Novopečené maminky zkoušely a testovaly praktické pomocníky od společnosti Fridababy. Jejich spokojenost najdete v recenzích

image
otestováno
Počet recenzí
93
jak jste hodnotily
5
73x
4
8x
3
7x
2
3x
1
2x
doporučuje
96 %
Testováno v období
od 20. 9. 2020
do 31. 10. 2020


Produkty Fridababy

Společnost Fridababy nabízí praktické, jednoduché a inteligentní pomůcky pro děti, které zjednodušují život novopečeným rodičům. Za vývojem produktů stojí švédští odborníci a rodiče, kteří kladou důraz především na 100 % bezpečnost, efektivní účinek a prémiovou kvalitu materiálů.

Top produkty a nepostradatelnými pomocníky každého rodiče jsou Windi a NoseFrida. Rektální rourka Windi i nosní odsávačka NoseFrida jsou vyráběny přímo ve švédském Malmö. Obě pomůcky byly pečlivě klinicky testovány a uznány jako zdravotnické prostředky třídy I.

Fridababy Windi rektální rourka

Windi je dutá trubička se zarážkou vynalezená švédskými lékaři. Bezpečně, přirozeně a okamžitě ulevuje od kolik a bolavého bříška – bez nutnosti požití kapek či jiných léčebných prostředků!
A vy se konečně vyspíte!

 • Vynalezeno lékaři
 • Zdravotnický prostředek tř. 1
 • Klinicky testováno
 • Zklidňuje koliku a ulevuje od bolavého bříška
 • Bez nutnosti požití kapek či jiných léčebných prostředků
 • Určeno pro děti od prvního dne života, do 12 měsíců věku dítěte
 • Jednoduché a bezpečné použití
 • Recyklovatelné
 • Bez obsahu latexu a BPA (škodlivá organická sloučenina ze skupiny bisfenolů běžně používaná
  při výrobě plastů)
 • Balení obsahuje 10 ks rektálních rourek

Více informací o produktu najdete TADY.


Fridababy NoseFrida nosní odsávačka 

NoseFrida je nosní odsávačka navržená, testovaná a doporučovaná švédskými pediatry. Značka Fridababy nosní odsávačku zdokonalila hygienickým filtrem, který brání přenosu bakterií a hlenů. NoseFrida je tedy tichá, neinvazivní a efektivní bez použití vysavače. Prověřená desetiletými testy. Ideální na cesty i do kabelky. Čistý nosánek bez stresu a hluku z vysavače!

 • Zdravotnický prostředek tř. 1 (navržena lékaři ORL a pediatry)
 • Je prokázáno klinickými testy, že hygienický filtr brání přenosu bakterií a hlenů
 • Určeno pro děti od prvního dne života
 • Jednoduché a bezpečné použití
 • Bez obsahu ftalátů a BPA (škodlivá organická sloučenina ze skupiny bisfenolů běžně používaná
  při výrobě plastů)
 • K co nejefektivnějšímu odsátí doporučujeme před použitím navlhčit suché a nepoddajné hleny nosním sprejem NoseFrida


Více informací o produktu najdete TADY.
Hodnocení
93
avatar
Renata
Bolavé bříško našich dětí mám stále v živé paměti. Tato rourka je nyvržena a vyrobena evidentně těmi, kteří mají stejnou zkušenost jako mnoho a mnoho českých rodičů. Je bezpečná, to je hlavní. Díky měkkým, nedráždivým materiálům a jejich zpracování nehrozí poranění miminka. Použití je snadné a účinnost okamžitá. Rourka je šetrná nejen vůči dětskému tělíčku, ale také vůči životnímu prostředí. Snadno se udržuje v dokonalé čistotě, je tedy stále připravena k opakovanému použití. Snadno ji vezmete sebou na cesty. Doporučuji.
klad Účinnost
klad Zpracování
klad -
avatar
Renata
Moc povedený výrobek. Pomůže udržet čisté a průchodné dýchací cesty i těch nejmenších miminek. Výrobek sofistikovaně zpracovaný, použity nezávadné materiály. Snadné a bezpečné používání. Jednoduchý postup a okamžitý výsledek. Je evidentní, že přípravek pomáhal vyrobit někdo, o miminkách něco ví. Snadná údržba.
klad celý výrobek
klad -
avatar
Iveta
Vynikající produkt k úlevě od bolesti bříška při kolikách a plynatosti. Přírodní a mechanickou cestou bez nutnosti používání medikamentů, bez rizika alergické reakce. Nenávyková metoda zejména pro první měsíce života, bez chemické zátěže a dalších problémů. Jednoduchá aplikace po promaštění konečníku nebo rektální rourky.
příloha
klad Přírodní cesta jak ulevit dítěti od bolesti bříška bez rizika alergické reakce na různé medikamenty
klad U produktu jsem nezaznamenala žádné negativní poznatky
avatar
Iveta
Nosní odsávačka NoseFrida je vynikající pomocník při zahlenění a rýmě u malých dětí, od novorozeneckého věku až do doby, než se naučí smrkat. Velmi praktická je cestovní balení kdy je možné využívat odsávačku i na cestách a dovolené, kde není pristup k vysavači, na který se dá napojit odsávačka jiných výrobců.
příloha
klad Praktické cestovní balení
klad Hygienická údržba
klad U produktu jsem nezaznamenala žádné negativní poznatky
avatar
Petra
Nosní odsávačka NoseFrida je super pomocník pro děti, které ještě neumějí smrkat. Snadno se používá, má praktické cestovní balení, takže se dá vzít kamkoliv s sebou. Dá se snadno rozebrat a udržovat v čistotě. Pro mě je lepší než odsávačka napojitelná na vysavač.
příloha
klad snadné použití
klad cestovní balení
klad nic
avatar
Petra
Rektální rourka Windi je skvělým pomocníkem pro rodiče miminek trpících na koliky, bolesti bříška a nadměrnou plynatost. Dítku se okamžitě uleví a uvolní se prdíky. Rourka se snadno používá a efekt je okamžitý. Pro dítko to není téměř vůbec nepříjemné.
příloha
klad snadné použití
klad rychlý efekt
klad nic
avatar
Aneta Kassem
Máme podzim a malá ihned zase rýmu. Takže jsem hned první den otestovala, jak malá bude reagovat na tuto odsávačku. Jelikož u nás odsávačka na vysavač je strašný boj. Ale můžu říct že konečně bez pláče a mrskání si nechala odsát rýmu. Praktické balení odsávačky ,takže lze vzít kamkoliv na cesty.
příloha
klad Odsávání bez pláče
klad Šetrné
klad Žádné zápory
avatar
Aneta Kassem
Rektální rourku od Windi, jsem věnovala své tetě, která má 4 týdenního chlapečka. Zkoušela už různé kapičky na bříško ale nezabíralo. V noci kdy už byla vážně zoufalá,prý zkusila rourku. Byla moc překvapená jak rychle se miminku ulevilo, prý se s rourkou jednoduše zachází. A teta se konečně vyspala. Takže prý super věc pro spokojenost a ulevení od bolesti bříška miminka .
příloha
klad Snadné použití
klad Okamžitá úleva pro miminko
klad Žádné zápory
avatar
Petra
odsavacka se pouziva snadno, ackoliv je mensi, nez jina nami pouzivana. Prilozene pouzdro je prakticke a diky pouziti nosniho spreye bylo cisteni nosu snadnejsi a take rychlejsi. ukazku jsem predvedla nekolika kamaradkam, vyrobek se jim velice libil.
klad Nic
klad Nic
avatar
Petra
Rektální rourka Windi se snadno používá, má rychlý účinek a rychle řeší problém s kolikami. za sebe doporučuji, celkem rychle mi pomohly s problémy, které nás trápí už velmi dlouhou dobu a žádné jiné řešení nepomohlo dlouhodobě. kladem je i příznivá cena výrobku
klad účinek
klad -
avatar
Michaela
Jsem velice mile překvapená, očekávala jsem stejný efekt jako u klasické rektální rourky, ale hned při prvním použití jsem byla vyvedena z omylu. Během chviličky plná plenka a usměvavé miminko. Windi se stal součástí naší cestovní tašky na kočárek. Určitě doporučuji všema deseti.
