Grafitová tužka STABILO EASYgraph a pastelky EASYcolors

image
otestováno
Počet recenzí
58
jak jste hodnotily
5
51x
4
2x
3
3x
2
1x
1
1x
doporučuje
91 %
Testováno v období
od 4. 9. 2015
do 24. 9. 2015

Naučit se psát je snadné

Start do školního života je vzrušující. O to víc si rodiče přejí, aby se jejich děti cítily dobře. Pro ještě větší potěšení jsou tu ergonomické tužky EASYgraph. Výuka psaní se tak stane zábavou a přináší pohodu a chuť pokračovat – prostě „EASY“.

Díky trojhrannému tvaru s prohlubněmi najdou předškolní děti a školáci starší 5 let intuitivně správný úchop. Prsty píšící ruky zůstávají uvolněné i tehdy, když mají písmena a číslice při procvičování plynout na papír rovnoměrně.

Ergonomická tužka je vhodná pro psaní, skicování i stínování. Odborníky doporučovaná tloušťka pastelky pro předškoláky a školáky je 9 mm. Průměr tuhy je 3,15 mm. Použité dřevo pochází z udržitelného lesního hospodářství.

Grafitová tužka je vhodná pro leváky nebo praváky - variantu signalizuje žlutá nebo červená barva na konci pastelky. Tvrdost tuhy je HB.  Tužka má také štítek na jméno.

Ke grafitové tužce Stabilo pak můžete dle svého uvážení dokoupit i ergonomické pastelky ze stejné řady Stabilo EASYcolor ve 12 skvělých barvách.

Více se dozvíte ZDE nebo na facebooku.

Jak dopadlo hodnocení ergonomické tužky Stabilo naleznete ZDE.

Hodnocení
58
avatar
Anna
avatar
Petra
avatar
Lenka
klad Tyto tužky prodáváme u nás v obchodě, jsou velmi oblíbené a žádané, jak rodiči, tak i dětmi. Doporučuji všem prvňáčkům, ale i mladším dětem, které se učí správně držet tužku. Myslím, že ani o něco vyšší cena není problém, neboť taková tužka stačí pro jedno dítko jen 1 ks. Prodáváme i pastelky.
avatar
renata
avatar
Alena
avatar
Ivana
avatar
Renata
avatar
eva
avatar
Lucie
avatar
Věra
avatar
Kamila
avatar
Věra
avatar
Monika
avatar
Adéla
avatar
Iva
avatar
Šárka
klad Musím poděkovat za možnost testovat tužku Stabilo .Tužka my přišla v tmavé barvě zelené barvě strašně se my libi jak se tužka drži je vydět že je dost kvalitní dobře se s ni piše mohu v klidek tužku doporučit každé mamince která ma školaka a moc děkuji za dareček hrozně moc potěšil
avatar
Vítek
klad S tužkou Stabilo EASYgraph jsem se setkal poprvé. Je opravdu důmyslně vymyšlená a proto dcera automaticky chytla tužku správným úchopem. Tužeka díky vychytávkám neklouže a pohodlně se s ní dceři psalo. Tvrdost tužky HB byla akorát, na tužku se nemuselo tlačit. Líbilo se mi,že tužka obsahuje také označení, že je to tužka pro praváka ( či leváka) takže pokud je v rodině i druhou rukou píšící člověk snadno svoji tužku rozliší.
avatar
Eva
klad Děkuji za možnost testování tužky Stabilo EASYgraph. Viděla jsem takto propracovanou tužku poprvé. Na pera Stabilo jsem již zvyklá, ale tužka mě velmi mile překvapila. Dcera si ji hned uložila do penálu a měla radost, že nyní bude úchop tužky o mnoho jednodušší. Zároveň si hned všimla červeného označení a ptala se proč je červený vršek když to není pastelka, a tak jsem hledala a zjistila, že to je označení pro praváky. Hned dneska psala ve škole touto tužkou a přinesla 1 a hlásila, že je to určitě tužkou, že psala skoro sama. Moc děkuji
avatar
Andrea
klad Děkuji za možnost otestovat grafitovou tužku Stabilo pro leváky. S touto tužkou jsem se setkala poprvé já i můj syn. Tužka přišla v tmavě modré barvě, takže měl syn radost. Často má problém s tím, že když drží tužku, tak mu prsty kloužou dolů až ji drží za tuhu. Tužka Stabilo je skvělá svými zářezy, takže synovi zapadly prsty přesně tam, kde mají být a náš obvyklý problém se neopakoval. Za nás mohu rozhodně doporučit a budem ji používat i nadále.
avatar
katka
klad Také moc děkuji,za možnost otestovat tento výrobek. Je to moje první testování a moc mě to baví :-) Tuto tužku testuje můj syn ( 10 let) a je moc spokojený. Tužka se výborně drží díky zářezům,které jsou jednak užitečné a taky podle mě vypadají jako ozdoba :-) Syn s ní psal ve škole i maloval a byl moc spokojený. Jediné negativum bylo,že když píší ve škole na fólie,tak je to velmi slabě vidět. Určitě v obchodě vyhledám tento výrobek a pořídím i pastelky. Ještě jednou moc děkujeme za možnost testování a za nás jedno veliké PLUS.
Zobrazit více recenzí