Zdolejte kupy prádla a ušetřete čas se sušičkou BEKO  DPY8506GXB2! Otestováno za vás! Mrkejte na recenze

image
otestováno
Počet recenzí
10
jak jste hodnotily
5
10x
4
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 18. 10. 2023
do 26. 11. 2023

Sušička BEKO dokáže víc než jen usnadnit každodenní boj s prádlem. Spojuje pohodlí s účinností a umožní každé domácnosti soustředit se na to, co je pro ně důležité. Oproti prádelním šňůrám výrazně zkracuje dobu sušení. Tato rychlost nejen urychluje proces praní, ale také umožňuje rychlejší výměnu čerstvého a suchého prádla. Sušička BEKO je navíc výhodou při nepříznivém počasí nebo v místech, kde není sušení venku praktické. Zajistí, že vaše prádlo bude důsledně usušené bez ohledu na to, co se děje venku. Řízený proces sušení navíc pomáhá předcházet potenciálním problémům, jako je zatuchlý zápach a plíseň, které mohou vzniknout v důsledku vlhkosti, a to zejména v zimě. Celkově sušička zefektivňuje rutinní praní a poskytuje suché, měkké a k použití připravené oblečení přesně tehdy, kdy ho potřebujete.


Sušička BEKO DPY8506GXB2

  • Svěží prádlo kdykoliv i bez vyprání
  • Tiché, úsporné a spolehlivé sušení
  • Šetrnější pohyby prádla při sušení
  • Nižší spotřeba a oblečení jako nové
  • Tiché sušení během noci


SteamCure

Svěží prádlo kdykoliv i bez vyprání. Během sušicího programu je do bubnu vstřikovaná pára, která osvěží oblečení, zbaví ho pachů a pomačkání, takže se snadno žehlí nebo není potřeba žehlit vůbec. To se hodí zejména pro jednou nošené oblečení, které není nijak špinavé, ale je například cítit parfémem. Prádlo je tak čisté a bez nutnosti praní.

ProSmart™ invertorový motor

Tiché, úsporné a spolehlivé sušení. ProSmart™ invertorový kompresor je tím správným srdcem sušičky. Oproti klasickému motoru má tišší provoz, spotřebuje méně elektřiny a jeho dlouhá životnost zaručuje spolehlivý provoz sušičky po několik let.

AquaWave® buben

Šetrnější pohyby prádla při sušení. Speciální vzorek nerezového bubnu AquaWave® je navržený tak, aby byl šetrný k textilu, ale přitom umožnil důkladné usušení i té nejjemnější látky.

EcoGentle™

Nižší spotřeba a oblečení jako nové. Tepelné čerpadlo EcoGentle™ umožňuje sušení při nižší teplotě. To má vliv nejen na kvalitu oblečení, protože neztrácí svůj tvar a barvu, ale také na nižší spotřebu energie.

Noční program

Tiché sušení během noci. Noční program sušiček Beko je až o 50 % tišší než standardní program. Během noci tak můžete nerušeně spát a ráno si vzít čisté a suché oblečení.

Více informací TADY.

Hodnocení
10
avatar
Zdeněk
Sušička BEKO DPY8506GXB2 je prostě skvělá, jde o vylepšený model DPY8506GXB1, který získal řadu spotřebitelských i expertních ocenění. Krásný design, vysoká účinnost, energetická úspornost A+++, intuitivní snadné ovládání, počet programů tak akorát, snadná manipulace s filtry na textilní prach a jejich snadné čistění, velmi oceňuji možnost napojení odvodu kondenzátu na odpad přiloženou hadičkou, což ušetří velkou část dřiny spojenou s neustálým vyléváním nádrže. Výrobce si věří, když dává 10 let záruku na motor (srdce sušičky). Poměr cena/výkon=hodnota pro kupujícího nejlepší ze všech aktuálně nabízených sušiček na trhu.
klad moderní design
klad možnost snadného napojení kondenzátu na odtok
klad vysoká účinnost
klad poměr cena/výkon
klad 10let záruka na motor
klad vše se mi líbilo
příloha
avatar
Lenka
Značka BEKO má v naší domácnosti bohaté zastoupení a vždy se jedná o spolehlivé spotřebiče, např. pečící trouba má téměř 20 let a nedáme na ni dopustit. Proto při hledání sušičky byla volba jasná. Mé požadavky byli: kondenzační, úsporná, co nejtišší a hlavně co nejjednodušší ovládání. V sušičce BEKO DPY8506GXB2 mám vše v jednom a navíc má tepelne čerpadlo, které šetří energii. Co se týče funkcí, vše pracuje jak má a nejvíce se mi líbí nastavení úrovně suchosti prádla, ochrana proti zmačkání, SteamCure (osvěžení pradla) a také praktické světlo. Miluji tu sušičku od první chvíle a lituji, že jsem si ji nepořidila už dříve.
klad Tichý provoz
klad Nízká cena
klad Senzory vlhkosti
klad Český manuál a programy
klad Zvládne velký objem prádla
klad Nastavitelné nožičky jsou hůře dostupné
příloha příloha
avatar
Andrea
Sušička je tichá, na konci sušení dá signál že je hotovo má mnoho programů úžasný displej snadné čištění po sušení Lze nastavit spoustu programů podle toho co chcete sušit určitě doporučuji koupit je to už několikátý produkt od společnosti Beko a vše funguje bez problémů jsem nadšená
klad Ticha
klad Mnohou programů
klad Nic
příloha
avatar
Blanka
Šusička je opravdu velmi tichá, v tichém režimu je to velký rozdíl oproti ostatním. Prádlo je po 2 hodinách suché a málo zmačkané. Sušičku můžu jen doporučit. Jednoduché jasné ovládání. Doporučuji přikoupit balónky do sušičky, které přispějí k méně zmačkanému prádlu.
klad je tichá
klad snadné ovládání
klad zatím žádné
příloha příloha příloha
avatar
Běla
Přehledný návod na sušičce, chválím program SteamCure, noční program je opravdu tichý, ale bohužel prádlo nebylo zcela suché. Dvojité filtry jsou taky výborná věc v četně čistícího kartáčku. Výhodu dávám připojení kondenzované vody na odpad. Celkově je sušička tichá.
klad SteamCure
klad nic
příloha
avatar
Vendula
Velmi povedený desing s tichým režimem, podsvícení bubnu, výborná ovladatelnost. Výborně vysušené ke snadnému skládání. Nejčastěji používán program mix, který je univerzálním pro všechny typy oblečení. /plně úžasně odchlupí pelíšky zvířat - po vysušení jsou jako nové.
klad desing
klad tichý provoz
klad dobrá volba programů - ovladatelnost
klad úspora energie
klad zatím nic
příloha
avatar
Eva
Miluju tuhle sušičku. Díky energetické náročnosti A++ nemám výčitky, když ji zapínám s ohledem na cenu dnešní elektřiny, navíc když mám ze sušení hodně benefitů v porovnání se sušením na sušáku. Doma máme nadměrnou vlhkost, díky sušičce o něco menší a navíc krásně vyhřeje technickou místnost, kde se netopí. Množství vody, které z prádla dokáže dostat je opravdu až zarážející. Také mě překvapilo, kolik prachu z prádla odstraní (filtr je pokaždé dost zaplněn). Vzhledově se mi sušička líbí, světýlko v bubnu má šmrnc. Program bavlna, který nejvíce využívám je rozumně dlouhý.
klad Prádlo kvalitně vysuší
klad Zahřeje příjemně místnost při provozu
klad Díky sušičky není doma další zdroj vlhkosti (myšleno mokré prádlo ma sušáku)
klad Odstraní prach z prádla
klad Žádné negativum jsem nenašla
příloha
avatar
Tereza
O sušičce jsme uvažovali už dlouho, hlavně kvůli úspoře místa při sušení prádla v zimě a psům. Rozhodně jsme udělali dobrý krok. Beko sušička je skvělá, prádlo je krásně načechrané a zbavené všeho prachu a chlupů. Má tichý chod, krásný elegantní design, naprosto jednoduchou obsluhu jak zapínání, tak i čištění a měla by být velmi úsporná. Jsem velmi ráda, za tohoto nového pomocníka.
klad Design
klad Výkon
klad Funkčnost
klad Nic
příloha
avatar
Lenka
Sušička vypadá naprosto božsky. Ovládání je velmi jednoduché a přehledné. Prádlo že sušičky je nadýchané jako obláček. Zkoušela jsem klasický program a program na ručníky. Obě sušení dopadly na jedničku. Se sušičkou jsem maximálně spokojená a vřele doporučuji tuto sušičku ke koupi.
klad Krásný design
klad Jednoduché a přehledné ovládání
klad Snadné čištění filtru
klad Nemám co bych vytkla
příloha
avatar
Petr
Od firmy BEKO využívám již pračku a nemohu si ji zatím vynachválit. Řekl bych, že za tyto peníze získá člověk kvalitní stroj s elegantním designem a spoustou funkcí za dobrou cenu. Mile mě oslovila nízká spotřeba a tichý chod, za sebe mohu jen a jen doporučit.
klad Dostatek funkcí
klad Tichý provoz
klad elegantní vzhled
klad Na nic jsem nepřišel
příloha
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel