Jak dopadlo testování dětské chůvičky a hrnečku s ohebným brčkem Philips Avent? Maminky daly 100%

image
otestováno
Počet recenzí
24
jak jste hodnotily
5
21x
4
3x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 5. 4. 2020
do 10. 5. 2020


Dětská chůvička DECT Philips Avent 

Dětská chůvička poskytuje vždy naprosté pohodlí a bezpečí díky křišťálově čistému zvuku a řadě uklidňujících prvků. Navíc promítá noční světlo s hvězdami, které si vaše dítě určitě zamiluje!

Výhody:

 • Technologie DECT zaručuje nulové rušení a 100% soukromí
 • Režim Smart ECO pro úsporu energie pro minimální přenos
 • Dosah až 330 metrů
 • Vynikající provozní doba pro hlídání přes noc
 • Poznejte, že jste připojení, díky výstrahám LED
 • Režim vhodný na noc tlumí displej a zvuk
 • Příjemné noční světlo a ukolébavky uklidní vaše ratolesti
 • Mluvte s dítětem na dálku
 • Sledujte teplotu v dětském pokoji a nastavte výstrahy

Více informací o produktu najdete TADY.


Hrneček s brčkem Philips Avent 

Hrneček s ohebným brčkem Philips Avent s tvarováním je ideální volbou pro rostoucí, aktivní batolata a umožňuje zdravý vývoj zubů a dásní. Byl vyvíjen odborníky tak, aby se stal naším nejlepším hrnečkem s brčkem.

 • Hrneček s ohebným brčkem
 • 300 ml
 • od 12 měsíců
 • 1 ks v balení

Výhody:

 • Brčko je dole ohebné a umožňuje snadné pití až do posledního doušku
 • Design s integrovaným ventilem proti protékání a odklápěcí víčko zabraňují rozlití
 • Málo součástí – snadné sestavení a čištění (vhodné do myčky na nádobí)
 • Kompatibilní s lahvemi a hrnečky Philips Avent
 • Zdravý vývin zubů a dásní
 • Tvarování a protiskluzová povrchová úprava pro snadné držení

Více informací o produktu najdete TADY.


Hodnocení
24
avatar
Mariana
Chůvička nás s manželem velice příjemně překvapila. Pěkný design, má lehké ovládání, zachytí i ten nejmenší zvuk/šum, má velice užitečné funkce (noční světlo, příjemné melodie, časovač, teploměr, hodiny, vibrace přijímače, upozornění na slabé baterie, podsvícení, eko režim), vřele doporučuji. I když jsme si mysleli, že chůvičku nevyužijeme, tak ji máme denně zapnutou. :)
klad design
klad funkce chůvičky
klad nic
avatar
Mariana
Synek si pořád zvyká na tento hrneček, jelikož do teď pil pouze ze savičky. Savičky často rozkouše a pak tečou, co zjišťuje u tohoto hrnku, že to nejde a nelíbí se mu to. Musím pochválit to, že tento hrnek neteče a splnil mé očekávání. Lehký, skvěle padne do malé ručky, příjemná zelená barva. Produkt mohu jen doporučit.
klad design hrnku
klad skvěle padne do ručičky
klad možnost skvělého rozebrání a vyčištění jednotlivých částí hrnku
klad velkost hrnku
klad nemám nic
avatar
Kristýna
Hrneček testujeme už 14 dní a musím říct, že to je nejlepší ,, pítko", jaké jsme kdy měli. Velkou výhodou je, že i naše super aktivní dítě ho prostě nevylije, ať se snaží jakkoli. Dobře se i čistí a plast nezapáchá. Hrneček je i dost lehký, dětem se dobře drží.
příloha
klad Dobrý tvar
klad Nevylívá se
klad Nezapáchá
klad Vše ok
avatar
Lenka
Chůvička Avent mně velmi mile překvapila. Je to kvalitní společník pro klidný spánek a zároveň kvalitní hlídač naší dcery. Líbí se mi i desing. Chůvička měří teplotu v pokoji, můžete mluvit na své dítě v klidu z jiné místnosti. Hraje krásné melodie a zároveň obsahuje tlumené svetylko, které využívám vždy při nočním vstávání. Jediné, co mě mrzí je, že není v češtině a žároven je na baterie.
klad Melodie pro spánek
klad Kontakt s dítětem
klad Světýlko
klad Kvalitní zvuk
klad Měření teploty v pokoji
klad Není v češtině
klad Nemá kameru
avatar
Lenka
První lahvičku s brčkem naše dcera měla právě tuto Avent. Nejdřív nevěděla, co se s brčkem dělá a trvalo nám víc než týden než na to přišla. Líbí se mi velikosti lahvičky a její tvar. Zároveň mi trochu vadí, že při otvírání z brcka,, cáka,, nápoj. Lahvička splnila naše očekávání a je to pro 10 měsíční dítě velmi vhodné byť je od 12+. Špatné se ale myje samotné brčko, je dobré s tím počítat.
příloha
klad Tvar lahve
klad Otvírání lahve
klad Mytí v mycce
klad Velikost
klad Mnoho součástek na mytí
klad V brcku se drží obsah lahve
avatar
Kristýna
Skvělá chůvička! Předtím jsme měli starší verzi a je to naprosto nesrovnatelné. Skvělý zvuk, žádné šumění. Velice jsme ocenili dlouhý dosah bez rušení a šumu. Velkou výhodou je pro mě i ukazování teploty v místnosti a využití chůvičky na baterky, což sem ocenila na chalupě, kde není elektřina. Zkoušeli jsme i zpětné mluvení na syna a též pecka. Za mě naprosto 100% spokojenost.
klad Nešumí
klad Dlouhý dosah
klad Teplota místnosti
klad Zpětné mluvení
klad Nic
avatar
Barbora
Veškeré veci od Avent miluju a nedám na ně dopustit. Tato lahvička opět nezklamala. |Nejen, že se dcerce velmi líbí design, ale i hned pochopila, jak se z lahvičky pije. Za mě je velké plus to, že lahvička neteče a že má uzávěr, který není samostatný a tudíž je brčko chráněno a já pořád někde nehledám víčko:) Také velikost lahvičky je optimální a dítěti je velmi pohodlná do ruky.
klad design
klad velikost
klad dobře se čistí
klad vše super
avatar
Barbora
