Navštívily jste festival Evolution, pro všechny příznivce zdravého životního stylu

image
otestováno
Počet recenzí
24
jak jste hodnotily
5
19x
4
4x
3
1x
2
1
doporučuje
96 %
Testováno v období
od 18. 3. 2018
do 30. 4. 2018

Nepřeberné množství novinek, trendů a inspirace nabídl již počtrnácté jarní Festival Evolution, který proběhl ve dnech 23. až 25. března 2018 na Výstavišti v pražských Holešovicích. Festivalový program cílíl na všechny příznivce zdravého a aktivního života. Na své si přišli milovníci nových i netradičních trendů ve stravování.

Hodnocení 92% hovoří o skvělé akci pro všechny z vás, které se zajímají o zdravý životní styl


Vybíráme z recenzí: 

23.4.2018
Moc děkuji za možnost navštívit festival Revolution. Byla jsem na něm poprvé a jsem nadšená. Velký výběr zdravých potravin k nákupu a ochutnání ( tyčinky, čokolády, pomazánky) Méně masných a mléčných výrobků. Spousta přírodní kosmetiky a čajů na detoxikaci. Veletrh je velmi zajímavý a potřebovala bych minimálně 2 návštěvy na důkladnou prohlídku všech stánků. Obrovské množství lidí. Bylo by fajn kdyby lístek měl platnost delší než jeden den a veletrh trval déle.

Březnový Festival Evolution nabízí pod jednou střechou soubor pěti tematických okruhů (BIO STYL, ZDRAVÍ, ECO WORLD, OSOBNÍ ROZVOJ, INSPIRACE), jejichž vzájemné propojení uspokojí všechny, kteří dbají o své zdraví, chtějí se dozvědět něco o sobě a rozvoji své osobnosti, chtějí načerpat nové poznatky z oblasti zdravé výživy nebo nahlédnout do sfér mimo každodenní realitu.

Nedílnou součástí festivalu je nabitý doprovodný program, ve kterém každoročně vystupuje celá řada mezinárodně uznávaných osobností.

Hodnocení
24
avatar
Hana
klad Tento festival jsem navštívila na základě doporučení mé známé a byla to příjemná návštěva. Odnáším si z něj řadu rad, a doporučení, ať už se týká stravy, životního stylu jako celku, nebo myšlení. Dodal mi motivaci svůj život změnit a odvezla jsem si řadu dobrot a mnoho dobrot na místě ochutnala.
avatar
Marika
klad Tento festival jsem navštívila na základě doporučení mé známé a byla to příjemná návštěva. Odnáším si z něj řadu rad, a doporučení, ať už se týká stravy, životního stylu jako celku, nebo myšlení. Dodal mi motivaci svůj život změnit a odvezla jsem si řadu dobrot a mnoho dobrot na místě ochutnala.
avatar
Veronika
klad Festival bych určitě vřele doporučila všem, kteří se zajímají o zdravou výživu a nejen to. Přijdou si na své i ti, kteří by chtěli jen zkusit a nakouknout do tajů "něčeho jiného". Jsou zde jak možnosti ochutnávek, tak i různých přednášek. Přijdu zase!
avatar
Anna
klad Musím říct, že se jedna spíše o prodejní výstavu než nějaký festival. Těšila jsem se především na přednášky, ale ty více zajímavé byli preplněné. Byla tam pozitivní atmosféra, který byla jedinečný. Potěšil mě stánek lidlu a další skvělých prodejců.
klad U vstupu mě hned odrazovala dlouha fronta. Čekala jsem zhruba 10 - 15 min. A to lidi čekali i na koupi lístků. Opravdu velke množství lidi na tak male prostory.
avatar
Vladimíra
klad Jsem ráda, že jsem mohla navštívit festival Evolution a seznámit se s různými výrobky, které tam výrobci nabízeli a s nimi je i konzultovat. Různé dobroty bylo možno ochutnat a i zakoupit, ale hlavně pak nákup odložit do šatny, což mě potěšilo, že jsem se s tím nemusela tahat. Hodně času, asi 6 h jsem strávila ve střední části a pravém křídle. Na levé křídlo mi zbyla asi půlhodina, tak jsem to jen proběhla. Bohužel jeden den je na tento festival málo, ale užila jsem si to.
klad Fotky něco málo z mých nákupů.
příloha příloha
avatar
Olga
klad Moc děkuji za možnost navštívit festival Revolution. Byla jsem na něm poprvé a jsem nadšená. Velký výběr zdravých potravin k nákupu a ochutnání ( tyčinky, čokolády, pomazánky) Méně masných a mléčných výrobků. Spousta přírodní kosmetiky a čajů na detoxikaci. Veletrh je velmi zajímavý a potřebovala bych minimálně 2 návštěvy na důkladnou prohlídku všech stánků. Obrovské množství lidí. Bylo by fajn kdyby lístek měl platnost delší než jeden den a veletrh trval déle.
avatar
Zdeňka
klad Na festival Evolution chodím už 5 let. Určitě jej mohu doporučit všem, kdo chce např. načerpat inspiraci pro svůj osobní rozvoj, setkat se se zajímavými lidmi, ochutnat různé zdravé dobroty nebo vyzkoušet zdravou kosmetiku. Je zde vždy skvělá atmosféra a lidé, kteří jsou obdobně naladěni. Bohužel nikdy se nedá vše stihnout, co si člověk naplánuje. Program je opravdu vždycky bohatý - přednášky na různá témata, možnost zacvičit si, vyladit si svoje ženství a spousta dalších aktivit. Každý si tu pro sebe něco zajímavého najde. Loni byl tento festival 2x ročně. A tak je tomu i letos. Takže nezapomeňte 22.-23. září si udělat čas, přijít do Holešovic na tento festival a přesvědčit se sami.
klad Jedna pozitivní věc s sebou bohužel přinesla negativum. Na festivalu je k dispozici zdarma na pití voda v malých lahvičkách a bohužel ne všichni návštěvníci ty prázdné plastové lahvičky zde dávají do tříděného odpadu. Odpadkové koše na směsný odpad zde doslova „přetékaly“ i těmito lahvičkami.
příloha příloha příloha příloha příloha příloha
avatar
Žaneta
klad Tohoto festivalu jsem se účastnila letos poprvé a moc jsem se na tuto akci těšila.Opravdu se vydařila a já jsem byla moc spokojená.Program byl zajímavý a myslím,že si každý mohl přijít na své.Na přednáškách jsem se dozvěděla spoustu nových informací a také jsem měla možnost ochutnat nové výrobky pro zdravý styl života .
avatar
Renata
klad Na této akci jsem byla letos již po třetí a opět moc spokojená. Každý si najde to, co ho právě zajímá, protože program je pestrý a různorodý. Přednášky odborníků na téma život, životní styl, životní prostředí.. to vše mě velmi zajímá. Také ochutnávky různých dobrot nejsou marné :-). Pokaždé odcházím s různými nápady v hlavě a s odhodláním vylepšit svůj život.
avatar
Tereza
klad Děkuji za možnost testovat zrovna tuhle událost. Vždycky uvítám, když se můžu dozvědět něco nového ze škatulky "životní styl, zdravé stravování atd.". Samozřejmě, že domů jsem neodjela s prázdnou, koupila jsem si kvalitní čokoládu a sýry, a i na festivalu jsem měla možnost ochutnat pár výrobků. Líbila se mi výstava mandal od Zuzany Krulové, ač se přiznám, že v "běžném životě" je zase až tak nevyhledávám. Stihla jsem jednu přednášku, Vliv dětství na naše 4 životní oblasti. Kolem spousta pozitivních, usměvavých lidí. Vypadá to, že příští rok vyrazím zase :)
avatar
Lucie
klad Skvělé bylo, že na mnoha stáncích byla možnost si výrobky vyzkoušet a konzultovat je s odborníky - a tím pádem přesně zjistit, co komu vyhovuje. Proto jsem i úspěšně nakoupila a jsem spokojená. Festival je také doplněn různými přednáškami a workshopy, které byly opravdu zajímavé. Určitě doporučuji navštívit, je to zase trochu jiný koncept festivalu. :)
klad Přivítala bych odhlučnění na přednáškách...ale to není záležitost jen festivalu Evolution. :)
avatar
Lenka
klad Na festivalu jsem letos byla již podruhé a opět nezklamal. Skoro na každém stánku se zdravými potravinami se daly ochutnat jejich produkty, což je super, když se člověk rozhoduje co koupí. Nejvíce mě ale opět zaujaly přednášky. Zúčastnila jsem se i workshopu , na kterém byla možnost vyrobit si vlastní krém.
avatar
zuzana
klad Výstavu jsem navštívila poprvé a byla jsem hned na několika přednáškách, z nich mě nejvíce upoutala přednáška Gerharda K. Pierotha Tvůj život má váhu, to není egoisumus. Ale mohu všem doporučit pro další roky. Bylo to fakt přínosný a skvěle strávený den a mnoho informací. Na festivalu bylo pití volně k dipozici velice mne překvapil a předčil má očekávání. Určitě se ještě zase v budoucnu zúčastním.Byl velmi inspirativní
avatar
Eva
klad Výstavu Evolution jsem navštívila letos poprvé a to na základě tohoto testování. Tímto děkuji za volný vstup tomuto webu Strávila jsem tam sobotní den den 24.3 a byla jsem příjemně překvapena. Navštívila jsem několik přednášek, z nich mě nejvíce upoutala přednáška Gerharda K. Pierotha Tvůj život má váhu, to není egoisumus. Zde pak byla možnost osobní konzultace v délce 15 minut a to zdarma. Bylo zde velké množství lidí a přednáškové sály byly naplněné. Dále zde bylo velké množství prodejních stánků a ochutnávek týkající se zdravého životního stylu a jídla. Jako pozitivní hodnotím pitný režim ve formě volně k dostání minerálních vod. Celkově mě tento festival velmi příjemně překvapil a předčil moje očekávání.
klad Jako negativní hodnotím to, že tam bylo velké množství lidí, takže na některých přednáškách nebyla místo k sezení. Z okolí celkem pronikal hluk, takže pro některé přednášející to bylo asi nepříjemné to překřičet.
příloha příloha příloha
avatar
jitka
klad Festival Evolution jsem navštívila v pátek odpoledne a musím říci, že jsem nevěděla co dřív, 4 hodiny na veletrhu v Holešovicích utekly jako nic. Těšila jsem se na přednášky z osobního rozvoje a jógu, sály byly přeplněné a mají odhlučněné, ale k dispozici byla balená voda a dalo se sednout na samotný koberec a postávat bokem. Odnesla jsem si spoustu doporučení, náměty na literaturu i osobní kontakty jak pokračovat v jednotlivých částech, které mě trápí a naopak inspirují. Rozsáhlejší však byl vedlejší pavilon plný zástupců přírodní kosmetiky, zdravých bylin, kapek, čajů, zdravé výživy i nápojů a tak nešlo neutratit část svoji výplaty na tyto produkty. Pro sebe kosmetiku na přírodní bázi, pro partnera veganské "stejky" a pro nás všechny nějaké ty zdravější pochutiny a vitamíny. Byl to příjemně strávený čas a už se těším na další setkání na podzim. Za výlet do Prahy to určitě stálo. Moc děkuji.
příloha příloha
avatar
Martina
