Otestovaly jste Astaforce, unikátní nápoj s nejsilnějším známým přírodním antioxidantem, zinkem, selenem, vitamínem D3 a koenzymem Q10

image
otestováno
Počet recenzí
15
jak jste hodnotily
5
8x
4
6x
3
1x
2
1
doporučuje
93 %
Testováno v období
od 28. 3. 2022
do 30. 4. 2022

Astaforce červený pomeranč

Navrhli jsme unikátní nápoj Astaforce pro všechny, kteří žijí naplno.  Naším cílem je pomáhat všem, kteří mají spoustu aktivit, přátel, koníčků, sportují a baví je trávit čas s rodinou nebo v práci... prostě ať už dělají cokoliv, na čem jim záleží... potřebují, aby jejich tělo fungovalo a nemuseli se omezovat kvůli nemocem.

Astaforce totiž dlouhodobě posiluje imunitu a umožňuje tělu fungovat naplno.

Astaforce je instantní nápoj, který obsahuje nejsilnější známý přírodní antioxidant astaxanthin.

  • je to 6000x účinnější antioxidant než Vitamín C. 
  • obsahuje zinek, selen, koenzym Q10, vitamín D3 v maximálních denních dávkách
  • máme svěží příchuť s přírodním aroma červeného pomeranče
  • místo polykání tablet tak stačí jeden nápoj denně pro pravidelné posilování imunity


Astaforce — udrží vás ve hře!

Výrobek je určen pro dlouhodobé pravidelné užívání.
Není potřeba výrobek užívat před/po/s jídlem. Vaše tělo využije účinné látky vždy bez ohledu na dobu konzumace

Více informací o produktu najdete TADY.

Hodnocení
15
avatar
Jana
Super výrobek, od prvního požití jsou znát účinky. Energie, lepší pocit, vitalita. Krásná červená barva nápoje také povzbudí, chuť moc dobrá. Velké plus, že je bez lepku. Přísun vitamínů po dlouhé zimě nebo po nemoci. A vše v krásném balení, členěno po týdnech. Opravdu doporučuji!
klad Balení, členění na týdny
klad Krásná barva nápoje
klad Dobrá chuť
klad Bez lepku
klad Bio
klad Nic
avatar
Veronika
Astaforce červený pomeranč je opravdu úžasný.. po Měsíci užívání se cítím lépe.. úžasný antioxidant.. spousta minerálu a koenzym Q10.. žádné tablety,vyborny nápoj,. Který mi moc chutná..na jaro úžasný pomocník při únavě.. Určitě dopručuji vyzkoušet,je úžasný❤️
klad Praktické baleni
klad Účinnost
klad Chuťové top
klad Nic
příloha příloha
avatar
Mária
Wow, na první pohled krásné až luxusní provedení balení. Oceňuji praktické rozdělení do jednotlivých týdnů. Líbí se mi forma přípravku. Sáček s práškem na každý den. Prášek se ve vodě dobře rozpouští. Chutná sladce, na mne až moc na sklenku vody, tak dávám do většího množství, ale to je v celku subjektivní. Má krásnou barvu.
klad Baleni
klad Praktické sáčky
klad Chut
klad Rozpoustnost
klad Účinek
klad nic
příloha
avatar
Gabriela
Přípravek jsem testovala v době, kdy jsem byla na nemocenské se zánětem nosohltanu. Proto jsem ocenila, že mi pomůže posílit oslabenou imunitu. Přivítala jsem snadnou přípravu - na každý den jeden sáček rozpustit ve sklenici vody. Určitě příjemnější než vitamínové tablety, které se špatně polykají. Doporučuji všem, kterým záleží na svém zdraví.
klad jednoduchá příprava
klad výborná chuť
klad přírodní složení
klad vysoký obsah antioxidantů
klad nic jsem nenašla
avatar
Lenka
Astaforce se dobře rozpouští a docela rozumně chutná, navíc přispívá ke správnému pitnému režimu. Jestli má dlouhodobé účinky, to posoudit prozatím nemohu, během užívání jsem nebyla nemocná, ale možná je to tím, že užívám vitamínové doplňky pravidelně. Doporučené množství selenu a zinku za den pravidelně konzumuji v jednom paraořechu, takže pro mě byl zajímavý hlavně ten antioxidant. Astaforce ráda doporučím.
klad Znamená jednu sklenici tekutin navíc
klad Hůř se umývá nádobí
příloha
avatar
Hana
Na první pohled mě zaujalo velmi pěkné balení, které obsahuje 28 sáčků s nápojem. Nápoj je v doporučeném množství hůře rozpustný a má velmi výraznou červenou barvu, což mi trochu asociovalo chemické barvivo. Výrobek ale obsahuje zdraví prospěšný antioxidant Astaxanthin, který velmi příznivě působí na imunitu, vitamínem D3, koenzymem Q10, minerály a sladidla. Chuťově nebyl moc výrazný, avizovanou příchuť pomeranče jsem necítila, spíše mi připomínal chuť rybiny. Po měsíčním užívání se cítím méně unavená.
klad exklusivní balení
klad jednoduchá použitelnost
klad chuť
klad horší rozpustnost
příloha příloha
avatar
Livia
Po desetidenním "užívání"produktu ASTAFORCE-ČERVENÝ POMERANČ se cítím skvěle,bez nepříjemného polykání velkých prášků,vypiji denně cca 3 dcl chutného nápoje.Myslím,že hlavně v jarním období nápoj ASTAFORCE - červený pomeranč přírodní antioxidant,selen,zinek,koenzym Q10 posiluje imunitu.
klad chuť pomeranče
klad nepatrný "ocas"po dopití nápoje
avatar
Markéta
Astaforce červený pomeranč je příjemný rozpustný nápoj pro každodenní posílení imunity jinak než polykáním pilulek. Je to certifikovaný BIO produkt. Obsahuje nízkokalorické sladidlo inulin a erythritol, takže vhodné i pro lidi v dietě a diabetiky. Má vysoký obsah antioxidantů. Doporučené dávkování 200-400ml, ale až v 500 ml se mi prášek pořádně rozpustil.
klad chuť
klad BIO
klad Český výrobek
klad neobsahuje lepek
klad vrstva prášku co se nerozpustí a barví
příloha
avatar
Lucie
Astaforce červený pomeranč mi přišel do rukou jako na zavolanou. Po těžké a dlouhé nemoci kdy už jsem nevedela, jak se z toho vyhrabat, jsem narazila na tento zázračný produkt na podporu imunity. Po tydnu užívání se cítím mnohem lépe. Mam více energie, cítím se víc fresh a celkové zdravěji.
klad Chut
klad Účinek
klad Užívání
klad Barva
příloha
avatar
Valerie
Nápoj pro posílení imunity Astaforce mě moc mile překvapil svými účinky. Od doby, co ho užívám mám daleko více energie, cítím se o hodně lépe. I noční směny jakožto zdravotní sestra zvládám lépe, než dříve. Nápoj má příjemnou chuť červeného pomeranče a vyhovuje mi lépe, než polykání velkých tablet. Za mně rozhodně doporučuji.
klad Příjemná chuť
klad Účinnost
klad -
příloha
avatar
Martina
Po měsíci užívání jsi cítím lépe prášek se skvěle rozpouští, doplní se krásně pitný režim protože se dá rozmíchat ve větším množství vody. Jediné mínus je chuť. Trvá trošku déle než si na ní člověk zvykne. Cena odpovídá balení. Řekla bych že vitamíny jsem si doplnila.
klad Krásné balení
klad Doplnění pitného režimu
klad Chuť
příloha
avatar
Věra
Astaforce, unikátní nápoj s nejsilnějším známým přírodním antioxidantem mě zaujal právě tím, že obsahuje přírodní antioxidant, který účinně bojuje protí stárnutí. Taky mě zaujalo, že Astaforce je 6000x silnější než vitamín C. Musím také zmínit krásné balení přípravku. Astaforce se užívá formou nápoje, který je velice lahodný, snadno se rozpouští a chutná výborně. Myslím, že to je ten pravý na posílení imunity. Mám z Astaforce výborný pocit! Když ho piju cítím se naprosto báječně :-)
klad nejsilnější antioxidant
klad certifkovaný produkt
klad posílení imunity
klad krásné balení
klad výborný chut
klad nic
avatar
Ivana
Nápoj Astaforce mě zaujal na první pohled, krásné a praktické balení, určitě by byl vhodný i jako krásný dárek. Příprava je velmi jednoduchá, obsah sáčku se rozpustí ve vodě. Nápoj Astaforce je přímo nabitý antioxidanty, a to díky Astaxanthinu, který jich má obrovské množství, také obsahuje selen, zinek a konezim Q10. Chuť je vynikající, účinky si troufnu hodnotit, cítím se živější, méně unavená. Jako jedinou nevýhodu možná mohu uvést, že se mi nápoj úplně nerozpustil, obsahoval malinkaté hrudky.
klad chuť
klad složení
klad vzhled
klad úplně se nerozpustí
avatar
Lenka
Nápoj plný vitamínů a minerálů mě nadchnul, nejen, že výborně chutná, ale to, co obsahuje, je zásadní. Nevím, zda se po měsíci pozná, zda na moje zdraví funguje, rozhodně jsem ale plná energie a vitality, tak snad ano :-) Takové množství vitamínů a minerálů se určitě projevit musí.
klad balení
klad chuť
klad jednoduchost používání
klad možnost si vzít balení s sebou
klad nic
avatar
Michaela
Astaforce je výborný dopněk stravy pro ty, kteří chtějí posílit imunitu a současně doplnit vitamín D, či koenzym Q10. Jedná se o šumivý nápoj, kdy je denní dávka balena v samostatném pytlíčku, což mě osobně velmi vyhovuje, ale ti, co dbají na ekologii a udržitelnost by s tím mohli mít potíž. Já osobně upřednostňuji nápoje namísto tabletek a proto jsem si nápoj přála vyzkoušet.
klad jednoduché použití
klad dávkování v jednotlivých pytlíčcích
klad složení
klad jde cítit rybinou
klad sladká chuť nápoje
příloha
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel