Jak byly testerky spokojené s vlasovou směsí ajurvédských bylin NatuBea - Reeshi? Dočtete se v recenzích

image
otestováno
Počet recenzí
11
jak jste hodnotily
5
7x
4
3x
3
1x
2
1
doporučuje
91 %
Testováno v období
od 26. 2. 2020
do 29. 3. 2020


Ajurvedské byliny NatuBea - Reeshi

Směs ajurvédských bylin myje a zároveň ošetřuje. Vaše vlasy budou díky Reeshi lesklé, zdravé a posílené. Reetha a shikakai dodávají objem a lehkost. Neem s ibiškem účinně bojují s lupy. Díky aloe vera a fenugreeku budete mít vlasy i pokožku hlavy krásně hydratovanou. Pokud vás trápí vypadávání vlasů či šedivění, pomůže vám amla, bhringraj, fenugreek i hibiscus.


NÁVOD NA POUŽITÍ:

Ajurvédské byliny smíchejte s teplou vodou (30 - 50 stupňů Celsia) na kaši, naneste na vlhkou vlasovou pokožku a nechte působit alespoň 10 - 20 minut. Delší doba působení jen zesílí účinky bylinné směsi.

Zbytek směsi z misky můžete smíchat s horkou vodou a zředit s cca 0,5 litrem vody. Ve sprše pak část tekutiny nalijte na vlasy a důkladně pokožku „vydrbejte“. Vlasy ale nedrhněte, zaměřte se spíš na vlasovou pokožku. Bylinky začnou trochu pěnit. Jemně vlasy promněte vlasy a opravdu důkladně je opláchněte. Další oplach ani přírodní „kondicionér“ není nutný.

Podrobnější návod najdete v článku Proč zrovna Ajurvédské bylinky aneb slunce ve vašich vlasech. Popis platí pro oba druhy bylinek, ať už jsou v krabičce nebo v sáčku.
Hodnocení
11
avatar
Zuzana
Doručení a komunikace s eshopem naprosto perfektní. Balíček byl skvěle zabalen. Směs mi to namichani vůbec nevonela a dost špatně se nesnášela. To umytí jsem musela vlasy hodně vycesavat ale byli opravdu jemné. Ale znovu bych nejspíš myti těmito bylinkami nezkoušela.
klad Doba dorucrni
klad Konzistence
klad Vůně
avatar
Katerina
S metodou No Poo jsem chtěla dlouho začít, tohle mě konečně dokopalo. Směs vydrží na více použití, nemá žádný nepříjemný zápach, snadno vytvoří kašičku po smíchání s vodou. Bála jsem se, že budu mít mastné vlasy, ale byla jsem překvapená, protože vlasy vydržely několik dní nemastné. Určitě budu pokračovat v užívání.
příloha
klad žádný zápach
klad snadné použití
klad účinky
klad časová náročnost
klad směs mi stékala všude kolem:)
avatar
Veronika
Již 3 roky používám převážně low-poo šanpóny a občas no-poo techniku mytí vlasů. V poslední době mě ale trápí vysušená pokožka hlavy a časté maštění vlasů. Ajurvédské bylinky jsem nikdy nezkoušela, proto jsem se rozhodla je otestovat. Hned po otevření sáčku mě pohltila příjemná vůně bylinek. Protože jsem měla dostatek času, nechala jsem potřebné množství namíchané směsi působit téměř hodinu. Kvůli recenzím u některých bylinek jsem byla obzvláště opatrná u vymývání vlasů, aby se mi směs nedostala do očí (prý to opravdu hrozně štípe). Vymývání jsem prováděla pečlivě, aby vlasy zůstaly opravdu čisté. Již při česání vlasů jsem viděla ohromné účinky. Vlasy šly krásně rozčesat jak po použití kondicionéru, byly jemné, ale silné. Nejlepší byl samotný lesk vlasů a zdravý vzhled po uschnutí. Vlasy byly vzdušné, pokožka hydratovaná a nesvědila. Maštění vlasů se oddálilo o dva dny. Směs Reeshi se stane pravidelnou součástí mé péče o vlasy.
klad vůně
klad lesk vlasů
klad jednoduchost použití
klad hydratovaná pokožka
klad účinné mytí mastných vlasů
klad zdravý vzhled vlasů i pokožky
klad časová náročnost
avatar
Nikola
Nejdříve jsem byla skeptická z toho, že si mám umýt vlasy bez šamponu. Výsledek mě ale překvapil. ☺️ Směs se míchá moc dobře, má jemnou nevtíravou vůní, dobře se nanáší. Vlasy jsou lesklé, vypadají zdravě a plné života. Je vidět, že na bylinky je spoleh. ❤️
klad Bylinné složení
klad Nic
avatar
Marcela
Testovala jsem Ajurvédské bylinky Reeshi - používají se na mytí vlasů bez klasického šamponu. Musím přiznat, že jsem byla skeptická, ale byla jsem příjemně překvapena. Vlasy po aplikaci( já jsem nechala působit kašičku z bylin déle - asi 35 minut) byly lesklé, příjemné na omak a vydržely se i déle nemastit, než při použití šamponu.
klad kvalita
klad krásné vlasy
klad snad jen časová náročnost
avatar
Kamila
Z této bylinné směsi jsem v celkovém dojmu opravdu nadšená. Je vhodné si na aplikaci vyčlenit dostatek času a nenechat se touto časovou náročností odradit. Směs má unikátní orientální vůni, kterou nelze k ničemu konkrétnímu přirovnat a vydrží na vlasech do dalšího mytí. Po první aplikaci byly moje jinak jemné vlasy hrubé a obtížně rozčesatelné, s další aplikací tento problém zmizel. Vlasy si šamponem myju obden, ovšem s touto směsí každý 3. - 4. den. Směs je bez problémů pratelná i omyvatelná ze všech povrchů. Nepříjemné je pouze obtížné vyčesávání kousků bylin, proto bych doporučila směs rozemlít. Pochválit bych chtěla také úžasné webové stránky s detailním popisem i fotografiemi k produktu, typy jak použít místo teplé vody čaj z bylin zaměřený na konkrétní problém a skutečnost, že místo igelitového obalu je k přírodě šetrné použít koupelnovou, znovu omyvatelnou a použitelnou čepici.
příloha
klad přírodní složení
klad 2x delší funkčnost, než u klasických šamponů
klad dlouhotrvající vůně
klad směs bez problémů pratelná i omyvatelná ze všech povrchů
klad časová náročnost, obtížné vyčesávání kousků bylinek z vlasů
klad hrubé vlasy po první aplikaci a následné obtížné rozčesávání
avatar
Iva
Zkusila jsem tento způsob mytí vlasů prvně a za mě super. Příště akorát přidám i kondicionér, kvůli rozčesávání vlasů, s tím jsem měla trochu problém. Jinak bych ráda pokračovala s touto metodou i nadále. Je akorát potřeba najít si dost času na aplikaci, ale stojí to za to.
klad Objem vlasů
klad Nemastící se pokožka
klad Složení
klad Doba čekání při působení
avatar
Linda
Bylinky opravdu šetrně umyjí vlasy a odstraní mastnotu. Vlasy působí svěží, lesklé, vzdušné a hlavně zdravé. Vydrží dlouho čisté. Cena je taky přijatelná ve srovnání s jinými podobnými produkty. Jsem s bylinkami spokojená . Rozhodně doporučuji koupit všem, kteří ještě váhají.
klad krásně myjí vlasy
klad odstraní mastnotu
klad zvláštní vůně
avatar
Anežka
Za mě naprostá spokojenost. Vlasy se mi po vysazení HA neskutečně zhoršily, byly bez života, bez lesku, často se mastily, ztrácely objem, přitom jsem předtím měla krásnou lesklou hřívu. Po bylinkách Reeshi ji mám zpět a určitě nakoupím další balení. Vyzkoušela jsem různé šampóny, kondicionéry, masky, prášky, ale Ajurvédské bylinky byly jediné, které mi dokázaly pomoci.
klad Krásná vůně
klad Nic
avatar
Nikola
Dříve jsem si běžnými šampony musela umývat vlasy každý den, protože se extrémně rychle mastily. Poslední dobou jsem zkusila více přírodních přípravků na vlasy, ale žádný se nevyrovná těmto bylinkám. Už po prvním umytí byl vidět rozdíl. Vlasy si nemusím mít tak často, vypadají svěží i po několika dnech, jsou lesklé a hladké. Vlasová pokožka není vůbec podrážděná. Navíc se do odpadů nedostávají žádné škodlivé látky. Aby to nebylo tak růžové, má to pár háčku. Směs, která vznikne po smíchání s vodou nevypadá nijak extra a mě osobně vůbec nevoní. Musí se nechat působit 20 minut (ikdyž, zkoušela jsem i kratší dobu a fungovalo to) pod igelitem a ručníkem. Vymývání je taky složitější, občas zůstanou semínka ve vlasech, ale dají se vyfoukat nebo vyčesat (informují o tom na stránkách). Na druhou stranu, vystoupit z komfortní zóny a "přetrpět" tyto menší nedostatky za ten výsledek opravdu stojí.
klad po umytí hladké, lesklé vlasy
klad vlasy se pomaleji mastí
klad pokožka bez podráždění
klad eko
klad vůně
klad složité vymývání z vlasů
klad délka působení
avatar
Renata
S mírnou nedůvěrou jsem se nechala od kamarádky přemluvit k vyzkoušení tohoto přípravku. Na vlasech si zakládám a neměla jsem žádná očekávání, tím více jsem byla překvapená. Akce trochu náročnější na přípravu a čas, ale výsledek stál za to. Po odstranění bylinné směsy byly vlasy jako nové. Vzdušné, hebké, oživené. Snadno rozčesatelné a příjemně vonící. Také několik dalších dnů bylo znát, že byly ošetřeny netradiční, přírodní metodou bez chemie a umělých výrobků.
klad vše
klad delší příprava