Patříte mezi milovníky kávy? Naše testerky testovaly nádobu na přípravu kávy značky EMPOT. Přečtěte si jejich hodnocení

image
otestováno
Počet recenzí
17
jak jste hodnotily
5
13x
4
3x
3
1x
2
1
doporučuje
94 %
Testováno v období
od 6. 12. 2020
do 31. 12. 2020


EMPOT Box

EMPOT Box (na 3-4 šálky) s rodinou či přáteli je patentovaná nádoba na přípravu kávy vyvinutá pro vás a váš každodenní bezkonkurenční požitek z kávy.Umožňuje vám připravit si vaši kávu v krátkém čase, jednoduše a bez mechanických nebo chemických pomůcek.

Obsah balení

  • 1x větší verze plnohodnotného kávovaru vysoké kvality z porcelánu pro 3-4 šálky kávy
  • 1x ekologická dárková krabice


Vyrobeno v Německu vyhradně z nejkvalitnějšího porcelánu, Empot lze vždy rozpoznat pomocí ochranné známky.


Více informací o produktu najdete TADY.


Hodnocení
17
avatar
Adéla
Konvice EMPOT nás doma nadchla. Nejenže krásně vypadá a skvěle se udržuje, ale dodá kávě opravdu skvělou chuť. Je vhodná nejen pro milovníky turka, ale i pro nás, co jsme zvyklí na "rozpustou kávu" či kapsle, protože kávová sedlina opravdu zůstane díky speciálnímu tvaru dole na dně a díky toho si vychutnáte čistou chuť kávy. Je také vhodná pro přípravu sypaných čajů.
klad vzhled
klad rychlost přípravy
klad tvar
klad výborná chuť kávy
klad snadná manipulace
klad ze začátku jsme neodhadli dávkování
avatar
Martina
Pěkný design konvičky. Klidně bych uvítala i větší objem, ale větší velikost postačí. Zkoušela jsem i přípravu sypaného čaje, lze taktéž využít. Obávala jsem se komplikovaného čištění, to je ale opravdu jen o propláchnutí.
klad Design
klad Velikost
avatar
Lucie
Elegantní, čisté a jednoduché provedení konvičky mě zaujalo na první pohled! Zároveň i dárkové balení. Jednoduché použití je další předností této konvice. Po vyzkoušení se osvědčilo, že kávová sedlina opravdu zůstává na dně díky unikátnímu tvaru konve. Ze začátku jsem tomu vůbec nevěřila, ale potvrdilo se, že člověk si musí vyzkoušet a pak může hodnotit. Navíc jsem vyzkoušela i na sypaný čaj a funguje to stejně kvalitně jako s kávou. Naše velikost konvičky je ideální na 3 šálky, takže lze využít i pro návštěvy. Konvičku můžete použít kdekoli a umístit také kamkoli, na rozdíl od větších kávovarů zabírajících velkou část linky. S EMPOT box jsem naprostot spokojená a mohu ji doporučit všem milovníkům kávy!
klad vzhled
klad jednoduchost použití
klad kvalita porcelánu
klad možnost použití v myčce i mikrovlnce
klad udržuje kávu teplou
klad nic
avatar
Lucia
Empot box mi vyhovuje pro každodenní využití dopoledne si ho vyuzivam na kávu a odpoledne na čaj.. Skvělé zavírání, vrchnak dobře dobře sedí.. Splnilo to moje očekávání. Doporučuji na tip na vánoční dárek.. Potěší milovníky kávy..
klad Moderní dizajn
klad Praktické
klad Nemam vyhrady
příloha
avatar
Jana
Máme rádi silnější kávu, dáváme 4 lžičky. Po zamíchání kávy je nutné počkat, aby se sedlina usadila, přesto pár zrníček ulpí na stěnách při míchání a při nalévání prvního šálku v něm bude trochu zrníček. Osvědčilo se mi tedy nejprve trochu kávy se zrníčky odlít mimo a až posléze do šálků. Velikost nádoby je ideální pro 2-3 osoby. Vymývání je sice trochu složitější z důvodu konstrukce konvice, ale nic hrozného. Oceňuji zejména design, konvice je sama o sobě uměleckým dílem.
klad design
klad jednoduchá manipulace
klad -
příloha
avatar
Marie
Konvička mě zaujala svým neobvyklým vzhledem. Jako velký milovník kávy jsem byla nadšena, že si ji mohu vyzkoušet. Jen mírně jsem musela upravit dávkování kávy, ale po několika várkách jsem již měla vychytané.Velkou výhodou je příprava turecké kávy bez toho aby vám v hrnečku zůstávala namletá káva. Vyzkoušela jsem i na sypaném čaji, a dá se velmi dobře využít i na něj. Navíc balení je nenápadné, ale krásné. Nestyděla bych se takto někoho obdarovat.
klad vzhled
klad více variant objemu konvičky
avatar
Jana
Kávu miluji a proč si ji tedy nepřipravovat v designově krásné konvičce. Ne jen, že najednou mohu připravit více šálků kávy, ale její příprava je zároveň i velmi jednoduchá a rychlá. Tato konvička mě velmi uchvátila a doporučuji ji každému, kdo je milovníkem dobré a kvalitní kávy.
klad design
klad jednoduchá příprava
klad nic
avatar
marie
Testovala jsem konvici EMPOT z porcelánu. Káva se velmi dobře a snadno připraví a můžete ji rychle nabídnout i návštěvě . Konvička se dá skvěle využít i pro milovníky čaje a připravit si i výborný čaj. Snadno se udržuje a je tak krásný dárek.Navíc má dárkové balení.
klad balení
klad snadné využití
