Jak relaxovat v předvánočním čase? Otestovaly jsme originální BOBO Vánoční hudební omalovánky s ilustracemi od Dagmar Medzvecové

image
otestováno
Počet recenzí
21
jak jste hodnotily
5
16x
4
3x
3
2x
2
1
doporučuje
90 %
Testováno v období
od 2. 11. 2021
do 5. 12. 2021

Vánoční omalovánky Dagmar Medzvecová

Vánoční omalovánky, které hrají! 12 obrázků a 50 vánočních skladeb. Ideální vánoční dárek pro malé i velké od populární dětské ilustrátorky Dagmar Medzvecové. Tyto omalovánky budou bavit děti i dospělé. Omalovánky obsahují celkem 12 vánočních motivů. Stačí vzít do ruky pastelky, fixy či akvarel a vdechnout obrázkům život.

Při kreslení se zaposlouchejte do příjemné vánoční hudby, která se skrývá pod QR kódem na každém listu. Poslouchat můžete celkem 50 skladem z licence nejznámějšího hudebního vydavatelství Supraphon. Zaposlouchejte se do tradičních vánočních písní od Karla Gotta, Lucie Bílé, Janka Ledeckého, Bambini Di Praga, Marie Rottrové, Václava Neckáře či Hany Zagorové až po lidové vánoční písně z dílny Conventus Musicorum.

Hudební omalovánky pro dospělé:

  • 12 vánočních omalovánek
  • 50 vánočních skladeb
  • Formát: 29 x 29 cm
  • Gramáž: 190g
  • Vazba: Kovová kroužková Twin Wire

Jak to funguje?

Na každém listu omalovánek naleznete unikátní QR kód. Tento QR kód načtěte pomocí QR čtečky ve vašem chytrém telefonu/tabletu. Spustí se hudba a vy můžete začít s vybarvováním.


Více informací o produktu najdete TADY.

Hodnocení
21
avatar
Klára
Omalovánky jsou krásně zpracované, od kresby po výběry písniček.. Různé melodie vás motivují k různým barvám... Bez hudby bych vybavila úplně jinými barvami. Úspěch mají jak u dospělích tak u dětí. Děti vymalování úplně pohltilo. 3,6,9roku. Lehká manipulace i s QR kódy, žádné zbytečné stahování atd.. za nás vřele doporučujeme, možná by stálo za řeč udělat takto adventní kalendář. Rovněž si dokážu představit varietu velikonoční.
klad Kresby
klad Motivy
klad Hudba
klad Lehké ovládání QR kódů
klad Vazba
klad Seřazení obrázků
příloha příloha příloha příloha příloha
avatar
Jana
Hudební omalovánky jsou naprosto úžasné a originální propojení papíru, tužky a hudby... Obrázky jsou hezky ilustrované jak pro menší děti, tak pro ty větší. Jako velkou výhodu vidím to, že jsou ilustrace na tvrdším papíru. Díky jednoduchému načtení QR kódu spustíte ke každému obrázku vánoční písničku. Omalovánky obsahují jak lidové koledy, tak vánoční písně např. od Karla Gotta, Janka Ledeckého a dalších. Dětem se moc líbí kombinace malování a při tom poslouchání vánočních koled. Krásně navozuje blížící se vánoční atmosféru. PS: už máme objednané další - dětské mluvící omalovánky :-)
klad Originální
klad Velikost obrázků
klad Kvalitní papír a zpracování
klad Jednoduché ovládání pomocí QR kódu
klad Super tip na dárek
klad Klasické koledy i vánoční písně od Karla Gotta, Janka Ledeckého a dalších
příloha příloha
avatar
Nicol
Hrozně se mi líbí celý námět.. Je to něco nového a nenapadlo by mě spojení omalovánky a hudby - nádherný nápad. Spojení Vánoc, omalovánek mě rovněž zahřálo u srdce. Celkové zpracování produktu je fajn - kroužková vazba je velmi praktická, odpadá tak mačkání listů, jejich vracení zpět ap., kresby jsou pak hezky čisté a jednotlivé listy dobře oddělitelné. Umím si to představit jako dárek k Vánocům, či spíše dopředu k Mikuláši jako nadílku.. Qr kod na každém listu je velmi nápaditý, ke každému listu jiná skladba. Jen jednotlivé skladby bych volila trochu jiné, ale to už je na preferenci každého..
klad Námět
klad Vánoční motiv
klad Kroužková vazba
klad Skladba ke každému listu
klad Některé skladby
příloha příloha příloha příloha příloha
avatar
Soňa
Vánoční omalovánky jsou na první pohled moc hezké. Byla u nás na návštěvě švagrová a moc se jí omalovánky líbily, rozhodla jsem se tedy, že jí k omalovánkám přikoupím velkou sadu pořádných pastelek a věnuji jí je jako dárek pod Vánoční stromeček. Děkuji za tuto možnost testování.
klad Hezké zpracování
klad Vše moc pěkné
příloha
avatar
Lenka
Veselé vánoční omalovánky střední obtížnosti - vhodné pro dospělé a děti od školního věku. Jsou vytištěné jednostranně na silnějším papíru - podle mě perfektní pro akvarelové pastelky. Já jsem použila přímo vodové barvy, ale pro ty papír ideální není, velké nánosy vody bez kroucení nepojme a navíc velice rychle usychá, což zvyšuje riziko fleků a nerovnoměrného nánosu barvy. Ilustrace jsou hezké a veselé, zahrnují mnoho vánočních tradic. QR kód na každé stránce po načtení spustí 4-5 písní (každý obrázek má přiřazené jiné). Jsou to klasické české vánoční písně a koledy, nic moderního. Vánoční hudební omalovánky jsou určitě perfektní a originální dárek pro každého, kdo miluje vánoce bez ohledu na věk. Umím si je představit v balíčku s kvalitními pastelkami - např. českými akvarelovými Mondeluz.
klad Formát 29x29 cm je tak akorát velký
klad Silnější papír a jednostranný tisk
klad Veselé vánoční motivy
klad Příjemná náročnost motivů - vhodné pro všechny od školního věku, dostatečně detailní i pro dospělé malíře
klad Český výrobek
klad Papír není nejvhodnější pro velké nánosy vody - vhodnější např. pro akvarelové pastelky než pro vodové barvy
klad Listy mohly mít pod kroužkovou vazbou perforaci pro snadné vytržení a vystavení obrázku
příloha
avatar
Michaela
Vánoční omalovánky, které hrají mne příjemně překvapily. Zaujaly mne nádherné kresby, které si můžeme spojit s úkoly v našem adventním kalendáři. Formát omalovánek je ideální pro menší děti, které se mohou rozmáchnout. Také je vhodný pro následné vystavení nebo např. zarámování vybarveného obrázku. Velice kladně hodnotím to, že je použit tvrdý papír, tudíž mohou děti použít i jiné výtvarné techniky, než jen pastelky, např. fixy, barvy. Větší děti ocení množství jemných drobností, které mohou vybarvit. Obrovským pozitivem a přínosem omalovánek je možnost přehrávání hudby k danému obrázku, která děti motivuje k dalšímu tvoření. Omalovánky si ráda vybarvím i já, jako dospělá, jsou velice příjemné a uvolňující.
klad velikost,
klad materiál
klad pouštění hudby
klad jsem spokojená
příloha
avatar
Patricie
Omalovánky jsou krásné. Každý obrázek je velký 29 cm, obrázky mají krásné detaili. Na každé stránce je jiná písnička , kterou si pustím pomocí QR kódu do telefonu, přez staženou aplikaci. Moc se mi to líbí a dětem také. Je to skvělý tip na vánoční dárek.
klad Velikost
klad Detaili obrázků
klad Písně
klad Chybí mi očko na zavěšení
příloha příloha příloha příloha
avatar
Nikola
Na tyto omalovánky jsem se neskutečně těšila a nezklamaly. S dcerkou jsme je vyzkoušely obě dvě, spolu jsme vymalovaly obrázek a díky QR kódu jsme při tom poslouchaly koledy. Mám jedinou výtku, na první stránce, kterou jsme vymalovávaly, při spuštění koled jsou 3 za sebou úplně stejné, ale pustily jsme si další z druhé strany a tak nám to nakonec nevadilo. Jinak jsou velice originální, líbí se mi, že jsou tam i tradice, mám spoustu vánočních omalovánek, ale ty nesahají těmto ani po kotníky. Koledy super, malá byla úplně nadšená, spoustu jich nezná, ale i tak trsala a pozpěvovala si. A to i já. Určitě doporučuji jak pro malé děti, tak i větší či dospělé jako vánoční dárek (nebo k narozeninám, jestli ten dotyčný je má stejně jako já před Vánoci). Byl to super strávený večer a já moc děkuji, že jsem mohla tento produkt otestovat ❤
klad Na každé stránce jsou jiné koledy
klad Koledy nejsou krátké, vystačí klidně i na celé vymalování obrázku
klad Ilustrace jsou senzační
klad Obrázky tradic
klad Na první stránce jsou 3 stejné skladby hned za sebou, ale to je to nejmenší. Jinou výtku nemám, jsou prostě super
příloha příloha
avatar
Sandra
Hudebni omalovanky me velmi mile prekvapily predevsim jednoduchymi, ale zaroven vydarenymi kresbami Dagmar Medzvecove, takze se u omalovanek nenudi dospely a zaroven je zvladnou vymalovat i mensi deti. Vanocni koledy a pisne jsou u kazde strany jine, a tak se tu clovek setka i s takovymi, ktere uz bezne neslycha v radiu, obchodacich,.. Navic je velmi jednoduche hudbu pres qr kod spustit. Myslim, ze by to byl skvely darek i pro vetsi deti, ktere s telefonem travi podstatnou cast dne a treba ho diky omalovankam vyuzili i na kreativni vec.
klad Krasne kresby
klad Jednoduchost zapnuti hudby
klad Vyber skladeb
klad Kvalitni papir
klad Skvely napad na darek
klad Nema hacek na zaveseni na zed
příloha
avatar
Iveta
Omalovánky jsou skvělou volbou téměř pro každou věkovou skupinu. Dle mého nejsou úplně ideální pro děti do 5ti let a pro starší ročníky, které nevlastní chytrý telefon. Na první pohled upoutají hezkým barevným obrázkem, velikost je tak akorát. Tvrdost papíru je super, ihned se nezničí. Za sebe doporučuji pro děti od 6ti let dále a mladší a střední generaci.
klad vzhled
klad vybrané koledy
klad obrázky v knize mě moc nezaujaly
klad zbytečně nevyužitý prostor ve formě prázdných stránek, na kterém také mohl být obrázek
klad povinnost si stáhnout čtečku QR kódů do telefonu
příloha příloha příloha příloha
avatar
Hana
Nápad na hudební omalovánky je velmi originální. Ilustrace jsou krásné a dají se vybrat jednodušší motivy pro menší děti, tak složitější pro dospělé. Na každé stránce je QR kód, který stačí naskenovat chytrým telefonem a rovnou se otevře přehrávač s koledami. Můj hudební žánr to zrovna není, ale starší ročníky je určitě docení. Omalovánky budu dávat babičce k Vánocům a myslím, že bude nadšená.
klad Originální nápad
klad Povedené ilustrace
klad Ideální tip na dárek
klad Jednoduché použití přehrávače
klad Hudební doprovod (pouze můj subjektivní pocit)
příloha
avatar
Veronika
Omalovánky jsou vhodné pro děti. Díky vánoční tématice bych je volila spíše na předvánoční čas než jako dárek pod stromeček. Funkce spuštění písní mi nepřijde jako nic bez čeho by se omalovánky neobešly. Možná kdyby nějak korespondovaly s obrázkem..... Ilustrace jsou moc hezké.
klad Ilustrace
klad Velký formát
klad Hodně listů
příloha příloha
avatar
zuzana
Uzasny napad. Omalovanky obsahuji nadherne tematicke obrazky, ke kterym je mozne si jednoduchou cestou pres QR kod pustit ke každému obrázku čtyři nádherné vánoční písničky. Spoustu písniček jsem vubec neznala a jsou opravdu krasne. Vánoční omalovanky vnimam jako absolutně originální darek pro velké i malé, takže proste darek pro celou rodinu.
klad Originalni napad na darek
klad Krasny design
klad Úžasné, milé a veselé ilustrace
klad Krásné písně ke kazdemu obrazku
klad Potěší celou rodinu
příloha příloha
avatar
Jana
Omalovánky BOBO jsou moc krásně zpracované. Určitě potěší každého malého malíře, ale věřím, že nadchnou i dospělé, tak jak se stalo v mém případě a zpříjemní malování krásnou vánoční českou hudbou, která se spustí pomocí QR kodu přes mobil nebo tablet. Líbí se mi, že jsou omalovánky s českými vánočními tradicemi a malému malíři přiblíží krásný Vánoční čas.
klad Velmi originální dárek na Vánoce
klad české vánoční písně
příloha
avatar
Veronika
BOBO Vianocne omalovanky su vhodne aj pre deti aj dospelych, pre deti si myslim,ze tak od 8+,ale zvladli by aj mensie deticky, obrazky a ilustracia su krasne,aj jednoduche aj zlozitejsie,dobre sa maluju, omalovanky su z velmi dobreho kvalitneho papiera,na ktorom sa dobre vymalovava. QR kod funfuje na kazdom liste,pesnicky su rozne,kazdy si medzi nimi najde tu svoju a dobre sa pocuvaju,navodia vianocnu naladu. Omalovanky odporucam ako vianocny darcek,pre deti a dospelych, ktorí radi maluju a relaxuju pri vymalovavani a dobrej hudbe su urcite vhodne. Takze urcite pre ostatnych odporucam a som rada,ze som mala moznost BOBO omalovanky testovat.
klad Pesnicky
klad Ilustracia
klad Kvalita
příloha příloha příloha příloha příloha příloha
avatar
Jana
Omalovanky jsou naprosto super. Kazdy den s dcerou vybarvime alespon kousicek a vzd si pustime prez ctecku QR kodu vanocni pisne ktere poslouchame a take zpivame. Diky temto omalovankam si uzivame spolecne stravene chvilky a predvanocni pohodu.. Urcite bch tyto omalovanky doporucila i treba jako vanocni darek...
klad Celkove jsou super
klad nemaji nic co by se nelibylo
příloha
avatar
Kateřina
Omalovánky mají 12 stran, nejedná se však pouze o 12 obrázků - na některých stránkách je obrázků více, což je skvělé! Obrázky jsou líbivé, jsou vhodné pro citlivé duše, mohou je ale vymalovávat i děti. Zpestření o poslech hudby je skvělý nápad! Hudba je volena velmi různorodá, tak, aby si každý dokázal vybrat. Skladeb je pro mě však k jednomu obrázku málo (vymalovávám mnohem déle :) ). Vánoční omalovánky mají netradiční čtvercový formát a po omalování je nelze zavěsit na zeď (nemají očko, musí se kdyžtak přivázat provázek).
klad nápad
klad provedení
klad rozmanitost obrázků
klad ne každá skladba mě oslovila
příloha příloha
avatar
Diana
Milo ma prekvapilo prepojenie omalovánok s QR kodom ktorí sa nasníma a nasledne sa spustia prijemné vianočné piesne. Omalovánky sú veľmi kvalitné spracované na tvrdom papieri. Dobrý darček na predvianočné spríjemnenie zimnných večerov. Ilustrácie mohli byť vytvorené viac kretívnejšie, možno prepojiť tradičné s moderným ako pri piesnach by obzvlášnilo vyfarbovanie.
klad Spojenie skladbie s omalovankami
klad Dobrá kvalita
klad ilustracie by mohli byť viac krestívne
příloha
avatar
Iveta
Vánoční omalovánky plné hudby jsou krásným dárkem pro děti a možná i dospělé, kteří chtějí vypnout před Vánoci a odpočinout si u malování. Obrázky jsou krásně namalované, lehce jdou vybarvit pastelkami, mají hodně detailů. Písničky jsem si pouštěla, známé skladby. Doporučuji pro děti předškolního věku a mladšího školního věku.
klad Krasne obrázky
klad Detaily
klad Nic
příloha
avatar
Ivona
Omalovánky BOBO jsou velice originální v pěkném a tradičním provedení s klasickými českými tradicemi. Omalovánky zvládnou krásně vybarvit i menší děti, díky velkým obrázkům. Velice mě zaujala také kroužková vazba. Líbí se mi zapracování hudby do obrázků, díky kterým se malování stává i zábavou se zpěvem. Už se těším až omalovánky daruji své 6-ti leté vnučce Rozárce ,která velice ráda maluje a zpívá. Z omalovánek BOBO bude mít obrovskou radost.
klad Velké obrázky
klad Česká tématika
klad Vánoční písně
klad kroužková vazba
klad NIC
příloha
Zobrazit více recenzí
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel