Novopečené maminky zkoušely a testovaly praktické pomocníky od společnosti Fridababy. Jejich spokojenost najdete v recenzích

image
otestováno
Počet recenzí
95
jak jste hodnotily
5
75x
4
8x
3
7x
2
3x
1
2x
doporučuje
96 %
Testováno v období
od 20. 9. 2020
do 31. 10. 2020


Produkty Fridababy

Společnost Fridababy nabízí praktické, jednoduché a inteligentní pomůcky pro děti, které zjednodušují život novopečeným rodičům. Za vývojem produktů stojí švédští odborníci a rodiče, kteří kladou důraz především na 100 % bezpečnost, efektivní účinek a prémiovou kvalitu materiálů.

Top produkty a nepostradatelnými pomocníky každého rodiče jsou Windi a NoseFrida. Rektální rourka Windi i nosní odsávačka NoseFrida jsou vyráběny přímo ve švédském Malmö. Obě pomůcky byly pečlivě klinicky testovány a uznány jako zdravotnické prostředky třídy I.

Fridababy Windi rektální rourka

Windi je dutá trubička se zarážkou vynalezená švédskými lékaři. Bezpečně, přirozeně a okamžitě ulevuje od kolik a bolavého bříška – bez nutnosti požití kapek či jiných léčebných prostředků!
A vy se konečně vyspíte!

 • Vynalezeno lékaři
 • Zdravotnický prostředek tř. 1
 • Klinicky testováno
 • Zklidňuje koliku a ulevuje od bolavého bříška
 • Bez nutnosti požití kapek či jiných léčebných prostředků
 • Určeno pro děti od prvního dne života, do 12 měsíců věku dítěte
 • Jednoduché a bezpečné použití
 • Recyklovatelné
 • Bez obsahu latexu a BPA (škodlivá organická sloučenina ze skupiny bisfenolů běžně používaná
  při výrobě plastů)
 • Balení obsahuje 10 ks rektálních rourek

Více informací o produktu najdete TADY.


Fridababy NoseFrida nosní odsávačka 

NoseFrida je nosní odsávačka navržená, testovaná a doporučovaná švédskými pediatry. Značka Fridababy nosní odsávačku zdokonalila hygienickým filtrem, který brání přenosu bakterií a hlenů. NoseFrida je tedy tichá, neinvazivní a efektivní bez použití vysavače. Prověřená desetiletými testy. Ideální na cesty i do kabelky. Čistý nosánek bez stresu a hluku z vysavače!

 • Zdravotnický prostředek tř. 1 (navržena lékaři ORL a pediatry)
 • Je prokázáno klinickými testy, že hygienický filtr brání přenosu bakterií a hlenů
 • Určeno pro děti od prvního dne života
 • Jednoduché a bezpečné použití
 • Bez obsahu ftalátů a BPA (škodlivá organická sloučenina ze skupiny bisfenolů běžně používaná
  při výrobě plastů)
 • K co nejefektivnějšímu odsátí doporučujeme před použitím navlhčit suché a nepoddajné hleny nosním sprejem NoseFrida


Více informací o produktu najdete TADY.
Hodnocení
95
avatar
lída
Odsávačka nosního hlenu Frida mi doslova zachranuje život dnes a denně. V tomot počasí mají děti často ucpaný nos a prcek neumí ještě sám smrkat. Měli jsme kdysi elektrickou odsávačku, ale tu děti nesnášely, bály se hluku. Tento produkt je zcela tichý, bez elektrického proudu
klad bez elektriky
klad nevím
avatar
lída
Je to rychlé, praktické, geniální a vejde se do kabelky. Nosím s sebou vždy na návštěvu, k babičce, ale používáme hlavně doma, po koupeli. Výhodou je, že nemusím dávat miminku žádné kapičky, toto stačí.
klad praktické
klad nevím
avatar
Petra
Díky vyzkoušení rektálního katetru spí naše Timuška dlouhé noci. S jeho pomocí se krásně vyprdí, vykaká a tu a tam jsou bolesti bříška, které se u nás objevovaly. Na zkoušku jsem vysadila i probiotika, které jsme na břicho do teď používali a hle, je klid. . Perfektní je návod na krabičce, který usnadnil manipulaci s trubičkou, co si budeme povídat, před první aplikací jsem se bála, ale podrobný popis mi pomohl k pozitivnímu a zdárnému konci.
klad funguje
klad nic
avatar
Jana
Nosní odsávačka NoseFrida je svělým pomocníkem při zahlenění a rýmě u dětí, které ještě neumějí smrkat. Velkou výhodou je i cestovní balení, kdy je možné použít odsávačku i na cestách a dovolených. Její použití je velmi rychlé a jednoduché a též i údržba.
klad celý výrobek
klad nic
avatar
Jana
Na bolavé bříško oba synové dost trpěli. Hledala jsem vždy jinou alternativu, než medikamenty, které né vždy pomohly. Tato rourka je určitě lepší alternativou od pomoci bolení bříška při kolice nebo plynatosti. Její použití je velmi jednoduché a rychlé.
klad jednoduchost manipulace
klad snadná údržba
klad nic
avatar
Vendula
Jsem nadšená, jak velmi dobře působí a velmi dobře a efektivně funguje. Ani Syn se často budí s bolestí bříška a po pravdě jsem nečekala, že bude působit tak rychle. Už jsem tuto rourku doporučila i mé kamarádce a je nadšená stejně .
klad rychlý účinek
klad vše ok
avatar
Renata
Naprostá pecka. Jsem ani nevěřila, že rourka může takto zabrat. Je to super. Malá se často budila s bolestí bříška a já nevěděla co s tím. Teď během chvíle máme vyřešeno. Nic jí nebolí, nepláče a já jsem taky spokojená maminka.
klad skvělé pomůcka
klad rychlá pomoc
klad vše ok
avatar
eva
Nosní odsávačka je super, je velmi účinná a zaber. Můj syn se nebojí, jako když ho odsávám vysavačem. Je velmi dobrá na cesty kort v tomto počasí, kdy je pořád co odsávat. Velmi doporučuji všem maminkám
klad jsem nadšená
klad nic
avatar
eva
Moc jsem tomu nevěřila, ale opravdu je velmi účinná a hlavně rychlá. Jsem nadšená. Můj syn se často budí a je velmi plačtivý a rourka zabere ihned. Doporučila jsem tuto rourku i kamarádkám a jsou velmi spokojené také. Doporučuji
klad jsem nadšená
klad vše ok
avatar
Alice
Super produkt na cesty, která ihned zabere a nemusíte používat vysavač, který je občas pro děti stresový. Jsem nadšená, že funguje. Měla jsem možnost vyzkoušet i jiné konkurenční produkty a bohužel musím uznat, že jsou to je velký rozdíl. Tato nosní odsávačka vysaje opravdu velmi hodně a bez stresu.
klad naprostá spokojenost
klad nemám výhrady
avatar
julie
Opravdu super produkt pro matky, které mají doma malé mimi a trápí je bolavé bříško. Vůbec jsem netušila, že může takto rektální rourka pomoci. Můj syn trpí hodně na bolavé bříško a trošku jsem byla skeptická, ale hned po prvním použití musím říci, že jsem nadšená. Bolesti jsou hned pryč a noc je klidná:) doporučuju
klad jsem nadšená
klad bolest ihned zmizí
klad vše ok
avatar
Jana
Opravdu skvělý pomocník do každé domácnosti s malým miminkem. Rourka je velmi účinná a efektivní, pomáhá ihned. Moje malá holčička se cítí ihned lépe a nepláče. Ani jí nic nebolí a bříško je ihned klidné a moje holčička taky.
klad vše ok
klad za mě nic
avatar
Jana
Nosní odsávačka je super. Hlavně se hodí na cesty. Vozím jí teď všude s sebou. Hodně mi pomáhá hlavně v noci, nemusím vytahovat vysavač a nebudit tak celou rodinu. I dcera je více v klidu a nebojí se. Vysavač jí děsí
klad skvělá na cesty
klad vše ok
avatar
Jana
Tato rektální rourka je opravdu velký pomocník. Je mi lít, že jsem to nevyužila už u své první dcery. Je velmi účinná a velmi rychle zabírá. Vozím ho teď už všude s sebou. Konečně se vyspím já a i moje dcera. Doporučuji všem maminkám
klad učinnost
klad nemám výhrady
avatar
daniela
S rektální rourkou Windi jsem velmi spokojená. Miminko se vůbec nebrání zavedení a já jsme také klidná při aplikaci. Efekt se dostavil okamžitě a úleva byla znatelná. Ocenuji praktické balení- velmi vhodné na cestování.
klad balení
klad aplikace
klad nic
avatar
Aneta
Ráda bych vložila recenzi i na tuto nosní odsávačku, ale bohužel nebo spíše bohudík jsme neměli možnost vyzkoušet, protože zrovna jsme bez nachlazení a rýmy. Ale věřím, že stejně jako rektální rourka to bude super věc na kterou nedám dopustit. Určitě jednu výhodu vidím již nyní a to, že bude tichá a i o půlnoci ji budu moci použít bez výčitek, že vzbudím sousedy luxem.
klad tichá
klad žádné
příloha
avatar
Aneta
S rektální rourkou jsem velmi spokojená, protože pokud miminko bolí bříško a v půlnoci vám pláče, svíjí se bolestí - nepomáhá nošení v klubíčku ani poplácávání po zadečku nebo cokoli jiného a nevíte co máte dělat, tak toto je opravdu pomocník k nezaplacení. Jednoduchá aplikace, rychlý účinek. Za mě super věc, kterou každá maminka s miminkem by měla mít doma.
klad jednoduchá aplikace
klad malé, skladné
klad možnost dokoupení náhradní rourky
klad cena je trochu vyšší
příloha
avatar
Pavlina
Rektální rourka Windi je před použitím potřeba potrít mastným krémem,vhodným pro miminka nebo olejičkem, poté zavést do zadečku a efekt se dostaví. Neni dobré používat moc často, aby nedošlo k narušení sliznice konečníku, tak jen když nepomohlo masírování bříška apod.
klad všude s sebou
klad aplikování
avatar
Pavlina
Nosní Odsávačka NoseFrida je vhodná především na cestování, dovolenou , pobyty mimo domov apod., odsátí trvá delší dobu než např. vysavačem a rovněž nemá takový efekt jako vysavačem. Fajn je praktické pouzdro, do ktereho lze jednoduše zavřít na cesty.
klad na cesty
klad ne moc učinně
avatar
Jana
Nosní odsávačka NoseFrida je výborný pomocník při zahlenění a rýmě u malých dětí, ktere jeste neumi spravne a efektivne smrkat. Velmi me zaujalo prakticke cestovní balení, kdy je možné využít odsávačku i na cestách a dovolené, kde nemam pristup k vysavači, na který se dáji napojit odsávačka jiných výrobců.
klad Pakticke baleni
klad Neni co vytknout
Zobrazit více recenzí