Jak dopadlo testování kontaktních čoček Bausch + Lomb ULTRA One Day? Podívejte se na recenze

image
otestováno
Počet recenzí
15
jak jste hodnotily
5
14x
4
1x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 24. 7. 2023
do 31. 8. 2023

Kontaktní čočky Bausch + Lomb ULTRA One Day 

Hledáte kontaktní čočky, které jsou komplexní ve všech ohledech? Vyzkoušejte jednodenní silikon-hydrogelové čočky Bausch + Lomb ULTRA® ONE DAY*, které mají vysokou úroveň propustnosti kyslíku, obsahují 55% vody a díky speciálním technologiím udržují 96% vlhkosti i po 16 hodinách nošení.   

Užijete si tak jasné vidění nejen po celý den, ale třeba i při noční jízdě autem. Široké spektrum ochrany zároveň blokuje nejméně 95 % UVB záření a 50 % UVA záření.   

Při výrobě Bausch + Lomb ULTRA One Day jsou použité dvě technologie, které zajistí vysokou míru hydratace a komfort po celý den.

MoistureSeal® technology je pokročilá technologie, která díky hydrofilním složkám zajišťuje vysokou míru vlhkosti. Samotný silikon-hydrogelový materiál obsahuje 55 % vody a díky technologii MoistureSeal technology udržuje 96 % vlhkosti i po 16 hodinách nošení.

ComfortFeel technology udržuje pocit pohodlí tak, že uvolňuje složky, které obohacují a stabilizují slzný film. Jde především o hydratační složky, osmoprotektory a elektrolyty. Všechny tyto látky udržují kondici slzného filmu v perfektním stavu.

* kontaktní čočky jsou zdravotnický prostředek, pečlivě čtěte návod k použití.


Více informací o produktu najdete TADY.


Hodnocení
15
avatar
Tereza
Pravidelně střídat nošení čoček a brýlí. Brýle mi nevyhovují například když prší, když si chci vzít kšiltovku. Zároveň je nepříjemné, když se člověk potí a brýle mu kloužou z nosu. Takže čočky jsou v těchto situacích super. Tyto čočky jsou super svoji přilnavostí na oko, z toho jsem byla velmi mile překvapená a také svoji pružností. Bohužel byly dny, kdy mě z těchto čoček pálili oči. Ne vždy, ale občas ano.
klad Přilnavost
klad Materiál
klad Roztok v kterém čočky přišly
příloha
avatar
Veronika
Začnu hned od balení, vypadá moc dobře! Běžně nosím 14denní kontaktní čočky, nikdy by mě nenapadlo využívat denní, ale po vyzkoušení těchto čoček začínám pomalu měnit názor. Čočky jsou opravdu velmi pohodlné a pro zdraví očí jistě přijatelnější. Mohu doporučit
klad balení
klad UV filtr
klad pohodlí
příloha
avatar
Linda
Líbí se mi, že jedno balení obsahuje hodně čoček a nemusím tak často dokupovat. Nandavani těchto čoček však patrně vyžaduje určitou zručnost. Nosím je již několik dní a i tak narodil od mých předchozích čoček vždy nasadím až na druhy pokus a to u obou očí. Nosí se však příjemné a v oku nijak neškrabou.
klad Prijemne nošení
klad Nesnadne nandani
příloha
avatar
Lucie
S čočkami Ultra One Day jsem byla opravdu velmi spokojená. Na očích sedí krásně. Ačkoli jsou cenově dražší,opravdu se vyplatí. Vůbec jsem je necítila a to ani po 8h nošení. Čočky jsou vyrobeny opravdu z velmi příjemného materiálu. I nasazování bylo hračkou,oproti jiným. Určitě jsem tyto čočky nekoupila naposledy.
klad Příjemný materiál
klad Nevysušují oči
klad Větší pořizovací cena
příloha
avatar
Charlotte Vrindavani
Tyto čočky jsou skvělé zejména v situacích, kdy člověk nechce mít brýle - např. na sport, nebo při společenských událostech. Vyhovuje mi, že jsou jednodenní a vše je tedy hygienické a praktické - při každém použití nová, čistá čočka. Líbí se mi materiál, ze kterého jsem vyrobené, není přehnaně slabý, že by hrozilo snadné roztržení již při aplikaci. Jejich nošení je komfortní a oproti některým jiným produktům oko nevysychá ani při delším nošení, což je pro mě velmi důležité.
klad Komfort jednodenních čoček - vždy nová, čistá čočka
klad Nedráždí oči, dobrá snášenlivost
klad Nepociťovala jsem pocit suchosti v očích jako o některých jiných čoček
klad Líbí se mi materiál čočky, není příliš slabý a náchylný na roztržení již při aplikaci
klad Super zejména v situacích, kdy nechci mít brýle - sport, společenské události apod.
příloha
avatar
Martin
Aplikace čoček i jejich vyjmutí bez problému. První 2 dny lehce pálily tu a tam, ale další dny bez problému. Hlavní důvod, proč jsem se rozhodl vyzkoušet tyto čočky byl ten, že trpím na občasné záněty bělma a klasické čočky tomu nesvědčí. Byť mám čočky zatím krátce, tak po celou dobu testování byla nutnost si prokapat oči max 1 denně, což je zatím ze subjektivního hlediska pozitivní signál. Cena je samozřejmě vyšší, ale pokud mi to z dlouhodobého hlediska pomůže eliminovat suchost očí při nošení čoček zhoršující můj stav, tak to pro mne má hodnotu. Jedinou vadou je, že mi nesedí úplně zakřivení a občas mne to nutilo mžourat, ale to je individuální problém mého oka.
klad Snadná aplikace a vyjmutí
klad Minimalizace suchosti v očích
klad Pohodlné
klad Po pár dnech jsem o nich v oku nevěděl
klad O něco vyšší cena
příloha
avatar
Veronika
Ideální kontaktní čočky pro občasné nošení, pokud např. běžně nosíte dioptrické brýle. Díky praktickému balení s sebou nikam nemusíte nosit žádné příslušenství. Čočky Bausch + Lomb ULTRA jsou velice kvalitní, a natolik komfortní, že o nich celý den vůbec nevím. Jednoznačně doporučuji.
klad Kvalita provedení
klad Snadná aplikace
klad Snadné vyjmutí z očí
klad Naprostý komfort
klad Sympatický design balení
klad Praktické dělení čoček v balení
klad V případě každodenního nošení neeokologické balení
příloha příloha
avatar
Anna
Kontaktní čočky se mi snadno nasazovaly. Celý den jsem o nich nevěděla. Příjemně se přilnuly na oko. Doposud jsem používala měsíční kontaktní čočky, navečer jsem již cítila, že to není v oku "ono". Večerní jízda autem nebyla z pohledu řidiče komfortní. S jednodenními čočkami se mi tento nekomfort nestal.
klad Rychlá aplikace
klad Není potřeba další roztok
klad V oku nedráždí ani ke konci dne
klad Hodně odpadu
příloha
avatar
Žanet
Vzala jsem tuto novinku na dovolenou k moři a musím pět jen chválu. Čočky jsou skvělé - na dovolenou úplně ideální, jelikož se jedná o čočky jednodenní a odpadá tak péče o ně. Moje oči byly hydratované celý den a neměla jsem potřebu kapat kapky na zvlhčení. Určitě splňují, co slibují - hydrataci po celou dobu nošení a bílé oči.
klad Balení
klad Pocit při nošení
klad Bez nutnosti kapat průběžně kapky do očí
příloha
avatar
Anastasiya
Kontaktní čočky Bausch + Lomb ULTRA One Day požívám často a musím říct že je to bomba! Snadno se nasazují, jsou měkká a jemná, vůbec necítím, že mám něco na oku, i když třeba celý den pracuju za počítačem. Opravdu pohodlné, můžu za mě jenom doporučit.
klad balení
klad snadnost použití
příloha příloha
avatar
Ivana
Jednodenní silikon-hydrogelové kontaktní čočky jsem vyzkoušela poprvé a nemám k nim větší výhrady. K oku dobře přilnou, při nošení jsou pohodlné. Jen je třeba s nimi manipulovat opatrně, jsou jemné. Oko nevysušují, udržují ho vlhké. Jako negativum vnímám vyšší cenu.
klad pohodlné nošení
klad dlouho udržují vlhkost
klad cena
příloha
avatar
Markéta
Tyto kontaktní čočky jsou vcelku pohodlné, necítím žádné pálení, řezání v očích, nebo podobné nepříjemnosti během nošení. Jsou měkké, kvalitní a vidím přes ně parádně, což hodnotím velice pozitivně a jsem nadmíru spokojená:)! Za mne mohu tyto čočky rozhodně doporučit.
klad Jednoduchá aplikace
klad Balení každé zvlášť
příloha
avatar
Marcela
Tyhle čočky jsou perfektní. A opravdu mi sedly. Dobře se aplikují, i vyndavaji. Po celý den až do pozdních večerních hodin jsem o nich ani nevěděla. Žádné pálení očí, žádné řezání a pocit suchého oka. Jako by v těch očích ani nebyly. Můžu jen doporučit.
klad Pocit že je ani nemam
klad Snadna aplikace a vyndavani
klad Sedi v oku celý den tak jak.maji
klad Nic jsem.neshledala
příloha
avatar
Jana
Testování čoček Bausch + Lomb ULTRA One Day jsem si rozdělila na dva dny, na jeden víkendový a druhý všední pracovní. První aplikaci jsem udělala o víkendu. Objednala jsem si čočky 2.25 a 2.50. Tady se však ukázalo, že oko není ještě zvyklé na vyšší dioptrie, tyto mi byly předepsány krátce před tím, tak jsem nakonec nechala na obou očích stejnou velikost. Nasazení čoček bylo standardní, ale už po prvním nasazení jsem měla pocit ostřejšího vidění. Musela jsem si trochu zvykat, ale super. Druhé testování proběhlo v práci u počítače. V tomto ohledu jsem byla skeptická, protože mi nikdy nešlo pracovat v čočkách. A musím říct, že s pomocí občasného kápnutí slz to šlo, sice jsem to nevydržela úplně celý den, ale stále je to obrovský posun. Za mě super čočky a rozhodně si je pro volný čas nechám.
klad jsou pohodlné
klad i pro citlivé oči
příloha
avatar
Petra
Jednodenní čočky Ultra One Day mě příjemně překvapily. Normálně nosím měsíční, proto jsem je chtěla vyzkoušet. Jsou tak pohodlné, že jsem při nošení ani nevěděla, že je mám, což se mi u měsíčních stává, i když dodržuji čištění a správné uchovávání i délku nošení. Je skvělé, že právě ta údržba odpadá, každý den vezmete nové, čisté. Určitě je to lepší i pro oči. Tyto čočky si určitě ještě koupím.
klad Odpadá údržba
klad Každý den nové čisté čočky
klad Vyšší cena než u měsíčních
příloha
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel