Vyzkoušeli jste výrobky GYNELLA Silver - prostředky určené k podpoře léčby bakteriálních, plísňových a virových infekcí

image
otestováno
Počet recenzí
53
jak jste hodnotily
5
24x
4
20x
3
7x
2
1
2x
doporučuje
83 %
Testováno v období
od 16. 1. 2018
do 28. 2. 2018

GYNELLA Silver GelGYNELLA Silver Caps jsou zdravotnické prostředky určené k podpoře léčby bakteriálních, plísňových a virových infekcí, jako jsou kandidóza či bradavice, výtok či kvasinková infekce.

 

V testování od vás produkty Gynella Silver získávají 80%

"S gynekologickými obtížemi se trápím už několik let, dalo by se říci od puberty. Zkusila jsem všechno možné, něco zabralo, něco ne. Musím říci, že po necelých 14 dnech testování je má vagína momentálně úplně bez potíží. Aplikuji tablety i gel, žádné alergické reakce nenastaly, svědění přestalo. Jsem s oběma výrobky velmi spokojena, budu je používat i nadále a po vypotřebení si určitě koupím nové. Jsou jedny z mála, které zabírají v krátké době a cítím se dobře." hodnotí terka20.

 

"Skvělý přípravek pro nás, ženy, které trpíme na výtoky a podráždění. Hlavně v létě podobné přípravky uvítám. Velmi snadná aplikace a užívání a šetrné složení. Praktické balení se hodí i na cesty. Cena je přijatelná a výrobek stvořen odborníky. Doporučuji." dodává renik.71.

 

Oba produkty obsahují patentovanou účinnou látku TIAB, jejíž hlavní složkou jsou ionty stříbra, které se vyznačují širokým spektrem antibakteriáních účinků. Dalšími složkami jsou kyselina hyaluronová a výtažek z aloe vera, které poskytují zklidňující a zvlhčující účinky.

GYNELLA Silver Gel je vulvovaginální gel určený k vnějšímu použití, GYNELLA Silver Caps jsou měkké vaginální tobolky určené k vnitřnímu použití.

 

Své hodnocení vkládejte nepojzději do 28. 2. 2018. *enzo*

Hodnocení
53
avatar
Lucie
klad Tak za mě je to jednoznačně top produkt, který jsem dlouho potřebovala. Hodně trpím na ženské problémy a tohle mi to pomohlo vyřešit. Navíc se dobře a lehce aplikuje a doma ho mám neustále pro případné nutné použití. Nikdy nevím, kdy bude potřeba. Tohle doporučuji všem ženám
avatar
Marie
klad Patřím mez ženy, které trpína tyto obtíže celkem často v průběhu celého roku, proto moc děkuji za výběr do testování. Tento výrobek je opravdu účinný, trocha štípáním po aplikaci, ale jinak mi to během pár hodin zabralo. Je super, že můžete vybrat, jestli vám více vyhovují tobolky nebo gel - případně kombinace obojího. Já jsem byla více spokojená s tobolkami, je mi to příjemnější.
avatar
Renda
klad Po použití tobolek i gelu sem cítila okamžitě uvolnění od nepříjemného pálení. Mohu jen doporučit, trošku to sice ze začátku pálelo, ale po chvíli opravdu úleva. Jsem velice spokojená a mohu jen doporučit. Více bych řekla že mi zabíral gel, ale každá jsme jiná. Pokud trpíte na vaginální problémy, určitě vyzkoušejte.
avatar
Petra
klad Děkuji za možnost vyzkoušet tento zázračný balíček. Vzhledem k tomu, že trpím na vaginální problémy docela často, tak mám s čím srovnávat. A byla jsem opravdu moc spokojená! přípravky se dobře aplikují, cítila jsem drobné štípání ale po chvilce bylo pryč a to samé u mého problému. Po pár hodinách vše ustupovalo a nyní už mám oba výrobky doma v lékárničce a vím, že po nich opět sahnu, až problém zase bude.
avatar
Šárka
klad Velká pomoc ženám, které trpí na nepříjemnosti spojené s výtoky a svěděním, pálením jako já.Vyzkousela jsem spoustu přípravků a v lékárně narazila na Gynellu kombinace tobolek a gelu a byla jsem spokojená efekt se dostavil téměř okamžitě po použití gelu.
klad Bohužel cena je vysoká.
avatar
Renata
klad Skvělý přípravek pro nás, ženy, které trpíme na výtoky a podráždění. Hlavně v létě podobné přípravky uvítám. Velmi snadná aplikace a užívání a šetrné složení. Praktické balení se hodí i na cesty. Cena je přijatelná a výrobek stvořen odborníky. Doporučuji.
avatar
Petra
klad Kvalitní produkt na ženské problémy. Rychle zabírá, použití je jednoduché. Diskrétní balení je také fajn. Mají ho v každé lékárně (tedy tam, kde jsem ho vždy kupovala já). Přípravek je bez lékařské předpisu. Cena je přiměřená kvalitě výrobku. S produktem jsem dlouhodobě spokojená.
avatar
Renata
klad Jsem ráda za tento produkt GYNELLA Silver , který jsem mohla vyzkoušet. Docela na to trpim a tohle je vysvobození☺Tobolky a gel skoro hned zabraly a u mně velká spokojenost. Tobolky se dobře, bezbolestně zavádějí. Gel bez zápachu, dobře se roztírá a pomáhá. Vřele doporučuji ☺
avatar
Tereza
klad Předně děkuji za možnost tohoto testování. Dlouhodobě jsem bez potíží, proto jsem tablety a gel používala víceméně preventivně. Aplikovala jsem oboje 8 dní - poté jsem pociťovala příjemné pocity. Pozitivní je rozhodně diskrétnost balení, snadnost aplikace o zavádění dostupnost přípravku bez lékařského předpisu. Doporučuji ženám s potížemi i jako prevenci.
klad Cena přípravku vím přijde hodně vysoká.
avatar
Ivana
klad Jsem ráda, že jsem mohla tento produkt testovat. Občas mám problémy před menstruací, proto jsem uvítala delší dobu na vyzkoušení. Použila jsem jak tobolky, tak i gel. Tobolky se snadno zavádějí, nebyl žádný problém. Gel příjemně zklidnil, přinesl opravdu rychlou úlevu od podráždění.
klad Cena mi přijde hodně přemrštěná.
avatar
Jaroslava
klad Děkuji za možnost vyzkoušet gel i kapsle. Vzhledem k tomu, že jsem neměla větší obtíže, použila jsem přípravky zatím pouze jednou, preventivně při trochu sníženém komfortu po menstruaci. Globule i gel se snadno aplikují, druhý den jsem se cítila dobře.
klad Prodejní cena mi přijde dost vysoká a na trhu existují levnější a stejně účinné produkty.
avatar
Veronika
klad Bohužel mne tyto obtíže trápí docela často v průběhu celého roku, proto jsem byla za možnost testování velmi ráda. Tento výrobek je opravdu účinný, možná až příliš, protože na rozdíl od jiných jsem se zde setkala s nepříjemným pálením a štípáním po aplikaci. Důležité je, aby se potíže nevracely, což se bohužel často stává. Je dobré, že si každá žena může vybrat, zda jí více vyhovují tobolky nebo gel - případně kombinace obojího.
klad Cena je opravdu vyšší a v lékárně lze pořídit jiné přípravky, které jsou levnější a provedou stejnou službu a hlavně bez nepříjemných obtíží jako je pálení po aplikaci.
avatar
Jana
klad Výhodou je, že gel i tobolky stačí použít jedenkrát denně, oproti jiným, kdy je potřeba ráno a večer, obvykle třeba i v průběhu dne, je tohle výrazně příjemnější. Gel mne nepálil, tobolky jsou malé a hladké, takže zavedení není žádný problém. Příznaky se nerozvinuly v nic velkého, takže určitě jako podpůrná léčba nebo léčba v zárodku super :)
avatar
Denisa
klad Koupila jsem si tento produkt na doporučení kamarádky, ale musím říct, že z něho až tak nadšená nejsem. Ano vyléčil, ale strašně mě to štípalo. A ta cena se teda pohybuje trochu jinde, než produkty se stejným účinkem od jiných nejmenovaných značek...
klad Stejné výrobky jiných značek jsou levnější, účinkují stejně a jak už jsem psala, neštípou při aplikaci.
avatar
Mirka
klad Děkuji za možnost testování. Vyzkoušela jsem jak tabulky, tak krém, ten i partner. Oba jsme u krémů cítili pálení, ale dalo se vydržet. S výrobkem jsem vcelku spokojená, po týdenní zkusenosti lehce aplikovatelnych tobolek jsem spokojená, uvnitř s dobrým pocitem.
příloha
avatar
Kateřina
klad Tak i já jsem.mela konečně příležitosti otestovat výrobek. Aplikace je jednoduchá. Přípravek tedy dost štípe, ale já mám pocit že štípou snad úplně všechny. Tak vlastně nevím, zda je to minus, nebo normální.... Problém vcelku rychle vyřešen, na druhou stranu stejný rychle mi potíže vyřeší i konkurenční přípravek, který je levnější. Takže ano, funkčně ok. Nebýt celkem vysoké ceny,tak bych kupovala
avatar
Lída
klad Děkuji za možnost testování. Nyní jsem bez problémů, tak jsem tablety zkusila víceméně preventivně. Aplikovala jsem týden. Po týdnu jsem pociťovala vcelku příjemné pocity.
klad Přišlo mi, že výrobek je spíše "dezinfekční" než funkční. Cítila jsem lehké pálení. Po přečtení příbalového letáku jsem nenašla žádné nežádoucí účinky. Tak nevím. Rovněž chyběla informace, od jakého věku je vhodný, zda se může např. použít v případě malých holčiček.
příloha příloha
avatar
Bohumila
klad Předně, jsem velice ráda, že jsem mohla otestovat tyto dva výrobky.
klad Bohužel, na základě mých zkušeností, tento výrobek nedoporučuji.
klad 1. Výrobky nebyly účinné.
klad Vytváří totiž prostředí pro samoléčbu těla, ale pokud máte problémy, které vzniknou po 10-ti denním užívání silných antibiotik (v mém případě) jsou neúčinné. Nelikvidují totiž problém a gel mě pálil.
klad 2. Cena - 395,00 Kč(0 tbl) + 295,00 Kč (25 ml) je hodně vysoká.
klad Pozn. tabletky se užívají 7 dnů. Ve výrobku jich je 10, proč? Jedna tbl. stojí 40,- Kč, tj. 120 Kč navíc. A 25 ml je málo.
klad 3. Informace.
klad Na krabičce i letáku jsou psané maličkým písmem. Když si pořídím nový výrobek a potřebuji jej rychlé užít, opravdu mě vadí, že si nemohu rychle přečíst informace i za pomocí brýlí.
klad 4. Aplikace
klad Chtělo by to aplikátor. Pokud tento lék užije někdo, kdo má pohybové problémy, úraz, obézní .... těžko tablety užívá.
příloha příloha
avatar
JARMILA
klad Děkuji za možnost otestovat tyto dva výrobky firmy Gynella,protože i já často trpím na gynekologické obtíže.gel se po nanesení rychle vstřebal, je bez zápachu a tablety se svou velikostí snadno používají a také lehce zavádějí. dalším pozitivem je jejich dostupnost, protože nevyžadují lékařský předpis.
klad jediným negativem je jejich vysoká pořizovací cena
příloha
avatar
MVDr. Lucie
klad děkuji za možnost testovat přípravek GYNELLA Silver Gel a GYNELLA Silver Caps. na tyto ženské problémy velmi trpím a tedy vyzkoušení výrobku mi přišlo vhod. užívání , resp. zavádění tobolek je snadné a gel se poměrně rychle vstřebává. určitě doporučuji, na příští akutní problém si je ráda koupím. možným negativem je vyšší cena obou výrobků, což může být odrazující.
příloha
Zobrazit více recenzí
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel