Vyzkoušejte DetoxMe aplikaci a mějte při ruce vždy zdravý jídelníček

image
otestováno
Počet recenzí
32
jak jste hodnotily
5
13x
4
8x
3
9x
2
2x
1
doporučuje
66 %
Testováno v období
od 24. 8. 2016
do 7. 10. 2016

Zajímáte se o zdravý životní styl? Vyzkoušejte aplikaci DetoxMe, která vám pomůže s nákupy těch správných potravin a zbaví vás tak přebytečných kil. Hledáme dvacet pět testerek. Aplikace je určena pro mobilní telefony s Androidem a iOS.

Zdravý jídelníček v kapse

Zdraví. Krása. Svěží mysl. Miminko na cestě. Na vše má vliv i jídlo. Čerstvé, chutné a v souladu s vaším organismem. Jenže… Kdo si má pamatovat, co vás odvodní, po čem se vyčistí pleť a co vám dodá víc energie místo zbytečných kil? Váš telefon. Naše aplikace. Seznamte se s DetoxMe.

Co aplikace umí:

  • určení typologie
  • detoxikační plán jen pro vás
  • interaktivní nákupní seznam
  • databáze receptů

Více se dozvíte ZDE nebo na facebooku.

Hodnocení
32
avatar
Dagmar
klad Tak tohle je opravdu pecka.Musím říct je tato aplikace je naprosto perfektní.Je to detoxice organismu podle ajurvédy.Když se budete řídit aplikací,vyčistí se vám nejen organismu,plet ale i hlavně natrvalo zhubnete.Navíc naberete spoustu energie,Jsem nadšená,a velice spokojená,doporučuji
avatar
Petra
klad Na něco jsou ty mobily opravdu dobré. Třeba na různé užitečné aplikace jako je tato. Neustále tak máte při sobě svoje oblíbené recepty, nákupní seznam a spoustu dalších užitečných rad. Už žádné tlusté kuchařky s nepřehledně seřazenými recepty, nyní můžete mít vaše recepty všude s sebou a nezaberou žádné místo. Přehledná a chytrá mobilní aplikace.
avatar
Martina
klad Super aplikace, pro ty ktere maji chytre mobily, vse je pri ruce, clovek hned najde to co potrebuje,ma neustaly prehled , vse strucne, ejdnoduse a vystizne...spousta uzitecnych rad, receptu, ,nakupni seznam- to je bezva, pujdu do toho na 100% asnad se brzo dostavi vysledky
avatar
Monika
klad Aplikace je přehledná, najdete v ní mnoho užitečných rad a receptů. Můžete si v ní vytvořit nákupní seznam, což je velice praktické. U receptů moc hezké fotografie.Dalším plusem je i to, že aplikace skvěle funguje, neseká se.
klad Pro mě osobně dost zvláštní recepty. Nutnost kupování těžce dostupných surovin. Raději bych uvítala více klasické recepty.
avatar
Veronika
klad Aplikace DetoxMe je vyladěná naprosto perfektně a je snadné se v ní orientovat hned od začátku. Přesně víte, co a kdy máte jíst a k danému jídlu najdete i recept. Navíc na každý den detailní nákupní seznam, což je super.
klad Pro milovníky ajurvédy (a nejen pro ně) jistě něco, co stojí za to vyzkoušet :)
klad Jako negativum vidím to, že ti, co nemají zkušenost s ajurvédou, mohou být překvapeni trochu nezvyklými suroviny a recepty, což se mi přesně stalo.
avatar
Veronika
klad Aplikace je velmi přehledná, "jednoduše sestavená" tudíž se v ní dobře orientuje. Aplpikace funguje bez problému.
klad Užitečné rady, nákupní seznam i zajímavé recepty to je DetoxMe. Recepty jsou psané jednoduchou formou s lákavými fotografiemi
klad Někdy velmi zvláštní recepty, ještě ze zvláštnějších surovin- některé u nás ve měste nejsou ani k sehnání
avatar
Eva
klad Aplikace je velice přehledná, jednoduše se v ní orientuje, má hezkou grafiku, což je super, protože se v tom člověk neztrácí, upomínky také chodí. Recepty nejsou těžké. Pro ty co jsou schopni to dodržovat tak určitě super aplikace
klad Úplně jsem se nepopasovala s recepty a surovinami, protože ne všechny se dají sehnat a především se moc suroviny neopakují, takže je potřeba spoustu různých surovin, takže člověk stejně nějakou vynechá nebo nahradí jinou, která je dostupná a i levnější.
avatar
Markéta
klad První, co mě na začátku testování aplikace DetoxMe zaujalo, byl velice podrobný dotazník, díky kterému mi byla určena typologie a sestaven detoxikační plán. Zjistila jsem, co můj typ potřebuje a čím je typický. Aplikace DetoxMe je snadno ovladatelná, přehledná, recepty jídel jsou srozumitelně popsané, krásně nafocené a nákupní seznam je opravdu chytrý a šikovný pomocník. Celkově si myslím, že aplikace je dobře propracovaná a jediné co je třeba, je vlastní vůle a vytrvalost a výsledek se podle toho dostaví. Díky této aplikaci jsem do jídelníčku zařadila nová zajímavá a také zdravá jídla, mohu tedy aplikaci doporučit.
klad Nevýhodou je, že některé potraviny nejsou příliš běžné, je tedy obtížné vše dle daného plánu držet.
avatar
MARCELA
klad tato aplikace je supr, vyplníte podrobný dotazník a dle toho máte sestavený jídelníček, který já osobně dodržuji tak ze 70%, protože ne vždy stihnu nakoupit suroviny a jídlo uvařit. Výhodou je také možnost mít recepty a seznam surovin vždy u sebe, na neco jsou ty aplikace přeci jen dobre...
klad Jediné co bych vytkla, je dostupnost některých potravin, jidelníček je dost specifický,tak ne vždy se mi podaří sehnat vše...
avatar
Andrea
klad Protože poslední dobou měním stravovací zvyky, na testování aplikace jsem se těšila. Bohužel mne ale zklamala. Přes počáteční problémy s přihlášením a dlouhé načítání aplikace, už šlape jako hodinky. Aplikace má hezký design a je srozumitelná. Super je nákupní seznam.
klad V úvodním dotazníku mi chybí otázky ohledně potravinových alergií. Z toho důvodu jsem mnoho receptů nemohla. U mnoha receptů jsem měla problémy se sehnáním potřebných potravin. Z potravin dostupných u nás na malém městě bych neuvařila jediný recept. Dost potravin nebylo k sehnání ani ve větším městě.
avatar
Dana
klad Aplikace Detox Me ,jevelmi dobrá a přehledná. Najdete v ní zajímavé recepty na každy den, a je u toho rozpis na nákup .u receptu jsou moc pěkné fotografie. Podle této aplikace přesně víte,co a kdy máte jíst.:-D Aplikaci Detox ME je dobré vyskoušet...:-)
avatar
Maky
klad Aplikace se mi velice líbí jak vzhledově tak i prakticky. Je dobré, že vše je uložené v telefonu, jak recepty tak i seznam, co na daný recept potřebuji a ještě ke všemu je aplikace přehledná. Už po pár dnech používání aplikace jsem se cítila lépe, uvolněněji a v lepší náladě. Určitě vyzkoušejte. :-D
avatar
Daniela
klad Aplikace DetoxMe se mi celkem líbí, je přehledná, najdete v ní mnoho užitečných rad a receptů. Můžete si v ní vytvořit nákupní seznam, což je velice praktické. Celkově si myslím, že aplikace je dobře propracovaná a jediné co je třeba, je vlastní vůle a vytrvalost a výsledek se podle toho dostaví. Tuto aplikaci doporučuji všem ženám i dívkám.
avatar
Daniela
klad Aplikacia ma prijemne prekvapila! Ako z grafickeho, tak i z odborneho hladiska. Je prepracovana, je skvele, ze mam vzdy vsetko po ruke v mobile. Ako velke plus hodnotim aj nakupny zoznam, pretoze nestracam cas jeho pisanim. Uz po prvych dnoch som citila zmenu k lepsiemu. Mala som viac energie, unava ustupila, den som zvladala s prehladom. Bola to prijemna zmena. Narocna, ale oplatilo sa! Urcite odporucam!
avatar
Jolana
klad Tato aplikace mne moc neoslovila. Ale musím pochválit celkový vzhled a přehlednost. Zajímavé recepty na každý den a nákupní seznam jsou také dobrý nápad.
klad Některé potraviny se nedají snadno sehnat. Našla jsem jen málo receptů u kterých bych si řekla - ano, mám všechny ingredience doma.
avatar
Zdeňka Terezie
klad Pozitivní je, že je tato aplikace vždy po ruce, nákupní seznam je výborný nápad a celkový vzhled je moc hezký.
klad Některé potraviny pro mne byly nesehnatelné. Pro mne nebylo příliš komfortní, že jsem si nemohla některé věci, které mne zaujaly vytisknout.
avatar
Ivana
klad Hezké zpracování i přehlednost, ale toto není asi nic pro mě. Svétlé pozadní je super, vše krásně čitelné, hezký dotazník
klad recepty nejsou pro mě, nemáme možnost nákupu takových surovin. ale pro někoho určitě bude vyhovující
avatar
Irena
klad Inspirace na přípravu jídel při ruce
klad Pěkná graficka úprava
klad Moc dobré cviky jak po ránu, tak po celý den
klad Byla jsem Jakš takš spokojená hlavně se cvičením.
klad Dražší ingredience pro ne moc finančně zajištěný lidi
klad Člověk musí improvizovat, aby si mohl uvařit podobné jidlo
avatar
Klárka
klad Nejprve bych chtěla moc poděkovat za toto testování. Již delší dobu jsem byla hodně unavená, vyčerpaná, špatně jsem se stravovala, ale stále jsem nebyla schopná pro to nic udělat. Pak se objevila možnost otestovat aplikaci DetoxMe a já šla do toho. Nejprve jsem vyplnila dotazník a zjistila, co vše dělám špatně a jaká jsem – tzv. systém mi určil mou dóšu a musím říct, že to naprosto sedlo. Následně jsem dostala přístup do aplikace, která mi vytvořila plán na každý den včetně cvičení, jídelničku a receptů. Nejvíc oceňuji, že mi systém přesně napsal, co mám a kolik čeho mám koupit na tři dny dopředu. Tuto aplikaci testuji necelý měsíc a musím říct, že se mi pomalu vrací energie. Jen mám problém, že se nedokážu úplně striktně držet jídelníčku a občas mi dělá problém si jídlo připravit dopředu. To ale není problém aplikace, spíš já nemám úplně pevnou vůli.
avatar
Monika
klad Na testování DetoxMe jsem se těšila. Aplikace je graficky hezky zpracovaná, přehledná a funkční bez větších zádrhelů. Oceňuji nákupní seznam.
klad Ovšem samotné ingredience, recepty i rozložení jídel se mi moc nelíbilo. Ingredience se většinou nedaly sehnat, nebo byly drahé (viz mých prvních 14 dní kdy jsem měla denně sníst 2 avokáda.. milionář vážně nejsem) a nebo byly potřeba v tak malém množství a dále se neopakovaly, že nemělo cenu je kupovat. Cílené reklamy, neboli "tipy" na wellnes apod. mi také nepřišly u placené aplikace zrovna vhodné. A v neposlední řadě rozložení (a množství) jídel. Abych ráno vypila džus, na oběd si dala okurkový salát a na večeři snědla trochu těstovin, to bych nevydržela ani kdybych celý den jen seděla a nic nedělala, natož když pracuji a jsem celý den na nohou.
Zobrazit více recenzí