Vaše hodnocení těchto erotických hraček? Byly jste opravdu spokojené

image
otestováno
Počet recenzí
9
jak jste hodnotily
5
7x
4
1x
3
1x
2
1
doporučuje
89 %
Testováno v období
od 13. 2. 2018
do 11. 3. 2018

Měly jste možnost testování erotických hraček ze sexshopu eroticstore.cz. Erotická pomůcka vnese do vašeho milostného života nový rozměr. Svátek svatého Valentýna se může stát kouzelným zážitkem. *heart* 

GLAMSTIX párový vibrátor a vibrační vajíčko Cally

získaly v hodnocení krásných 91%!

Tak tímto si neokořeňuji jen valentýna nebo nějakou speciální událost, ale hned několikrát týdně. Byla by škoda, kdyby dlouho ležel ve skříni, když se s ním dá dělat tolik příjemných věcí. A to nejenom sama, ale taky v páru je to skvělé potěšení :) je top.

 

GLAMSTIX je dvoumotorový  párový vibrátor, který vás překvapí už tím, že není dodáván tak, jak je to u párových vibrátorů běžné, tj. už v "zahnutém" tvaru. Proč? Protože je vyroben tak, aby ho bylo možné použít i jako běžný vibrátor. Tento vibrátor je vlastně takové 2v1.

Vibrátor je dostatečně dlouhý a ohebný - přizpůsobíte si ho vlastnímu tělu a potřebám! Uvnitř je systém ohebných kordů, jaké známe například ze stolních lampiček, akorát jsou mnohem tenčí. To umožňuje nastavit ohyb vibrátoru přesně jak potřebujete. Sama si nastavíte, jak hluboko bude sahat vnitřní část, nebo jak vysoko směrem ke klitorisu bude vnější část. Vše záleží jen na vás, kde uděláte na vibrátoru ohyb.

Funguje i jako klasický vibrátor. Můžete ho použít i v "narovnaném" tvaru, a to na cokoliv. Klasicky vaginálně, na klitoris, na bradavky a další erotogenní zóny vašeho nebo partnerova těla.

 

 

 

Vibrační vajíčko Cally

CALLY je bezdrátové vibrační vajíčko, , vyrobené z lékařského silikonu medicínské kvality. Vy nebo váš partner ho můžete ovládat na dálku, protože k němu patří i dálkové ovládání ve tvaru srdíčka.

Použití vibračního vajíčka je snadné. Dálkové ovládání má tři tlačítka. Tlačítkem + a - měníte vibrační módy, kterých máte i u tak malého vibrátoru na výběr 7. Vajíčko je voděodolné, můžete ho omýt pod tekoucí vodou.  


 

Své hodnocení vkládejte nejpozději do 11. 3. 2018! *enzo*

Hodnocení
9
avatar
Lucie
klad Tak tímto si neokořeňuji jen valentýna nebo nějakou speciální událost, ale hned několikrát týdně. Byla by škoda, kdyby dlouho ležel ve skříni, když se s ním dá dělat tolik příjemných věcí. A to nejenom sama, ale taky v páru je to skvělé potěšení :) je top
avatar
Alena
klad Omlouvám se za pozdní hodnocení, do produkty mi nefungovali dvoje baterky, problém již vyřešen. Doporučuji když si něco takového půjdete koupit hned se na to pozeptat. Příjemně mě překvapil produkt svojí praktičností, estetičností. V balíčku byl přiložen i kondom, s kterým by se měl produkt používat. Vajíčko není hlučné a se 7 přechody si každý podle nálady vybere. Za mě spokojenost, ovládání jednoduché a omývání díky povrchu taktéž. Líbí se mi šnůrka, která je velmi dlouhá, takže se nemusíte bát, že by se vám vajíčko někde ztratilo.
příloha
avatar
Barbora
klad Předem chci moc poděkovat za možnost testování párového vibrátora Glamstix. Je skvělé, že tento vibrátor je jak pro ni tak pro něho. Glamstix je na dotek velice příjemný hebký. Protože je voděodolný, může se používat i ve sprše. S manželem jsme velice spokojeni a docela nám to okořenilo náš milostný život:) Doporučuji!
avatar
Petra
klad Díky za možnost testování GLAMSTIX párového vibrátoru a rozšíření vlastních obzorů. Vibrátor má moc pěkný obal a úžasný design. Na dotek je opravdu moc příjemný a hebký. Je super, že si vibrátor vytvarujete přesně podle sebe, aby vám to bylo pohodlné. A nemusíte pořád kupovat baterky, protože je na USB, což je upravdu bomba. Užili jsme si s partnerem moc hezký večer díky této šikovné hračce! A nebudu lhát, několikrát jsem díky němu byla „v nebi“ Opravdu můžeme oba doporučit. :)
avatar
Zuzana
klad Měla jsem možnost vyzkoušet vibrační vajíčko Cally. V první řadě musím na výbornou ohodnotit jeho opravdu rychlé doručení, jeden den jsem testovala a za dva dny ráno už bylo doma. Balení vajíčka je pěkné. Samotné vajíčko i ovládání k němu má velmi pěkný design. Vajíčko má povrch ze silikonu, který je velice příjemný již na první dotyk. Tvar vajíčka lze rovněž jen chválit. Někoho možná překvapí jeho menší velikost, ale po vyzkoušení mohu říci, že svou práci a účel jistě splní. V tomto případě bych užila pořekadlo "I s malým kašpárkem se dá zahrát velké divadlo". *smile*:-D Rozhodně doporučuji, opravdu mile překvapí. Já i partner jsme byli stoprocentně spokojeni.
klad Škoda, že ho nelze využít i ve vodě. Bazén sice nemáme, ale vanu rádi využijeme nejen k očistě.;-)
avatar
Lucie
klad Testovala jsem vajíčko Cally. Povrch výrobku je velmi příjemný, hladký, až sametový a jeho ergonomie je skoro určitě osvědčená a dobře vyzkoušená, takže ani nevadí, jak je vajíčko malé. I barevné provedení, které jsem dostala, se mi moc líbí. Balení je praktické, i když by to chtělo něco pevnějšího než plastovou vaničku, do čeho by výrobek šlo ukládat. Celé je to takové roztomilé.
klad Výrobek mi nepřišel zas tak kvalitní na to, jaká je jeho prodejní cena. Podle výrobce není vodotěsný, jak se píše zde, což by se rozhodně hodilo. Vibrace vždy po zapnutí začínají na stejném programu a je nutné se proklikat k tomu kýženému.
avatar
Blanka
klad Děkuji za možnost testovat vibrační vajíčko Cally! Produkt dorazil obratem a navíc v diskrétním balení, takže není třeba se bát zvídavých pohledů:) Vajíčko dorazilo v menší elegantní krabičce a stejně tak vypadá i samotný produkt, rozhodně ne nijak vulgární zpracování, na dotek příjemný materiál. Na první pohled může zmást, že tak malé vajíčko dokáže vytvořit tak silné vibrace:) Takže za mě rozhodně ano, kvalitní a elegantní výrobek, který strčí do kapsy všechny své větší "kolegy."
příloha
avatar
Šárka
klad Vibrační vajíčko je skvělé.Došlo nejdříve k nedorozumění v tomto testování,protože nově zakoupené baterky nefungovali a tak přítel rozhodl,že vajíčko je nefunkční,ale nebylo tomu tak,protože další baterky ukázaly opak.Na omak příjemný materiál a poměrně neočekávaně silné vibrace tohoto aparátku Cally překonaly moje očekávání.Doporučuji každé ženě a především těm,které mají problémy se vzrušením se - je to bomba!Naštěstí ne časovaná!Vlastně netuším,proč jsem se podobných aparátků tak bála,protože jde o velmi užitečný a příjemný doplňek pro každou ženu!
avatar
Věra
klad Testovala jsem GLAMSTIX párový vibrátor. Produkt byl dodán bleskově. GLAMSTIX párový vibrátor má krásný obal, skoro bych řekla dárkové balení. Pyšní se růžovým designem. Na dotyk je jeho povrch velice hebký a příjemný. Mezi jeho přednosti patří parádní ohebnost, kdy vibrátor ohnete tak, že může dráždit pohodlně na dvou místech. Vibrátor se nabíjí přes USB, takže ho stačí připojit třeba k PC. Nabitý byl velice rychle. Pomůcka disponuje 8 programy - nejen co se týká síly vibrací, ale také se v jednom programu střídá intenzita vibrací či krátké přestávky. Vibrátor se dá používat jak v páru (při styku), tak také ve chvílích samoty :-) Na to co GLAMSTIX dokáže, je přitom za příjemnou cenu. Já i můj partner vřele doporučujeme! A děkujeme za možnost testovat. Ještě jednou chválíme eshop za bleskové dodání a také za přiložené rady. :-)