Přirozená krása bez plastů s řadou Oceanly od ATTITUDE? Právě testujeme balíček s tvářenkou a čisticím gelem

image
přihlašování uzavřeno
kolik se toho testuje
50
konec testování
3. 12. 2023

Objevte novou řadu bezplastové péče o pleť Oceanly od ATTITUDE. Rozlučte se s nezdravými přísadami a plasty na jedno použití ve vaší pleťové rutině. Nahraďte je kosmetikou, která je bezpečná, zdravá, šetrná k přírodě a netestovaná na zvířatech. V tomto kosmetickém balíčku získáte tuhou krémovou tvářenku Silky Pink, díky které dosáhnete přirozeného a zářivého vzhledu jemným nádechem barvy, a tuhý čisticí gel na obličej s peptidy, kterým pomůžete své pleti zůstat svěží bez agresivních složek.

Oceanly tuhá krémová tvářenka Silky Pink

Krémová tvářenka ATTITUDE Oceanly je tím správným prvkem pro přirozený a zářivý vzhled, která dodá vašim líčkům přirozenou růž. S více než 99,6 % přírodními složkami dodává vašim lícním kostem jemný nádech barvy. Její lehká a prodyšná textura přináší přirozeně vypadající efekt bez námahy.   

Krémová struktura tvářenky v tyčince vaši pokožku rozzáří mnohem víc než klasická sypká tvářenka.  Obsahuje hydratační fytoglykogen, ricinový olej a extrakt z řas, které udržují vaši pleť vláčnou a hydratovanou. Její inovativní receptura ji činí perfektním doplňkem k vašemu rituálu přírodního líčení.

Jistě oceníte inovativní balení v biologicky rozložitelné kartonové tubě, která snižuje množství plastového odpadu. S certifikací EWG VERIFIED™ a bez plastů, je tato veganská tvářenka vhodná pro jakoukoli příležitost – ať už jste na dovolené nebo doma.

Balení: 8,5 g = 380 aplikací (12 měsíců).


Více informací TADY.Oceanly tuhý čisticí gel na obličej s peptidy

Aby byla vaše pleť stále krásná a zářivá, je třeba dbát na její pravidelné čištění. Raději než agresivní čističe zvolte jemnější přípravky, které jsou k pleti šetrné. Přesně takový je tuhý čisticí gel na obličej ATTITUDE Oceanly - z nové řady inspirované oceánem, která myslí na vaši pleť i čisté životní prostředí.

Upgradujte svou pleťovou rutinu pomocí tyčinky na čištění obličeje Phyto-Cleanse, která se snadno aplikuje a jemně, ale účinně odstraňuje nečistoty. Obsahuje přírodní ingredience, které z pokožky odstraní nečistoty a maz, ale nevysuší ji.

Tuhý čisticí gel obsahuje přírodní látky:

  • extrakt z řasy Laminaria digitata s revitalizujícími vlastnostmi,
  • rostlinné peptidy pronikající do pokožky a stimulující tvorbu kolagenu - pro regeneraci přirozené hydratační bariéry pleti a
  • glycerin pro udržení jemné a vláčné pokožky.

Vyživující obličejový gel na obličej Phyto-Cleanse od značky ATTITUDE je neparfémovaný a dodávaný v recyklovatelných papírových tubách bez plastů. Pro jejich výrobu byl využitý materiál z udržitelně obhospodařovaných lesů, a je tak šetrné nejen k pokožce, ale i životnímu prostředí.

Balení: 30 g = 80 aplikací (1 měsíc).


Více informací TADY.


Vybrané testerky

avatar
Andrea Nicolleta
avatar
Tereza K.
avatar
Barbora V.
avatar
Maiia B.
avatar
Klára Š.
avatar
Katerina K.
avatar
Žaneta K.
avatar
Dagmar M.
avatar
Veronika J.
avatar
Denisa P.
zobrazit všechny přihlášené
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel