Vydaly jste se do lego země českých památek a parádně jste si to užily

image
otestováno
Počet recenzí
14
jak jste hodnotily
5
11x
4
3x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 27. 3. 2018
do 6. 5. 2018

Víte, že na každého člověka na světě připadá asi 62 kostek lega? Z tak obrovského množství se dá postavit cokoliv. Hrady a zámky, moderní architektura, obří ruské kolo... Nebo klidně celá země!

Navštivily jste výstavu Czech Repubrick a na ploše větší než 900 m2 

Výstava vás nadmíru nadchla a získala od vás a vašich dětí, hodnocení 92% 

Vybíráme z recenzí:

Kiviva
 
2.5.2018
Zajímavá Lego výstava!! Kreativita, hravost a spousta detailů... moc a moc pěkné, organizátoři si s výstavou opravdu dali velmi mnoho práce. Velký počet sestavených modelů i interaktivních modelů Za nás hodnotím slovem SUPER, byly to úžasné a překrásné Lego modely, které se nedají jinde vidět. Lego = země českých památek. DOPORUČUJI.
 
Mikalka
 
1.5.2018
Výstava nás velmi příjemně překvapila, rozhodně jsme nelitovali cesty z Plzně. Nejen nádherné stavby českých památek, ale i kuličková dráha a další modely, mnohé interaktivní, nadchnou děti malé i starší, ale i dospělé. Stojí za vidění, rozhodně doporučuji!

 

Průvodcem vám bude zvídavý Legolem. Objevíte hrad Karlštejn, vysílač Ještěd nebo Katedrálu sv. Víta. Ukáže vám interiéry vily Tugendhat, sveze na největší horské legodráze nebo konečně zjistíte, jak funguje camera obscura.

 

Své hodnocení vložte nejpozději do 6. května. Děkujeme! *enzo*

Hodnocení
14
avatar
Marika
klad Myslím, že není dítěte, které by nemilovalo dnes už kultovní lego, stavebnici pro malé i velké. Tato unikátní výstava děti moc bavila, ale i dospělí jsme byli nadšeni a rozhodně se nenudili. Dobrý tip na výlet pro celou rodinu. Vytknout lze pouze rozsah výstavy a vyšší cenu.
avatar
René
klad Na tuto výstavu jsme se vydali s tříletým synkem, který ztrávil čas u kostiček a modelů, které mohl ovládat (kolotoč, autodrom, letadlo atd) My jsme se kochali i u modelů různých známých staveb u nás i v zahraničí. Líbilo se mi, že zde je to jiné bez v muzeu lega.
klad Vysoká cena za vstup v poměru k velikosti výstavy.
příloha
avatar
Veronika
klad Me se cely koncept moc libil, stavby byly opravdu suprove, promyslene, napriklad vyuziti ploutve potapecu na strechu katedraly me pobavilo. Ze zacatku jsme hodne casu stravili s interaktivni casti, kdy se daly ovladat ruzne modely postavene z lega (napr. letadlo a vysouvani zasouvani kolecek), pak je ale vystava pomerne rychle projita.
klad Prijde mi vcelku lito, kolik casu muselo padnout na sestavovani modelu a vystava je pouze ve dvou mistnostech. A projitou ji meli vsichni za mene nez pul hodiny. My jsme tam stravili hodne casu u lega dupla a velkeho lega, kdy jsme si postavili domecek (asi hodinu, ale to byl opravdu extrem). Prijde mi velky nepomer mezi vstupnym a casem, ktery tam clovek stravi.
příloha příloha
avatar
Alena
klad Výstava byla krásně propracovaná opravdu do detailů. Spousta vystavených modelů se dala ovládat tlačítky, takže se modely rozpohybovaly, nebo začala hrát hudba. Byl zde i hrací koutek pro děti, který byl vytvořen z kostiček lega, jak židličky, tak stůl, a samozřejmě spousta lego kostiček. Nejen že výstava byla neuvěřitelně propracovaná, vše bylo i naučné, akorát cena vstupného je na můj vkus vyšší.
příloha
avatar
Andrea
klad Na výstavě jsem byla se svým šestiletým synem, který Lego miluje, takže byl nadšený! Moc se nám líbily vystavené modely, které jsou obrovské a vychytané do nejmenších detailů. Syn byl rád, že je výstava interaktivní a může si i něco vyzkoušet a nemusí se jen koukat :-) Určitě doporučujeme všem milovníkům Lega.
avatar
Kivanca
klad Zajímavá Lego výstava!!!!!!!!!!
klad Kreativita, hravost a spousta detailů... moc a moc pěkné, organizátoři si s výstavou opravdu dali velmi mnoho práce. Velký počet sestavených modelů i interaktivních modelů
klad Za nás hodnotím slovem SUPER, byly to úžasné a překrásné Lego modely, které se nedají jinde vidět.
klad Lego = země českých památek. DOPORUČUJI.
avatar
Michaela
klad Výstava nás velmi příjemně překvapila, rozhodně jsme nelitovali cesty z Plzně. Nejen nádherné stavby českých památek, ale i kuličková dráha a další modely, mnohé interaktivní, nadchnou děti malé i starší, ale i dospělé. Stojí za vidění, rozhodně doporučuji!
avatar
Marie
klad Nádherná podívaná, synek byl u vytržení a domu se mu vůbec nechtělo. Nikdy by mě nenapadlo, co vše se dá z lego kostiček postavit.
klad Rozhodně stojí za shlédnutí,. vřele doporučuji navštívit. Nám se výlet vydařil, moc děkuji za otestování.
avatar
Adéla
klad Výstava se nám moc líbila, hlavně dcera byla nadšená, Všechny stavby jsou úchvatné a velmi detailně propracované, člověk až žasne, co všechno lze z Lega vytvořit. Určitě doporučuji ke shlédnutí, i když je to poměrně drahá záležitost. Rozhodně bych uvítala nižší cenu vstupného, aby byla výstava dostupná všem.
příloha příloha příloha příloha
avatar
Gabriela
klad Lego výstava se nám se synem moc líbila, všechny stavby byli opravdu nádherně a do detailů propracované, včetně pohyblivých částí a interiérů. Syn dokonce sám poznal některé stavby, které jsem v minulosti navštívili, jako je např. Ještěd. Byla to prostě nádherná výstava, kterou určitě doporučujeme ke shlédnutí.
příloha
avatar
Soňa
klad Tato výstava je naprosto úžasná. Je neuvěřitelné, co všechno se dá z lego kostiček vytvořit. Od malička tyto neuvěřitelně propracované lego stavby obdivuji a samozřejmě že i pro děti je tato vystava famózní. Opravdu povedené, akorát cena je trošku vyšší, takže pro velkou rodinu je vstupné na pováženou..
avatar
Alexis
klad Výstava je propracovaná do nejmenších a často i legračních detailů. Obdivovali jsme, co všechno se dá z tak malinkých kostiček postavit. Pobavilo nás třeba vyžití dinosaurů na chrliče. A velmi se nám líbila interaktivnost řady modelů.
klad Vstupné je opravdu vysoké a co nechápu, proč má vstup zdarma jen dítě vysoké do jednoho metru (mohlo by to být třeba do 120 cm). Můj syn má pár centimetrů nad metr, ale na řadu věcí bez stoličky prostě nedohlédl, neviděl detaily atd. Stoličku jsme si tam sice mohli zapůjčit, ale synovi toto řešení - neustálé přenášení stoličky, nastupování na ní a zas slézání dolů - nebylo příjemné. Dalším negativem je přímá návaznost výstavy na vedlejší hračkářství, takže v okamžiku, kdy dítě vběhne vedle, už prakticky není možné ho dostatečně zaujmout, aby se vrátilo zpět... Ale chápu, že tohle byl záměr :-)
příloha
avatar
Žaneta
klad Jelikož od mala je Lego moje srdeční záležitost,tak jsme nemohli vynechat tuto jedinečnou výstavu.Je to opravdu úžasná podívaná a myslím si,že zaujme jak děti ,tak nás dospěláky.Je neuvěřitelné,co lze z těchto malých barevných kousků plastu postavit.Výsledek určitě stojí za to.Výstava se tvůrcům povedla.
klad Cena vstupného by mohla být trošku mírnější.
avatar
Bohunka
klad Výstava je ohromná a vážné neuvěřitelně zajímavá. Nenapadlo by mě co všechno lze postavit. Synovi bylo sedm a myslím, že to bylo akorát. Nadšený byl hlavně z koníka z lega na kterém mohl posedět a z letadélka se kterým mohl manipulovat.
klad Tak asi cena, je to poměrně drahá legrace, asi bych akceptovala cenu cca jako kino, ale tohle je opravdu dost.