klad možnost použít kávu a čaj
klad vhodnost jako dárek
klad nemám výhrady
příloha
avatar
Lenka
Porcelánová Empot má velice krásný čistý, jednoduchý vzhled. Kávová sedlina opravdu zůstane díky speciálnímu tvaru dole. Jistě ji ale také ocení milovníci sypaných čajů, i k této přípravě je vhodná. Velice pěkné balení a bezpečné balení. Dobře se čistí a umyje se výborně i v myčce.
klad krásné balení
klad bezpečné balení
klad jednoduchý tvar
klad jednoduchý a čistý vzhled
klad dobře se umyje i v myčce
klad není nic co bych vytkla
příloha příloha
avatar
Halina
Jednoduché a elegantní provedení. Kávová sedlina opravdu drží na dně (původně jsem k tomu byla hodně skeptická - příjemné překvapení). Po dlouhé době si vychutnávám čerstvě namletou kávu, jejiž chuť je opravdu jedinečná! Velmi doporučuju.
klad rychlost dodání
klad Snadná manipulace
klad nic
avatar
Jiřina
Konývka EMPOT mě nadchla. Káva z ní chutná jako filtrovaná, báječná k ochutnávání různých druhů kávy. Díky skvělému designu nejen že vypadá skvěle, ale při nalévají nejsou žádné kapky a z myčky ji vyndám díky "odtoku vody" perfektně čistou a suchou.
klad design
klad chuť kávy
klad nejsou
avatar
Martina
Mám větší konvičku EMPOT na 3-4 šálky. Doporučuji všem lidem, kteří pijí kávu tzv. "turka". Díky unikátnímu tvaru nádoby zůstane lógr na dně a člověk si může jednoduše vychutnat čistou kávu. Konvička je krásná, porcelán je velmi kvalitní a vypadá minimalisticky bez rušivých ozdob, takže se hodí do každého interiéru. Jsem překvapena, jak dlouho udrží teplo. Mimo jiné oceňuji ekologičnost (nevzniká další odpad nějakými filtry apod.) a ekologické dárkové balení, tudíž lze konvičku elegantně darovat. Mám jedinou připomínku - líbilo by se mi, kdyby měla konvička uvnitř nějaký ukazatel množství. Těžko se odhaduje, kolik vody tam mám nalít ???☕
klad Unikátní tvar
klad Minimalistický krásný vzhled
klad Kvalita
klad Ekologičnost
klad Chybí zevnitř ukazatel množství
příloha příloha příloha příloha
avatar
Lenka
Patřím mezi milovníky kávy a konvička Empot mě velice zaujala.Svým materiálem z kvalitního porcelánu. Patentovaná nádoba na přípravu rychlé a zároveň výborné kávy.Líbí se mi, že si kávu vychutnám opravdu do poslední kapky.
klad material
klad patent nádoby
klad rozvinutí chutí a vůně
klad velikost
avatar
Alena
Konvicka Empot splnila mé očekávání. Ma krásný tvar. Kavova sedlina zustava v dolni casti konvice, takže si mohu kavu lepe vychutnat. Mytí konvicky jde krásně, protože porcelan je velmi kvalitní a hladky.
klad Ucel.
klad Design.
klad Kvalitní porcelán. Dobře se myje.
klad Problem mi dela vyndávání kavove sedliny z konvicky, protože ji sbiram na kompost.
avatar
Eva
Nádoba Empot především dobře vypadá, je vyrobena z bílého porcelánu, dobře se udržuje, snad se vymyje. Je možné použít jak mikrovlnou troubu, tak i myčku. Je skladná nezabere příliš místa. Dobré řešení pro menší kuchyně, kde není prostor pro kávovar. Příprava kávy není složitá, odměříte dávku jemně namleté kávy a zalijete ji vroucí vodou. Box s nádobou obsahuje podrobný návod, dávkování káva / voda bych nechala na každém (osobně mi vyhovuje menší množství vody a silnější káva). Důležité jsou dva body, kávu po zalití v nádobě PROMÍCHAT a nechat minimálně 4 min. ODSTÁT. Sedlina z kávy spadne na dno a vy servírujete téměř čistý nápoj. Osobně bych uvítala, kdyby box obsahoval dávkovač kávy, se kterým se mol nápoj i zamíchat. Jinak jsem s výrobkem i hotovou kávou spokojená.
klad Vzhled
klad Velikost
klad Materiál
klad bez komentáře
avatar
Andrea
Testovala jsem sadu Empot box na výrobu kávy pro 3-4 osoby. Použití je velice jednoduché, stačí pouze vroucí voda a nejlépe čerstvě umletá káva. Po několika minutách je káva připravená. Vychutnat si můžete jedinečnou čistou chuť kávy do poslední kapky. Konvice má krásný design, tradiční porcelán v moderním podání. Káva zůstává v konvičce dlouho teplá.
klad Krásný design
klad Jednoduché použití
klad Jedinečná chuť kávy
klad Vyšší cena
avatar
Renata
Sofistikovanější verze známe moka konvičky. Káva z ní je dobrá, silná, čistá a aromatická. Příprava je velmi snadná a káva z ní uspokojí i nejnáročnější konzumenty. Porcelán konvičky je kvalitní, pevný, hladký, díky čemuž se snadno udržuje dokonale čistý jak zevnitř tak i z venku. Není třeba žádných kapslí či filtrů, je tedy velmi šetrná vůči životnímu prostředí, nezbyde po nás hromada problematického odpadu. Výborný výrobek.
klad celý výrobek
klad vzhled
klad -
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel