Vybrané testerky právě testují pohodlí a luxus kontaktních čoček Biofinity

image
otestováno
Počet recenzí
42
jak jste hodnotily
5
38x
4
4x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 2. 11. 2021
do 30. 11. 2021

Kontaktní čočky Biofinity

Vyzkoušejte prémiové měsíční kontaktní čočky* Biofinity® pro dlouhotrvající pohodlí a vynikající vidění.

Zrak je jedním z nejcennějších smyslů, které máte. A proto si vaše oči zaslouží jen to nejlepší. Dopřejte jim pohodlí a luxus za všech okolností. Vyzkoušejte měsíční kontaktní čočky Biofinity® od CooperVision. Nyní můžete otestovat 2 krabičky o 3 kusech. Celková cena testovaných výrobků je 718 Kč.   

Biofinity® jsou vyrobeny za pomoci kombinace technologií materiálů zvané Aquaform®, která přispívá k velmi vysokému komfortu při používání čoček. Aquaform® kontaktním čočkám zajišťuje zvýšenou prodyšnost a zároveň přirozenou a rovnoměrnou smáčivost jejich povrchu.

Vyvážená kombinace kvalitního materiálu, designu a optických vlastností tvoří vysoce prodyšné čočky, které zůstávají pohodlné po celý den.

Měsíční kontaktní čočky Biofinity® jsou určeny k dennímu způsobu nošení i k příležitostnému přespávání. Jsou schválené dokonce i k nepřetržitému nošení po dobu 29 nocí a 30 dní bez vyjmutí z oka. Tento způsob užívání však vždy musí schválit váš oční specialista.

* kontaktní čočky jsou zdravotnický prostředek.


Více informací o produktu najdete TADY.

Hodnocení
42
avatar
Dagmar
Kontaktní čočky jsou velmi příjemné v oku ?️. Vůbec nejdou cítit.I při nošení více jak 12 hodin jsem neměla pocit suchých očí a nemusela jsem používat žádné kapky na zvlhčení ?. Dobře s nimi zvládám denní i noční směny. Za mě jedny z nejlepších kontaktních čoček, co jsem zatím měla ?.
klad Žádný pocit suchých očí.
klad Ani jsem je v očích necítila ?.
klad Žádné zápory jsem nezjistila.
příloha
avatar
Ivana
S čočkami Biofinity jsem byla nadmíru spokojena. Vůbec mi nevysušovaly oči ani při delším nošení. Necítila jsem žádný nekomfort, nevěděla jsem ani že je mám. V práci zvládli také dlouhé koukání do počítače. Jednoduše se vkládají do očí a funguji s nimi téměř celý den.
klad pohodlnost
klad nic
avatar
Anežka
Kontaktní čočky Biofinity poskytují pohodlí nejen při celodenním nošení, ale i při občasném přespání v čočkách, množství usazenin je minimální. Komfort je znát i v prostorech, které jsou neustále klimatizovány, neboť oči nevysychají a následně nepálí.
klad pohodlné
klad dá se s nimi příležitostně přespat
klad snadná manipulace
avatar
Julia
Mám kontaktní čočky poprvé a je to příjemný rozdíl oproti brýlím. Překvapilo mě, že mi nepřekáží a jde s nimi i spát. Vůbec je v oku necítím. Mile mě to překvapilo a určitě zakoupím znovu. Brýle jsem nikdy nemusela a kontaktních čoček jsem se vždycky bála. Teď už nemusím.
klad Snadná aplikace
klad Neslzí mi z čoček oči
avatar
Zuzka
Kontaktní čočky nosím už 20.let a poslední cca 3 roky moje oči najednou přestaly kontaktní čočky v očích tolerovat. Ustoupila jsem tedy od měsíčních a občas používala jednodenní čočky. A proto pro mě vyzkoušení čoček biofinity bylo výzvou, které jsem ale uplne nevěřila. Ovšem stal se opak a jsem nadšená. Čočky v očích můžu mít s celodenním komfortem, několik dní po sobě a dokonce jsem zkoušela i spát s nimi a také jsem se probudila bez nepohodlí v očích. Doporučuji tedy všemi deseti i pro ty, kteří už to s čočkami vzdali jako já. Je to prostě velká pohoda.
klad Pocit vlhkého oka celý den
klad Možnost mít v očích i přes noc
klad Bez bolesti a nekomfortu
avatar
Kateřina
Kontaktní čočky Biofinity CooperVision z eshopu Alensa splňují vše, co od čoček očekáváte. Oceňuji hezký obal, který se dobře otevírá. Čočky jsou příjemně měkké a dobře se nasazují, nedoporučila bych je však začátečníkům - mohly by se jim hůře nasazovat a odradit je od používání. Čočky jsou v oku komfortní a neřežou po celodenním používání. Jediné co bych vytkla je, že mi trochu vysušují oči a musím si do nich v pozdním odpoledni kapat umělé slzy.
klad balení
klad měkkost
klad komfort při nošení
klad cena
klad mírně vysušují oči
avatar
Juliana
Internetový obchod Alensa se zabyva prodejce kontaktních čoček, produktů pro péči o oči, dioptrických a slunečních brýlí. Měla jsem tu možnost vyzkouset kontaktní čočky (dle svym parametrů od sveho optometristu), z pohodlí domova. Velkým plusem je rychlost dodani a vyborna komunikace. Eshop je prehledny s velkým výběrem zboží. Kontaktni cocky využívám převážně na sport. Jedna se o vysoce prodyšné cocky. Tyto kontaktní čočky mi vyhovovaly, nepocitovala jsem žádné řezání ci paleni behem celeho dne. Lze je pouzivat i k prespavani. Jsou vyvinuty k nepřetržitemu noseni po dobu az 30 dni. Bohuzel nemam vyzkouseno, ale beru to jako velkou vyhodu. Ceny jsou přijatelné. Doporučuji.
klad Vysoka prodyšnost
klad Přijatelné ceny
klad Kvalitní material
klad Nepřetržité noseni az po dobu 30 dni
klad Vhodne i k prespavani
klad Bezproblémové noseni
klad Nic
avatar
Michaela
Čočky jsou měkké, což velmi oceňuji, dobře sedí v oku - nepohybují se, je s nimi lehká a pohodlná manipulace při nandavání a vyndavání čoček z oka. V oku nepálí, neřežou, nejsou nepřijemně cítit jako cizí těleso. Mám suché oči, takže mi některé kontaktní čočky úplně nesedí, ale s těmito jsem neměla problém. Jediné mínus je to, že se na prstu před nandáním nedá lehce poznat rub a líc, jsem zvyklá u čoček které obvykle kupuji že se dají jednotlivé strany poznat jednodušeji.
klad měkké, pohodlné
klad nedráždí v očích
klad dobře se s nimi manipuluje
klad těžší poznat rub a líc
avatar
Klára
Tyto čočky jsem si vybrala na základě kladného hodnocení. Jelikož nevidím do dálky a čočky používám každý den, je pro mě důležité, aby byly čočky kvalitní. S čočkami jsem velmi spokojená. Při nošení nejdou vůbec cítit, nevysušuji oči. Tyhle čočky vydržím mít na očích celý den, což je obrovské plus. Všem doporučuji.
klad Dobře sedí
klad Nevysušují oči
klad Kvalitní zpracování
klad Dlouhá výdrž
klad Nic
avatar
Nicol
Chvilku jsem přemýšlela, jak napsat recenzi, jelikož jsem si po celou dobu testování na čočky ani nevzpomněla. A to je právě ono! Vůbec jsem během používání o čočkách Biofinity nevěděla a to je přesně to, co od čoček očekávám. Naprostý komfort, diskrétnost, žádné řezání, tlačení, posouvání čočky v oku, nepohodlí. Chtěla bych napsat více o pocitu nošení, čočky se chovaly v mém oku tak přirozeně, že jsem zapomněla, že vůbec nějaké mám. Jsem mile překvapená a nadšená, že jsem značku Biofinity objevila, jelikož čočky dodají mému oku potřebnou péči a kontaktní čočky jsou dostupné za příznivou cenu.
klad Pohodlí
klad O čočkách ani nevím
klad Neřežou
klad Netlačí
klad Přiznivá cena
klad Žádné, jsem spokojená
příloha
avatar
Andrea
Mezi čočkami, které používám a těmito je hodně velký rozdíl. Jsou velice pohodlné na nošení a kolikrát ani nevím, zda je mám na očích. Jediný nekomfort pociťuji ve večerních hodinách, když jsou mé oči unavené a trochu vysušené z koukání do počítače. Na to mi většinou pomůžou kapky do očí. :-) Myslím, že odteď už budu používat jen Biofinity <3
klad velice pohodlné
klad padnou jako ulité
klad skoro nevím, že mám na očích
příloha
avatar
Inna
Vyzkoušela jsem poprvé nové čočky Biofinity a byla jsem milé překvapená. Proti mým dosavadním, tyto čočky jsou velice komfortní pří nošení. Nemám pocit přilepené čočky. Neměla jsem nutkání dotýkat se víček abych jsem "posunula" čočku během dne, jak jsem to měla s jinými čočky. Nejsem odborník, nedokážu posoudit složení materiálu, ale názor lajku je - čočky jsou velmi pohodlné při každodenním používání.
klad Pohodlné
klad Komfortní
klad Neměla jsem nutkání čočku během dne posunout, narovnat
klad Sedí celý den perfektně
příloha příloha příloha příloha
avatar
Nikola
S čočkami Biofinity značky CooperVision, objednané na e-shopu Alensa.cz jsem velmi spokojená. Výsledek předčil moje očekávání. Do očí sedí krásně, necítím při nandávaní čoček poměrně žádné škrábání. Co se týče viditelnosti přes tyto kontaktní čočky nemám jedinou výtku. Doposud jsem neměla problém těmito čočkami vůbec s ničím. A vidím přes ně skvěle. Tento výrobce má ode mne skvělé doporučení budoucím zákazníkům uvažující koupi čoček
klad Cena
klad Kvalita
klad Nemohu vytknout vůbec nic
příloha
avatar
Kristýnka
Tutu značku jsem vyzkoušela poprvé a neměnila bych je. Jsou tenké a krásně se nasazují. Některé čočky mi drazdily a tyto vůbec. V očích nejsou ani cítit a ani nevadí že vnich usnete. Určitě doporučím Biofinity doporučím kamarádkám a sestře nemám nic co by mě zklamalo jsou naporostu super a za krásnou cenu.
klad Krásné sedí na očích
klad Tenký
klad Nemám nic co by mi vadilo
avatar
Tereza
Tyto čočky jsem zkusila poprvé. Čočky jsou mnohem lepší než brýle. Hlavně v této době rouškove. Nemáte zamlzena skla, nepoti se vam nos. Volnost, svoboda, širší zorné pole videni. Ráno nasadíte a večer vyndate. Čočky jsou někdy rizikové, pokud je clovek nemocny a má oslabenou imunitu, to je asi jejich jediná nevýhoda. I přes důslednou hygienu při manipulaci s nimi v oku člověk může chytit např.zanet spojivek. Poté se čočky 14 dnů nesmí nosit.
klad Baleni
klad Pocet cocek
klad Obal
klad Nemám výhrady
příloha
avatar
Magda
Čočky Biofinity značky CooperVision z e-shopu Alensa.cz nadchly. Jsou pohodlné i při celodenním nošení, nevysušují oči a dá se s nimi pohodlně spát. V práci celý den koukám do počítače, takže jsem se bála, že mě budou oči pálit a řezat víc než v brýlích, ale nestalo se tak. I po celém dni jsem o čočkách nevěděla, nedostavil se pocit cizího předmětu v oku. Můžu je jen doporučit.
klad pohodlné nandávání i vyndávání
klad nepřekážejí po celém dni při námaze očí
klad nevysušují oko
klad dá se s nimi spát
avatar
Michaela
Nejdříve jsem byla překvapená, jak jsou čočky tenké - nebyly v pouzdře skoro ani vidět. Ale právě tím, jak jsou úžasně tenké, jsou velice pohodlné na nošení a ani jsem si nevzpomněla, že je mám celý den na oku. Za mě jsou určitě vhodné na celodenní nošení.
klad pohodlí
klad kvalita čoček
klad Jsou velmi tenké
klad nic
příloha
avatar
Nikola
Lze je nosit celý den, mnohdy i noc, bez vysušení oka, nebo jiných nežádoucích jevů. Čočky v očích nejsou skoro viditelné, ani člověk necítí, že by je měl. Jsou pohodlné a jednoduše se nasazují. Určitě bych doporučila ostatním. Určitě objednám znovu.
klad pohodlné
avatar
Jaroslava
Kontaktní čočky Biofinity mi naprosto vyhovovaly. Bezproblémové nasazování i vytahování. Kvalitativně i pocitově srovnatelné s mými čočkami používanými v minulosti. Skvělý výběr rozpětí hodnot. Komfortní pocit během používání. Nejčastěji používám čočky v létě kvůli možnosti nošení slunečních brýlí a o víkendu, kdy mám čas sportovat. Doporučuji.
klad Komfort
klad Nic
avatar
Andrea
Skvělé sedí a musím říct,že se velmi pohodlně nasazují okamžitě se na oko chytnou. Jsou dobré i pro velmi citlivé oči, stává se mi, že čočky od jiné značky musim po 5 hodinách vyndat jak mě šrabou. Biofinity rozhodně doporučuji jsou měkké,příjemně se nosí.
klad Čočky nejsou skoro viditelné v očích
klad Líbí se mi velmi,že je v očích vůbec necítíte, ani nevíte,že je máte
klad Usnula jsem v nich a po probuzení byli ok a i oko
klad Lze nosit celý den bez obtíží
Zobrazit více recenzí