příloha
klad Snadné použití, vhodné i na cesty, rychlá pomoc
klad Nic
avatar
Michaela
Tento výrobek mě moc nezaujal, jediné co je výhoda, že lze odsávačku vzít kamkoliv sebou v hezkém cestovním balení. Jako nouzové řešení určitě postačí, ale při velké rýmě prostě nestačí a je za mě nutné použít vysavač, je to i rychlejší pro miminko a nevzteká se u toho.
klad Cestovní balení
klad Použití jako záchranu na cestách
klad Při velké rýmě vysavač nenahradí
avatar
Veronika
Toto je rozhodně "must have" produkt po malé miminko! Za pár peněz hodně muziky. Využívám denně, protože malá má pravidelně něco v nosíku a během chvilky je krásně průchozí :). Člověk může krásně dechem ovládat, jak moc a kdy odsává. Není třeba se bát, že byste něco vdechli. Naprostá bomba :).
klad Za málo peněz hodně muziky
klad Funguje jak má, za pár sekund skvěle průchozí nosík
klad Nic
avatar
Veronika
Když je člověk poprvé těhotný, tak si první pomyslí k čemu takové věci jsou a že to nebude třeba. Ale, jakmile se miminko narodilo a začly pláče z bolavého bříška, stane se tento pomocník vaším zachráncem. Balení obsahuje několik rourek, takže se nemusíte bát, že by to bylo jen na jedno použitípoužití. Máme štěstí, že naše malá trpí bolavým bříškem jen někdy, to pak rourku hned použijeme a je klid. Ale od kamarádky miminko trpí kolikami a to už se pak bez tohoto produktu opravdu neobejdete. Dala jsem jí tétéž vyzkoušet a slyšela jsem samé pochvaly. Mnohem jednoduší na použití než teploměr, u kterého jsem nikdy nevěděla jak moc hluboko strčit. Rourky jsou z tohoto pohledu zcela bezpečné.
klad Balení obsahuje hodně rourek
klad Funguje, úleva od bolavého bříška miminka, prdíky jdou ven
klad Nic, jsem spokojená
avatar
Alena
Tyto rektální rourky nám opravdu pomohly od probdělých nocí. Okamžitě pomohou od bolavého bříška. Velmi pěkně popsaný postup použití je na krabičce vyznačen, a po provedení dle tohoto návodu, byla ihned plná plínka a bolest bříška byl pryč. Balení obsahuje deset rourek, které jsou velmi jemné a šetrné i k novorozenci.
klad rychlá pomoc
klad účinek ihned
klad jemné a šetrné
klad nic
avatar
Lenka
Dobrý den, děkuji za možnost testování. Při našich miminkovských potížích, které díky umělé výživě byly od samého počátku ,je tento pomocník k nezaplacení. Opravdu rychle a jednoduše pomůže a o to přece jde. Určitě doporučuji všem budoucím i stávajícím maminkám s malými robátky.
příloha
klad rychlý účinek
klad jednoduché použití
klad spokojenost miminka
klad -
avatar
Alena
Tato odsávačka mě velice nadchla svojí elegantností a jednoduchostí. Je velice jemná k citlivým sliznicím malého novorozence. Je jemná, hladká a funguje precizně. Je zabalena do elegantního cestovního pouzdra, tazže na dovolenou není lepšího společníka.
klad elegantní
klad vhodné na cesty
klad jemná a šetrná
klad nic
avatar
Lenka
S tímto problémem jsem bojovala už u svých dětí a nebylo to nic moc. Současná doba nám nabízí spoustu řešení. Proto dávám obrovské plus odsávačce od Fridy. Pryč je doba, kdy jsme potřebovali vysavače a pomocníka. Velmi jednoduchá , rychlá a účinná aplikace zaručuje miminku, že bude během chvilky bez potíží. Jednoznačně maminkám doporučuji i se svou malou vnučkou.
příloha
klad jednoduchost
klad účinnost
klad skladnost
klad -----
avatar
Soňa
Tyto rektální rourky mě opravdu překvapily svojí rychlostí účinku a jak rychle nám pomohly od bolavého bříška. Doporučuji všem rodičům, které mají miminka s častými kolikami, prdíky a bolestí bříška. Nám pomohly od probdělých nocí okamžitě. Balení obsahuje 10 jemných malých rektálních rourek, které dokonale splní svůj účel s okamžitou rychlostí.
klad splní svůj účel
klad pomůžou od bolestí bříška
klad jemné a šetrné k miminku
klad nic
avatar
Soňa
Tato nosní odsávačka hlenů je pro mě naprostý top v péči o nosík u novorozenců. Je Velmi jemná, flexibilní a šetrná ke sliznici nosu novorozence. Ovládání je naprosto jednoduché a efektivní. Zabalena je v praktickém cestovním pouzdře, takže na dovolenou poputuje všude s námi...
klad jemná
klad praktická
klad v cestovním balení
klad nic
Zobrazit více recenzí