Jak jsou testerky spokojené s čočkami Bausch + Lomb ULTRA™? Pomohly jim s digitální únavou očí? Mrkněte na recenze

image
otestováno
Počet recenzí
27
jak jste hodnotily
5
19x
4
7x
3
2
1x
1
doporučuje
96 %
Testováno v období
od 30. 11. 2020
do 24. 1. 2021

Práce z domova není složitá nejen na organizaci času, soustředění či trpělivost s dětmi, ale i pro vaše oči, které jsou více unavené a podrážděné, díky  sledování monitoru notebooku nebo smartphonu. Soustředěním se na obrazovku digitálního zařízení se snižuje frekvence mrkání a čočka osychá.
Přišel tak správná čas na otestování nových kontaktních čoček,
které jsou číslem 1. v boji s digitální únavou zraku. Třicet z vás se může zapojit do testování měsíčních čoček Bausch + Lomb ULTRA™. Získáte 2 krabičky čoček po 3 kusech v hodnotě 998 korun, ať si můžete vybrat parametry pro obě oči.

Kontaktní čočky Bausch + Lomb ULTRA   

Kontaktní čočky Bausch + Lomb ULTRA™ nabízí 16 hodin pohodlného nošení s 95% zvlhčením díky dvoufázové technologii MoistureSeal. Tato technologie zajistí dokonalé spojení vysoké propustnosti kyslíku a dlouhotrvající hydratace čoček. Jde o silikon-hydrogelové čočky určené pro denní nebo prodloužené (7 dní a 6 nocí) nošení s měsíční periodou výměny.

Vlastnosti čoček Bausch + Lomb ULTRA™ slibují celodenní pohodlí i těm, kteří si musí čočky z důvodu nepohodlí vyndávat dříve, než by chtěli, je jim nepohodlné nosit čočky celý den a mají pocit zamlženého vidění během několikahodinové práce s digitálním zařízením. Skoncujte s namáháním a únavou očí, problémy se zaostřením i zamlženým viděním díky čočkám ULTRA™.


Více informací najdete TADY.Hodnocení
27
avatar
Petra
Bauch + Lomb ULTRA jsou měkké čočky, v oku jsou příjemné, neškrábou v oku, jsou pohodlné, kvalitní. Líbí se mi obsah UV filtru a možnost výběru vyšších dioptrií i průměru pro každé oko zvlášť. Čočky vydrží déle v očích, nedostavuje se pocit škrábání nebo pálení, avšak spát v nich nejde. Při déle zavřených očích se pocitově "přilepí" na horní víčko...jako by "cestovaly v oku" a tento pocit je nepříjemný. Na čočkách se mi nelíbí, že se hůře vyndávají z oka. Jakmile čočku vyndáte, tak se vám slepí k sobě a musíte ji za pomoci obou rukou od sebe odlepit. Zřejmě je to způsobeno měkčím materiálem - není to žádná "vada", spíše to může být pro někoho nekomfortní. Oceňuji dostupnou cenu, zřejmě je koupím znovu.
příloha příloha
klad cena
klad dobře padnou do oka
klad jsou měkčí, netlačí v oku
klad bez pocitu pálení i při delším sledování monitoru
klad hůře se vyndávají
klad nekomfotní pocit, když s nimi spíte
avatar
Sandra
Kontaktní čočky jsou příjemné na nošení díky velkému propustnosti kyslíku. I po dlouhém dni jsou stále příjemné na očích, dalším plusem je, že si můžeme vybrat zda - li je chceme nosit celý měsíc nebo týden v kuse. Za mě doporučuji. Jen škoda, že cena je vyšší.
klad vysoká propustnost
klad pro citlivé oči
klad cena
avatar
Alena
Kontaktní čočky nosím přes 10 let, takže za tu dobu jsem jich vyzkoušela hodně. Tuto značku jsem zkusila poprvé a za mě super! I po celodenním nošení a práce u počítače, jsou večer v oku příjemné. Žádný pocit suchého oka nebo řezání. Jsou dostatečně zvlhčené, což je pro mě osobně velmi důležité. Lehká manipulace při nasazování či vytahování.
