Vybrané testerky právě testují Aniball INCO. Těšíme se na jejich recenze 

image
otestováno
Počet recenzí
37
jak jste hodnotily
5
29x
4
8x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 10. 7. 2023
do 8. 10. 2023

Aniball INCO

Aniball INCO  je novinka inspirovaná potřebami žen, kterou k nám přináší společnost RR Medical, v České republice známá díky balónku Aniball, který od roku 2010 využilo více než 120 000 žen jako osvědčenou pomůcku pro snadnější porod. Aniball je také zdravotnický prostředek, který výrazně snižuje riziko poranění hráze a pomáhá obnovení správné funkce pánevního dna po šestinedělí.

Základním problémem všech začátečnic obvykle bývá pánevní dno vůbec najít a pochopit, které struktury pánve a jak zapojovat - vědomě aktivovat a relaxovat za pomoci správného dechu, který je pro zdravý organismus nezbytný.

  • Slouží k tréninku zdravé funkce (aktivace/relaxace) svalů pánevního dna pro prevenci a léčbu stresové inkontinence.

  • Díky svému proměnlivému tvaru a velikosti se optimálně přizpůsobí individuální anatomii každé ženy.

Ideální je cvičit alespoň 3x týdně, minimálně 5 minut po dobu 3 měsíců.

Proč se vyplatí pečovat o pánevní dno?

Desatero pro zdravé pánevní dno.

Více informací o produktu najdete TADY.

Hodnocení
37
avatar
Michaela
Doporučila bych to každé ženě,kterou tento problém s inkontinenci. Není účinný hned ze začátku ,ale po 14 dnech se ukázali první výsledky . Není to pro mě zatím úplná Výhra,ale myslím si že po třech měsících bude vyhráno. Pro některé ženy která mají rády svoji intimitu,je to výhoda že je snadné omyvatelné a lehce se zavádí.
klad Opravdu účinné
klad Denne myslet na aplikaci
příloha
avatar
Petra
Trochu jsem se bála, že si nebudu s Aniballem vědět rady. Balení ale obsahuje i velmi pěkně zpracovaný návod. Manipulace s ním i jeho čištění je opravdu snadné. Sžila jsem se s ním rychle. Začala jsem ho používat před cca 3- mi měsíci, ale bohužel jsem jeho používání musela ze zdravotních důvodů v průběhu na několik dní přerušit... Přesto však na sobě již nyní cítím změnu, respektive především mírné zmírnění inkontinenčních potíží. Při velké zátěži to ještě není úplně ono. A ani teď při nachlazení - únik moči zatím nevymizel na 100%. Vzhledem k tomu, že jsem maminka 3 dětí (všechny přišly na svět vaginálně), tak jsem ani neočekávala zázraky za tak krátkou dobu. Nicméně určitě budu ve cvičení pokračovat - těch pár minut si vždy najdu (cvičím večer, když už děti spinkají).
klad jednoduchá manipulace
klad snadná péče
klad praktické balení
klad stručný ale srozumitelný manuál
příloha příloha příloha příloha
avatar
Markéta
Při pravidelném používání jsem zaznamenala slabší únik moči, než obvykle. Ke změně došlo cca po měsíci pravidelného cvičení. Manuál je velice srozumitelně sepsán a manipulace s výrobkem je tak opravdu snadná. Doporučila bych tento produkt minimálně vyzkoušet.
klad Srozumitelnost manuálu
klad Skladnost produktu
klad Snížení úniku moči
klad Možnost volby velikosti balonku
klad Nutnost cvičit opravdu pravidelně
příloha
avatar
Marie
Před použitím je nutné si prostudovat manuál k používání tohoto zdravotnického prostředku. Je velmi podrobný a srozumitelný. Postupně jsem cvičila každý den přibližně 10 minut. Je důležité se naučit správně dýchat, dát si na čas, vnímat signály svého těla. Zlepšení přišlo přibližně po 6. týdnech.
klad Design
příloha
avatar
Martina
Aniball INCO je elegantní pomocník v boji proti inkontinenci. Jednoduchý design je nápomocný při cvičení. Použití je velmi intuitivní. Instrukce pro cvičení jsou trochu zmatečně napsané, musela jsem číst vícekrát. Jsem přesvědčená, že mi produkt pomohl.
klad Jednoduchý design
klad Nejasné instrukce pro cvičení
klad Balónek se špatně sundá z trnu
příloha příloha příloha příloha příloha
avatar
Alena
O Aniballu jsem již dříve slyšela v souvislosti s přípravou na porod a těšila jsem se vyzkoušet Aniball INCO, vzhledem k tomu, že mám povolené pánevní dno a stresovou inkontinenci. S Aniball INCO jsem cvičila denně, přibližně 10 minut, podle časových možností. Inkontinence se stala mírnější a doufám, že s dalším cvičením se bude vše zlepšovat. Doporučuji používat s lubrikantem. Návod byl jasný a hezky zpracovaný, akorát je pro Aniball a Aniball INCO společný a je třeba víc listovat. V návodu jsou pěkné popsané možnosti cvičení. Vadilo mi, že balónek jde od trubičky těžko oddělit, tudíž je to trochu zápas při umývání po použití. Obecně Aniball INCO doporučuji a budu nadále používat pro posílení pánevního dna.
klad Stačí 5-15 minut cvičení denně
klad Dobře zpracovaný návod
klad Pěkně balení (taštička na cestování)
klad Zlepšení již po několika týdnech
klad Čištění balonku je složitější
příloha
avatar
Marcela
Po obdržení produktu jsem byla velice natěšena až produkt vyzkouším, návod byl naprosto srozumitelný a podrobně vysvětlený. Návod k použití obsahuje i základní cviky, které lze s Aniball Inco provádět. Cvičila jsem každý den večer, podle návodu. Nejprve to byl nezvyklý pocit, ale jen po chvíli vymizel a opravdu jsem si cvičení užívala. Vždy jsem na druhý den cítila, že svalstvo v pánevním dnu opravdu pracuje. Po více jak měsíci používání cítím, že udržím déle pocit k močení a již mě nerozhodí obyčejné kýchnutí. Svalstvo je opravdu zpevněné a já budu v používání pokračovat dále.
klad Jednoduchost používání
klad Tvar a ovládání
klad Srozumitelný návod
příloha příloha
avatar
Martina
Velmi chválim důkladný manuál, je v něm opravdu hodně přesných a důležitých informací. Používala jsem Aniball přesně podle instrukcí 1x denně alespoň 5minut. Pánevní dno po cvičení s aniballem se zlepšuje opravdu velmi rychle. Tím, že si sama můžu navolit, jak moc ho chci nafouknout, mám vše stále pod kontrolou. Produkt jako takový je krásně zabalen v pevné krabičce a uvnitř je krásné látkové pouzdro.
klad Obal, látkové pouzdro
klad Jednoduchý, přesný návod
klad Skutečně účinný
klad Snadná údržba
příloha
avatar
Libka
Aniball INCO má velmi podrobný manuál, což je opravdu důležité pro správné používání. Pěkné balení, i praktické pouzdro pro uložení, snadná údržba. S Aniball INCO jsem spokojená, používala jsem dle návodu, postupně pociťuji zlepšení a věřím, že časem docílím navrácení stavu bez komplikací.
klad podrobný manuál
klad praktické pouzdro
příloha
avatar
Barbora
Produkt jsem používala po doporučenou dobu. Manuál byl skvělý a všechny pokyny srozumitelné. Bohužel produkt nejspíš není ideální pro mě - zavádění a používání bylo skutečně nepříjemné chvílemi i bolestivé. Nevím, jestli jsem dělala něco špatně, nebo mi jen nevyhovoval.
klad Nápad
klad Materiál
klad Pro mě bohužel nefunkční
příloha
avatar
Irena
Aniball Inco mě příjemně překvapil. Balení je hezké, praktické s látkovým pouzdrem. Součástí produktu je podrobný návod. Cvičení je pohodlné. Cvičila jsem 10 minut denně. Po měsíci jsem cítila první výsledky. Začala jsem si uvědomovat svaly,o kterých jsem ani nevěděla, že je mám. Po použití se jednoduše omyje podle pokynů výrobce. Doporučila bych jej pro všechny ženy se stresou inkontinencí.
klad balení
klad podrobný návod
klad látkové pouzdro
klad snadné umytí
klad nic
příloha
avatar
Tereza
Celkové zlepšení jsem začala pociťovat cca 2 měsíce po pravidelném cvičení. Cvičila jsem každý den cca 10 minut. Manuál je srozumitelný a vše je v něm dopodrobna popsáno. Kladně hodnotím, že si mohu balónek nafouknout přesně podle své potřeby, popřípadě velmi rychle a jednoduše opět vyfouknout. Aniball INCO se velmi snadno čistí. Skvělé je i látkové pouzdro, ve kterém si aniball mohu vzít všude pohodlně s sebou. Celý Produkt je ještě zabalen v pevné krabičce, která je opatřena nálepkami, díky nimž se snadno zjistí, že krabičku nikdo před vámi neotevřel. Produkt bych doporučila všem ženám po vaginálním porodu.
klad Balení opatřené nálepkami
klad Praktická taštička
klad Snadné umytí
klad Nafukování a vyfukování balónku pod kontrolou
klad Snadné použití
klad Stačí pár minut cvičení denně
klad Opravdu funguje
klad Vymizení inkontinence
klad Po někoho možná trochu vyšší cena
příloha příloha příloha příloha příloha příloha
avatar
Zdenka
Aniball INCO mě mile překvapil.Vypada sice jako nafukovací balónek,ale upoutá vás svým tvarem,velice příjemným materiálem a lehkým ovládáním.Je s ním snadná manipulace při zavádění.Prvni použít nebylo nic moc.Bylo to nezvykle ,ale ne nepříjemné.Balonek zavádim každý den na 5-10min.Chvilku mě trvalo než jsem se naučila u toho správně dýchat.A dnes-je to pro mě večerní rituál..
klad Měkký materiál
klad Srozumitelný manuál.
klad Dobře se zavádí
klad Vidím, vlastně cítím výsledky
klad Úložná taštička na cestování
klad Vlastně nic negativního jsem nenašla
příloha
avatar
Jaroslava
S cvičební pomůckou Aniball Inco jsem spokojená. Bohužel jsem teď dostala zánět močových cest a podle doporučení výrobce byla nucena cvičení přerušit, ale po vyléčení se k němu určitě vrátím. Z počátku mi dělalo největší problém správné dýchání, ale i to se po 2 měsících pravidelného cvičení zlepšilo. Po praktické stránce se mi líbí, že je u výrobku praktická diskrétní taštička.
klad Příjemný materiál
klad Není třeba kupovat desinfekční přípravky, po použití stačí vyvařit ve vodě
klad Praktická taštička
klad Vyšší cena
příloha příloha příloha
avatar
Pavlina
Manuál byl krásné zpracován a dá se pochopit. Zlepšení jsem viděla po 6 týdnech. Používala jsem 2x denně, do toho jsem cvičila ještě cviky co mám od fyzioterapeutky. Určitě bych doporučila každé ženě, která má tyto problémy. Za mě skvělý pomocník na doma, ale určitě bych to kombinovala s návštěvou fyzioterapeutky.
klad Srozumitelný manuál
klad Jednoduché používání
příloha
avatar
Lucie
Jsem ráda, že jsem měla možnost vyzkoušet Aniball INCO, před testováním jsem nevěděla, že je možné si takovou pomůcku pořídit. Cvičení musí být opravdu pravidelné, aby došlo ke zlepšení. Začátky se cvičením byly náročnější, ale návod je hezky popsaný a při dodržování není žádný problém. Kromě správného používání je důležitá i správná hygiena balonku. Určitě doporučuji!
klad Srozumitelný návod
klad Výborná pomůcka pro všechny ženy
klad Při pravidelném používání dobré výsledky
klad Začátky se cvičením byly obtížné
příloha
avatar
Ludmila
Jsem velmi ráda, že jsem mohla otestovat Aniball INCO. Dlouhodobě mám problémy s povoleným pánevním dnem.. Používala jsem dle návodu, který byl skvěle sestaven. Necvičila jsem denně, ale několikrát do týdne. Po dvou měsících pozoruji zlepšení a budu v používání pokračovat i nadále.
klad praktické balení
klad možnost regulace dle svých možností
klad krátká doba používání
klad vyšší pořizovací cena
příloha
avatar
Petra
Aniball téměř po 3 měsíčním používání mi naprosto odboural mou nechtěnou lehkou inkontinenci, která mě obtěžovala již posledních pár měsíců v mém životě. Aniball je intimní, praktický prostředek vyrobený pro všechny typy žen, které mají tento druh problémů. Proto musím uvést, že jsem byla s ním spokojena a jeho účinek je 100%.., dámy proto neváhejte a pořiďte si tuto pomůcku, pač Vám zjednoduší život ...))
klad praktický aplikátor
klad Praktické užití
příloha
avatar
Hana
Aniball inco jsem začala používat 4 měsíce po porodu a očekávala jsem zlepšení inkontinence, posílení pánevního dna. Cvičila jsem 3 měsíce cca ob den 5-15 minut podle přiloženého návodu, který je krásně a srozumitelně napsaný. Mírný účinek jsem zaznamenala po cca měsíci používání a nadále se má situace zlepšuje. Přidala jsem i cvičení po porodu a kombinuji to s Aniballem. Před porodem jsem používala klasický aniball, tak můžu říct, že jsou stejné až na balonek, který je tady menší, jinak tvarovaný, příjemný. Výrobek můžu doporučit, pokud je žena ochotná cvičit opravdu pravidelně. U příležitostného použití by pravděpodobně nefungoval.
klad Tvar balonku
klad Použití podobné jako u klasického Aniballu
klad Materiál
klad Dobře se čistí
klad Musí se používat pravidelně
příloha příloha
avatar
Denisa
Mám zkušenosti již před porodem s Aniballem. Ale po porodu jsem měla problémy s únikem moči. S touto pomůckou jsem cvičila každý den a můžu říct že necítím žádné problémy s únikem moči. Určitě doporučuji všem ženám ať už před porodem nebo po porodu. Děkuji
klad Vzhled
klad Funkčnost
klad Účinnost
klad Manipulace
příloha
Zobrazit více recenzí
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel