Testovaly jsme běžecká sluchátka YURBUDS. Běháte s hudbou? Jakou máte se sluchátky zkušenost vy?

image
otestováno
Počet recenzí
42
jak jste hodnotily
5
34x
4
7x
3
1x
2
1
doporučuje
98 %
Testováno v období
od 30. 4. 2015
do 29. 5. 2015

Vyhrála každá pátá, která se přihlásila po testovací výzvě a odpověděla správně na otázku. Testování proběhlo ve středu 29. dubna 2015 mezi 14 a 14:30 hodin. Celkem pro vás bylo připraveno deset běžeckých sluchátek YURBUDS Inspire 100 v různých barvách.  [*] [*] [*]

Jedinečná sportovní sluchátka YURBUDS, která byla vyvinuta atlety, Vám přináší spoustu unikátních patentů, díky kterým je již nikdy nebudete chtít vyndat z uší.

Na americkém trhu se stala tato značka absolutní jedničkou a to během neuvěřitelných dvou let. Mezi unikátní patenty patří: TWISTLOCK – který Vám garantuje, že sluchátka z uší „nikdy“ nevypadnou, FLEXSOFT - zaručuje komfort na dlouhou dobu, takže Vás sluchátka v uších nebolí, SWEAT PROOF – dodá odolnost vůči potu, tudíž nemusíte kupovat každý ½ rok nová sluchátka.

Jelikož si značka YURBUDS uvědomuje rozmanitost ergonomie jednotlivých uší, nabízí tato sluchátka ve variantě přímo pro ženy, tedy s menšími silikonovými náušníky. Díky propracovanému tvaru sluchátka propouští i okolní zvuky, takže nemusí být určena pouze na běhání, ale můžete s nimi jezdit na bruslích, na kole, cvičit aerobic nebo v posilovně, skákat salta, věnovat se parkuru či jiným sportovním aktivitám.

Maminky malých dětí je jistě ocení na procházce s kočárkem, na pískovištích či v hernách. Díky poslechu příjemné hudby si vychutnají aspoň trochu zasloužený relax, ale přitom stále uslyší své ratolesti.

Nezbývá než dodat – šťastnou cestu milé ženy.

Více se dozvíte ZDE.

 

[*] Otázka zněla:

Vyjmenujte alespoň dvě (ze čtyř) funkcí sluchátek YURBUDS Inspire 400.

Odpověď najdete v ebooku, který získáte ZDE. [*]

Hodnocení
42
avatar
Zuzka
klad Keďže milujem šport a zároveň hudbu tak som s týmto produktom fakt spokojná a využívam ho takmer každodenne. Vrelo odporúčam.
klad
klad :-D :-D
avatar
Lucie
klad běžecká sluchátka YURBUDS jsou opravdu skvělá a já je mohu vřele všem doporučit. Hlavně tedy těm, které milují sport jako já. Sice s nimi jezdím na kole lesem, kde to miluji, ale i tak se hodí a já díky hudbě ujedu více kilometrů. Určitě doporučuji :)
avatar
Věra
klad běžecká sluchátka YURBUDS jsou úžasná sportovní sluchátka , která byla vyvinuta atlety, Vám přináší spoustu unikátních patentů, díky kterým je již nikdy nebudete chtít vyndat z uší. Vypadají krásně a fungují naprosto bezproblémově! Díky unikátnímu systému sluchátka z uší nepadají, což je při běhu TOP
avatar
Kamila
klad :-) Dcera běžecká sluchátka YURBUDS má. Je s nimi velice spokojená. Běhání ji baví a s hudbou běhá ráda - to za mého mládí nebylo. Dnešní mládež má vše jednodušší. Sluchátka proto s klidným srdcem doporučuji. Nebojte se investice a udělejte si radost.
avatar
Petra
klad běžecká sluchátka YURBUDS mohu opravdu jen doporučit!!! Koupila jsem je běhacímu k manželovi k narozeninám a ten je z nich opravu nadšený"!! Prý mu skvěle drží v uších, nepadají ani při větších otřesech, mají krásný desicgn a jsou i celkem cenově dostupná. Rozhodně doporučuji a chválíme
avatar
Jaroslava
klad rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek. gsdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobekdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek
avatar
Daniela
klad Běžecká sluchátka YURBUDS Inspire 100 jsou super. Sluchátka velmi dobře sedí v uších, nevypadávají, díky měkkým koncovkám netlačí. Kabely mají dostatečnou délku. Zvuky okolí jsou jemně slyšet a přitom stejně tak puštěná hudba, což zvyšuje bezpečnost. Tato sluchátka rozhodně doporučuji.
avatar
Jaroslava
klad skvělý, rozhodně doporučuji všem vyzkoušet, my byli spokojení
avatar
Michaela
klad skvělý, rozhodně doporučuji všem vyzkoušet, my byli spokojení
avatar
Silvie
klad rozhodně doporučuji :)
avatar
Bibika
klad vřele doporučuji, za mě maximální spokojenost a radost, příjemně překvapená!!8-)8-)
klad
klad
avatar
Jaroslava
klad doporučuji všem :) super
avatar
Monika
avatar
Monika
avatar
Petra
avatar
Renata
avatar
Anna
avatar
Miroslav
avatar
Věra
avatar
Jiří
klad Děkuji za možnost otestovat sluchátka Yurbuds. Do teď jsem výrobky této značky neznala a byla jsem velmi příjemně překvapena. Sluchátka velmi dobře hrají a díky gumovému nástavci na sluchátkách velmi dobře sedí a drží v uších i při sportu. Délka kabelu je také dostatečná. Celkově mohu určitě doporučit.
Zobrazit více recenzí