Hledáte elektrický gril do kuchyně nebo i na zahradu?Otestujte s námi elektrický gril Tefal Optigrill Elite XL

image
otestováno
Počet recenzí
2
jak jste hodnotily
5
2x
4
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 7. 7. 2021
do 31. 7. 2021

Grily značky Tefal vám výrazně usnadní přípravu grilovaných specialit i následné čištění. Model Tefal Optigrill Elite XL GC760D30 díky svým 16 automatickým programům a intuitivnímu grilovacímu asistentu si poradí s ledasčím.   

Může se navíc pochlubit opravdu velkou grilovací plochou, takže můžete dopřát kulinářský zážitek množství mlsných jazyků. Zároveň se nemusíte bát, že byste při pohledu na zaneřáděný gril upadli do mdlob – grilovací desky lze snadno sejmout a vložit do myčky.  

Nejdůležitější parametry

  • Intuitivní grilovací asistent
  • 16 plně automatických programů
  • Velká grilovací kapacita díky štědré ploše
  • Snadné čištění díky odnímatelným grilovacím deskám
  • Přiložená kniha receptů


Více informací o produktu najdete TADY.


Hodnocení
2
avatar
Marta Bartošová
Od chvíle kdy dorazil gril do naší domácnosti,se téměř nezastavil. Grilujeme skoro pořád a skoro vše. Je úžasné,že má velkou plochu,takže se na něj vejde s přehledem i 5 steaků najednou.Jen je obrovská škoda,že má tak krátký přívodní kabel. A pokud připravujete maso s kostí,je opravdu dle našich zkušeností,potřeba nechat grilovat minimálně o 3 minuty déle.Protože to je na něm opravdu snad jediná nedomyšlená věc .
klad jednoduchá údržba a čištění
klad Velká varibialita přednastavených programů
klad Pěkný design
klad Měření výšky grilované potraviny
klad Ovládání v češtině
klad snadné čištění
klad velká grilovací plocha
klad krátký přívodní kabel
klad Pokud je maso s kostí,je potřeba nechat déle než je program
klad Pokud chcete hned po oznámení (masi připraveno ke konzumaci) pokračovat s další dávkou ,musíte bohužel celý proces opakovat krok po kroku od samého začátku.
příloha příloha příloha

Přílohy

gril II.mp4
avatar
Lenka
S grilem jsem maximálně spokojená! Ovládání je velice jednoduché a intuitivní; pomocí dotykového displeje si vyberete jeden z předvolených programů (maso, ryby, zelenina, sendvič, atd...). Doba přípravy mi přijde celkem rychlá, v porovnání s tím, jak dluho by se jídlo připravovalo na normálním grilu. Navíc grilovací plocha je velká, takže se připraví větší množství najednou. Dobu přípravy lze celou dobu sledovat na dipleji, a pokaždé když je gril předhrátý, anebo je jídlo připravené, gril upozorní i zvukovým signálem, takže není potřeba u grilu celou dobu stát a sledovat displej. Čištění je super jednoduché a rychlé - destičky lze úplně vyndat a pohodně umýt. Výrobce udává, že je lze mýt i v myčce, ale já osobně bych se bála poškrábání.
klad Rychlost přípravy + možnost připravit mražené (bez nutnosti předchozího rozmražení)
klad Vhodné pro zdravý životní styl, minimální použití oleje
klad Jednoduché ovládání
klad Snadé a rychlé čištění
klad Mistička na odkápávání šťávy
klad Vrchní poklop je lesklý, jde na něm vidět každý otisk prstu a šmouha a hůř se čiští/leští. Preferovala bych matný povrch.
příloha příloha příloha příloha příloha