klad Na festivalu Evolution jsem byla poprve, a vyrazila jsem hned v patek, zvedavost mi nedala. Neodesla jsem s prazdnou, protoze se prezentovalo velke mnozstvi prodejcu a ruznorodymi vecmi, kteri nabizeli navstevnikum ochutnavky, takze neslo odolat, event. nakoupit. Na prednasku jsem se nakonec nedostala. Odesla jsem s novym produktem od Amylonu, bohuzel neodolala ani chipsum z Uhrinevsi, ktere jsem pak ihned snedla v houpaci siti na vystave. Na vystave prezentoval i Lidl svou kavu, kterou nabizi jiz v nekterych prodejnach v automatech za 15 korun, prekvapive dobre chuti. Svuj stanek mel i produkt ženšenový čaj KOMBE Liby Drdakove, zde kdysi prezentovane v dvojici s Barou Trojanovou jako NE!DOKONALÉ. KOMBE znamená v korejštině „Na zdraví“? KOMBE je zdravé. Na vystave bylo zkratka pro kazdeho neco. A jednou nohou na Matejske pouti...
klad Skoda je jen nedostaveneho leveho kridla, coz se tyka jen prostoru vystavy, kde se cast odehrava ve stanu.
avatar
Věra
klad Festival EVOLUTION nám asi všem nasadil brouka do hlavy. Bylo zde velké množství stánků se zdravou a bio stravou, stánky s léčivými preparáty a s elixíry, kosmetikou, bylinkami, vykuřovadly, eco drogerií...Stánky s ochutnávkami byly stále v obležení. Raw a tyčinky, čokolády , ovčí sýry, veganské klobásky... Největší radost mi dělaly prezentace malých českých firmiček. Moc mě lákaly přednášky, jsou hojně navštěvované ale bohužel na některé nestačí kapacita sálů. Na festivalu jsem nakonec prožila 2 dny a domů se vrátila s prázdnou peněženkou.
klad Moc mě bylo líto přednášející paní profesorky Anny Strunecké. Sál byl přeplněný, vlevo hrála hlasitě hudba z jiného sálu a vpravo se ozýval hlasitý hlas mužský. Paní Strunecká se snažila mluvit nahlas ale bylo to pro ni vyčerpávající.
příloha příloha příloha příloha příloha příloha
avatar
Iveta
klad Moc krásná akce. Vzala jsem sebou dospívající dceru. Která byla nadšená. Vše bylo moc pěkně zorganizované. Milé prostředí . Poznaly jsme , vyzkoušely a ochutnaly nepřeberné množství výrobků a potravin .A přiznáme se, že jsme si i spoustu výrobků zakoupily a odnesly domů. Dost Nás festival inspiroval a dcerce opravdu nasadil brouka do hlavy
příloha příloha příloha příloha
avatar
Bára
klad Krásná myšlenka, o které jsem se dozvěděla odsud. Nejvíce mě zaujala sekce s potravinami a také jsme nakoupili :). Oblečení nebo věštění nic pro mě. Kdybych více nastudovala program, určitě bych využila i nějaké přednášky. Spoustu přírodní kosmetiky, vegan a vegetariánské jídlo, teplé studené, výborná káva. Úžasné sedátka v relax zóně.
klad Hromada lidí, byli jsme sobota 15-18h, ale to je pro festival +. Všichni chtějí ochutnávat všechno. Dost vysoké vstupné. Přednášky přeplněné.
avatar
Petra
klad Rok od roku je vidět, že je organizace lepší.
klad - Není to žádná hektická akce plná zmateně kroužících lidí a velkých front a vytížených pracovníků
klad - Udměvaví a milí lidé. Jak ze stran vystavovatelů tak návštěvníku supr atmosféra.
klad - Letošní ročník se setkal i se zaměřením na ženy, co se týče přednášek a workshopů jako umění ženskosti a nebo jak se dotknout ženského srdce, dále pak možnost workshopu jak si připravit vlastí přírodní krém.
klad - Velké množství festivalových novinek ze zdravé výživy, životního stylu
klad - spousta ochutnávek
klad - Úžasné prostředí na jído ve food zóně popřípadě relax zóně s houpacími sítěmi a úžasná čajovna se zelenou oázou kolem
klad - fotokoutek zdarma
klad - doporučuju sbírat reklmaní kartičky, je na nich sleva na následný nákup z eshopů
klad a ještě poslední osobní tip: nechat si vyvěštit z run u paní Zdeňky. Byla jsem u ní po dvou letech a pamatovala si mě a její věštby a výklady Vám také toho brouka do hlavy nasadí.
klad - Přednášky nebyly dostatečně odhlučněné
klad - Co se týče vystavovatelů jsou to neskutečně milí lidé a někteří Vám dají víc než za co jste si zaplatili a někteří než aby si vzali dýško, tak Vám dají ještě nějaký bonus zadarmo, ale dávejte si pozor na některé, kteří Vám budou nabízet festivalovou cenu a zjistíte, že vlastně je to cena zcela běžná
příloha příloha příloha příloha příloha příloha
Zobrazit více recenzí