GrandeLASH MD růstové sérum na řasy

image
otestováno
Počet recenzí
20
jak jste hodnotily
5
10x
4
3x
3
3x
2
2x
1
2x
doporučuje
65 %
Testováno v období
od 19. 11. 2015
do 22. 12. 2015

GrandeLASH MD, sérum na řasy i obočí, je tvořeno patentovanou směsí vitamínů, peptidů a aminokyselin. Složení séra napomáhá tomu, že řasy zůstávají v očním víčku déle, a tak mohou dorůstat do své maximální délky.

Získejte Vaše vlastní přirozené řasy takové, po kterých jste toužili. Za pouhých 4-8 týdnů můžete mít Vaše krátké, řídké a poničené řasy a obočí plnější, hustší, delší a tmavší. Už žádné doplňování, lepení ani nic podobného, pouze Vaše vlastní řasy.

Sérum je vybaveno speciálním aplikátorem, kterým se nanáší 1x za den jako linka na oči. Je klinicky testované a bezpečné pro použití kolem očí, i v případě nošení kontaktních čoček. 

Jeho účinnost je ověřená, proto je dodáváno s 90 denní zárukou vrácení peněz, pokud nebudete s výsledkem spokojeni!

 

Více se dozvíte ZDE nebo facebooku.

Hodnocení
20
avatar
Zuzka
klad Neverila som zo začiatku tomuto produktu ale milo ma prekvapilo. Funguje a odporúčam ho vyskúšať.
klad
klad
klad :-D
avatar
Lucie
klad GrandeLASH MD růstové sérum na řasy je opravdu skvělé sérum, které moc ráda používám. Přípravek nedráždí oči, což beru jako velké plus, protože jiný konkurenční přípravek mi oči dráždil a já stále slzela, i když nevím proč, když to bylo určené přímo na řasy. Výsledky jsou opravdu rychlé a trvají déle.
avatar
Kamila
klad Dnes se dá sehnat vše. GrandeLASH MD růstové sérum na řasy určitě svojí cenou zajistí, že řasy budou krásnější. Když nemá žena to štětí a nemá krásné řasy bez podpůrných prostředků, tak proč ne. Chce-li být žena krásná, tak ať si připlatí. Ale výsledek nemusí být zaručen!!!
avatar
Lubomír
klad Super všem vřele doporučuji :-)
avatar
Marika
klad Cena séra je dosti vysoká a bohužel nesplňuje, co slibuje. Bez výsledku, řasy jsou stejné i po dlouhodobé aplikaci. Možná snad trochu vyživené. Sérum jako takové trochu štípe, což mě dosti odrazuje a mám obavy, zda nemůže poškodit vidění.
avatar
Jaroslava
klad rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek. gsdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobekdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek
avatar
Daniela
klad GrandeLASH MD růstové sérum na řasy mě doopravdy zaujalo. Lehce se nanáší jako linka. Na řasách jsou vidět znatelné změny, přijdou mi o něco lesklejší, tmavší a tolik nevypadávají. Řasy se mi zdají možná i trošku hustší. Každopádně tohle růstové sérum vřele doporučuji všem ženám i dívkám.
avatar
Jaroslava
klad skvělý, rozhodně doporučuji všem vyzkoušet, my byli spokojení
avatar
Bibika
klad Neváhejte, já můžu jen doporučit*heart**heart**heart*
klad
klad
avatar
Jaroslava
klad používám moc ráda, jsou více výraznější a hezčí, já sama mám řasy světlounkéézné, ale s tímtoo sérem super, doporučuji určitě :)
klad
avatar
Petra
klad Mě osobně tento výrobek moc zaujal. Jako každá žena, ráda bych měla krásné, dlouhé, husté řasy a v mém případě bylo třeba přírodě trochu pomoci. Nevytestovala jsem si, ale koupila a vyzkoušela na vlastní řasy. Nevím, jestli jsou delší, ale takové jakoby silnější a výraznější určitě jsou. Sérum se snadno aplikuje, neštípe, nedráždí. Netroufla jsem si používat nijak dlouhodobě, ale zkusila jsem a výsledek je dobrý.
