Blok History A6

image
otestováno
Počet recenzí
34
jak jste hodnotily
5
31x
4
2x
3
1x
2
1
doporučuje
97 %
Testováno v období
od 18. 8. 2015
do 13. 9. 2015

Blok History A6

S tímto blokem budete mít prostor pro zaznamenání Vašich myšlenek, zážitků, pocitů nebo třeba když si budete potřebovat napsat nákupní seznam. :-)

Desky - lepenka 2mm, potažená tabákovým papírem.
Vnitřek - papír Pamoart 90g/ m2, 50 listů, čistý.
Fixační gumička, tužka.

Hodnocení
34
avatar
Věra
klad Velice stylový a krásný blok! Často se říká, že vše je lepší, když se to napíše. Když máme nějaký cíl nebo plán, který potřebujeme splnit, napsání ho je naše tichá smlouva o tom, že to splníme. Do tohoto bloku se vše píše skoro samo :) Je hezké ho mít u sebe, když přijde nápad!
avatar
Jaroslava
klad rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek. gsdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobekdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek
avatar
Daniela
klad Blok History A6 se mi velice líbí. Celkové zpracování je kvalitní. Pevné desky jsou vyrobeny z tabákového papíru, dostatečně chrání obsah bločku. Líbí se mi fixační gumička, která bloček drží uzavřený. Nádherný je jeho retro design. Rozhodně ho všem doporučuji.
avatar
Jaroslava
klad skvělý, rozhodně doporučuji všem vyzkoušet, my byli spokojení
avatar
Silvie
klad rozhodně doporučuji :)
avatar
Bibika
klad Naprosto geniální! Já doporučuji beze slov*heart**enzo*
klad
klad
avatar
Jaroslava
klad moc hezký bloček :)
klad
avatar
Jana
klad nvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvbvvvvvvvvvvvvvvvvvbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb
avatar
Jana
klad nejlepsi blog na svete...........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
příloha
avatar
Martin
avatar
Adéla
avatar
Lucie
klad Blok je jedním slovem miloučký :-) Velikost, která se všude vejde, retro styl obálky i papíru. Tužka vždy při ruce. Gumička na zavření. Nelze mu nic vytknout. Jedině to,že obálka by mohla být malinko světlejší,ale to je otázka vkusu.
avatar
Michaela
klad Na blok jsem se velmi těšila a celkově mě nezklamal. Opravdu působí retro stylem, desky jsou pevné s opravdu kvalitním potiskem. Libí se mi kroužková vazba, která usnadňuje listování v bloku i praktická gumička pro uzavření bloku. Poutko s obyčejnou tužkou je také velmi vychytaný kousek.
klad Velikost je akorát na zapisování básniček či mouder.
avatar
Monika
klad Blok history má moc hezký design. Akorát velikost do ruky. A velmi oceňuji uzavření gumičkou, že se ani při přenosu nezmačkají stránky. Tužka též akorát do ruky. Určitě vhodný i jako dárek pro kamarádku. Oceňuji i výrobu z recyklovaného papíru. Zapisuji si do něj básničky co neteřinka přinesla ze školy.
avatar
Eva
klad Bloček je naprosto originální svým designem a zpracováním. Na zapisování nákupu je ho škoda, plánuji svatbu a tudíž ho využiji pro jedinečnou příležitost jako je tato a stal se mým svatebním diářem. Mám ho vždy po ruce a přiložená tužka je nepostradatelnou součástí!!!! Za mne 10 budů
klad Děkuji za příležitost tento výrobek vyzkoušet
avatar
eva
avatar
Bohumila
klad Bloček má skvělou velikost akorát do kabelky. Listy jsou spojeny kvalitní kroužkovou vazbu. Součástí je gumička, která zabraňuje nechtěnému otevírání a pomačkání listů. Uvnitř je také připravena malá tužka na zapisování, která je tudíž stále při ruce a nikam se neztratí. Hodnotím velmi kladně.
příloha
avatar
Ivana
avatar
Miroslava
klad History bloček je velmi zajímavý svým netradičním retro designem. Celkové zpracování je kvalitní. Pevné desky jsou vyrobeny z tabákového papíru, dostatečně chrání obsah bločku. Líbí se mi fixační gumička, která bloček drží uzavřený. Zajímavá je i kroužková vazba, umožňuje tak pohodlné listování v bločku. Praktickým se mi jeví úchyt na tužku. Zaměstnanci sociální firmy Semitam odvedli dobrou práci.
avatar
Klára
klad Blok je nádherný a krásně se mi do něj píše. Ideální na poznámky z prázdnin nebo jako super dárek! :-) Nejvíc se mi líbí jeho retro design a praktická gumička, díky které z něj nic nevypadne. Celý blok je velice kvalitně zpracovaný a mám z něj velkou radost.
příloha
Zobrazit více recenzí
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel