Testujeme čistící šampon Equilibrio s výtažkem z organické máty a šalvěje a jsme zvědavé na jeho účinky

image
přihlašování uzavřeno
kolik se toho testuje
100
konec testování
9. 8. 2020


Equilibrio čisticí šampon

N.A.E. – Naturale Antica Erboristeria je autentická přírodní značka produktů pro péči o pleť, tělo a vlasy, která vychází z tradice italského bylinkářství a ve svých recepturách kombinuje jedinečné směsi organických složek.

Čisticí šampon Equilibrio, který v sobě spojuje extrakt z organické máty a šalvěje, efektivně myje vlasy a pokožku hlavy. Zároveň zajišťuje, aby vlasy zůstaly svěží a nezatížené, bez pocitu mastnoty a suchých konečků vlasů.

Čisticí šampon Equilibrio s veganskou recepturou je certifikovaný Ecocert Greenlife jako COSMOS Organic podle COSMOS standardů – obsahuje 97 % ingrediencí přírodního původu a 10 % z celku pochází z organického farmářství.

Organická máta je bohatá na mentol a v kosmetice je běžně používaná k osvěžení pokožky hlavy a ochraně proti lupům. Díky svým osvěžujícím a chladícím vlastnostem udržuje vlasy čisté a svěží po celý den.

Organická šalvěj je bohatá na protizánětlivé látky, adstringenty a má antimikrobiální vlastnosti. Často se používá k léčbě nemocí pokožky hlavy, jako jsou lupy, ekzémy a dermatitida.


Více informací o produktu najdete TADY.

Vybrané testerky

avatar
Lenka D.
avatar
Loamie
avatar
Katka P.
avatar
Nikola N.
avatar
Antonie B.
avatar
Mark
avatar
Gabriela B.
avatar
Klára H.
avatar
Danica M.
avatar
Buriska
zobrazit všechny přihlášené