Hledáte ten správný kávovar do své domácnosti? Otestujte pákový kávovar De'Longhi EC 785.GY z řady Dedica Metallics, který vám připraví dokonalou kávu a ušetří místo

image
přihlašování uzavřeno
kolik se toho testuje
6
konec testování
7. 10. 2021

Pákový kávovar De'Longhi EC 785.GY z řady Dedica Metallics

Pákový kávovar Dedica Metallics je nepostradatelným společníkem pro chvíle, kdy si chcete vychutnat skvělou kávu v pohodlí domova. Unikátní vzhled kávovaru v sobě skrývá celou řadu funkčních řešení, která zajistí, že každý šálek čerstvě uvařené kávy uspokojí i ty nejnáročnější chuťové pohárky. Štíhlá silueta kávovaru, pouhých 15 cm, zapadne do každé kuchyně.

Ovládání kávovaru je snadné, otočte knoflíkem nebo stiskněte tlačítko a vychutnejte si svůj oblíbený nápoj. Balení obsahuje sítka pro přípravu jednoho nebo dvou šálků kávy, díky tomu zvládnete připravit 2 espressa současně, aniž by to jakkoli ovlivnilo kvalitu a chuť. Sítka mají dvojitou stěnu, která zaručuje bohaté aroma a oříškovou cremu. K dispozici je také sítko vhodné pro pody E.S.E. Tlak 15 barů zajistí optimální extrakci kávy.

Kdo si rád pochutná na krémovém cappuccinu může si připravit mléčnou pěnu pomocí "Cappuccino systému". Trysku na pěnění mléka je možné přepnout do dvou poloh, podle toho jaký mléčný nápoj si vyberete, ať už jemné caffé latte nebo intenzivní flat white. Materiál trysky je z nerezové oceli pro komfort a snadnou údržbu.
Více informací najdete TADY.