Už známe recenze! Maminky se svými dětmi testovaly dětskou lahev Natural a elektrický parní sterilizátor 4 v 1 Philips Avent

image
otestováno
Počet recenzí
14
jak jste hodnotily
5
10x
4
4x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 5. 4. 2020
do 10. 5. 2020


Elektrický parní sterilizátor 4 v 1 Philips Avent

Díky nastavitelné velikosti zaujme sterilizátor 4 v 1 v kuchyni minimum místa. Dodávaný koš na nádobí drží v myčce malé předměty pohromadě a umožňuje vám je všechny najednou přemístit do sterilizéru.

Výhody:

 • Sterilizuje během 6 minut
 • Pojme 6 lahví Philips Avent
 • Modulární design sterilizátoru 4 v 1
 • Sterilní až 24 hodin, pokud není víko odklopeno
 • Prostorný design
 • Integrovaný displej zobrazuje průběh
 • Přirozená sterilizace párou zničí 99,9 % škodlivých baterií
 • Rychlý proces a funkce automatického vypnutí
 • Bezpečná sterilizace se snadným čištěním
 • Sterilizuje různé láhve, odsávačky a příslušenství

Více informací o produktu najdete TADY.


Dětská lahev Natural Philips Avent

Láhev Natural s mimořádně měkkým dudlíkem věrněji připomíná maminčin prs. Široký dudlík ve tvaru prsu s flexibilní spirálovitou konstrukcí a okvětními lístky umožňuje přirozené přisátí a usnadňuje tak zkombinování kojení a krmení z láhve.

 • 1 lahev
 • 260 ml
 • Dudlík s pomalým průtokem
 • 1m+

Výhody:

 • Přirozené přisátí díky širokému dudlíku ve tvaru prsu
 • Mimořádně měkký dudlík navržený tak, aby připomínal přirozený tvar a povrch prsu
 • Flexibilní spirálová konstrukce kombinovaná s okvětními lístky
 • Antikolikový ventil je navržen tak, aby snižoval riziko koliky a nepohodlí
 • Jsou k dispozici dudlíky s různými průtoky
 • Ergonomický tvar pro maximální pohodlí
 • Snadné použití a čištění, rychlé a snadné sestavení
 • Kompatibilní s řadou Philips Avent Natural
 • Tato lahev neobsahuje BPA

Více informací o produktu najdete TADY.

Hodnocení
14
avatar
Marie
Láhev je hezná a kvalitní. Dobře se sundava savicka. Bohužel moje dcera z ní nechce pít. Je zvyklá na kojení a jiné pití dáváme málo a tato lahvička ji nezaujala. Radši pije ze skleničky a nebo z učící lahvičky. Dobře se myje, takže za mě design je hezký a praktický.
klad Vzhled
klad Velikost
klad Praktičnost
klad Dcera z ní nepije
avatar
Marie
Dcera je momentálně ještě kojena, takže má jen jednu lahvičku na čaj. Takže nemáme velkou spotřebu a sterilizujeme jen dudlíky a jednu lahvičku. Sterilizátor ušetří práci s vyvařováním a je to hlavně rychle a bez práce. I když využíváme jen malý díl, tak přeci jen na malé pracovní ploše zabere kus místa.
klad úprava velikosti
klad rychlost
klad praktičnost
klad ušetří práci
klad zabere místo na lince
avatar
Daniela
Díky testování jsem mohla vyzkoušet Eliktrický parní sterilizátor a jsem z něho nadšená. Původně jsem ho nechtěla do malé kuchyně, ale není tak veliký a nyní zaujímá čestné místo na kuchyňské lince. Vypadá krásně a nepřekáží. Vše se  v pohodě dovnitř poskládá, lavičky, dudlíky, odsávačka a i plastové hračky. Během šesti minut vysterilizováno. Jen by to mohl přístroj ještě vysušit. Čistí se taky jednoduše. Máme tvrdou vodu, tak bych přístroj mohla čistit po každém použití, ale stačí ocet a je jako nový. A nesmím zapomenout na koš do myčky, je super. Nemusím mýt ručně a pak jen celý koš přendáme do sterilizátoru. Sterilizátor se i sám vypne, což je pro mě důležité.  
příloha
klad pěkný design
klad rychlý
klad sám se vypne
klad mohl by sušit
avatar
Daniela
Vyzkoušeli jsme spoustu lahviček, protože malého dokrmuju mateřským mlíkem. Bála jsem se, aby pak chtěl i prso. Díky testování jsem mohla vyzkoušet lahvičku od Aventu a tato lahvička mu sedla hned. Savička je přirozená a teče akorát. Lahvička je dobře tvarovaná a začíná si ji i sám přidržovat. Cena X výkon ? už jedině avent! 
příloha
klad tvar jako prso
klad měkká savička
klad teče přesně jak miminko chce
klad nic
avatar
Veronika
Sterilizátor je fajn pomocník. Není třeba nic vyvařovat, jen nalít vodu, naplnit sterilizátor a zapnout. Použití je velice jednoduché. Oceňuji i variabilitu skladu, dle množství lahviček lze použít buď pouze malá nádoba, velká nádoba nebo obě dohromady. Samotný proces sterilizace je rychlý a tichý, přístroj se poté sám vypne, navíc má kontrolku pro bezpečné otevření. Košík pro mytí v myčce jsme nevyužili, ale u některých jistě najde uplatnění.
příloha
klad Jednoduché použití
klad Rychlost sterilizace
klad Bezpečnostní kontrolka
klad Snadné čištění
klad Design nijak neuchvátil
avatar
Veronika
Používáme pouze na vodu, jinak je dcera stále kojena. Láhev má příjemný tvar, padne akorát do ruky, je lehká. Míra na straně má velké, snadno čitelné číslice. Snadno se rozkládá a čistí. Savička je měkká a široká, dcera neměla problém se hned přisát. Víčko pevně drží, neodpadává, díky ďolíku se snadno sundává.
příloha
klad Snadné rozkládání a údržba
klad Příjemný ergonomický tvar
klad Antikolikový systém
klad Plastová láhev, preferuji skleněnou
avatar
Renata
Měla jsem možnost otestovat elektrický parní sterilizátor 4 v 1 Philips Avent a ráda bych se s vámi podělila o jeho hodnocení. Velmi kladně hodnotím rychlost a jednoduchost sterilizace. Manipulace je velmi jednoduchá a oceňuji především samo-vypnutí přístroje. Design je jednoduchý a zároveň moderní. Pro někoho by mohla být překážkou vyšší cena výrobku. Sama jsem do doby než jsem měla možnost vyzkoušet elektrický parní sterilizátor 4 v 1 Philips Avent sterilizovala lahve a ostatní příslušenství (dudáky, lžičky..) v hrnci, kde se mi vařila voda. Po vyzkoušení Sterilizátoru na něj nedám dopustit a stal se součástí Naší domácnosti.
příloha příloha
klad Rychlost sterilizace
klad Jednoduché ovládání
klad Samo-vypnutí přístroje
klad Nádoba na drobné příslušenství do myčky
klad Vyšší cena výrobku
avatar
Renata
Dětskou láhev od Avent používám již od prvních dnů. Nejvíce oceňuji Inovativní dvojitý ventil dudlíku, který umožňuje proudění vzduchu do láhve, nikoliv do bříška dítěte. Díky tomu předcházíme kolikám. Na tyto lahve nedám dopustit ?? jsou TOP!! Dudák je navržen ve tvaru prsu, tedy je to ideální pro kombinaci s kojením ?
příloha
klad dudlík navržený ve tvaru prsu
klad Inovativní dvojitý ventil dudlíku
klad Tvar lahve
klad Design lahve
klad Cena
klad Prostě vše ?
klad Žádné negativa
avatar
Jitka
O tomto stetilizatoru jsem dlouho premyslela, zda si ho poridit ci ne..Nakonec jsem velice mile prekvapena..je lehky, jednoduche ovladani a navic kosik do mycky je skvely. Velke plus, ze se sam vypne kdyz je hotovo..lahvicky vydrzi az 24 hodin sterilni..za me doporucuji urcite tento produkt..velky pomocnik...
klad Lehký
klad Snadné ovládání
klad Sterilizace na 24 hodin
klad nic
avatar
Jitka
Tato lahvicka je z kvalitniho plastu. Dobre se drzi v ruce jelikoz je velmi dobre tvarovana a lahev sama o sobe je lehka. Prirozene sani mleka zajistuje savicka ktera nenasava zadny vzduch. Lahev se snadno čistí kartáčkem. Doporucuji tento produkt určitě ostatním maminkam.
klad Lehká
klad Ideální tvar do ruky
klad Bez nasávání vzduchu
klad Nic
avatar
Gabriela
Sterilizace lahviček pomocí tohoto elektrického parního sterilizátoru 4v1 je velmi snadné, rychlé a důkladné. Sterilizátor šetří prostor v kuchyni a čas, který mohu věnovat své dceři. Lahvičky i dudlíky jsou perfektně sterilizované. Sterilizátor má snadné ovládání, které mi vyhovuje. Určitě bych ho doporučila i ostatním maminkám do své domácnosti.
klad Manipulace
klad Samotná sterilizace - výsledek
klad Design
klad nic
avatar
Gabriela
Dětská láhev Natural značky Philips Avent nám velice vyhovuje. Láhev mé dceři ihned sedla a dcerka z ní dokonale pije aniž by měla potíže s nasátím mléka. Láhev se dobře drží díky praktickému tvaru. Lahev lze snadno rozložit a důkladně vyčistit. Po starně jsou také dobře viditelná čísla měrky, což mi velmi vyhovuje. Určitě bych tuto lahvičku doporučila i ostatním.
klad Tvar
klad Lehkost
klad Způsob mytí
klad Dudlík
klad Nic
avatar
Romana
Parni sterilizátor je vyborny pomocník do kuchyne.Oceňuji ,ze uz lahvicky a dudliky nemusim vyvařovat ve vrouci vode,ted staci jen nalít vodu, naplnit sterilizátor a zapnout. Obsluha je velice snadna.Sterilizace je rychlá, a pote se přístroj sam vypne.
klad Skladnost
klad Varibialita
klad Nic
avatar
Romana
S lahvickou jsem já i dcera velmi spokojená.Láhev je vyrobena z kvalitního plastu,je lehká,tvar je přizpůsoben pro snadné držení i v detskych rucickach.části lahvick y jsou snadno odnimatelne a vse se snadno cisti.savicka je z příjemného materialu.všem doporucuji,za me na jednicku
klad Tvar
klad Nic