne žádné bolesti ani křeče.. prestala jsem brat prasky a citim se mnohem lepe. Zadna unava nic. citim se bezvadne..Doporučila jsem kamaradce a po vyzkouseni rikala ze je Agulos naprosto super
klad celkove super
klad neni nic co by se mi neliblo
avatar
Kristýna
Zajímavý přípravek se 100% účinností. Přípravek sice nevonní příjemně, ani moc nechutná, pokud se rozpustí ve vodě bez přidání sirupu nebo do čaje, ale pomáhá. Při bolestech břicha mi přijde účinnější než prášek. Jsem ráda za praktické sypké balení, které se jednoduše uzavírá.
klad Praktické balení
klad Účinnost
klad Nevonní
klad Chuť - mohl by být více citronový
avatar
Martina
Agulos Lemon používám každý den v odpoledních hodinách. Spím v noci o dost lépe než dříve. Pociťuji že mám více energie, jsem méně unavená. Měla jsem zánět dutiny ústní a díky přípravku Agulos Lemon jsem se rychle zotavila. Pro mě výhoda že je Agulos Lemon v prášku, rozpustný ve vodě, nemám ráda tablety. Nápoj sladím medem. Doporučuji všem.
klad Chuť
klad Rozpustnost ve vodě
klad Žádné mínusy
příloha příloha