Strie, jizvy nebo dehydratovaná pokožka již nebude trápit naše testerky, které právě objevují účinky Bi-Oil, speciálního tělového oleje

image
přihlašování uzavřeno
kolik se toho testuje
20
konec testování
7. 6. 2020


Bi-Oil Pečující olej

Vyhlazuje, zjemňuje a omlazuje pokožku. Bi-Oil je speciální olej pečující o pokožku obličeje i těla. Výborně funguje na: jizvy, strie, nestejný odstín pokožky, vrásky, suchou a dehydratovanou pokožku. Krásně voní a výborně se vstřebává! Hypoalergenní!
Bi-Oil je speciální výrobek, který je doporučován pro zlepšení vzhledu jizev, strií a nestejného odstínu pokožky. Rovněž je doporučován pro stárnoucí a dehydrovanou pokožku.

Obsahuje přelomovou ingredienci PurCellin OilTM, díky které je vrstva přípravku tenká. Toto umožňuje snazší vstřebávání výrobku Bi-Oil a pomáhá zajistit cílové dodání klíčových složek: vitaminů A a E a přírodních rostlinných olejů z měsíčku, levandule, rozmarýnu a heřmánku. Bi-Oil se snadno vstřebává a není mastný. Je hypoalergenní a vhodný pro citlivou pokožku. Je vyvinut pro použití na obličej i tělo.

Jizvy

Bi-Oil pomáhá snižovat viditelnost nových i starých jizev.

Strie

Bi-Oil je vyvinut k redukci strií vzniklých během období, kdy se rychle mění velikost těla, jako je těhotenství, prudký růst v dospívání a rychlý váhový přírůstek.

Sjednocení odstínu pokožky

Bi-Oil pomáhá pokožku vyhladit a sladit tón stárnoucí a vrásčité pokožky na obličeji a těle.

Dehydrovaná pokožka

Bi-Oil pomáhá pokožce doplnit přírodní oleje odstraněné faktory, jako jsou nepříznivé počasí, voda s vysokým obsahem chemikálií, časté koupání a vysušující účinky centrálního vytápění či klimatizace.


Více informací o produktu najdete TADY.


Vybrané testerky

avatar
Kvapi
avatar
Šenky
avatar
Martina V.
avatar
Pavli F.
avatar
barunka26
avatar
Dada89
avatar
bohhana
avatar
Hana M.
avatar
Michaela P.
avatar
Lenka P.
zobrazit všechny přihlášené