Zamezte vypadávání vlasů s péčí od Dermacol - Sérum pro omezení vypadávání vlasů

image
Přihlašování právě probíhá
kolik se toho testuje
20
Přihlásit se můžete do
3. 12.
23:00
konec testování
7. 1. 2022

Koho hledáme

Hledáme 20 testerek, které s námi otestují Dermacol Sérum pro omezení vypadávání vlasů. Poté budou sdílet své recenze zde na webu a na Dermacol.cz.

Podle čeho vybíráme

Při přihlašování do testování prosím vyplňte krátký dotazník.

Na celou nabídku produktů Dermacol se můžete podívat TADY.

Redakce poté vybere 20 nejvhodnějších testerek, kterým bude Sérum pro omezení vypadávání vlasů zasláno zdarma na adresu domů. 

Dermacol Sérum pro omezení vypadávání vlasů 

Dermacol Hair Ritual přináší intenzivní unisexovou kúru pro prevenci a redukci vypadávání vlasů. Díky inovativnímu složení tak cíleně působí na hlavní příčinu vypadávání vlasů, regeneruje vlasové cibulky a podporuje odolnost vlasů již od kořínků. Posilující komplex plný vitamínů (vč. Biotinu) regeneruje životní cyklus vlasu a má velmi příznivý vliv na jejich růst. Vlasy posiluje a vyživuje po celé jejich délce. Aktivní látka AKOSKY™ AZUKI podporuje hustotu řídnoucích vlasů a podporuje tak jejich obnovu. Unikátní složení probouzí spící vlasové váčky, proto vaše vlasy budou při pravidelném používání viditelně silnější a hustější. Po 3 měsících pravidelného používání zaznamenáte viditelně větší objem a hustotu svých vlasů. Vhodné pro ženy i pro muže. Hair Ritual GrowthTonic je dokonalá volba v péči proti vypadávání vlasů.

Pro všechny typy pokožky.

Použití

Nastříkejte na čistou, suchou pokožku hlavy a prsty pečlivě vmasírujte. Masáž pokožky provádějte pečlivě a důrazně. Neoplachujte. Používejte 1x denně. Pro dosažení požadovaných výsledků, používejte sérum pravidelně alespoň po dobu 3 měsíců.


Více informací o produktu najdete TADY.