Testování kreativních pomůcek pro děti TESCO Go Create dopadlo skvěle!

image
otestováno
Počet recenzí
21
jak jste hodnotily
5
17x
4
2x
3
2x
2
1
doporučuje
90 %
Testováno v období
od 26. 8. 2017
do 30. 9. 2017

Testovali jste s námi kreativní potřeby Go Create. 20 maminek (a tatínků) a jejich ratolesti, si užili opravdu kreativní odpoledne u nás v pražské Pracovně ŽENY s.r.o.

Prohlédněte si úžasnou foto galerii :)

 

95% z malých umělců Go Create pomůcky vřele doporučuje 

 

Buďte kreativní s Go Create

Pro originalitu Vašich dětí je tu kreativní řada Go Create. Exkluzivní značka výrobků, která je k dostání pouze v obchodech Tesco.

Tyto produkty pomohou Vašim dětem vytvořit ta nejkrásnější umělecká díla. A Vy s dětmi strávíte společné chvíle při zábavném tvoření.

Go Create jsou běžné školní potřeby jako pastelky, štětce či skicák, ale zároveň i kreativní sady plné písmenek, barev, korálků a dalších zajímavých prvků. Pomohou Vašim dětem ozdobit aktovku, sešity, penál i další školní pomůcky vždy jedinečným způsobem.

S jejich pomocí se z Vašich dětí stane školní hvězda! 

