Testerky, které trápí menstruační křeče a bolesti právě testují přípravek Agulos Lemon. Jsme zvědavé na recenze

image
otestováno
Počet recenzí
5
jak jste hodnotily
5
4x
4
1x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 13. 8. 2020
do 30. 9. 2020


Agulos Lemon  

Přípravek Agulos Lemon díky svému unikátnímu složení pomáhá zejména ženám po porodu, které trpí nedostatkem vápníku a hořčíku, v jehož důsledku se objevují křeče a další zdravotní problémy.

Agulos Lemon nadále pomáhá ženám při menstruačních bolestech. Bolesti odeznívají během krátké doby.

Dalšími příznivými účinky je například i lepší spánek.


Více informací o produktu se dozvíte TADY.Hodnocení
5
avatar
Martina
Agulos Lemon používám každý den v odpoledních hodinách. Spím v noci o dost lépe než dříve. Pociťuji že mám více energie, jsem méně unavená. Měla jsem zánět dutiny ústní a díky přípravku Agulos Lemon jsem se rychle zotavila. Pro mě výhoda že je Agulos Lemon v prášku, rozpustný ve vodě, nemám ráda tablety. Nápoj sladím medem. Doporučuji všem.
příloha příloha
klad Chuť
klad Rozpustnost ve vodě
klad Žádné mínusy
avatar
Kristýna
Zajímavý přípravek se 100% účinností. Přípravek sice nevonní příjemně, ani moc nechutná, pokud se rozpustí ve vodě bez přidání sirupu nebo do čaje, ale pomáhá. Při bolestech břicha mi přijde účinnější než prášek. Jsem ráda za praktické sypké balení, které se jednoduše uzavírá.
klad Praktické balení
klad Účinnost
klad Nevonní
klad Chuť - mohl by být více citronový
avatar
Jana
Cítím změnu, behem dne žádné bolesti ani křeče.. prestala jsem brat prasky a citim se mnohem lepe. Zadna unava nic. citim se bezvadne..Doporučila jsem kamaradce a po vyzkouseni rikala ze je Agulos naprosto super
klad celkove super
klad neni nic co by se mi neliblo
avatar
Petra
Instantní nápoj Agulos lemon mne velice překvapil. Má každý měsíc před menstruací migrény a během menstruace křeče. Už po druhé dávce jsem viděla zlepšení. Velice mi vyhovuje jednoduchá příprava (pouze zalití vodou). Dosud jsem na českém trhu nic podobného neviděla.
klad způsob použití
klad země původu USA
klad cena
avatar
Markéta
Každý měsíc trpím menstruačními silnými bolestmi, křeče, bolest v kříži. Agulos Lemon mi pomohl a bolesti zmírnil. Je důležité použít přípravek s jídlem či po jídle. Velice oceňuji rychlou přípravu, stačí rozpustit v horké vodě a můžeme dolít, dochutit např. čajem, což mi velice vyhovovalo.
klad snadná příprava
klad úleva od mensturačních bolestí
klad .