avatar
Anna
klad Mám bohužel krátké a rovné řasy,takže jsem hledala něco co by je posílilo a s tímto sérem jsem byla velmi spokojená...výsledek byl skutečně znát a snažila jsem se serum nanášet opatrně,aby mi nepodráždilo oči a skutečně se to nestalo,ale je potřeba serum dávat na řasy opatrně,aby se nedostalo do očí..
avatar
Iva
klad Toto sérum jsem dostala od dcery jako vánoční dárek a musím bohužel konstatovat, že mně hodně zklamalo. Nezaznamenala jsem žádné pozitivní účinky, Naopak při nanášení mně štípaly oči.
avatar
Jana
klad Sérum jsem nanášela každý večer po odlíčení jako oční linky,ale žádné extra změny jsem si nevšimla.Řasy se mi zdají možná trošku hustší,ale asi bych čekala větší viditelnou změnu.Budu ještě pokračovat a uvidím.Řekla bych ale,že cena je docela vysoká a výsledky málo viditelné.
příloha příloha
avatar
Monika
klad Děkuji za možnost testování, ale bohužel jsem z testování docela zklamaná. Čekala jsem od výrobku více. Pečlivě jsem sérum nanášela každý den podle návodu. Aplikace byla velmi jednoduchá, ale je to tak jediné pozitivum.
klad Změny jsem za 4 týdny žádné nezaznamenala. Podařilo se mi jednou dostat sérum do očí a docela to pálilo. Za mě nedoporučuji.
příloha příloha
avatar
Anna
klad Moc děkuji za možnost otestovat tento zajímavý produkt. Já jsem sérum používala pouze na řasy a s výsledkem jsem celkem spokojená, po těch 4 týdnech testování jsou mé řasy o něco hustší a delší. Ale na druhou stranu musím konstatovat, že bych od takového drahého výrobku čekala více.
příloha příloha
avatar
olivie
klad Jsem rada ze jsem mohla vyzkoušet sérum na řasy Grande Lash....sérum jsem poctivě nanasela každý večer,ale podle mně jsem žádnou extra změnu, nezaznamenala,jen snad že po nanesení řasenky,vypadají řasy trochu delší a uspořadanejší....trochu mě oči po nanesení štípaly ,ale za chvíli to přešlo..za tu cenu co sérum stoji bych si ho nekoupila...
příloha příloha
avatar
Kateřina
klad Sérum jsem nanášela každý den necelý měsíc. Používala jsem ho jednou denně večer. Lehce se nanáší - jako linka. Na řasách moc změn nevidím, ale přijdou mi o něco lesklejší, tmavší a tolik nevypadávají. Začaly mi růst malé řasy v koutcích oka.
klad Bohužel při zasažení oka ( a to jen malým množstvím) pěkně štípou v očích. Ale po chvíli přejde. Pozor na naklánění lahvičky, sérum z něj snadno vyteče. Bohužel jsem u sebe, co se týká délky řas skoro žádné změny nezaznamenala. Posuďte samy. Vysoká cena.
příloha příloha
avatar
Barbora
klad Testovala jsem GrandeLASH MD růstové sérum na řasy a bohužel nedošlo k žádným změnám. Sérum se lehce nanáší, ale při každém použití na očním víčku sérum pálí a zanechává pro mě nepříjemný pocit. Oči jsou citlivé a unavené, za mě jsou to vyhozené peníze- bez efektu. Děkuji
příloha příloha
avatar
Markéta
klad Toto sérum jsem testovala společně se svojí mamkou. Používaly jsme je každý večer po dobu necelých 4 týdnů. Já jsem sérum použila jen na řasy, mamka i na obočí. Asi po 10 dnech jsme viděly první účinky. Nám oběma řasy velice zhoustly a mamce i obočí. Jsme velice spokojené a jenom doporučujeme!
příloha příloha příloha příloha
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel