Testovaly jsme běžecká sluchátka YURBUDS. Běháte s hudbou? Jakou máte se sluchátky zkušenost vy?

image
otestováno
Počet recenzí
42
jak jste hodnotily
5
34x
4
7x
3
1x
2
1
doporučuje
98 %
Testováno v období
od 30. 4. 2015
do 29. 5. 2015

Vyhrála každá pátá, která se přihlásila po testovací výzvě a odpověděla správně na otázku. Testování proběhlo ve středu 29. dubna 2015 mezi 14 a 14:30 hodin. Celkem pro vás bylo připraveno deset běžeckých sluchátek YURBUDS Inspire 100 v různých barvách.  [*] [*] [*]

Jedinečná sportovní sluchátka YURBUDS, která byla vyvinuta atlety, Vám přináší spoustu unikátních patentů, díky kterým je již nikdy nebudete chtít vyndat z uší.

Na americkém trhu se stala tato značka absolutní jedničkou a to během neuvěřitelných dvou let. Mezi unikátní patenty patří: TWISTLOCK – který Vám garantuje, že sluchátka z uší „nikdy“ nevypadnou, FLEXSOFT - zaručuje komfort na dlouhou dobu, takže Vás sluchátka v uších nebolí, SWEAT PROOF – dodá odolnost vůči potu, tudíž nemusíte kupovat každý ½ rok nová sluchátka.

Jelikož si značka YURBUDS uvědomuje rozmanitost ergonomie jednotlivých uší, nabízí tato sluchátka ve variantě přímo pro ženy, tedy s menšími silikonovými náušníky. Díky propracovanému tvaru sluchátka propouští i okolní zvuky, takže nemusí být určena pouze na běhání, ale můžete s nimi jezdit na bruslích, na kole, cvičit aerobic nebo v posilovně, skákat salta, věnovat se parkuru či jiným sportovním aktivitám.

Maminky malých dětí je jistě ocení na procházce s kočárkem, na pískovištích či v hernách. Díky poslechu příjemné hudby si vychutnají aspoň trochu zasloužený relax, ale přitom stále uslyší své ratolesti.

Nezbývá než dodat – šťastnou cestu milé ženy.

Více se dozvíte ZDE.

 

[*] Otázka zněla:

Vyjmenujte alespoň dvě (ze čtyř) funkcí sluchátek YURBUDS Inspire 400.

Odpověď najdete v ebooku, který získáte ZDE. [*]

Hodnocení
42
avatar
Anna
avatar
Adéla
avatar
Ludmila
avatar
Jana
klad Sluchátka dorazila až toto pondělí, tj. před 4 dny, a tak je moje zkušenost s nimi ještě poměrně krátká a čerstvá. Sluchátka mají povedený obal cílený na ženy, pro které jsou primárně určeny. Dorazily mi v krásné bleděmodré barvě. Již na první pohled působí velmi kvalitně, jejich zpracování je bez chybičky. Délka kabelu více než dostačující. Zvuk poměrně věrný, basy méně výrazné, ale to je u tohoto typu sluchátek celkem běžné, šum minimální. I když jsou koncovky sluchátek speciálně tvarovány a určeny pro ženské uši, tzn. jsou menší, pociťovala jsem při delším nošení tlak uvnitř ucha, který nebyl úplně příjemný. Speciálně tvarované koncovky lze sejmout, ale tím sluchátka ztrácí jednu ze svých předností a tou je, že nevypadávají z uší. Opravdu jsem zaznamenala, že sluchátka umožňují vedle reprodukované hudby "slyšet" i okolní zvuky, což je například na cyklostezce velmi výhodné a zvyšuje to osobní bezpečnost. Odolnost proti potu jsem vzhledem ke krátké době, kdy mám sluchátka k dispozici, nemohla ještě vyhodnotit. Celkový dojem je pozitivní a sluchátka mohu všem aktivním ženám jen doporučit.
avatar
Věra
avatar
Lidka
avatar
renata
avatar
Adéla
klad Díky těmto sluchátkům je vyřešen můj neustálý problém s vypadáváním špuntů z uší. Tyto sluchátka v uších opravdu drží i při běhu a skákání, což jsem vyzkoušela při běhu v lese, také jsem je vyzkoušela při jízdě na kole a opravdu propouští okolní zvuky, což jsem zejména na silnici ocenila. Kabel je dostatečně dlouhý a celkové zpracování vypadá kvalitně. Určitě je na sportovní aktivity můžu jen doporučit.
avatar
Jana
klad mě sluchátka včera dorazila, hned jsem je večer šla vyzkoušet. Měla jsem trochu obavy, jestli mě nebudou v uších vadit, ale sedly mi opravdu dobře, přiznávám, že jsem chtěla vyzkoušet jestli opravdu nevypadnou, tak jsem schválně chvíli hopsala a třepala hlavou - vydrží opravdu hodně než vypadnou, takže super, uvítala jsem že je opravdu i se sluchátky slyšet okolí, takže jsem vnímala auta a vše kolem, důležitý je pro mě i zvuk - z obou sluchátek je slyšet stejnoměrně, je kvalitní a nešumí,délka přívodních drátků- kabelů ke sluchátkům je dostačující, takže mě nijak neomezovala v pohybu, barva je taky fajn a příjemná, takže za mě doporučuji, opět jeden z výrobků, který se povedl.Já jsem velmi spokojená
avatar
Jana
avatar
Marika
avatar
Jan
avatar
Miroslava
avatar
Lenka
avatar
Jiří
klad Děkuji za možnost otestovat sluchátka Yurbuds. Do teď jsem výrobky této značky neznala a byla jsem velmi příjemně překvapena. Sluchátka velmi dobře hrají a díky gumovému nástavci na sluchátkách velmi dobře sedí a drží v uších i při sportu. Délka kabelu je také dostatečná. Celkově mohu určitě doporučit.
avatar
Ondrej
avatar
Lída
klad Sluchátka jsem velmi stylová a příjemná. Dlouhé kabely, v uších drží určitě nejlépe ze všech sluchátek a nejsou v uších cítit. Mohu dělat jakýkoliv pohyb. Příjemná jarní pastelová barva je oživením bežeckého outfitu. Zvuky okolí jsou jemně slyšet a přitom stejně tak puštěná hudba. Ani manipulace s kabely nemá vliv na kvalitu reprodukované hudby.
avatar
Lucie
avatar
Věra
avatar
Vladimíra
klad Dostala jsem k otestování krásná fialová sluchátka Inspire 100, čímž se mi splnilo mé tajné přání ohledně barvy. Sluchátka velmi dobře sedí v uších, nevypadávají, díky měkkým koncovkám netlačí. Kabely mají dostatečnou délku. Při poslechu hudby jsou jemně slyšet i okolní zvuky, což zvyšuje osobní bezpečnost. Celkově je hodnotím kladně a můžu je doporučit na sportovní aktivity.
Zobrazit více recenzí