Jaké jsou recenze na olejovou suspenzi DeVit® Forte s vitaminem D3, který napomáhá zdravé imunitě a příznivě ovlivňuje stav kostí, zubů a činnost svalů?

image
otestováno
Počet recenzí
23
jak jste hodnotily
5
19x
4
4x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 17. 5. 2021
do 4. 7. 2021

DeVit® Forte doplněk stravy s vitaminem D3      

DeVit® Forte ve formě olejové suspenze s certifikovaným dávkovačem je doplněk stravy ve formě kapek s vysokou koncentrací vitaminu D3 v každé dávce - 1500 I.U. = 37,5 µg.

  • Bez příchuti, pro klidné bříško - dejte sbohem hořkosti či pachuti jiných olejových přípravků
  • Neobsahuje chemické konzervanty ani přidané látky
  • Nezatěžujte přírodu blistry a své tělo dalšími pomocnými látkami v tabletách či tobolkách
  • Dávku můžete podat přímo do úst nebo přidat do nápoje nebo pokrmu
  • Švýcarský dávkovač pro přesné dávkování dávky kapek

Složení: Přírodní vitamin D3 (cholekalciferol), triglyceridy se středně dlouhým řetězcem.

V doplňku stravy DeVit® Forte působí tyto triglyceridy se středně dlouhým jako nosič vitaminu D3.

Středně dlouhé řetězce mastných kyselin jsou (MCT) se často doporučují v kojeneckých výživách a pro výživu sportovců, protože se velmi dobře vstřebávají do těla bez zatížení trávení (na rozdíl od jiných složitějších olejů), a tak umožní výborné vstřebávání v něm rozluštěného vitaminu D3 a vynikající snášenlivost.


Více informací o produktu najdete TADY.

Hodnocení
23
avatar
Pavla
Velikost akoråt do kabelky, chuť výbornå. Kluci si to najednou berou sami od sebe. Dřīve jsme je museli dlouho přemlouvat. Kapåtko přesné. Můžeme si vzīt vitamín samotný nebo do nåpoje či pokrmu. Barva krabičky je jak když se na Vås usmīvå slunīčko.??
klad Že su ho dobrovolně a rádi berou mé děti
klad Že dobře dåvkuje
klad Nic
avatar
Petra
Než mi doplněk stravy přišel, myslela jsem si že aplikace hubičkou bude komplikovaná. Opak byl pravdou, aplikovat se dá přímo do úst aniž bych se dotkla rtů, což je super pokud by to využívalo víc členů domácnosti. Chuť je velice příjemná a není potřeba maskovat.
klad Chuť
klad Atraktivní vzhled
klad Aplikace přímo do úst
klad Nic
příloha
avatar
Michaela
Kapičky mě překvapily svou velmi příjemnou cenou za tolik dávek vitaminu D3 v jednom balení. I když je doma pravidelně používáme dva, vystačí na déle než půl roku. Jednoduše se po stisku dávkovače uvolní jedna kapka (my ji spolkneme přímo ze lžičky, protože chuť je naprosto neutrální). Co se týká složení, moc mi vyhovuje, že nosičem není např. olivový nebo řepkový olej, které mi v minulosti nevyhovovaly. Navíc se vitamin D3 v těchto kapičkách mnohem lépe vstřebává. Jsem moc spokojená a na 100% koupíme znovu.
klad jednoduché a přesné dávkování
klad cena
klad balení (množství dávek)
klad bez chuti
klad .
avatar
Lenka
DeVit® Forte vitamín D mile překvapil svojí praktičností, malá lahvička, která vystačí na rok užívání vitamínu D je super, odpadá shánění kde výhodně koupit další baleni. Velmi praktická pumpička, kterou dávkujete buď přímo na jazyk nebo na lžičku denní dávku v tomto případě 2x stisknete pumpičkou. Vejde se do kabelky můžete ho mít vždy sebou. Má neutrální chuť což pro mne byla příjemná změna užívala jsem také tekutou formu a měla pachuť železa s rybinou. Výhoda je, že se snadno poliká oproti tabletkám, které jsem také zkousela. Myslím si, že cena je výhodná, protože v této ceně roční balení jsem ještě nekoupila. Já jsem spokojená a myslím, že u tohoto vitamínu D už zůstanu.
klad Praktické balení na celý rok
klad Praktické dávkování pumpičkou
klad Neutrální chuť
klad Dobře se poliká
klad Výhodná cena
klad Nic
příloha
avatar
Veronika
Přípravek je vítaným zpestřením mezi vitamínovými doplňky, především proto, že česká populace má obecně nedostatek vitamínu D. Dávkování je přesné a pohodlné. Chuť je velmi příjemná, připomínající máslo a oříšky. Jedno balení při použití jednou osobou 2x denně vystačí na 220 dní (440 dávek).
klad chuť
klad dávkování
klad velikost balení
klad nic
příloha
avatar
Martina
Balení, ač kompaktní, obsahuje opravdu velké množství dávek. Pumpička je mechanická jako třeba o tekutého mýdla - když se primárně zaplní, podává stejnoměrné dávky. Je opravdu bez chuti, takže s podáváním přímo do úst není problém. Po doporučení lékaře budu brát pravidelně od podzimu do jara. V létě, kdy je až přebytek slunečního svitu, není potřeba.
klad Je opravdu bez chuti.
klad Malé balení se spoustou dávek.
klad Nemá vršek na pumpičku.
avatar
Nicol
Velikost balení je super, i skrz životní prostředí. Ekonomické, praktické balení. Ač se jedná o tekutý přípravek, líbí se mi, že je produkt "nadávkovaný". Stačí totiž jedno stisknutí a máte "svoji dávku".. Člověk tak nepotřebuji lžičku či něco jiného, do čeho by to nakapal a poradí si i pumpnutím rovnou do úst.
klad Velikost balení
klad Ekonomické
klad Nezatíží tolik ŽP
klad Bez pachuti
klad Není potřeba lžičky
klad Nic jsem neshledala
avatar
Andrea
Zaujalo mě, že tento doplněk stravy nemá žádnou pachuť (aplikováno jak do čaje, tak přímo do úst). Díky pumpičce je dávkování velice snadné. Při této velikosti balení vychází jedna dávka v porovnání s obdobnými přípravky velmi výhodně. Spadám do věkové kategorie 50+, takže je pro mě užívání vitamínu D3 kvůli případnému vzniku osteoporózy nezbytné. S výrobkem DeVit Forte jsem moc spokojená.
klad Snadná aplikace přesné denní dávkyy
klad Cenově výhodné balení
klad Výrobek zápory podle mě nemá.
příloha
avatar
Liv
Dle popisu byl DeVit forte - doplněk stravy s vitamínem D opravdu bez chuti, což jsem ocenila. Malá nevýhoda je, že je to na olejové bázi, takže zanechává lehký film v ústech. Ale ten zmizí po zapití/lokem vody. Trochu komplikovanější při prvním použití, ale vše dobře popsáno v návodu a po prvním nastavení, bylo další použití již bezproblémové. Malá lahvička, která dlouho vydrží.
klad Bez chuti
klad Bezbarvé
klad Snadné použití
klad Neomyvatelná pumpička
příloha
avatar
Šárka
Doplněk stravy s vitaminem D3 má super balení i dávkování. Používám ho každý den a proces je velmi jednoduchý. Stačí jednou zmáčknout přímo do pusy. Chuť nemá výraznou spíše žádnou a lehce olejovou strukturu, občas ho musím zapít. Doporučuji a díky snadnému dávkováni také dobré pro děti!
klad Dávkování
klad Nic
příloha
avatar
Markéta
Na produktu se mi libí ekonomické balení, složení a dávkování. Chuť to nemá v podstatě žádnou, takže pokud máte problémy užívat jakékoliv doplňky stravy tak tohle je opravdu super. U produktu je skvěle vyřešené i dávkování. Tak pokud vám chybí vitamín D3 tak tohle je rozhodně pro vás.
klad Balení
klad Chut
klad Dávkování
klad Složení
klad Nic
avatar
Věra
Měla jsem možnost otestovat tento výrobek. Za mě mohu doporučit. Malé balení,vhodné do každé kabelky s přesným dávkováním přímo do úst. Užívala jsem pravidelně a pevně věřím že jsem udělala dobře mé imunitě, také zdravé kosti a svaly na ty nezapomínejte.
klad Mohu doporučit
klad Nemám nic
avatar
Jana
Za mě tento vitamínový výrobek je ve velmi praktickém balení - dávkovači. Snadná manipulace, přesnost. Co se týká chuti, tak jsem mile překvapena, neutrální příchuť, možno tak kombinovat s nápojem. Určitě doporučuji jako vitamínovou bombu k dodání vitamínu D, který je výborný pro posílení kostní hmoty. Toto jedno balení při dávkování 1-2 kapky denně vydrží opravdu dlouho. Možno používat jak dospělí, tak i děti, které mají dávkování 1 kapku denně. Jsem opravdu mile překvapena kvalitou a tak za mě všem doporučuji brát tento přípravek i jako prevenci před úbytkem kostní hmoty, křehkostí kostí atd. ať poté nejsem nuceni se léčit u densitometra. Děkuji za možnost vyzkoušení a předání osobních poznatků u tohoto kvalitního produktu pro prevenci kostí.
klad praktické balení
klad dávkování
klad bez příchutě
klad nic
avatar
Týna
V první chvíli jsem byla dost skeptická, textura mi přišla hodně olejová, což ve mě evokovalo vzpomínky na ty i tuk. Po vyzkoušení musím říct, že přípravek nemá žádný zápach, žádnou nepříjemnou chuť a po měsíci testování mám v balení ještě více, než polovinu. Dávala jsem si 2 kapky ráno a večer, po pár dnech jsem se vždycky těšila, až si půjdu dát svoje kapky, jelikož to znamenalo, že mě čeká nový den nebo že si můžu jít konečně lehnout.
klad Bez nepříjemné chuti
klad Bez nepříjemného zápachu
klad Balení vydrží dlouho
klad Opravdu vidím výsledky (neboli mě tolik klouby=
klad Nic mi nevadilo
avatar
Zuzana
Než jsem byla vybraná na testování, byla jsem u lékaře opět na kontrole jestli se mi zvědavá vitamín D. Bohužel to bylo,bez výsledku. Zkoušela jsem různé doplňky stráví a různé vitamíny ať doplním. Konečně po dlouhé době s DeVit forte nastala změna. Vitamin se mi začal zvedat a já se konečně cítím mnohem lépe. Nejlepší na tom je že stačí jedna malá kapicka. Moc děkuji za tu skvělou možnost objevit téhle zázrak.
klad Staci jednq kapka
klad Nic není co by se mi nelíbilo
avatar
Dominika
Produkt mě velmi zaujal, cítím se po jeho měsíčním užívání lépe. Vyhovuje mi pumpička na dávkování, nemám ráda klasické kapátka, u kterých se člověk vzteká, než kapka vykapne. Výrobek nemá žádnou pachuť, je bez chuti i zápachu, což je pro mne také velké plus.
klad Dávkovač
klad Bez pachutě
klad nic
příloha
avatar
Denisa
Produkt DeVit Forte používám zatím jen 3 týdny ale jsem s ním spokojená. Balení vypadá opravdu hezky, chuť není v podstatě žádná, takže se snadno užívá. Poslední 3-4 roky jsem se hůře opalovala ale co užívám DeVit Forte, bych řekla, že se opaluji lépe :)
klad Všechno
klad Nic
avatar
Nikola
Určitě bych vitamín DeVit Forte doporučila kupujícím. Vyzkoušela jsem přidat vitamín do pokrmů či do nápojů. Chuť nejde vůbec cítit. Když jsem vitamín aplikovala do úst samostatně, taktéž jsem byla velmi mile překvapena, že se nedostavila žádná hořká Chuť. Mohu tedy říci, že se vitamín dá použít i když u sebe zrovna nemáte žádné tekutiny na zapití. Co se týče dávkovače je velmi přesný.
klad Snadné a přesné dávkování
klad Cena
klad Nic
příloha
avatar
Kateřina
Vitamín D užívám dlouhodobě - již od nákazy covidem. V minulosti jsem měla kapsle, ale s radostí jsem přešla na kapky - pohodlně se aplikují (bez nutnosti zapíjení, chuť je zcela neutrální), navíc je mohu mít položené na kuchyňské lince a tudíž stále na očích, takže je nezapomínám brát (platíčko léků mít na očích nechci kvůli malé dceři).
klad pohodlná aplikace
klad neutrální chuť
klad objem balení
klad žádné jsem neshledala
příloha
avatar
Simona
DeVIT-Forte bez jediné záporné poznámky. Desing balení úžasný. 2x zmáčknu do nápoje, nebo přímo do pusy. Doplněk stravy D3 olejová suspenze, nechutná vůbec jak olej. Opravdu ne. Hlavně oceňuji to dávkování. Dávkovač je moc skvělé vymyšlený. Jsem člověk s oslabenou imunitou...a zkouším co pomůže.
klad dávkování top
klad nic jsem nenašla
Zobrazit více recenzí