Hodnocení
21
avatar
Hana
klad Děkuji, že existují takové výrobky, alias hračky. Mám je moc ráda a líbí se mi se dívat na syna, jak si pěkně hraje a přitom se něco naučí nebo dokáže něco nového. Myslím, že to potěší všechny děti, protože nikdo snad nepohrdne malováním. Moc se mi líbí a doporučuji
avatar
Lucie
klad Děkuji, že existují takové výrobky, alias hračky. Mám je moc ráda a líbí se mi se dívat na syna, jak si pěkně hraje a přitom se něco naučí nebo dokáže něco nového. Myslím, že to potěší všechny děti, protože nikdo snad nepohrdne malováním. Moc se mi líbí a doporučuji
avatar
Marika
klad Za celkem dost peněz málo muziky. Balení by mohlo určitě obsahovat vícero produktů na ještě kreativnější tvoření. Oceňuji ale cestu, kterou se výrobce vydává. V dnešní době počítačů a moderní techniky bývají děti často mimo realitu a takovéto produkty skutečně napomáhají jejich rozvoji a utužuji rodinné vztahy.
avatar
Antonie
klad Do výbavy jsem dětem nakoupila pastelky, barvy, vodovky, štetce a nějaké kreativní sady... na svou kvalitu ani nejsou tak drahé. S pastelkama se maluje naprosto hladce. Nemusí se na papír tlačit, nelámou se, krásně se drží v ruce, protože jsou tlustší než obyčejné. Vodovky i štětce jsou také velice kvalitní.
avatar
Magda
klad Kreativní pomůcky z Tesca jsou super,, rádi používáme mají široký sortiment a dobře se s nimi pracuje.. Jsou i vcelku cenově dostupné
klad Málo kdy se mi něco na produktech nelíbí, občas by mohly mít ale větší výběr např barevnosti produktů viz. Waschi pásky
avatar
Zuzka
klad Bohužel testování bylo v době prázdnin a já jsem nezkontrolovala mail, takže jsme se o testování dozvěděli ten den, ale až večer. Nic méně řadu Go Create známe a používáme. Oceňuji hlavně vstřícnou cenu.
klad Nemám nic, co bych hodnotila negativně. Snad jen by tahle testování v pracovně mohla být třeba avizovaná sms zprávou ;-)
avatar
Jitka
klad Podnětné odpoledne! Na testování jsem měla dvě děti, školní a předškolní a obě dvě se zapojily a parádně si to užily. Zaujala mne různorodost tvořícího materiálu. Děti si domů odnesly pastelky a hmotu na tvoření, nadšení tedy přetrvalo i do domácího prostředí.
klad Nenapadá mne nic vysloveně negativního, snad bych pro příště zeslabila hudbu, která zněla po čas testování, chvílemi rušila.
avatar
Anna
klad Krásné testování - odpoledne v pracovně bylo velice příjemné a skvěle jsme si ho užili. Výrobky go creativ jsou velice pěkné. Na doma jsme dostali koralky a pastelky oboji je využité i měsíc po vybalení, což je to nejlepší hodnocení, které je možné.
klad Balení bylo vyztužené další krabici a vzduchem, aby vypadalo obsáhlejší, takže po vybalení velké krabice toho bylo málo.
avatar
Renata
avatar
Renata
klad Go create je u nás číslo jedna. Úžasně široké spektrum báječných, originálních pomůcek, které rozvíjí dětskou fantazii, podněcují zručnost a jsou precizně vyrobené, krásně barevné různorodé. I já, mamka, si s pastelkami ráda maluji do skicáře a své výkresy dozdobujeme třpytivými drobnostmi. Na dlouhé zimní večery přesně to právě. A pro všechny věkové kategorie.
avatar
Hanka
klad Děkujeme za možnost testování nove řady GoCreative. Jako pozitivum vidim cenu a širokou nabídku možností. Pastelky jsou mekke a padnou do detske rucicky. Jako uzasny nápad povazuji cajovy set s možností nabarvit dle vlastni fantazie. Dokoupili jsme kasičky a další výrobky.
klad Barevne trpytive papiry se dost sypou.
avatar
Jana Kuprova
klad Děkujeme za krásnou a perfektně zorganizovanou akci v prostorách Ženy s.r.o. Holky si vyrobily masky, zde jsem ocenila, jak na ně číslovky krásně chytali. Obrázek jsme si vystavili a budeme přidávat další. Cedulku na dveře jsme museli přikoupit i na nás pokoj a k nim ještě trpytkate papíry, které holky používají na výrobu přáníček a pozvánek.
příloha
avatar
Dana
klad Velmi děkujeme, za možnost být u toho a vyzkoušet si Go Create, odpoledne si Tobi úplně užil, velmi ho potěšila modelína, s vybarveným slonem na obličeji jel až domů a stále ho velmi rád vytáhne a vybarvenou masku nasadí. Pastelky si uložil do svého penálu a pěkně si je odnesl do školy. Bylo to velmi milé odpoledne a bylo vidět, že děti si testování užívají! Ještě jednou děkujeme.
avatar
Katka
klad Děkujeme za možnost vyzkoušet tyto výrobky. Náš tříletý syn u ničeho moc nevydrží, ale tohle ho bavilo! Vymaloval po svém letadýlko na plátýnku, doma ještě dokončil a obrázek už visí v pokojíku ;-) pěnová zvířátka byla spíše pro jeho věk a moc ho to bavilo. Domů jsme dostali ještě korálky a i ty ho zabavily, takže sláva!! Super nápady jak děti zabavit v horším počasí, zvládne každý!
klad Trochu nižší kvalita výrobků, na druhou stranu tím pádem nižší cena a člověk toho může vyrobit víc :)
avatar
Marcela
klad Moc děkujeme za možnost testovat výrobky Go Create. Syn si namaloval masku, pak si vytvořil obrázek s pěnových nalepovacích zvířátek. Bohužel se na něj nedostalo s kasičkou, která se mu moc líbila. Tak jsem druhý den sjela do Tesca a kasičku koupila. A přikoupila jsem ještě jiné věci značky Go Create. Cena produktů byla velice příznivá.
klad Moc se mi na akci líbila i přednáška o zdravé stravě od pí. Čápové. Bylo to plné nápadů, nic nereálného, co by nešlo praktikovat.
klad Výrobky Go Create jsem beznala, ale teď už se na ně zaměřím. Líbí se mi různé kreativní sady, kdy i ne příliš zdatný "umělec" dokáže vytvořit samostatné dílko.
příloha
avatar
Iveta
klad Dobrý den, bohužel jsme se z důvodu nepojízdného auta nemohli zúčastnit. Doufám, že testování proběhne i v budoucnu a my moc rádi dorazíme. Děti to moc mrzelo, doma si tvořily z modelíny, kynetického písku, malovaly, stříhaly, aby jim to nebylo tolik líto.
avatar
Marie
klad Jsem moc ráda, že jsem byla vybrána, děti si odpoledne moc užili a s rozzářených dětských oček byl nadšený i tatínek. Uvítala jsem přednášku o zdravých svačinách, zatímco děti tvořili a vyráběli svá umělecká díla s Go Create. Děti byli tak moc nadšené, že tvořili i v dalších nadcházejících dnech. Dokonce jsem jim ještě musela pár výrobků koupit, neboť chtěli vyzkoušet i ty, které se na ně nedostali. Produkty Go Create vřele doporučuji všem rodičům a hlavně dětem, které se zabaví a vyrobí spoustu krásných dárků.
avatar
Jana
klad Moc děkujeme za naprosto úžasné odpoledne. Děti byly naprosto nadšené, vyrobily si spousty krásných věcí a namalovaly moc hezké obrázky. Nyní stále používají cedulku na dveře do dětského pokoje a říkají "mami, je tady cedulka, nyní do pokojíčku nesmíš" :-). S Go Create produkty se dá zažít opravdu spousta zábavy, produkty jsou originální. Co také hodnotím velice pozitivně je organizace a moc dobrá nálada s ŽENAMI sro v jejich pracovně v Karlíně. Skvělá akce, více takových :-)
avatar
Barbora
klad výrobky ze sady Go Create byly hezky vytvořené pro dětičky, dcera si vytvořila masku zvířátka na obličej a obrázek ze zvířátek ,voskovky byly tak akorát do ruky, a domalovala jimi zbytek obrázku,součástí tvoření byla moc príma přednáška o stravování dětí, která byla přínosná,součástí bylo pohoštění,které bylo připravené dle zásad zdravé výživy:-))Dcera si odnesla korálky,písmenka a obrázky zvířátek.
avatar
Gabriela
klad Děkujeme za možnost testování kreativní řady Go Create Tesco. Naše děti byly úplně nadšené, jak kreativním tvořením, tak pohoštěním a celými prostory s balkonem a také "lektorkou", která je prý moc chválila :). Marek si vyzkoušel malování na plátno jako opravdový malíř a David si vymaloval kasičku prasátko, oba výrobky spolu s ostatními kreativními dárečky této značky si děti odnesly i domů. Pro nás maminky byla připravena přínosná přednáška o zdravém stravování, zejména o přípravě svačinek pro děti od velmi milé výživové poradkyně pí Čápové. Celá akce byla prostě úžasná, krásně zařízené prostory, všechny " ženy sro" nabyté pozitivní energií a perfektní organizace. Ač mám kluky, tak doma hned chtěli navlékat náramky z krásně barevných korálků, ve kterých oceňuji, že nebyly jen růžové barvy pro holčičky. Kluci doma také vyzkoušeli vodovky, líbili se nám jejich syté barvičky. Víc takovýchto akcí!
příloha
Zobrazit více recenzí