Hledáte elektrický gril do kuchyně nebo i na zahradu?Otestujte s námi elektrický gril Tefal Optigrill Elite XL

image
Testování ještě nezačalo
kolik se toho testuje
10
přihlašování
od
24. 5.
06:00
konec testování
11. 7. 2021

Koho hledáme

Hledáme 10 testerek z České republiky, které rády grilují a zakoupí si elektrický gril Tefal Optigrill Elite XL GC760D30 se slevou 40 % z aktuální ceny uvedené na e-shopu a s dopravou zdarma.

Elektrický gril doma otestují a poté se s námi podělí o svou recenzi zde na webu, na Heureka.cz a Homeandcook.cz.

Podle čeho vybíráme

Při přihlašování do testování prosím vyplňte krátký dotazník a potvrďte, že máte vážný zájem o nákup elektrického grilu Tefal Optigrill Elite XL GC760D30.

Redakce ze všech odpovědí vybere 10 testerek, které získají slevu 40 % na nákup elektrický gril Tefal Optigrill Elite XL.

Upozorňujeme, že přihlášení do testování je závazné a souhlasíte tím se zakoupením elektrického grilu Tefal Optigrill Elite XL GC760D30 se slevou 40 % a dopravou zdarma.

Grily značky Tefal vám výrazně usnadní přípravu grilovaných specialit i následné čištění. Model Tefal Optigrill Elite XL GC760D30 díky svým 16 automatickým programům a intuitivnímu grilovacímu asistentu si poradí s ledasčím.   

Může se navíc pochlubit opravdu velkou grilovací plochou, takže můžete dopřát kulinářský zážitek množství mlsných jazyků. Zároveň se nemusíte bát, že byste při pohledu na zaneřáděný gril upadli do mdlob – grilovací desky lze snadno sejmout a vložit do myčky.  

Nejdůležitější parametry

  • Intuitivní grilovací asistent
  • 16 plně automatických programů
  • Velká grilovací kapacita díky štědré ploše
  • Snadné čištění díky odnímatelným grilovacím deskám
  • Přiložená kniha receptů


Více informací o produktu najdete TADY.