Jak relaxovat v předvánočním čase? Testujeme originální BOBO Vánoční hudební omalovánky, s ilustracemi od Dagmar Medzvecové

image
přihlašování uzavřeno
kolik se toho testuje
25
konec testování
5. 12. 2021

Vánoční omalovánky Dagmar Medzvecová

Vánoční omalovánky, které hrají! 12 obrázků a 50 vánočních skladeb. Ideální vánoční dárek pro malé i velké od populární dětské ilustrátorky Dagmar Medzvecové. Tyto omalovánky budou bavit děti i dospělé. Omalovánky obsahují celkem 12 vánočních motivů. Stačí vzít do ruky pastelky, fixy či akvarel a vdechnout obrázkům život.

Při kreslení se zaposlouchejte do příjemné vánoční hudby, která se skrývá pod QR kódem na každém listu. Poslouchat můžete celkem 50 skladem z licence nejznámějšího hudebního vydavatelství Supraphon. Zaposlouchejte se do tradičních vánočních písní od Karla Gotta, Lucie Bílé, Janka Ledeckého, Bambini Di Praga, Marie Rottrové, Václava Neckáře či Hany Zagorové až po lidové vánoční písně z dílny Conventus Musicorum.

Hudební omalovánky pro dospělé:

  • 12 vánočních omalovánek
  • 50 vánočních skladeb
  • Formát: 29 x 29 cm
  • Gramáž: 190g
  • Vazba: Kovová kroužková Twin Wire

Jak to funguje?

Na každém listu omalovánek naleznete unikátní QR kód. Tento QR kód načtěte pomocí QR čtečky ve vašem chytrém telefonu/tabletu. Spustí se hudba a vy můžete začít s vybarvováním.


Více informací o produktu najdete TADY.

Vybrané testerky

avatar
Diana Z.
avatar
Nika3333
avatar
Míša 81
avatar
Jana D.
avatar
Sonninek
avatar
Presley
avatar
ko21
avatar
Lenka Z.
avatar
Iveta D.
avatar
Patty88
zobrazit všechny přihlášené