klad Kvalita
klad Zvlhčení
klad Jemné
klad Poddajné
klad Pohodlné
klad Konfor při celodenním nošení
klad Cena
avatar
Olga
s čočkami Bausch + Lomb ULTRA™ jsem maximálně spokojená, zaměřila se na délku nasazených čoček. Čočky mám od šesti od rána než jdu do práce až tak do půlnoci do noci. Celý den se s nimi skvěle pracuje a večer není žádný problém se s nimi dívat na pocitapočítač a na televizi.
klad Krásně jemné na očích
klad Namam pocit suchých očí
klad Jako bych je ani neměla
klad Dobře se s nimi dívá dlouho na tv i na pc
klad Na nedostatek jsem zatím nepřišla
avatar
Gabriela
Vzhledem k tomu, že čočky používám každý den a na počítači či mobilu jsem bohužel denně mnoho hodin, stále sleduji a hledám nové možnosti kontaktních čoček. Mám problémy i se suchostí očí a v průběhu dne musím používat zvlhčující kapky. Vyzkoušela jsem tedy i čočky Bausch & Lomb Ultra, které se právě zaměřují na "digitální únavu" očí. Čočky bych po vyzkoušení zařadila do mého top výběru. V oku jsou pohodlné a i můj pocit suchých očí se zlepšil, přičemž ani při používání do pozdních nočních hodin jsem neměla problém s rozostřeným viděním obrazovky počítače. Shrnuto podtrženo - popis čoček od výrobce odpovídá realitě i mojí osobní zkušenosti.
klad Hydratace čoček
klad Pohodlné
klad ...nic mne nenapadá
avatar
Gábina
Bohužel za sebe nemohu kontaktní čočky doporučit. Když jsem si je poprvé nasadila, tak jsem si říkala, že jsou skvělé, dobře se nasazují i nosí. Bohužel po dvou dnech začala jedna čočka nepříjemně dřít v oku, několikrát jsem jí vyndala a dala do roztoku a opět vrátila do oka. Další den se to opakovalo a z čočky mě hrozně bolelo oko, slzelo, nedalo se to vydržet, takže jsem čočky vyhodila, jelikož mám na obou očích stejnou dioptrii. Vzala jsem si tedy další pár čoček a říkala jsem si, že mohla být jedna čočka špatná. Za pár dní se vše opakovalo, opět s jednou čočkou, zamlžení oka, hrozná bolest, musela jsem si do oka neustále sahat a upravovat čočku, vyndávat a dávat do roztoku, bohužel jsem to nevydržela a vzdala jsem to. Čočky si určitě do budoucna nekoupím. Mě nevyhovovaly, ale neznamená to, že nemusí vyhovovat ostatním.
klad nic
klad cena
klad nekomfortní
avatar
Veronika
Kontaktní čočky Bausch + Lomb ULTRA jsou velmi kvalitní. Oceňuji technologii MoistureSeal, díky které jsou oči více hydratovány. Mám problém při nošení ostatních čoček právě se suchostí očí. Další velké plus je pro mě, že s čočkami mohu jít spát, ušetřím tak spoustu času. Když s nimi usnu, nemám oči zamlžené, jako s ostatními čočkami. Pouze v prvních dnech nošení mě oči pálily, možná mi trvalo, než jsem si na ně zvykla, případně mě napadá, že roztok, ve kterém jsou čočky dodávány, mi nevyhovuje. Překvapilo mě, že nelze vybrat parametr zakřivení čočky, na výběr je pouze 8.50, ale já mám zakřivení oka 8.60.
příloha
klad Silikon-hydrogelový materiál.
klad Celodenní pohodlné nošení.
klad Možnost spaní s čočkami.
klad Rychlé dodání.
klad Vyšší cena.
klad Z počátku pálení očí.
klad Nelze vybrat jiný parametr zakřivení, než 8.50.
klad Jedna čočka v balení byla uhnutá, musela jsem jí vyhodit.
avatar
Marketa
Čočky jsou proti ostatním kontaktním čočkám měkčí, což zpříjemňuje jejich nošení například i v místnostech s topením, klimatizací nebo při dlouhodobém užívání počítače nebo sledování televize. Nicméně právě to je i drobnou nevýhodou, protože při jejich nasazování se čočky rolují a ohýbají
klad Měkké
klad Roluji se pri nasazovani
avatar
Michaela Dvořáková
Brýle nenosím takže jsem potřebovala kontaktní čočky, které budou 100%. A konečně jsem je našla. Bausch + Lomb ULTRA přesně pro mě. Žádné unavené oči, když pracuji na počítači, žádné vysychání očí, žádný tlak v očích necítím!!! Navíc už je konec každodennímu nasazování a vyndavání kontaktních čoček. Všem doporučuji. Mám velmi citlivé oči a Bausch + Lomb ULTRAmi maximálně vyhovují!!!!! Děkuji
příloha
klad velikost
klad poměr kvality a ceny
klad že mohu v nich spát
klad pohodlí kontaktních čoček
klad Modré zbarvení čoček/ já mám modré oči takže mi to vůbec nevadilo, ale někomu by to vadit mohlo
avatar
Nikola
Na začátek bych chtěla říct, že jsem byla velice mile překvapena rychlostí dodání čoček, které přišly již během pár dní a to ještě o víkendu. Pohodlí kontaktních čoček bylo srovnatelné s jinými. Mám citlivé oči a vždy na konci dne už mě pálí, takže je musím sundat, proto nemám zkušenost s nošením přes noc. Bohužel slibovaný efekt není stoprocentní, ikdyž je možné, že sundání čoček oddálila. Za mě tedy "lepší čočky" za vyšší cenu asi bych je doporučila :)
klad rychlost dopravy
klad kvalita čoček
klad cena
avatar
Zuzana
Čočky jsou velice kvalitně zpracované. Ihned jsem si zvykla na jemné provedení a tenké zpracování. Již od prvního pohledu při rozbalení jde vidět elasticitu a kvalitu zpracování. Při práci na pc, sledování TV nebo telefonu po celém dní bez náznaku podráždění oči. Oproti jiným výrobcům je životnost opravdu dlouhá. Mohu jen doporučit.
příloha
klad Kvalita
klad Bez podráždění oči po namáhání
klad Velmi tenké
klad Čiré i po delším nošení
klad Nic
avatar
Monika
Vyzkoušela jsem kontaktní čočky Bausch+Lomb ULTRA a příjemně mě překvapily. Při mé celodenní práci na počítači s uvedenými kont. čočkami mi oči neslzely, ani jsem neměla problém s rozšířenými žilkami v oku. Opravdu je mohu nosit celý den, a dle přítele mám opět jiskru v oku.
klad 100 % pohodlí při nošení
klad neslzí mi oči
klad že je musím na noc vyndat
klad do budoucna vyzkouším i multifokální
avatar
Žanet
Produkty Bausch&Lomb považuji za vysoce kvalitní, nejinak je to s těmito čočkami. Jsou tenké, nevysušují oči tolik jako jiné měsíční čočky. Zaručují 16 hodin pohodlného nošení, já je tedy musela vyjmout po 10 hodinách nošení, protože při dlouhém koukání do Pc se mi oči hodně vysušovaly, ale i tak mi prodloužily dobu nošení při práci na Pc. Jsou perfektní novinkou a budu testovat dále ;-)
příloha
klad Pohodlné čočky
klad Moderní silikon-hydrogelové materiály
klad Vysoká propustnost kyslíku
klad technologie MoistureSeal zajistí stálou a vyváženou hydrataci
klad Měsíční čočky pro denní nebo prodloužené nošení
klad Občas problém s vyjmutím z oka, jak jsou strašně tenké a neviditelné ?
avatar
Veronika
Kontaktní čočky nosím přes 10 let, v poslední době opravdu denně od rána do večera. Večer mívám oči už docela unavené a suché, ale tyto kontaktní čočky mi komfort při nošení prodloužily o takovou hodinu až dvě - záleží také na roztoku, oči si po čase zvyknou atd. Několik hodin denně pracuji také na tabletu/telefonu, a určitě jsem v posledním měsíci pociťovala menší únavu očí, než s jiným typem čoček. Celkově jsem s čočkami velmi spokojená a určitě bych je doporučila.
klad Kvalitní čočky za dobrou cenu
klad Velmi měkké, příjemné při nošení, v oku nejsou vůbec cítit
klad Snižují pocit digitální únavy i suchých očí
klad Několikrát jsem s čočkami i usla, a po otevření oka jsem neměla nepříjemný pocit zalepení
klad Zatím nic, uvidíme při nošení 3 a více měsíců, jestli si oči nezvyknou
avatar
Eliška
Tyto kontaktní čočky můžu určitě doporučit. Pokud máte nasazené tyto čočky, nikdy se nesetkáte s pocitem suchého oka nebo podráždění očí. Digitální úprava očí opravdu téměř žádná. Určitě si budu od této značky kupovat čočky i nadále, mám s ní opravdu jen dobré zkušenosti. Poměr cena kvalita je skvělý.
klad Balení
klad Příznivá cena
klad Kvalita
klad Bez digitální únavy očí
klad Nic
avatar
Jana
Zatím nejlepší čočky které jsem vyzkoušela.Roky používám jinou značku se kterou jsem spokojená,ale čočky Bausch jsou jestě o třídu lepší.Večer žádné unavené a suché oči,naprostý komfort.Lehce se nasazují,v očích nejdou znát.Bohužel se mi jednou stalo že jsem s nimi i usnula,ale po probuzení jsem ani tak neměla problém.jsem naprosto spokojená
klad Naprosté splnění slibovaného komfortu
klad Žádný pocit suchých očí
klad Žádné unavené oči
klad Já nemám co vytknout
avatar
Šárka
Čočky jsou velmi příjemné v očích,pracuji na počítači a stává se mě že mám pocit suchých očí ,s těmihle čočkami pocit úplně zmizel. K večeru když si chci pustit ještě televizi nebo mobil už oči bývaly velmi unavené. Díky těmto čočkám je vše jinak. Co se týče usnutí s čočkami ,dá se ,ale ráno o nich víte. Na kontinuální nošení bych je moc nedoporucila.
klad Zmizel pocit suchých očí
klad Oči ani večer nejsou unavené
klad Prace na PC je teď mnohem pohodlnější
klad O čočkách ani nevíte
klad Spaní s čočkami,ráno dají o sobě vědět než je je rozmrkate.
avatar
Linda
S čočkami jsem velmi spokojená, jsou super! Pracuji v kanceláři na počítači každý den 8 hodin a ani večer nepociťuji únavu a oči mě netrápí. Rozhodně doporučuji všem. Byl to dobrý kup! Dají se nosit i souvisle 7 dní v kuse a nevyndávat na noc, takže se hodí i na cestování, ale to jsem nezkoušela.
klad oči nejsou unavené
klad nic
avatar
Renata
Kontaktní čočky šly krásně nasadit a v oku jsou moc příjemné. Jiné čočky mě v oku i škrábaly,ale Bausch + Lomb ULTRA sedí perfektně a v oku působí opravdu jemně. Denně pracuji s počítačem a oči mě s nimi vůbec nebolí,nepálí..Vůbec jsem nečekala,že s nimi budu až tak spokojená.Určitě si je pořídím znovu.
klad jemnost kontaktních čoček
klad pohodlnost při používání počítače
klad žádné zápory
avatar
Hana
Kontaktni čočky jsou velmi příjemné. Oči z nich nejsou unavené a co je super že oci nesvedi, jako se mi stávalo u jiných kontaktních čoček. Určitě bych je doporučila,oproti dioptrickým brýlím jsou pohodlnější. Jediné co může někomu vadit, že jsem nenašla volbu cilindru u čočky.
klad Snadna manipulace
klad V oku jsou prijemne
klad Nesvedi
klad Neunavuji oči
klad Nelze vybrat cilindry
Zobrazit více recenzí