Otestujte produkty pro miminka a jejich maminky dle svého výběru. Máme pro vás slevový voucher na nákup v alinan-eshop.cz

image
Přihlašování právě probíhá
kolik se toho testuje
50
Přihlásit se můžete do
21. 1.
23:00
konec testování
31. 1. 2021

Koho hledáme

Hledáme 50 testerek, které využijí slevový voucher v hodnotě 200 Kč na alinan-eshop.cz a poté se s námi podělí o recenzi s fotografií zde na webu, na Facebookové stránce Balonixcz a na Heureka.cz. Minimální částka objednávky pro uplatnění slevy je 500 Kč.

Podle čeho vybíráme

Do přihlašovacího komentáře nám odpovězte na tyto dvě otázky:

  1.  Kdy se narodilo nebo narodí Vaše nejmladší dítě (měsíc/rok)?  
  2. Co byste si na alinan-eshop.cz vybrala?

Redakce ze všech přihlašovacích komentářů vybere náhodně 50 testerek, kterým bude zaslán slevový voucher v hodnotě 200 Kč. Minimální částka objednávky pro uplatnění slevy je 500 Kč.

Alinan-eshop.cz

Za ceny přímo od dovozce získáte v eshopu ALINAN - ESHOP  např. populární kapičky na kojeneckou koliku Balonix med, které je možné užívat už od narození. Doporučujeme také Alinan Happy krém pod plenku v dárkovém balení s dětskými vlhčenými ubrousky od stejného výrobce. Alinan Happy krém má jemnou strukturu, která neucpává póry, nebarví a je velmi účinný jako prevence i řešení problémů s opruzeninami. Nepřehledněte ani ústní gel Aftifix k léčbě aftů a oparů, který lze s úspěchem použít i ke zmírnění bolestivosti při růstu zoubků a další zajímavé produkty pro Vás a Vaše nejmenší největší lásky.

ALINAN – ESHOP připravuje každý měsíc slevové akce, soutěže a jiná zvýhodnění pro všechny své zákazníky. Nechte se příjemně překvapit kvalitou produktů a služeb eshopu ALINAN - ESHOP


Více informací najdete TADY.