Už s první dcerou což je už 8 let jsem měla chůvičku od Aventu a musím napsat, že jejich chůvičky jsou opravdu top mezi chůvičkami. Čistě přenáší zvuk, reaguje na každý pohyb dítěte a má velký dosah. Nejvíce ji využívám u nás na chatě, kde já jsem na zahradě zatímco dcera spí uvnitř chaty. Také je fajn, že se dá ozvat zpětně na chůvičku a uklidnit tak dítě, které třeba pláče. Také velice oceňuji snímač teploty, který vám ukazuje kolik stupňů je uvnitř pokoje, kde dítě spí. Jako velké plus pro dítě a vlastně i pro rodiče jsou ukolébavky, kde je jich opravdu mnoho a můžete si vybírat. Ukolébavky vždy mojí dceru uklidní a když popř.ukolébavka skončí, dá se pustit znovu, aniž byste museli do pokoje k dítěti. Opravdu chuvičky Avent jsou top a všem doporučuji.
klad čistý přenos zvuku
klad design
klad ukolébavky
klad snímač teploty
klad nic
avatar
Marcela
Úžasná chůvička od skvělé značky Philips Avent. Má dostačující dosah, obousměrný přenos, dlouhou výdrž baterie, ukazatel teploty, možnost na dálku zapnout ukolébavky a světýlko, hraje příjemnou hudbu, má čistý zvuk. Skvělá je možnost mít obě jednotky jak na baterie, tak na akumulátor do sítě.
klad Obousměrný přenos, dlouhou výdrž baterie, ukazatel teploty, možnost ovládat dětskou jednotku z rodičovské jednotky, čistý přenos, příjemné ukolébavky, jemné noční světýlko, možnost pouzívat obě jednotky jak na baterie tak na akumulátor.
klad nic
avatar
Marcela
Hrneček je vyroben z měkčeného plastu, takže vydrží kdejaký pád, má skvělé integrované víčko brčka (nikde ho nemusíte nahánět, stačí ho jen sklopit). Je pohodlný i do dětské ručičky, takže si ho díte dokáže držet samo. Velikost je naprosto ideální (ani malý, ani velký). Má krásný design.
klad materiál ze kterého je hrneček vyroben
klad integrované víčko (nemusím ho pořád někde nahánět)
klad hrneček je příjemný do ruky i pro díte, takže si ho může držet samo
klad Krásný design
klad NIC
avatar
Monika
Syn se díky tomuto hrnečku odnaučil od kojenecké láhve. Po otevření balíčku přišla nefalšovaná dětská radost, že má novou láhev. Večer před spaním mu ji naplním mlékem, napije se a láhev odloží na rantl postele. Po třech letech jsem mohla vyhodit láhev s cumlem - děkuji :)
klad Snadné rozebírání a umývání
klad Designový tvar včetně barvy
klad Cena
avatar
Monika
Nad koupí chůvičky jsme s manželem už dříve přemýšleli - budeme se stěhovat a syn dostane svůj vlastní pokojíček. Díky chůvičce jsme mohli poslouchat, jak si syn před spaním zpívá (přes dveře neslyšitelné). Zvuk z rodičovské jednotky je čistý, výhodou je i funkčnost na baterky. Dětská jednotka je nenápadná, z rodičovské jednotky je možné pouštět melodie, popřípadě na dítě mluvit.
klad Design
klad Čistý zvuk
klad Ovladatelnost dětské jednotky rodičovskou
klad Nic
avatar
Lucie
Krásný design, vypadá jako dráček, tvar akorát do ručičky dítěte. Když se uzavírá vršek, tak vkápne z hadičky voda a hadička se jakoby láme, bylo by možná lepší, kdyby zalézala směrem dovnitř, ale to je jen detail. A je těžšívodu z hadičky tahat, není to úplně jednoduché, ale j to o zvyku, dítě se to naučí a zvládne.
příloha
klad Tvar
klad Design
klad Dobře se drží
klad Uvíratelné, neteče
klad Vypije se do poslední kapky
klad Lámání hadičky, trošku ukápne voda
klad Těžší tahání z hadičky, ale je to o zvyku
avatar
Lucie
Z této chůvičky jsem naprosto nadšená. U prvního dítěte jsem také od Aventu, ale takovou klasickou základní verzi a musím říct, že tato je o 100% lepší. Nejvíc se mi líbilo, že se do přenosné (maminčiny) chůvičky dají baterie, které se dají dobít tím, že se chůvička vloží do doku. To u první chůvičky nešlo a pokud jsem nebyla v dosahu nabíječky, musela jsem baterie měnit každý den. Druhá věc, co se mi líbila, je ta, že se i dětská strana chůvičky dá přenést, protože se do ní vloží baterie. Můžu ji tedy dát třeba do kočárku a sedě až do 300m od ně bez toho aby byly obě strany zapojené v zásuvce. Taky se může z maminčiny chůvičky ovládat děská strana chůvičky, může se na miminko mluvit může se mu rozsvítit světýlko nebo pustit jedna z peti ukolébavek. Jediné co mi vadilo, je, že chůvička není v českém jazyce, ačkoli je tam jen pár slov, byl by český jazyk vhodný.
příloha
klad Do na nabíjení
klad Přenosné obě strany, dají se vložit baterie
klad Mateřská strana je na dobíjecí baterie
klad Možnost ovládat z mateřské strany dětskou stranu
klad Uolébavky
klad Zpětné mluvení, dá se komunikovat s miminkem
klad Ukazuje čas a teplotu u miminka
klad Pěkný, čistý zvuk
klad Nen v českém jazyce
avatar
Žanet
Perfektní batolecí lahvička s měkkým brčkem. Lahvička neteče ani po otočení vzhůru nohama. Víčko lze celé rozebrat a perfektně vyčistit. Cena lahvičky i cena náhradních brček je velmi příjemná. Lahvičku mohu jedině doporučit, syn už jinou nechce ( 17 měsíců).
příloha
klad tvar, který se dobře drží malým ručičkám
klad měkké brčko
klad lze jednoduše rozebrat a důkladně vyčistit
klad lze dát do myčky nádobí
klad NETEČE!!!!
klad nic
avatar
Michaela
Dostali jsme na otestování hrnek s brčkem od značky Avent. Testoval především můj syn a musím říct, že žádnou předchozí lahvičku tak dobře a rychle nepřijal. Já jsem taktéž spokojená, láhev má krásný design a dobře se udržuje. Jsem ráda, že jsme měli tu čest testovat tak super produkt a lituji jen, že jsem ji nekoupila již dávno :)
příloha
klad syn okamžitě pochopil jak z láhvičky s brčkem pít
klad díky zahnutému brčku může při pití láhvičku naklánět a vypije celý její obsah
klad láhvička se nevylévá, dobře těsní
klad brčko jen tak nerozkouše, u starých lahviček jsem měnila několikrát do týdne prokousnutou savičku, takže to nebylo příliš ekonomické ani praktické
klad láhvička má krásný design a malému se hned zalíbila a zároveň se mu dobře drží
klad snadno se udržuje, smí se umývat v myčce
klad další super věc je víčko, tím že je napevno, tak se neztratí a nemusíte přemýšlet kam s ním, když máte třeba plné ruce...prostě jen posunete víčko a malý může pít
klad Na nic jsme nepřišli :)
avatar
Žanet
Úvodem bych ráda poděkovala za možnost testovat, tyto chůvičky jsou skutečně úplně, ale úplně boží! Vzhledem k ceně bych nad nimi ani neuvažovala, mám zkušenosti s levnějšími kousky, ale jiných značek a nic moc. Většinou brzy skončily někde hluboko ve skříni, protože zlobilo připojení, nebo se dlouho nabíjely, chytaly cizí chůvičky, nebo byly tak složité na zprovoznění a ovládání, že to se nedalo... Ale těmto chůvičkám nemám co vytknout. Testujeme 3 týdny a žádné mínus mě nenapadá. Zvuk je čistý, zprovoznění po vybalení z krabice jsem zvládla bez návodu do 5 minut, ihned se mi chůvičky spárovaly a byly použitelné, mají teploměr (wow), mají vysílačku (můžu na dítě mluvit a nemusím vstát ze sedačky - to teda spíš platí pro starší dítko, které už rozumí a chápe, že po stopadesáté tam nevystřelím, když zařve do ticha "pití" :-)) a mají noční režim. Vše pozitivního jsem vypíchla zvlášť v plusech. Děkuji ještě jednou ŽENÁM s.r.o. za možnost testovat! ♥
příloha
klad perfektní zvuk
klad dostatečný dosah přes celý byt (80 m2)
klad režim vysílačky
klad noční režim
klad snadné zprovoznění po vybalení z krabice
klad obě jednotky fungují i na baterie
klad opravdu elegantní design
klad stojan/dokovací stanice pro rodičovskou jednotku
klad teploměr na jednotce u dítěte
klad nic
avatar
Tereza
Hrneček od značky Avent, jsme měli poprvé a za nás maximální spokojenost. Jako první musím pochválit za to, že opravdu neproteče. První hrníček, který jsem mohla v klidu nést v batohu nebo kabelce a nikde ani kapka. A to je pro mě u dětského hrníčku priorita. Další je jeho snadné rozložení na minimum části, což šetří čas při vymývání hrnečku. Díky jeho tvaru se synovi dobře držel a uchopoval. A i přes několik pádů, které mu syn uštědřil když ho něco naštvalo, je stále jako nový a bez protékání. Jediné menší mínus je v tom, že brčko nedosáhne až na dno a nelze tudíž vypít až do dna, ale synovi stejně dolévám pití dřív než se dostane pod konec brčka, takže opravdu jen minimální nedostatek.
příloha
klad Neproteče
klad Dobře se drží v dětské ručičce
klad Snadná údržba všech částí
klad Brčko nedosáhne až na dno
avatar
Tereza
Tato dětská chůvička nás mile překvapila. Dřív jsme používali starší model od Philips, a tento je za nás určitě mnohem lepší. Jako první musím pochválit to, že obě jednotky lze používat jak v síti, tak i s baterií, což u spousty chůviček nelze a musí být zapojena minimálně jedna jednotka v síti. Oboustranná komunikace přes chůvičku je další plus. Maminky menších dětí určitě ocení měření teploty v pokoji, kde dítě spinká. Moc se mi líbí, že na jednotce pro rodiče lze tlumit a zesilovat jak světlo, které je na dětské jednotce, tak i hlasitost ukolébavek, kterých je hned několik, a nemusí se vykročit k dítěti do pokojíčku. Velký je také dosah chůvičky, kdy jsem mohla být v klidu na zahradě a syn zatím spinkal uvnitř v chalupě. A má spoustu dalších funkcí, které jsou užitečné jako třeba časovač, upozornění na slabé baterie, eko režim, podsvícení. Jediné, co by mohlo vadit je, že není v českém jazyce,což je podle mne škoda. Jinak by byla bez chybičky.
klad Dosah
klad Čistý zvukový přenos
klad Mnoho funkcí-světýlko, ukolébavky
klad Možnost baterií v obou jednotkách
klad Měření teploty v pokoji
klad Není v češtině
avatar
Michaela
Měla jsem tu čest testovat chůvičku chůvičku Avent DEC-SCD723 a byla jsem byla velice zvědavá, bála jsem se, že mi bude chybět obraz a že mi zvuk nebude stačit. Ovšem když jsem chůvičku poprvé použila, tak jsem se nestačila divit. Přenos zvuku je naprosto boží, čistý a neopožďuje se. Skvělá věc, která mě potěšila je možnost využití baterií, takže možnost 100% mobility a zároveň dobíjení přes kabel. Hodně cestuji a dost mi to ulehčuje život, ne vždy je při ruce zásuvka. Chůvičku jsem nejvíc otestovala na chalupě a ačkoli tam jsou velmi silné kamenné zdi a malý spinká v patře, tak jsem měla krásný zvuk i signál po celém domě i zahradě. Momentálně se snažím naučit syna na samostatné usínání, využívám k tomu ukolébavky a noční světýlko z chůvičky, vše krásně ovládám na své rodičovské jednotce. Přišla mi vhod i možnost komunikace s dítětem, když jsem slyšela, že se začal víc vrtět nebo vstávat, tak jsem na něj promluvila a on se uklidnil a spal dál.
příloha
klad Perfektní zvuk
klad Velký dosah
klad Možnost dobíjení kabelem (kabely jsou dost dlouhé)
klad Možnost baterií - bezdrátové použití
klad Ukolébavky
klad Noční světýlko
klad Noční režim
klad Možnost komunikace s dítětem
klad Vše lze ovládat z rodičovské jednotky
klad Někomu by mohlo vadit, že není v českém jazyce
klad Občas mi chybí obraz, ale zvykla jsem si na to
Zobrazit více recenzí