BGR-34 doplněk stravy s obsahem rostlinných extraktů pro diabetiky

image
otestováno
Počet recenzí
1
jak jste hodnotily
5
4
1x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 22. 6. 2016
do 31. 12. 2017

Hledáme ženy, které trpí cukrovkou 2. typu a chtějí vyzkoušet novinku na trhu a to doplněk stravy BGR-34. 

Podmínky pro testování:

  • měření hladiny cukru v krvi, nejméně 2x za týden (preferujeme testerky s glukometrem)
  • zapisování průběžného výsledků měření do tabulky

Snižte hladinu cukru v krvi

BGR-34 je vyvinuto dle 5.000 let prověřených ajurvedských znalostí Indickým vědeckým institutem se zaměřením na léčivé rostliny a byliny (C.S.I.R.). Při výrobě BGR-34 je využito nejnovějších a nejmodernějších výrobních technologií a postupů.

BGR-34 obsahuje 34 důležitých rostlinných složek a jejich derivátů.

Dřišťál chitria přispívá k normální činnosti kardiovaskulárního systému - cholesterolu v krvi a k normální hypolipidemické reakci. Křídlok vakovitý je bohatý na flavanoidy, posiluje buňky a pomáhá udržovat normální hladinu glukózy. Gymnema lesní přispívá ke kontrole tělesné hmotnosti, metabolismu glukózy, metabolismus tuků a hlavně k normální hladině glykémie v krvi. Mořena srdčitá přispívá k normální funkci Imunitního systému - antioxidant a hlavně k normální funkci močové soustavy, ledvin a metabolismus cukrů. Pískavice řecké seno přispívá k normální hladině glukózy v krvi a k metabolismus lipidů. Chebule srdčitá - přispívá k normální funkci močových cest a k normální hladině cukru v krvi a současně přispívá k normální Imunitě - antioxidant.

Dávkování u prediabetu a pacientů s nově diagnostikovaným diabetem

Nejprve začněte 1 tabletou BGR-34 dvakrát denně (po dobu cca 4 týdnů). Pravidelně sledujte svou hladinu krevního cukru. Pokud zjistíte pokles hladiny krevního cukru, pak pod dohledem lékaře postupně snižte dávku alopatického PAD a zvyšte dávku BGR-34 na 2 tablety dvakrát denně.

Benefity a bonusy

  • pro testerky, které se rozhodnout pokračovat v užívání doplňku stravy BGR-34 máme připravený hodnotný dárek
  • pro testerky je připravena také doživotní sleva na všechny Ajurvédské doplňky stravy z e-shopu (link bude dodatečně zaslán)

Více se dozvíte ZDE nebo na facebooku.

(české stránky budou brzo spuštěny)

Hodnocení
1
avatar
Lucie
klad BGR-34 doplněk stravy s obsahem rostlinných extraktů pro diabetiky mě přrkvapil svým jemným a šetrným složením, které nedráždí žaludek a nemá vedlejší účinky. Mj děda má cukrovku a tento doplněk stravy používá a je s ním spokojený. Mohu za dědu doporučit :)