Pokud vás příprava kávy skutečně baví, otestujte pákový kávovar De'Longhi La Specialista Prestigio EC 9355.M

image
přihlašování uzavřeno
kolik se toho testuje
6
konec testování
13. 2. 2022

De'Longhi La Specialista Prestigio EC 9355.M 

S kávovarem La Specialista Prestigio si užijete celý proces tradiční přípravy kávy. Inovativní technologie kávovaru zajistí dokonalé výsledky v šálku, zatímco vy máte čas si vychutnat perfektně připravenou kávu. Tryska na pěnění mléka zajistí dokonalou mléčnou pěnou na vašich oblíbených nápojích jako je flat white nebo cappuccino.

Prvním krokem k­ dosažení nejlepších výsledků v ­šálku je přesné namletí kávových zrn. Kávovar La Specialista Prestigio má zabudovaný ocelový mlýnek s možností nastavit 8 stupňů hrubosti mletí. Ocelové mlecí kameny jsou precizní, odolné proti poškození a neutrální vůči chuti kávy. Unikátní „Senzor mletí“ uvnitř mlýnku, dokáže rozpoznat v jaké poloze je mlýnek nastavený a následně podle toho upravit proces mletí tak, aby dávka kávy pro přípravu espressa byla vždy stejná.

Pákový kávovar La Specialista Prestigio nabízí 3 přednastavené recepty, které si můžete zvolit na předním panelu. Espresso je klasická italská receptura s oříškovou cremou a intenzivní chutí. Pro milovníky velké kávy je k dispozici americano, dvojitá dávka espressa zalitá horkou vodou s jemnou vrstvou cremy. Nápoj Káva se připravuje pod nižším tlakem z j ednoho nebo dvou shotů dlouhého espressa. Kávovar disponuje funkcí "Dynamické předspaření", které upraví délku předspaření podle dávky kávy (dané jemnějším nebo hrubším mletím) a tím zajistí optimální vlhkost kávového puku před samotnou extrakcí.


Více informací najdete TADY.

Vybrané testerky

avatar
Tomáš D.
avatar
Misisska
avatar
Roman Š.
avatar
Veronika O.
avatar
Pavlína M.
avatar
Lilianna Škorpíková Š.