Vyzkoušejte DetoxMe aplikaci a mějte při ruce vždy zdravý jídelníček

image
otestováno
Počet recenzí
32
jak jste hodnotily
5
13x
4
8x
3
9x
2
2x
1
doporučuje
66 %
Testováno v období
od 24. 8. 2016
do 7. 10. 2016

Zajímáte se o zdravý životní styl? Vyzkoušejte aplikaci DetoxMe, která vám pomůže s nákupy těch správných potravin a zbaví vás tak přebytečných kil. Hledáme dvacet pět testerek. Aplikace je určena pro mobilní telefony s Androidem a iOS.

Zdravý jídelníček v kapse

Zdraví. Krása. Svěží mysl. Miminko na cestě. Na vše má vliv i jídlo. Čerstvé, chutné a v souladu s vaším organismem. Jenže… Kdo si má pamatovat, co vás odvodní, po čem se vyčistí pleť a co vám dodá víc energie místo zbytečných kil? Váš telefon. Naše aplikace. Seznamte se s DetoxMe.

Co aplikace umí:

  • určení typologie
  • detoxikační plán jen pro vás
  • interaktivní nákupní seznam
  • databáze receptů

Více se dozvíte ZDE nebo na facebooku.

Hodnocení
32
avatar
Lucie
klad Tak novinka detox me je opravdu skvělá. Mylsím, že se hodí na každé roční období, protože tělo i zdraví máme jenom jedno a je potřeba si ho chránit a vážit. Aplikace detox me mi opravdu v mnoha ohledech pomohla a v mobilu si ji ponechám. A taky ji doporučím rodině
avatar
Kamila
klad To jsou samé novinky - jedná se o super rychlou a přehlednou aplikaci, skvělý nápad na detox. Pokud si na jaro opravdu chcete očistit tělo je důležité striktně dodržovat přísný jídelníček, a receptů je málo, nicméně tohle řeší tahle rychlá a přehledná aplikace! Můžu jedině doporučit (vhodné i při redukci váhy). A nestačila by jen tužka a papír, blok nebo sešit???
avatar
Lubomír
klad Super všem vřele doporučuji :-)
avatar
Anna
klad Super rozhodně doporučuji všem :-)
avatar
Anna
klad Super aplikace, skvělý nápad na detox, vzhledem k tomu že pokud si na jaro opravdu chcete očistit tělo je důležité striktně dodržovat přísný jídelníček, a receptů je málo, nicméně tohle řeší tahle rychlá a přehledná aplikace! Můžu jedině doporučit (vhodné i při redukci váhy).
avatar
Markéta
klad Aplikace je super, našla jsem v ní spoustu zajímavých receptů a ač na této stravě "nejedu" denně, pořád se většinou pravidel pro svou dóšu řídím a velmi mi to usnadňuje život. :-) Určitě aplikaci mohu doporučit všem, kdo se chtějí cítit lépe a vědět, že pro sebe dělají něco užitečného!
avatar
Zuzana
klad Dlouho jsem zápasila se zažíváním, únavou a bolestmi hlavy. Už jsem toho měla akorát dost a kamarádka mi doporučila, abych si stáhla aplikaci DetoxMe. Hned po prvním měsíci se lépe vstávalo, cítila jsem příliv energie a chuť do života. Bolesti hlavy a břicha nahradil pocit pohody a spokojenosti
avatar
Jana
klad Aplikace je přehledná, snadno a intuitivně se s ní pracuje. Recepty i cvičení jsou podrobně popsány. Už po prvním týdnu detoxikace jsem se cítila méně unavená a lehčí. naprostá spokojenost,za sebe rozhodně doporučuji,líbí se mi i skvělá chut,jsem nadšená
avatar
Marie
klad Aplikace je přehledná, snadno a intuitivně se s ní pracuje. Recepty i cvičení jsou podrobně popsány. Už po prvním týdnu detoxikace jsem se cítila méně unavená a lehčí.
klad Některé suroviny nejsou v menším městě k sehnání nebo je jejich cena příliš vysoká na to, jaké množství se z nich použije. Ingredience se dost často opakují. Ocenila byh možnost prohlédnout si zpětně recepty.
avatar
Lenka
klad Na aplikaci se mi líbí grafická úprava, přehledná, recepty i s návodem, cvičení podrobně popsáno
klad Některé recepty mi přijdou složité a suroviny u nás ve městě moc nedostupné, takže musím nahrazovat jinými a to nevím, jestli je dobře :-(
avatar
Zdenka
klad Na aplikaci se mi líbil nákupní seznam, velmi dobré grafické zpracování, recepty se mi také ve většině případů líbili.
klad U některých dní časté používání stejných surovin, co mi přijde nudné a hlavně některé cenově hůře dostupné. Škoda, že se nedá podívat na recepty zpětně.
avatar
Marcela
klad Aplikace je přehledná, nákupní seznam na tři dny vyhovujcí, některé recepty byly zajímavé.
klad nelze se podívat na starší recepty, což u placené aplikace neberu jako plus, měla jsem jsem jídelníček proti únavě a nepotřebuji zhubnout, ale tři krát denně min.porce a někdy jen dvakrát - mi dodaly pocit neustálého hladu,pochopila bych to u kratšího programu, ne měsíčního. Jídelníček je pro bohatší ve větším městě, nekteré suroviny se nedaly sehnat vůbec, jiné těžko. Taktéž systém přípravy - péct půl hodiny půl brambory v troubě mi nepřipadá normální. Celkově jsem z jídelníčku spíše zklamaná.
avatar
Monika
klad Na testování DetoxMe jsem se těšila. Aplikace je graficky hezky zpracovaná, přehledná a funkční bez větších zádrhelů. Oceňuji nákupní seznam.
klad Ovšem samotné ingredience, recepty i rozložení jídel se mi moc nelíbilo. Ingredience se většinou nedaly sehnat, nebo byly drahé (viz mých prvních 14 dní kdy jsem měla denně sníst 2 avokáda.. milionář vážně nejsem) a nebo byly potřeba v tak malém množství a dále se neopakovaly, že nemělo cenu je kupovat. Cílené reklamy, neboli "tipy" na wellnes apod. mi také nepřišly u placené aplikace zrovna vhodné. A v neposlední řadě rozložení (a množství) jídel. Abych ráno vypila džus, na oběd si dala okurkový salát a na večeři snědla trochu těstovin, to bych nevydržela ani kdybych celý den jen seděla a nic nedělala, natož když pracuji a jsem celý den na nohou.
avatar
Klárka
klad Nejprve bych chtěla moc poděkovat za toto testování. Již delší dobu jsem byla hodně unavená, vyčerpaná, špatně jsem se stravovala, ale stále jsem nebyla schopná pro to nic udělat. Pak se objevila možnost otestovat aplikaci DetoxMe a já šla do toho. Nejprve jsem vyplnila dotazník a zjistila, co vše dělám špatně a jaká jsem – tzv. systém mi určil mou dóšu a musím říct, že to naprosto sedlo. Následně jsem dostala přístup do aplikace, která mi vytvořila plán na každý den včetně cvičení, jídelničku a receptů. Nejvíc oceňuji, že mi systém přesně napsal, co mám a kolik čeho mám koupit na tři dny dopředu. Tuto aplikaci testuji necelý měsíc a musím říct, že se mi pomalu vrací energie. Jen mám problém, že se nedokážu úplně striktně držet jídelníčku a občas mi dělá problém si jídlo připravit dopředu. To ale není problém aplikace, spíš já nemám úplně pevnou vůli.
avatar
Irena
klad Inspirace na přípravu jídel při ruce
klad Pěkná graficka úprava
klad Moc dobré cviky jak po ránu, tak po celý den
klad Byla jsem Jakš takš spokojená hlavně se cvičením.
klad Dražší ingredience pro ne moc finančně zajištěný lidi
klad Člověk musí improvizovat, aby si mohl uvařit podobné jidlo
avatar
Ivana
klad Hezké zpracování i přehlednost, ale toto není asi nic pro mě. Svétlé pozadní je super, vše krásně čitelné, hezký dotazník
klad recepty nejsou pro mě, nemáme možnost nákupu takových surovin. ale pro někoho určitě bude vyhovující
avatar
Zdeňka Terezie
klad Pozitivní je, že je tato aplikace vždy po ruce, nákupní seznam je výborný nápad a celkový vzhled je moc hezký.
klad Některé potraviny pro mne byly nesehnatelné. Pro mne nebylo příliš komfortní, že jsem si nemohla některé věci, které mne zaujaly vytisknout.
avatar
Jolana
klad Tato aplikace mne moc neoslovila. Ale musím pochválit celkový vzhled a přehlednost. Zajímavé recepty na každý den a nákupní seznam jsou také dobrý nápad.
klad Některé potraviny se nedají snadno sehnat. Našla jsem jen málo receptů u kterých bych si řekla - ano, mám všechny ingredience doma.
avatar
Daniela
klad Aplikacia ma prijemne prekvapila! Ako z grafickeho, tak i z odborneho hladiska. Je prepracovana, je skvele, ze mam vzdy vsetko po ruke v mobile. Ako velke plus hodnotim aj nakupny zoznam, pretoze nestracam cas jeho pisanim. Uz po prvych dnoch som citila zmenu k lepsiemu. Mala som viac energie, unava ustupila, den som zvladala s prehladom. Bola to prijemna zmena. Narocna, ale oplatilo sa! Urcite odporucam!
avatar
Daniela
klad Aplikace DetoxMe se mi celkem líbí, je přehledná, najdete v ní mnoho užitečných rad a receptů. Můžete si v ní vytvořit nákupní seznam, což je velice praktické. Celkově si myslím, že aplikace je dobře propracovaná a jediné co je třeba, je vlastní vůle a vytrvalost a výsledek se podle toho dostaví. Tuto aplikaci doporučuji všem ženám i dívkám.
Zobrazit více recenzí
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel