Zažeňte digitální únavu zraku (nejen) během home officu s čočkami Bausch + Lomb ULTRA™

image
Přihlašování právě probíhá
kolik se toho testuje
30
Přihlásit se můžete do
30. 11.
23:00
konec testování
31. 12. 2020

Koho hledáme

Hledáme 30 testerek, které nosí kontaktní čočky nebo brýle a chtějí vyzkoušet kontaktní čočky Bausch + Lomb ULTRA a poté se s námi podělí o své hodnocení zde na webu. 

Podle čeho vybíráme

V přihlašovacím komentáři nám odpovězte na dvě otázky:

1) Nosíte brýle nebo kontaktní čočky?

2) Setkala jste se již s konaktními čočkami Bausch + Lomb

Redakce vybere náhodně 30 testerek, kterým budou kontaktní čočky Bausch + Lomb ULTRA v hodnotě 998 Kč zaslané zdarma na uvedenou adresu.

Práce z domova není složitá nejen na organizaci času, soustředění či trpělivost s dětmi, ale i pro vaše oči, které jsou více unavené a podrážděné, díky  sledování monitoru notebooku nebo smartphonu. Soustředěním se na obrazovku digitálního zařízení se snižuje frekvence mrkání a čočka osychá.
Přišel tak správná čas na otestování nových kontaktních čoček,
které jsou číslem 1. v boji s digitální únavou zraku. Třicet z vás se může zapojit do testování měsíčních čoček Bausch + Lomb ULTRA™. Získáte 2 krabičky čoček po 3 kusech v hodnotě 998 korun, ať si můžete vybrat parametry pro obě oči.

Kontaktní čočky Bausch + Lomb ULTRA   

Kontaktní čočky Bausch + Lomb ULTRA™ nabízí 16 hodin pohodlného nošení s 95% zvlhčením díky dvoufázové technologii MoistureSeal. Tato technologie zajistí dokonalé spojení vysoké propustnosti kyslíku a dlouhotrvající hydratace čoček. Jde o silikon-hydrogelové čočky určené pro denní nebo prodloužené (7 dní a 6 nocí) nošení s měsíční periodou výměny.

Vlastnosti čoček Bausch + Lomb ULTRA™ slibují celodenní pohodlí i těm, kteří si musí čočky z důvodu nepohodlí vyndávat dříve, než by chtěli, je jim nepohodlné nosit čočky celý den a mají pocit zamlženého vidění během několikahodinové práce s digitálním zařízením. Skoncujte s namáháním a únavou očí, problémy se zaostřením i zamlženým viděním díky čočkám ULTRA™.


Více informací najdete TADY.