Testujete kapsle do myčky Finish Quantum Infinity Shine a vaše nádobí získává nepřekonatelnou čistotu a vynikající lesk

image
otestováno
Počet recenzí
12
jak jste hodnotily
5
11x
4
1x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 6. 7. 2021
do 25. 7. 2021

Finish Quantum Infinity Shine - kapsle do myčky nádobí 2x80 ks 

Finish Quantum Infinity Shine nabízí v rámci Finish portfolia nejlepší složení pro nepřekonatelnou čistotu a vynikající lesk, díky technologii ActivBlu, která poskytuje trojí sílu – Powerball dodá dokonalý lesk, gel si poradí s nejodolnější mastnotou a prášek zbaví nádobí zaschlých nečistot.

Díky složení tablet není nutné nádobí předmývat, čímž lze ušetřit až 12 litrů vody za jedno naplnění myčky.

Finish ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody podporuje projekty na zadržování vody v České krajině. Za každý nakoupený produkt v průběhu Srpna a Září odvede Finish 3 kč na tyto projekty.


Více informací o produktu najdete TADY.
Hodnocení
12
avatar
Petra
Kapsle Finish Quantum Infinity Shine jsou nejlepší na trhu! V porovnání s konkurencí je všechno nádobí umyté, bez zbytků jídla a skleničky krásně lesklé. Jako bonus se leskne i vnitřek myčky a neni nikde usazená mastnota. Tableta se kompletně rozpustí a nikde nenajdete její zbytky. Velikost balení je ideální, vydrží dlouho. Také schválím uzavírání, díky kterému se do pytlíku nedostanou děti. Tablety Finish doporučuji k vyzkoušení, nebudete zklamaní.
klad Lesk
klad Účinnost tablet
klad Čistota nádobí a myčky
klad Vůně
klad Praktické balení
klad Bez výhrad
avatar
Petr
Kapsle mě a moji manželku velmi překvapili,protože dost často doma vaříme a s dětmi ne vždy stihneme zapnout myčku takže se stane,ze špinavé nádobí nám zaschne a musíme ještě predmit v ruce než dáme do myčky.U těchto tablet jsme zaschle jídlo z talířů,hrncu nepredmivali. Byli jsme velmi v šoku jak úžasné leskle,čisté a voňavé nádobí máme. Jednoznačně pro nás nejlepší favorit. Všem můžeme doporučit
klad Lesk
klad Vůně
klad Balení
klad Nevím
příloha příloha
avatar
Hana
Tablety do myčky Finish Quantum Infinity Shine jsou fakt boží :-) Dokonale odstranily i zaschlou špínu a skleničky máme konečně zase krásně čisté a lesklé. Myčka je po použití tablet čistá a krásně voní. Moc se mi líbí praktické uzavíratelné balení. Doporučuji.
klad Účinek
klad Lesk
klad Vůně
klad Praktické balení
klad Vše v pořádku
avatar
Ladislava
Tablety Finish Quantum Infinity Shine mě pozitivně překvapily. Tableta dokonale umyla i zaschlou špínu na nádobí bez dlouhého předmytí. Lesk nádobí a obzvlášť skla je dokonalý bez šmouh a fleků. Tablety mají i příjemnou vůni. Oceňuji také praktické balení tablet. Myčka je díky tabletám také čistá a bez zápachu.
klad lesk
klad vůně
klad praktické balení
klad žádné
avatar
sofie
Dost často se mi stává, že v myčce se mi ne všechno umyje a sklo není tak lesklé. Zkoušela jsem několik značek tablet do myčky i hodně kupuji značku Finish se kterou jsem spokojená,ale tyhle tablety mě tady moc překvapily. Umylo mi to všechno nádobí a ten lesk na sklenicích je dokonalý. Cena je sice větší, ale rozhodně vše umyje. Takže je mnohem lepší si připlatit a mít viditelný výsledek.
klad lesk
klad vůně
klad cena
avatar
Barbora
Kapsle do myčky Finish Quantum Infinity Shine velmi dobře myjí i mírně zaschlé nečistoty, myčka po mytí voní neutrálně a je čistá. Sklenice jsou opravdu lesklé, nezůstávají na nich bílé mapy jako po jiných tabletách. Tablet jsou uloženy v plastovém obalu a dají se rovnou použít, nejsou zabaleny v dalším obale, což je fajn.
klad lesk
klad jednoduché použítí
klad málo voní
avatar
Dádinka
Kapsle do myčky fungují dokonale. Dokonce odstraní mastnotu i když zapnu 30 minutový program. Zaschle zbytky jsou pryč a nádobí i hezky voní. Kapsle jsou účinné a kvalitní. Líbí se mi i vzhled kapslí, mají praktické balení. Zda se, že přípravek čistí i myčku, což je fajn
klad Vůně, čistota a lesk nádobí, praktické balení, kvalita, odstraní i zaschlou špínu a čistí myčku.
klad Nelíbí se mi vysoká cena ?
avatar
Iveta
Kapsle do myčky Finish Quantum Infinity Shine mě nejdříve překvapily svou vůní, která byla cítit i přes obal a po otevření uzavíratelného sáčku mě zaujaly i svým nevšedním vzhledem. Co se týče výkonu, tak jsem maximálně spokojena. Nádobí bylo krásně čisté a lesklo se. Dokonce si kapsle poradily i se zbytky uvařeného jídla, které zůstaly přilepené na dně hrnce. A i myčka vypadala po vyndání nádobí opět jako nová. Kapsle od Finish doporučuji, protože svou práci odvádějí dokonale.
klad Vzhled
klad Vůně
klad Výkon
klad Jsem spokojena
příloha
avatar
Lucie
Musím uznat, že kapsle Finish Quantum Infinity Shine jsou naprosto skvělé. Hned na poprvé jsem měla krásně umyté nádobí. Skleněný pekáč, který byl od pečení kachny mastný a velmi špinavý, byl po vyndání z myčky naprosto čistý, lesklý a mastnota žádná! I myčka byla krásně čistá! Občas se mi stávalo u jiných kapslí, že příbory byli zrezlé, u těchto kapslí se mi to nestalo ani jednou. Balení je skvělé, jelikož má uzavíratelný zip a množství vydrží na tři měsíce úplně s přehledem. Za mě mohu jen a jen doporučit.
klad Vůně
klad Množství v balení
klad Obal
klad Účinnost
klad Nic
příloha příloha příloha
avatar
Iva Fiedlerova
Kapsle umyjí nádobí o 30% lépe než dosud používany gel. Sklenice se perfektně lesknou a voda na nich nezanechává žádný povlak. Zaschlé nečistoty se perfektně odstranil z příborů i talířů. Na hrnci zbyl jen tenký proužek po mastnotě. Myčka byla po mycím cyklu čistá a svěže voněla. Mycí kapsle jsou příjemné do ruky, takže i manipulace s nimi je ok. Obal kapslí se beze zbytku rozpustil.
klad Mycí schopnosti
klad Obal
klad Umyjí dobře i nádobí
klad Čistota myčky
klad Kapsle by mohly být v jiném balení
příloha příloha
avatar
Jana
Jsem pravidelný spotřebitel tablet do myčky 3 v 1 - tzn. tableta obsahující lesk, sůl i čistič je pro mě ideální řešení, protože nic dalšího už přidávat nechci. Při používání konkurenčních tablet však nejsem spokojena s čistotou nádobí, proto jsem donucena lesk do myčky doplňovat a sůl přidávat. Musím říci, že po více jak dvoutýdenním používání nových tablet Finish tato potřeba zatím není - nádobí je krásně čisté bez jakýkoliv flíčků a skleničky se krásně lesknou. Oceňuji i ekonomické balení. Za mě tedy moc fajn produkt
klad ekonocmické balení 3 v 1
klad není potřeba používat dalších prostředků
klad čisté blýskavé nádobí
klad příjemná vůně
klad nic
avatar
Agáta
S kapslemi jsem velmi spokojená - nádobí bylo vždy dokonale čisté a sklenice lesklé . Mám pouze jedinou výtku - po domytí zůstává v místě kam se vkládá kapsle zbytek modrého gelu. Kapsle krásně voní a líbí se mi uzavíratelné balení. Určitě bych doporučila ostatním.
klad dokonale odstraňuje nečistoty
klad vůně
klad zanechává modrý gel v místě kam se vkládá kapsle